Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2007 r.
12:05
Edytuj ten wpis

Sprawca wypadku trzeźwieje

0 19 A A

W policyjnej izbie zatrzymań w Rykach trzeźwieją czterej mężczyźni. Są, podejrzewani o to, że jechali samochodem, który zabił dwie osiemnastolatki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jeszcze nie wiadomo kto kierował.

Dziewczyny zginęły wczoraj w Swatach pod Rykami. Szły poboczem. Kierowca volkswagena golfa, który w nie uderzył zatrzymał się dopiero po przejechaniu około 200 metrów. Zostawił samochód i uciekł.

Policyjny pies poprowadził od samochodu do zabudowań w tej samej wsi.

Tam został zatrzymany pierwszy z mężczyzn. Policjanci szybko ustalili też właściciela auta. To 41-letni Radosław M. Świadkowie widzieli, że wczoraj jeździł samochodem wraz z kompanami. Mieli prawie od 2 do 3,4 promila. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.
(er)

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marina / 27 lutego 2008 o 18:27
JECHALI PIJANI I NIE MA DLA NICH ZADNEGO UPRAWIEDLIWIENIA UCIEKLI Z MIEJSCA WYPADKU!!!!!!!lUDZIE O CZYM WY TU PISZECIE!!!!DO CIUPY ICH!
Avatar
anonim / 16 grudnia 2007 o 16:28
***Anonim*** napisał:
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/

KOGO OBCHODZI ŻE NIE CHCIAŁ!!!! ALE ZROBIŁ!!!! ZWYKŁY MORDERCA I JUŻ!!!!
-LOGICZNE ZE NIE PROWADZI SIE W TAKIM STANIE LUDZIE PO DRODZE JAK MAJA TYLE PROMILI WE KRWII I KRZYWO CHODZA A CO MÓWIC ZA KÓŁKIEM JAK WIDZISZ PODWÓJNIE!!!! NARAZASZ INNYCH!!! KARA SMIERCI DLA NIEGO!!!!

KOGO OBCHODZI ŻE NIE CHCIAŁ!!!! ALE ZROBIŁ!!!! ZWYKŁY MORDERCA I JUŻ!!!!
-LOGICZNE ZE NIE PROWADZI SIE W TAKIM STANIE LUDZIE PO DRODZE JAK MAJA TYLE PROMILI WE KRWII I KRZYWO CHODZA A CO MÓWIC ZA KÓŁKIEM JAK WIDZISZ PODWÓJNIE!!!! NARAZASZ INNYCH!!! KARA SMIERCI DLA NIEGO!!!! rozwiń
Avatar
agro / 16 grudnia 2007 o 16:24
***Anonim*** napisał:
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/



rzeczy pisze sie przez ''rz'' a nie ''ż'' głąb ie
Avatar
***Anonim*** / 15 grudnia 2007 o 22:16
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/
Avatar
Major / 15 grudnia 2007 o 11:32
opiniowiec napisał:
Ludzie ale cóz to za dziwny zbieg okoliczności tydzień wczesniej te dwie dziewczyny pobiły koleżankę ze szkoły i tego samego dnai co zginely chłopaka pobiły czyż to nie był sąd boży,czy nie odwrócił się od nich los.


a to co się stało że przed wypadkiem były takie agresywne?
Avatar
ManiakxXx / 14 grudnia 2007 o 20:25
... przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych...
nieważne jakie One były ważne ze miały 18 - lat i całe życie przed sobą...
jak ktoś chce sądu Bożego to niech zobaczy swoje grzechy....
Oni wszyscy - tzn Ci co uciekli zamiast udzielić pomocy powinni dostać 12 lat...
lub gdy są na tyle odważni że tacy pijani jechali powinni sami siebie ukarać... smbstwo
Avatar
opiniowiec / 14 grudnia 2007 o 18:39
Ludzie ale cóz to za dziwny zbieg okoliczności tydzień wczesniej te dwie dziewczyny pobiły koleżankę ze szkoły i tego samego dnai co zginely chłopaka pobiły czyż to nie był sąd boży,czy nie odwrócił się od nich los.
Avatar
Andrzej / 13 grudnia 2007 o 22:52
jak spotkam którego to własnoręcznie go zajebię
Avatar
ziom j / 12 grudnia 2007 o 16:41
Pasażerów już wypuścili a kierowca jest na 3 miesiące ale nie wyjdzie dostanie do 12 lat na pewno nie mniej niż 10. Już sam chce sie wieszać. Dobrze że nie wyjdzie na wolność bo by go ludzie zabili. Współczucie rodzinom poszkodowanych [*]
Avatar
norbert / 12 grudnia 2007 o 16:01
mazurkowie to rodzina bandytów i podpalaczy oni wszyscy powinni siedzieć w więzianiach lub być odstrzeleni
Avatar
Marina / 27 lutego 2008 o 18:27
JECHALI PIJANI I NIE MA DLA NICH ZADNEGO UPRAWIEDLIWIENIA UCIEKLI Z MIEJSCA WYPADKU!!!!!!!lUDZIE O CZYM WY TU PISZECIE!!!!DO CIUPY ICH!
Avatar
anonim / 16 grudnia 2007 o 16:28
***Anonim*** napisał:
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/

KOGO OBCHODZI ŻE NIE CHCIAŁ!!!! ALE ZROBIŁ!!!! ZWYKŁY MORDERCA I JUŻ!!!!
-LOGICZNE ZE NIE PROWADZI SIE W TAKIM STANIE LUDZIE PO DRODZE JAK MAJA TYLE PROMILI WE KRWII I KRZYWO CHODZA A CO MÓWIC ZA KÓŁKIEM JAK WIDZISZ PODWÓJNIE!!!! NARAZASZ INNYCH!!! KARA SMIERCI DLA NIEGO!!!!

KOGO OBCHODZI ŻE NIE CHCIAŁ!!!! ALE ZROBIŁ!!!! ZWYKŁY MORDERCA I JUŻ!!!!
-LOGICZNE ZE NIE PROWADZI SIE W TAKIM STANIE LUDZIE PO DRODZE JAK MAJA TYLE PROMILI WE KRWII I KRZYWO CHODZA A CO MÓWIC ZA KÓŁKIEM JAK WIDZISZ PODWÓJNIE!!!! NARAZASZ INNYCH!!! KARA SMIERCI DLA NIEGO!!!! rozwiń
Avatar
agro / 16 grudnia 2007 o 16:24
***Anonim*** napisał:
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/



rzeczy pisze sie przez ''rz'' a nie ''ż'' głąb ie
Avatar
***Anonim*** / 15 grudnia 2007 o 22:16
Ja równiez współczuje rodzicom tych dziewczyn, ale stawiac pomniki na poboczu drogi to jest wielka przesada!!;/ Od takich żeczy to jest cmentarz a nie pobocze drogi!!;/ Niektórzy ludzie biorą nóz, siekiere i świadomie zabijają drógą osobe! ;/ To dla nich naprawde powinna być kara śmierci. A Jacek nie chciał tego zrobić!! ;/
Avatar
Major / 15 grudnia 2007 o 11:32
opiniowiec napisał:
Ludzie ale cóz to za dziwny zbieg okoliczności tydzień wczesniej te dwie dziewczyny pobiły koleżankę ze szkoły i tego samego dnai co zginely chłopaka pobiły czyż to nie był sąd boży,czy nie odwrócił się od nich los.


a to co się stało że przed wypadkiem były takie agresywne?
Avatar
ManiakxXx / 14 grudnia 2007 o 20:25
... przede wszystkim wyrazy współczucia dla rodzin poszkodowanych...
nieważne jakie One były ważne ze miały 18 - lat i całe życie przed sobą...
jak ktoś chce sądu Bożego to niech zobaczy swoje grzechy....
Oni wszyscy - tzn Ci co uciekli zamiast udzielić pomocy powinni dostać 12 lat...
lub gdy są na tyle odważni że tacy pijani jechali powinni sami siebie ukarać... smbstwo
Avatar
opiniowiec / 14 grudnia 2007 o 18:39
Ludzie ale cóz to za dziwny zbieg okoliczności tydzień wczesniej te dwie dziewczyny pobiły koleżankę ze szkoły i tego samego dnai co zginely chłopaka pobiły czyż to nie był sąd boży,czy nie odwrócił się od nich los.
Avatar
Andrzej / 13 grudnia 2007 o 22:52
jak spotkam którego to własnoręcznie go zajebię
Avatar
ziom j / 12 grudnia 2007 o 16:41
Pasażerów już wypuścili a kierowca jest na 3 miesiące ale nie wyjdzie dostanie do 12 lat na pewno nie mniej niż 10. Już sam chce sie wieszać. Dobrze że nie wyjdzie na wolność bo by go ludzie zabili. Współczucie rodzinom poszkodowanych [*]
Avatar
norbert / 12 grudnia 2007 o 16:01
mazurkowie to rodzina bandytów i podpalaczy oni wszyscy powinni siedzieć w więzianiach lub być odstrzeleni
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 7 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 6

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!