Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
12:02
Edytuj ten wpis

Stadion przy ul. Krochmalnej: Ruszyły pierwsze prace (wizualizacje)

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 31 A A
Tak ma wyglądać stadion miejski. (Materiały inwestora)
Tak ma wyglądać stadion miejski. (Materiały inwestora)

Dziś zaczęły się pierwsze prace na terenach po dawnej cukrowni, gdzie we wrześniu 2014 r. ma być otwarty nowy stadion. Do lutego potrwa palowanie terenu, później zacznie się zasadnicza budowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obiekt ma mieścić na trybunach 15,5 tys. widzów, ma być miejscem nie tylko meczów, ale również innych imprez, w tym koncertów.

Prace miały ruszyć zdecydowanie wcześniej, ale miasto postanowiło przeprojektować obiekt tak, by więcej powierzchni przeznaczyć na cele komercyjne, co ma zmniejszyć bieżące koszty utrzymania stadionu.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
henry / 22 grudnia 2012 o 00:35
Gratuluje Lublinowi że wreszcie jest szansa na stadion[słuszna uwaga internauty Rem,Prezes].Wreszcie Lublin miasto inspiracji ,lotnisko ,stadion 2013 basen brawo brawo ,dziś dzięki lotniskowi biznesmeni odwiedzają to lotnisko.Projeekt stadionu podobny do stadionu Crakovii ,zdrowych Świąt dla optymistów
Avatar
anbar / 21 grudnia 2012 o 18:38
Nareszcie ruszyli! Z przyjemnością pójdę na mecz otwarcia na tym stadionie (oby już motorek grał klasę wyżej). Dzieje się w Kozim Grodzie i okolicy, jest już lotnisko, teraz stadion i tak trzymać.
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 o 18:18
po tych głupich komentarzach już wiem dla czego zwią nas Polską B .Każde szanujace sie miasto w Polsce ma stadion nowoczesny bo sport napędza wizerunek miasta a np w miastach takich jak Poznań czy Wrocław nie ma kiboli bo tam powstaly piękne stadiony.LUBLIN miasto inspiracji-stadion,basen olimpijski ,lotnisko TAK
Avatar
gość / 21 grudnia 2012 o 17:54
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie. Jestem ZA!
[/quote]
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więce... rozwiń
Avatar
miki / 21 grudnia 2012 o 17:36
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie.
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować i... rozwiń
Avatar
Matoł / 21 grudnia 2012 o 17:34
Władza wie najlepiej: rentowną cukrownię zamienić na deficytowy stadion. Nobel z ekonomii gwarantowany!
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 o 17:30
Czy któryś komentujacych jest w stanie podać numer tel lub adres w celu przedyskutowania tego tematu czy stadion jest potrzebny czy nie.Z góry dziekuje(M)y
Avatar
kirk / 21 grudnia 2012 o 17:06
już widzę jak świetnie będzie sie tam bawić cała kibicowska hołota w targowych dresikach ze szmatami popisanymi "motor lublin" - dziadostwo z kośminka, lubartowskiej, grygowej i kaliny.
Avatar
luk / 21 grudnia 2012 o 16:36
wpadnie hołota z Lbn na kilka meczy i po stadionie... pare lat temu pokazaliście jak potraficie kibicować i obchodzić rocznicę zasłużonego klubu (Motor)... takich kibiców to tylko pozazdrościć... Wesołych świąt
Avatar
as / 21 grudnia 2012 o 16:35
zlikwidowali cukrownie aby zbudować nie rentowny stadion. gdzie tu logika?
Avatar
henry / 22 grudnia 2012 o 00:35
Gratuluje Lublinowi że wreszcie jest szansa na stadion[słuszna uwaga internauty Rem,Prezes].Wreszcie Lublin miasto inspiracji ,lotnisko ,stadion 2013 basen brawo brawo ,dziś dzięki lotniskowi biznesmeni odwiedzają to lotnisko.Projeekt stadionu podobny do stadionu Crakovii ,zdrowych Świąt dla optymistów
Avatar
anbar / 21 grudnia 2012 o 18:38
Nareszcie ruszyli! Z przyjemnością pójdę na mecz otwarcia na tym stadionie (oby już motorek grał klasę wyżej). Dzieje się w Kozim Grodzie i okolicy, jest już lotnisko, teraz stadion i tak trzymać.
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 o 18:18
po tych głupich komentarzach już wiem dla czego zwią nas Polską B .Każde szanujace sie miasto w Polsce ma stadion nowoczesny bo sport napędza wizerunek miasta a np w miastach takich jak Poznań czy Wrocław nie ma kiboli bo tam powstaly piękne stadiony.LUBLIN miasto inspiracji-stadion,basen olimpijski ,lotnisko TAK
Avatar
gość / 21 grudnia 2012 o 17:54
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie. Jestem ZA!
[/quote]
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więce... rozwiń
Avatar
miki / 21 grudnia 2012 o 17:36
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie.
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować i... rozwiń
Avatar
Matoł / 21 grudnia 2012 o 17:34
Władza wie najlepiej: rentowną cukrownię zamienić na deficytowy stadion. Nobel z ekonomii gwarantowany!
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 o 17:30
Czy któryś komentujacych jest w stanie podać numer tel lub adres w celu przedyskutowania tego tematu czy stadion jest potrzebny czy nie.Z góry dziekuje(M)y
Avatar
kirk / 21 grudnia 2012 o 17:06
już widzę jak świetnie będzie sie tam bawić cała kibicowska hołota w targowych dresikach ze szmatami popisanymi "motor lublin" - dziadostwo z kośminka, lubartowskiej, grygowej i kaliny.
Avatar
luk / 21 grudnia 2012 o 16:36
wpadnie hołota z Lbn na kilka meczy i po stadionie... pare lat temu pokazaliście jak potraficie kibicować i obchodzić rocznicę zasłużonego klubu (Motor)... takich kibiców to tylko pozazdrościć... Wesołych świąt
Avatar
as / 21 grudnia 2012 o 16:35
zlikwidowali cukrownie aby zbudować nie rentowny stadion. gdzie tu logika?
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach

3 najpopularniejsze metody zarabiania na nieruchomościach 0 0

Chcąc zarabiać na nieruchomościach, należy najpierw zapoznać się z rynkiem, żeby zrozumieć mechanizmy, jakie nim kierują. Dobra orientacja pozwoli dostrzec wyjątkową okazję do opłacalnej inwestycji. Należy określić własne możliwości finansowe i strategię. Dochód z takich inwestycji może być pasywny lub jednorazowy.

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach?

PiS ogłosi kandydata na prezydenta Lublina. Kto wystartuje w największych miastach? 1 4

Swojego kandydata na prezydenta Lublina ma wskazać w tym tygodniu Prawo i Sprawiedliwość. Do jesiennych wyborów samorządowych szykują się także inne ugrupowania, nie tylko w Lublinie. Jakie nazwiska wchodzą w grę?

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa

Bizon Jeleniec – LKS AGROTEX Milanów 3:2. Grała bialska klasa okręgowa 2 1

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Po wygranej przed tygodniem z LZS Dobryń, w niedzielę zespół z Jeleńca odniósł drugie z rzędu zwycięstwo. Tym razem drużyna trenera Mariusza Ciołka pokonała LKS AGROTEX Milanów 3:2

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni

18-latka wymusiła pierwszeństwo na motocyklu? Młodzi mężczyźni poważnie ranni 0 0

W poważnym stanie trafili do szpitala kierowca i pasażer motocykla, który w Wólce Kraśniczyńskiej zderzył się z kią.

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia dla honorowych dawców krwi. Uhonorowano ponad 160 osób [zdjęcia] 15 0

161 odznaczeń trafiło w sobotę do honorowych dawców krwi z województwa lubelskiego.

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera

Unia Białopole ponownie na fotelu lidera 1 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Wygrana zespołu z Białopola 6:0 ze Spółdzielcą Siedliszcze. Orzeł Srebrzyszcze lepszy od Frassatiego Fajsławice

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP
24 kwietnia 2018, 17:00

Spotkanie z Urszulą Niewiadomską-Flis w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 10 MBP (ul. Kleeberga 12a) zaprasza na spotkanie autorskie z dr hab. Urszulą Niewiadomską-Flis. Wydarzenie odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile

Uderzył w znak i pojechał dalej. Miał prawie cztery promile 0 0

Prawie cztery promile alkoholu w organizmie miał 23-letni kierowca citroena zatrzymany w Rykach przez policję.

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17

Awenta MKS Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 22:17 2 0

EKSTRALIGA RUGBY W wyjazdowym spotkaniu czwartej kolejki Budowlani Lublin przegrali z Pogonią Siedlce 17:22. Mimo porażki podopieczni trenera Stanisława Więciorka pozostawili po sobie dobre wrażenie i wywalczyli punkt bonusowy

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje
ZDJĘCIA
galeria

Nie chciał zderzyć się ze zwierzęciem, zjechał na drugi pas. Nie żyje 16 4

Nie żyje 63-letni kierowca opla, który w niedzielę w Wandzinie (pow. lubartowski) zderzył się z mercedesem.

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara"
galeria

Celebrytka z Lublina i Chińczycy wyszli na wolność. "Śledztwo może trwać dłużej niż maksymalna kara" 1 7

Z aresztu wyszła celebrytka Izabela M. oraz 47 Chińczyków podejrzanych o wyłudzanie pieniędzy metodą „na policjanta”. O ich wypuszczeniu na wolność zdecydował sąd, który uznał, że śledztwo w tej sprawie może trwać dłużej niż maksymalna kara więzienia grożąca za oszustwa.

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale

Avia lepsza od Politechniki w pierwszym derbowym półfinale 0 0

II LIGA SIATKARZY Na inaugurację półfinałowej rywalizacji w play-off świdniczanie okazali się lepsi w pięciu setach od LKS Politechnika Lublin. Na tym etapie rywalizacja toczy się do trzech wygranych

XV Festiwal Książki w Puławach
23 kwietnia 2018, 0:00

XV Festiwal Książki w Puławach 1 0

Biblioteka Miejska w Puławach zaprasza na 15 edycję Festiwalu Książki i Praw Autorskich. Impreza zostanie przeprowadzona w dniach 23-27 kwietnia. To jedno z największych wydarzeń kulturalnych w mieście.

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego?

Zamieniają Lublin i Świdnik na Dominów. Dlaczego? 45 12

W pobliżu Urzędu Gminy Głusk w podlubelskim Dominowie powstaje osiedle bloków mieszkaniowych i domów jednorodzinnych. – Zachęciła nas atrakcyjna cena mieszkania, sporo niższa w porównaniu do Lublina czy Świdnika – mówi Magdalena Potręć, która półtora roku temu zamieszkała z rodziną w jednym z bloków w Dominowie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie

Kraśnik w bratkach i stokrotkach. Pojawią się też pelargonie 1 0

Kraśnik ozdobiły już stokrotki i bratki. W kolejnych miesiącach na ulicach miasta pojawią się następne rośliny. Urzędnicy z miasta zapowiadają, że w tym sezonie zostanie posadzonych prawie 24 tys. kwiatów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!