Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 lutego 2013 r.
17:05
Edytuj ten wpis

Straż Miejska sprawdzi, co Twój pies robi rano

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 60 A A
 (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
(Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Specjalny patrol będzie wyruszać skoro świt, żeby sprawdzać, jak wyprowadzamy psy. Straż ma się też ostro zająć nielegalnym wieszaniem ogłoszeń i dzikimi wysypiskami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Będziemy w tym zakresie restrykcyjnie karać i to będzie jeden z priorytetów dla Straży Miejskiej – tak Krzysztof Żuk, prezydent Lublina zapowiada wojnę z osobami nielegalnie wieszającymi ogłoszenia i plakaty. Twierdzi, że takie reklamy nie dość, że szpecą, to nie są skuteczne, a o rozwieszających je osobach mówi, że "maniakalnie dewastują przestrzeń publiczną”.

– Od początku roku ujawniliśmy 147 tego typu wykroczeń, nałożyliśmy 66 mandatów, a ponad 40 spraw zakończyło się pouczeniami. Najpierw dajemy sygnał właścicielowi lub autorowi takiej reklamy, by ją usunął – mówi Jacek Kucharczyk, komendant Straży Miejskiej.

Kucharczyk zapowiada też, że reklamy na przydrożnych słupach i latarniach będą przez strażników fotografowane, a zdjęcia trafią do Zarządu Dróg i Mostów, by ten naliczył karną stawkę opłaty za tzw. zajęcie pasa drogowego pod reklamę. Karna stawka to dziesięciokrotność kwoty podstawowej wynoszącej 1,50 zł za mkw. na dobę przy drogach gminnych i powiatowych, a 2 zł za mkw. za dobę przy drogach wojewódzkich i krajowych.

Strażnicy mają teraz uważniej zająć się śmieciami. Żeby lepiej pamiętali, gdzie było brudno, a gdzie nie, strażnicy mają być przypisani do konkretnych rewirów. Komendant podzielił miasto na 15 rejonów, a później obdzielił rejonami swoich podwładnych.

– Da to możliwość kontynuowania pewnych spraw porządkowych. A funkcjonariusze będą rozpoznawani przez mieszkańców, jako stali strażnicy – wyjaśnia.

Komenda zapowiada, że będzie sprawdzać, czy mieszkańcy wyprowadzają swoje psy tak, jak powinni, czyli na smyczy i czy sprzątają po nich odchody. Jako że psy chodzą "za potrzebą” wcześnie rano, zanim ich właściciele wyjdą do pracy, komendant postanowił zmienić godziny pracy części funkcjonariuszy.

– Będą wyznaczone patrole, które zaczną pracę wcześniej z zadaniem kontroli sposobu wyprowadzania psów na osiedlach – mówi Kucharczyk. Takie patrole mają zacząć pracę w przyszłym tygodniu.

Komentarze 60

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
antyflejtuch / 4 marca 2013 o 18:00
[size=5]Najwięcej psiarzy, czytaj: brudasów i flejtuchów jest przy ul. Jutrzenki 14 i 16. Kupy leżą na chodnikach i ludzie chodzą i rozdeptują a taka fleja czyli właściciel psa udaje że tego nie widzi.[/size]
Avatar
robert / 4 marca 2013 o 16:57
Dawno tą lipną firmę powinni zamknąć.
Mandaciki i mandaciki, a do tego opryskliwość i często brak kultury.
Czekam ,aż rozwiążą tą służę, bo w stosunku do ludzi pracujących w policji to są w tyle o całe lata świetlne.
CZARNE MUNDURKI na bezrobocie.
Avatar
skwarek / 28 lutego 2013 o 20:39
[quote name='beny' timestamp='1361908948' post='738970']
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram, no i szkoda, że tylko Lublin. Kraśnik też potrzebuje takiej inicjatywy, miasto jest zanieczyszczane przez zwierzaki, a z tego co wiem, to ponad 90% piesków nie jest zarejestrowanych, czyli właściciele nie płacą podatków za posiadanie pupila.
[/quote]nie ma podatków od posiadania psa Ty psie
[quote name='beny' timestamp='1361908948' post='738970']
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram,... rozwiń
Avatar
skwarek / 28 lutego 2013 o 20:25
mój piesek zawsze rano robi strasznie luźną kupę. Rozumiem, że jak sam sobie nie dam rady z posprzątaniem to Straż mi pomoże ?
Avatar
Jola / 28 lutego 2013 o 10:51
To znaczy że oni będą badać na podstawie kupy co mu Reksio jadł dzień wcześniej ???? W takim razie jest to nie potrzebne i podpisuję się pod ich likwidacją.
Avatar
podatnik / 28 lutego 2013 o 10:06
....Straż Miejska sprawdzi, co Twój pies robi rano....
No i co?Sprawdzali?Jakie efekty?
Avatar
Reksio-dobroczyńca / 26 lutego 2013 o 22:05
Kochają psy, a szkodzą ludziom.
Ja rozumiem brak worków, czy łopatek plastikowych. W końcu właściciele psów tez zbiednieli w kryzysie i nie stać ich na zakup 100 woreczków za złotówkę albo i dwa. Poza tym są to przeważnie ludzie wysokiego rodu i mniemania oraz bardzo inteligentni, więc nie będą się schylać i poniżać sprzątając kupkę. Lepiej niech bliźni zaniesie to paskudztwo do domu na podeszwie. Ja wszystko rozumiem. Mendy zawsze dzielą ludzi na lepszych i gorszych, mimo ze kochają psy. Siebie oczywiście uważają za tych lepszych. Alee...
Ale dlaczego, pytam się, nie pójdzie taka paniusia, skoro tak kocha pieski, troszeczkę dalej - tyleż ci u nas wąwozów, tylko z sąsiedniej klatki podprowadza pod moją, w której akurat ani jednego pieska nie ma? Albo pod mój balkon, choć ma taki sam balkon dwie, trzy klatki dalej, albo w sąsiednim bloku.
To nie wysokie urodzenie - to dziadostwo.
To nie inteligencja, tylko zwykła perfidia.
Osobiście, jak żyję już 50 lat, widziałem w Lublinie tylko raz jeden jedyny, jak właściciel/ka (nie wiem bo był zakapturzony/na) zebrał kupkę do woreczka za swoim pupilem. Pozostali wolą, aby ich bliźni babrali się w g..nach piesków, pieseczków i psisków.
Kim trzeba być, żeby bronić się przed sprzątaniem brudów po swoim psie? Odpowiedzcie sobie państwo sami, w zależności od tego kogo sobą reprezentujecie.
Kochają psy, a szkodzą ludziom.
Ja rozumiem brak worków, czy łopatek plastikowych. W końcu właściciele psów tez zbiednieli w kryzysie i nie stać ich na zakup 100 woreczków za złotówkę albo i dwa. Poza tym są to przeważnie ludzie wysokiego rodu i mniemania oraz bardzo inteligentni, więc nie będą się schylać i poniżać sprzątając kupkę. Lepiej niech bliźni zaniesie to paskudztwo do domu na podeszwie. Ja wszystko rozumiem. Mendy zawsze dzielą ludzi na lepszych i gorszych, mimo ze kochają psy. Siebie oczywiście uważają za tych lepszych. Ale... rozwiń
Avatar
beny / 26 lutego 2013 o 21:02
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram, no i szkoda, że tylko Lublin. Kraśnik też potrzebuje takiej inicjatywy, miasto jest zanieczyszczane przez zwierzaki, a z tego co wiem, to ponad 90% piesków nie jest zarejestrowanych, czyli właściciele nie płacą podatków za posiadanie pupila.
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram, no i szkoda, że tylko Lublin. Kraśnik też potrzebuje takiej inicjatywy, miasto jest za... rozwiń
Avatar
mordotymoja / 26 lutego 2013 o 17:26
Moj piesek co rano wraz z innymi kundlami sra na miejskie trawniki .Ma 14 lat i inaczej juz nie będzie ,U mnie w bloku ludzie przygarniją psy wyrzucane przez mieszkanców wsi na przedmieściach Lublina .Psy są ważne ,ale problemy społeczne Lublina przerastają władze miasta .Bezrobocie ,bezdomność ,upadające ,szpitale ,praca za groszę na czarno ,bandyctwo .Jak władze rozwiążą te problemy to mój piesek naprawde dla otoczenia nie będzie problemem.Zadowoleni ludzie uśmiechną się na widok biegającego psa ,a nie będą wyładowywać agresji na psie i jego właścicielu .Żyjcie i dajcie żyć innym .Serdecznie pozdrawiam .
Moj piesek co rano wraz z innymi kundlami sra na miejskie trawniki .Ma 14 lat i inaczej juz nie będzie ,U mnie w bloku ludzie przygarniją psy wyrzucane przez mieszkanców wsi na przedmieściach Lublina .Psy są ważne ,ale problemy społeczne Lublina przerastają władze miasta .Bezrobocie ,bezdomność ,upadające ,szpitale ,praca za groszę na czarno ,bandyctwo .Jak władze rozwiążą te problemy to mój piesek naprawde dla otoczenia nie będzie problemem.Zadowoleni ludzie uśmiechną się na widok biegającego psa ,a nie będą wyładowywać agresji na psie i je... rozwiń
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 26 lutego 2013 o 16:26
A ja proponuję jeszcze inne rozwiązanie: skoro są miejsca przeznaczone do palenia papierosów (np.wagony i przedziały w pociągu), to może by niektóre osiedla w Lublinie były dla Miłośników Zwierząt?
Avatar
antyflejtuch / 4 marca 2013 o 18:00
[size=5]Najwięcej psiarzy, czytaj: brudasów i flejtuchów jest przy ul. Jutrzenki 14 i 16. Kupy leżą na chodnikach i ludzie chodzą i rozdeptują a taka fleja czyli właściciel psa udaje że tego nie widzi.[/size]
Avatar
robert / 4 marca 2013 o 16:57
Dawno tą lipną firmę powinni zamknąć.
Mandaciki i mandaciki, a do tego opryskliwość i często brak kultury.
Czekam ,aż rozwiążą tą służę, bo w stosunku do ludzi pracujących w policji to są w tyle o całe lata świetlne.
CZARNE MUNDURKI na bezrobocie.
Avatar
skwarek / 28 lutego 2013 o 20:39
[quote name='beny' timestamp='1361908948' post='738970']
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram, no i szkoda, że tylko Lublin. Kraśnik też potrzebuje takiej inicjatywy, miasto jest zanieczyszczane przez zwierzaki, a z tego co wiem, to ponad 90% piesków nie jest zarejestrowanych, czyli właściciele nie płacą podatków za posiadanie pupila.
[/quote]nie ma podatków od posiadania psa Ty psie
[quote name='beny' timestamp='1361908948' post='738970']
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram,... rozwiń
Avatar
skwarek / 28 lutego 2013 o 20:25
mój piesek zawsze rano robi strasznie luźną kupę. Rozumiem, że jak sam sobie nie dam rady z posprzątaniem to Straż mi pomoże ?
Avatar
Jola / 28 lutego 2013 o 10:51
To znaczy że oni będą badać na podstawie kupy co mu Reksio jadł dzień wcześniej ???? W takim razie jest to nie potrzebne i podpisuję się pod ich likwidacją.
Avatar
podatnik / 28 lutego 2013 o 10:06
....Straż Miejska sprawdzi, co Twój pies robi rano....
No i co?Sprawdzali?Jakie efekty?
Avatar
Reksio-dobroczyńca / 26 lutego 2013 o 22:05
Kochają psy, a szkodzą ludziom.
Ja rozumiem brak worków, czy łopatek plastikowych. W końcu właściciele psów tez zbiednieli w kryzysie i nie stać ich na zakup 100 woreczków za złotówkę albo i dwa. Poza tym są to przeważnie ludzie wysokiego rodu i mniemania oraz bardzo inteligentni, więc nie będą się schylać i poniżać sprzątając kupkę. Lepiej niech bliźni zaniesie to paskudztwo do domu na podeszwie. Ja wszystko rozumiem. Mendy zawsze dzielą ludzi na lepszych i gorszych, mimo ze kochają psy. Siebie oczywiście uważają za tych lepszych. Alee...
Ale dlaczego, pytam się, nie pójdzie taka paniusia, skoro tak kocha pieski, troszeczkę dalej - tyleż ci u nas wąwozów, tylko z sąsiedniej klatki podprowadza pod moją, w której akurat ani jednego pieska nie ma? Albo pod mój balkon, choć ma taki sam balkon dwie, trzy klatki dalej, albo w sąsiednim bloku.
To nie wysokie urodzenie - to dziadostwo.
To nie inteligencja, tylko zwykła perfidia.
Osobiście, jak żyję już 50 lat, widziałem w Lublinie tylko raz jeden jedyny, jak właściciel/ka (nie wiem bo był zakapturzony/na) zebrał kupkę do woreczka za swoim pupilem. Pozostali wolą, aby ich bliźni babrali się w g..nach piesków, pieseczków i psisków.
Kim trzeba być, żeby bronić się przed sprzątaniem brudów po swoim psie? Odpowiedzcie sobie państwo sami, w zależności od tego kogo sobą reprezentujecie.
Kochają psy, a szkodzą ludziom.
Ja rozumiem brak worków, czy łopatek plastikowych. W końcu właściciele psów tez zbiednieli w kryzysie i nie stać ich na zakup 100 woreczków za złotówkę albo i dwa. Poza tym są to przeważnie ludzie wysokiego rodu i mniemania oraz bardzo inteligentni, więc nie będą się schylać i poniżać sprzątając kupkę. Lepiej niech bliźni zaniesie to paskudztwo do domu na podeszwie. Ja wszystko rozumiem. Mendy zawsze dzielą ludzi na lepszych i gorszych, mimo ze kochają psy. Siebie oczywiście uważają za tych lepszych. Ale... rozwiń
Avatar
beny / 26 lutego 2013 o 21:02
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram, no i szkoda, że tylko Lublin. Kraśnik też potrzebuje takiej inicjatywy, miasto jest zanieczyszczane przez zwierzaki, a z tego co wiem, to ponad 90% piesków nie jest zarejestrowanych, czyli właściciele nie płacą podatków za posiadanie pupila.
Brawo. Miejscem zwierzątka takiego jak piesek, jest prywatne podwórko, z ogrodzonym terenem. Powinno się karać właścicieli tych czworonogów, za to, że znęcają się nad nimi trzymając je w blokowych mieszkaniach. Przez prawie 10 lat mieszkałem w Lublinie i często widziałem, jak są wyprowadzane na spacer utuczone psiaki, które ledwo powłóczą nogami, no i oczywiście załatwiają się gdzie popadnie, najczęściej na chodniku. Działalność straży miejskiej popieram, no i szkoda, że tylko Lublin. Kraśnik też potrzebuje takiej inicjatywy, miasto jest za... rozwiń
Avatar
mordotymoja / 26 lutego 2013 o 17:26
Moj piesek co rano wraz z innymi kundlami sra na miejskie trawniki .Ma 14 lat i inaczej juz nie będzie ,U mnie w bloku ludzie przygarniją psy wyrzucane przez mieszkanców wsi na przedmieściach Lublina .Psy są ważne ,ale problemy społeczne Lublina przerastają władze miasta .Bezrobocie ,bezdomność ,upadające ,szpitale ,praca za groszę na czarno ,bandyctwo .Jak władze rozwiążą te problemy to mój piesek naprawde dla otoczenia nie będzie problemem.Zadowoleni ludzie uśmiechną się na widok biegającego psa ,a nie będą wyładowywać agresji na psie i jego właścicielu .Żyjcie i dajcie żyć innym .Serdecznie pozdrawiam .
Moj piesek co rano wraz z innymi kundlami sra na miejskie trawniki .Ma 14 lat i inaczej juz nie będzie ,U mnie w bloku ludzie przygarniją psy wyrzucane przez mieszkanców wsi na przedmieściach Lublina .Psy są ważne ,ale problemy społeczne Lublina przerastają władze miasta .Bezrobocie ,bezdomność ,upadające ,szpitale ,praca za groszę na czarno ,bandyctwo .Jak władze rozwiążą te problemy to mój piesek naprawde dla otoczenia nie będzie problemem.Zadowoleni ludzie uśmiechną się na widok biegającego psa ,a nie będą wyładowywać agresji na psie i je... rozwiń
Avatar
dziat z fioletovymi uszami / 26 lutego 2013 o 16:26
A ja proponuję jeszcze inne rozwiązanie: skoro są miejsca przeznaczone do palenia papierosów (np.wagony i przedziały w pociągu), to może by niektóre osiedla w Lublinie były dla Miłośników Zwierząt?
Zobacz wszystkie komentarze 60

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 24 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!