piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Sprawdź, co potrafią!

Dodano: 11 czerwca 2002, 17:55
Autor: (SZ)

Do wielkiej zabawy Dziennika i Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników zostało trzy dni. W niedzielę, 16 czerwca, na lubelskim deptaku, w okolicach restauracji "Piwnica Rycerska” będzie wesoło.
Do gotowania staną: prof. Maria Szyszkowska, Izabella Sierakowska, Krystyna Głowniak, Krzysztof Cugowski, Jerzy Rogalski, Andrzej Pruszkowski, Stanisław Sowa i Zbigniew Wojciechowski. W trudnej sztuce gotowania będą im pomagać znakomici lubelscy kucharze: Andrzej Malinowski z Gościnnych Piwnic, Andrzej Sokołowski z Piwnicy Rycerskiej, Jacek Jakubczak z Zajazdu Pod Kasztanami, Marcin Czuwara z Nowego Grafa, Jurek Marek z Chaty, Rafał Ferański z Ulic Miasta, Bartosz Saczewa z Resursy, Konrad Błaziak z Polonii.
VIP-y przygotowują się bardzo starannie. Jerzy Rogalski specjalnie przyspieszył prace na planie "Plebanii”, żeby na deptaku wypaść jak najlepiej.
Wszyscy uczestnicy kulinarnych popisów będą mieli do dyspozycji te same składniki: mięso, warzywa i zestaw przypraw. Potrawy oceni Loża Smakoszy, złożona z przedstawicieli lubelskich mediów i restauratorów oraz publiczność, która wypełni specjalne kupony. Kupony wezmą udział w losowaniu upominków od "Dziennika”.
Sponsorzy: Multi Frigo, Macro, Zakłady Mięsne Marysin i Podravka
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24