sobota, 27 maja 2017 r.

Lublin

Stoimy murem za Krzyśkiem Zalewskim

Dodano: 14 lutego 2003, 20:07

Dziś po raz ostatni obejrzymy Krzysztofa Zalewskiego w programie "Idol”. Czy wygra? (Michał Jankows
Dziś po raz ostatni obejrzymy Krzysztofa Zalewskiego w programie \"Idol”. Czy wygra? (Michał Jankows

Finałowy koncert "Idola” rozpocznie się dziś o godzinie 20.05 w telewizji Polsat. Krzysztof Zalewski z Lublina ma największe szanse na zwycięstwo i podpisanie kontraktu nagraniowego z wydawnictwem BMG.

Każdy z trójki finalistów zaśpiewa po dwie piosenki: wybraną przez siebie oraz utwór "Czy...”, do którego słowa napisał nasz rockman. Zwycięży ta osoba, która dostanie najwięcej głosów wysłanych SMS i w audiotele. - Wszystko jest już właściwie przesądzone, bo każdy ma swojego faworyta i na niego będzie głosował - mówił podczas czata w naszej redakcji Krzysztof.
W ankiecie na oficjalnej stronie internetowej "Idola” lublinianin na razie zdecydowanie prowadzi. Internauci oddali na niego blisko
20 tys. głosów. Ile dostanie w sobotnim finale? - Ja na pewno zagłosuję - zapewnia prof. Stanisław Michałowski, prodziekan Wydziału Politologii UMCS. - Przez Krzysia w ogóle zacząłem oglądać ten program. To bardzo sympatyczny, nie zmanierowany młody człowiek. Widać u niego mnóstwo entuzjazmu dla tego, co robi.
Telefonu użyje również prezydent Lublina Andrzej Pruszkowki, który obiecał, że wyśle niejednego SMS-a. Zalefowi kibicuje także lubelskie środowisko muzyczne. - Życzę mu jak najlepiej nie tylko dlatego, że jest stąd - mówi Piotr Cugowski. - Krzysiek po prostu jest najlepszy z tej finałowej trójki. Aktorka Teatru Muzycznego Krystyna Szydłowska dodaje: - Moja córka wysyła na Krzysia SMS-y od początku jego udziału w "Idolu”. Znają się od trzeciej klasy podstawówki, kiedy to wystąpili w szkolnym spektaklu "Kot w butach”. Krzysio jako kot był wspaniały i cudownie się zapowiadał jako artysta. Teraz to się sprawdza.
Za Zalewskim stoi murem regionalne Radio Lublin. - Jak moglibyśmy nie głosować na Krzysia, który zaczynał w naszych audycjach dla najmłodszych i zawsze błyszczał talentem - pyta retorycznie Ewa Dados. Szef muzyczny stacji Wiktor Jachacz dodaje: - Popieramy go od początku, bo lubimy rockmanów z długimi "piórami”. Ale całkiem poważnie: jest tam najlepszy, wie, o co chodzi w dźwiękach i trzyma się swoich zasad. Nie prze do wygranej za wszelką cenę.
- Niezależnie od tego, czy Zalewski wygra "Idola” czy nie, chciałbym z nim pracować - powiedział nam Paweł Jóźwicki, dyrektor Artystyczno-Repertuarowy BMG Poland, firmy fundującej główną nagrodę konkursu, czyli wydanie albumu.

Jak głosować

Na Zalefa można głosować przez całą sobotę do zakończenia finałowego programu. Dzwońcie pod numer audiotele (707) 37-25-73 i wysyłajcie SMS-y o treści 3 pod numer 7257. Ogłoszenie wyników około 23.35
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!