Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 listopada 2014 r.
8:00
Edytuj ten wpis

Sondaż wyborczy w Lublinie: Żuk 67 proc., Muszyński 13 proc.

3 22 A A

Z sondażu Millward Brown dla "Gazety Wyborczej" wynika, że wybory na prezydenta Lublina z dużą przewagą nad rywalami wygra Krzysztof Żuk (PO).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na obecnego prezydenta Lublina zamierza głosować 67 proc. badanych, a na jego głównego konkurenta, Grzegorza Muszyńskiego (PiS) - zaledwie 13 proc.

Antoni Chrzonstowski (Kongres Nowej Prawicy) może liczyć na 3 proc., również 3 proc. uzyskała w ankiecie Dorota Polz-Gruszka (Lubelska Lewica Razem), a Marian Kowalski z Ruchu Narodowego - 2 proc.

Niezdecydowanych jest 11 proc. Gdyby doszło do drugiej tury, Żuk uzyskałby poparcie 57 proc., a Muszyński 15 proc.

Sondaż przeprowadzono telefonicznie (mix telefonów komórkowych i stacjonarnych) między 24 października a 2 listopada, na próbie 500 reprezentatywnych mieszkańców Lublina.

Więcej w Gazecie Wyborczej

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dziad z fioletovymi uszami / 13 listopada 2014 o 19:19

***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli  nikt  nie  rozliczył  tego  *nieudacznika*  Zuka  z  (PO)  to  NIE  moźna  tego  człowieka  wystawiać  jako  KANDYDATA  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  i   wielką   bzdurą   są   przeprowadzane  sondaźe !!! .  Kaźdy  Statut  Prawny  posiada  pu nkt ---  * rozliczenie  działalności  ustępującego  Prezydenta * .   Czy  dokonano  takiego  rozlicze nia  aby  moźna  było  takiego  Prezydenta  wystawiać  na  następną  kadencję  czy  teź  organizo  wać  sondaźe ?.  TOTALNA   BZDURA  I   TOTALNY  FAŁSZ !!! .  Niestety


***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli  nikt  nie  rozliczył  tego  *nieudacznika*  Zuka  z  (PO)  to  NIE  moźna  tego  człowieka  wystawiać  jako  KANDYDATA  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  i   wielką   bzdurą   są   przeprowadzane  sondaźe !!! .  Kaźdy  Statut  Prawny  posiada  pu nkt ---  * rozliczenie  działalności  ustępującego  Prezydenta * .   Czy  dokonano  takiego  rozlicze nia  aby  moźna  było  takiego  Prezydenta  wystawiać  na  następną  kadencję  czy  teź  organizo  wać  sondaźe ?.  TOTALNA   BZDURA  I   TOTALNY  FAŁSZ !!! .  Niestety

Co Ty "chłopczyku" wiesz na temat zadłużenia??? Wolę zadłużony Lublin i zmiany na lepsze, niż niewielki dług i "NicNieRobienie". Tak dla porównania: najbardziej zadłużone kraje Świata to między innymi Japonia. Natomiast najmniej(między innymi) Ukraina. Wolał byś mieszkać w zadłużonej Japonii czy mało zadłużonej Ukrainie ???

Co Ty "chłopczyku" wiesz na temat zadłużenia??? Wolę zadłużony Lublin i zmiany na lepsze, niż niewielki dług i "NicNieRobienie". Tak dla porównania: najbardziej zadłużone kraje Świata to między innymi Japonia. Natomiast najmniej(między innymi) Ukraina. Wolał byś mieszkać w zadłużonej Japonii czy mało zadłużonej Ukrainie ???

rozwiń
Avatar
SYLWESTER / 13 listopada 2014 o 18:00

***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli  nikt  nie  rozliczył  tego  *nieudacznika*  Zuka  z  (PO)  to  NIE  moźna  tego  człowieka  wystawiać  jako  KANDYDATA  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  i   wielką   bzdurą   są   przeprowadzane  sondaźe !!! .  Kaźdy  Statut  Prawny  posiada  pu nkt ---  * rozliczenie  działalności  ustępującego  Prezydenta * .   Czy  dokonano  takiego  rozlicze nia  aby  moźna  było  takiego  Prezydenta  wystawiać  na  następną  kadencję  czy  teź  organizo  wać  sondaźe ?.  TOTALNA   BZDURA  I   TOTALNY  FAŁSZ !!! .  Niestety

***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli... rozwiń

Avatar
emilia / 13 listopada 2014 o 16:31

No to jest Prezydent, na takiego człowieka czekaliśmy kilka lat!!!! Nie tylko moja opinia w rankingach ogólnopolskich też Pan Żuk wygrywa.

Avatar
evi / 13 listopada 2014 o 16:25

ten występ artystyczny P. Muszyńskiego  w telewizji to powinni wszystkim wyborcom pisu puścić, na kogo oni chcą głosować, to Żuk miałby poparcie 100%

Avatar
evi / 13 listopada 2014 o 15:42

ten występ artystyczny w tvp P. Muszyńskiego powinni wszystkim wyborcom pisu puścić, na kogo oni chcą głosować, to Żuk miałby poparcie 100%

Avatar
edmund / 13 listopada 2014 o 15:11

To jest wynik, który mnie nie dziwi, jak posłuchałem P. Muszyńskiego w telewizji to za głowe się złapałem co ten człowiek wygadywał, w ogóle jaka intonacja glosu, no zachowywała się jakby był nienormalny...strach aż pomysleć ,ze ktoś taki mógłby miasto reprezentować jako Prezydent to porażka by byla i wstyd na cały świat.

Avatar
Kris / 13 listopada 2014 o 14:37

Popierajcie K. Żuka , To pierwszy  prezydent który zrobił tak wiele dla miasta, nowych inwestycji chyba nie trezba wymieniac bo każdy widzi. A co do komentarza ewy to ogólnie z Polski ludzie wyjeżdzają Ci któym sie nie chce pracować.

Avatar
ewa / 13 listopada 2014 o 14:15

Glosujcie na Zuka to okradnie WAS jeszcze bardziej-za jego kadencji podatki wzrosly 300%,oplaty za uzytkowanie wieczyste 400%,tylko debile tego nie widza ze Lublin traci miejsca pracy ,mlodzi wyjezdzaja z tego grajdola za granice a miasto staje sie kalebka zydostwa i emerytow.

Avatar
PP / 13 listopada 2014 o 12:32

A ja myślałem że Zuk ma 99 %

Avatar
Patriota / 13 listopada 2014 o 12:24

tylko marian kowalski tylko tylko

Avatar
dziad z fioletovymi uszami / 13 listopada 2014 o 19:19

***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli  nikt  nie  rozliczył  tego  *nieudacznika*  Zuka  z  (PO)  to  NIE  moźna  tego  człowieka  wystawiać  jako  KANDYDATA  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  i   wielką   bzdurą   są   przeprowadzane  sondaźe !!! .  Kaźdy  Statut  Prawny  posiada  pu nkt ---  * rozliczenie  działalności  ustępującego  Prezydenta * .   Czy  dokonano  takiego  rozlicze nia  aby  moźna  było  takiego  Prezydenta  wystawiać  na  następną  kadencję  czy  teź  organizo  wać  sondaźe ?.  TOTALNA   BZDURA  I   TOTALNY  FAŁSZ !!! .  Niestety


***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli  nikt  nie  rozliczył  tego  *nieudacznika*  Zuka  z  (PO)  to  NIE  moźna  tego  człowieka  wystawiać  jako  KANDYDATA  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  i   wielką   bzdurą   są   przeprowadzane  sondaźe !!! .  Kaźdy  Statut  Prawny  posiada  pu nkt ---  * rozliczenie  działalności  ustępującego  Prezydenta * .   Czy  dokonano  takiego  rozlicze nia  aby  moźna  było  takiego  Prezydenta  wystawiać  na  następną  kadencję  czy  teź  organizo  wać  sondaźe ?.  TOTALNA   BZDURA  I   TOTALNY  FAŁSZ !!! .  Niestety

Co Ty "chłopczyku" wiesz na temat zadłużenia??? Wolę zadłużony Lublin i zmiany na lepsze, niż niewielki dług i "NicNieRobienie". Tak dla porównania: najbardziej zadłużone kraje Świata to między innymi Japonia. Natomiast najmniej(między innymi) Ukraina. Wolał byś mieszkać w zadłużonej Japonii czy mało zadłużonej Ukrainie ???

Co Ty "chłopczyku" wiesz na temat zadłużenia??? Wolę zadłużony Lublin i zmiany na lepsze, niż niewielki dług i "NicNieRobienie". Tak dla porównania: najbardziej zadłużone kraje Świata to między innymi Japonia. Natomiast najmniej(między innymi) Ukraina. Wolał byś mieszkać w zadłużonej Japonii czy mało zadłużonej Ukrainie ???

rozwiń
Avatar
SYLWESTER / 13 listopada 2014 o 18:00

***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli  nikt  nie  rozliczył  tego  *nieudacznika*  Zuka  z  (PO)  to  NIE  moźna  tego  człowieka  wystawiać  jako  KANDYDATA  na  stanowisko  Prezydenta  Lublina  i   wielką   bzdurą   są   przeprowadzane  sondaźe !!! .  Kaźdy  Statut  Prawny  posiada  pu nkt ---  * rozliczenie  działalności  ustępującego  Prezydenta * .   Czy  dokonano  takiego  rozlicze nia  aby  moźna  było  takiego  Prezydenta  wystawiać  na  następną  kadencję  czy  teź  organizo  wać  sondaźe ?.  TOTALNA   BZDURA  I   TOTALNY  FAŁSZ !!! .  Niestety

***************  TOTALNA   BZDURA    I    TOTALNY    FAŁSZ !!!  ***************************************  Czy  przed  sondaźem  i  czy  przed  wystawieniem  kandydatury  p.Zuka  na  stanowisko  Prezyden ta  Lublina   dokonano  ROZLICZENIA  OBECNEGO  *PREZYDENTA*  ZUKA  z   Jego  miliardowe go  zadłuźenia  miasta  Lublina ?.    Jeźeli... rozwiń

Avatar
emilia / 13 listopada 2014 o 16:31

No to jest Prezydent, na takiego człowieka czekaliśmy kilka lat!!!! Nie tylko moja opinia w rankingach ogólnopolskich też Pan Żuk wygrywa.

Avatar
evi / 13 listopada 2014 o 16:25

ten występ artystyczny P. Muszyńskiego  w telewizji to powinni wszystkim wyborcom pisu puścić, na kogo oni chcą głosować, to Żuk miałby poparcie 100%

Avatar
evi / 13 listopada 2014 o 15:42

ten występ artystyczny w tvp P. Muszyńskiego powinni wszystkim wyborcom pisu puścić, na kogo oni chcą głosować, to Żuk miałby poparcie 100%

Avatar
edmund / 13 listopada 2014 o 15:11

To jest wynik, który mnie nie dziwi, jak posłuchałem P. Muszyńskiego w telewizji to za głowe się złapałem co ten człowiek wygadywał, w ogóle jaka intonacja glosu, no zachowywała się jakby był nienormalny...strach aż pomysleć ,ze ktoś taki mógłby miasto reprezentować jako Prezydent to porażka by byla i wstyd na cały świat.

Avatar
Kris / 13 listopada 2014 o 14:37

Popierajcie K. Żuka , To pierwszy  prezydent który zrobił tak wiele dla miasta, nowych inwestycji chyba nie trezba wymieniac bo każdy widzi. A co do komentarza ewy to ogólnie z Polski ludzie wyjeżdzają Ci któym sie nie chce pracować.

Avatar
ewa / 13 listopada 2014 o 14:15

Glosujcie na Zuka to okradnie WAS jeszcze bardziej-za jego kadencji podatki wzrosly 300%,oplaty za uzytkowanie wieczyste 400%,tylko debile tego nie widza ze Lublin traci miejsca pracy ,mlodzi wyjezdzaja z tego grajdola za granice a miasto staje sie kalebka zydostwa i emerytow.

Avatar
PP / 13 listopada 2014 o 12:32

A ja myślałem że Zuk ma 99 %

Avatar
Patriota / 13 listopada 2014 o 12:24

tylko marian kowalski tylko tylko

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłasza nabór. Można znaleźć pracę 1 4

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ogłosił właśnie kolejny nabór pracowników do wydziału w Białej Podlaskiej. Do końca tego roku ma tu pracować 120 osób.

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana

Sześć osób rannych w wypadku pod Lublinem. Droga krajowa nr 19 zablokowana 13 0

Sześć osób ucierpiało w wypadku w podlubelskich Trojaczkowicach na drodze krajowej nr 19.

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 24:30 [RELACJA NA ŻYWO]

Polonia Piła - Speed Car Motor Lublin 24:30 [RELACJA NA ŻYWO] 5 0

Lubelscy żużlowcy w niedzielę o godzinie 14:40 powalczą o obronę pozycji lidera Nice 1 Ligi Żużlowej w Pile przeciwko tamtejszej Polonii. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii pw. Świętego Mikołaja (dużo zdjęć) 4 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Mikołaja przy ulicy Słowikowskiego w Lublinie. Byliśmy na miejscu.

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 22 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 5 4

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 13 6

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 26 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 5 8

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 17 4

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!