Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 maja 2010 r.
18:52
Edytuj ten wpis

Studenci zapłacą za bałagan po lubelskim korowodzie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 27 A A

Studenci zwrócą do kasy miasta pieniądze, które Ratusz musiał wydać na sprzątanie po zeszłotygodniowym korowodzie otwierającym Lubelskie Dni Kultury Studenckiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~studentka~ / 18 maja 2010 o 19:36
Witam,
jestem studentką i uczestniczyłam w korowodzie bez spożywania alkoholu . Bardzo jest mi przykro jak ktoś mówi, że wszyscy studenci to bydło .
Zgadzam się w 100 % że większość przesadziła i zachowała się jak hołota , ale i była część studentów która nie piła i spokojnie szła w korowodzie. Jestem ciekawa dlaczego "Nas " nikt tam nie zauważył . Jeśli Polak zamorduje kogoś to czy wszyscy Polacy są mordercami ??? Jeśli Pan B. z osiedla pije nałogowo i bije dzieciaki to czy wszyscy tacy są ?? NIE! Mamy ludzi którzy potrafią się zachować i takich którzy nie mają za grosz kultury i nie wynika to z faktu ,że ktoś przyjechał ze wsi . Ludzi których można nazwać "marginesem społeczeństwa" można spotkać w małej wsi jak i w dużym mieście Lublinie . Każdego dnia idąc do stancję widzę kilku pijanych mężczyzn otwierających kolejne wino , czy mam z tego wywnioskować że w Lublinie są sami alkoholicy? Nie , nie myślę tak bo wiem , że oprócz nich są i ludzie mili, rodzinni ,kulturalni !
Kończąc proszę o nie ocenianie całej społeczności studenckiej po "kilku" osobach .
Witam,
jestem studentką i uczestniczyłam w korowodzie bez spożywania alkoholu . Bardzo jest mi przykro jak ktoś mówi, że wszyscy studenci to bydło .
Zgadzam się w 100 % że większość przesadziła i zachowała się jak hołota , ale i była część studentów która nie piła i spokojnie szła w korowodzie. Jestem ciekawa dlaczego "Nas " nikt tam nie zauważył . Jeśli Polak zamorduje kogoś to czy wszyscy Polacy są mordercami ??? Jeśli Pan B. z osiedla pije nałogowo i bije dzieciaki to czy wszyscy tacy są ?? NIE! Mamy ludzi któ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2010 o 12:36
gdyby nie studenci, to ten syf szumnie zwany miastem wypadałoby tylko zaorać, więc ogarnijcie się miejscowe nieroby, bo dzięki studentom ta patologia jeszcze funkcjonuje.
Avatar
~mika~ / 14 maja 2010 o 21:32
No bardzo ładnie rozsławili studenci Lublin...dzisiaj w TVN 24 w programie "Prosto z Polski" pokazano nasze miasto pt"Pijany korowód studentów w Lublinie".
Dziekujemy bardzo państwu studentom..........
Avatar
wkurzona / 14 maja 2010 o 20:51
Za to ja nie znam nikogo kto by przyjechał z drugiego końca Polski i skończył tu studia.Ci,którzy zaczynali studia ze mną po 1 roku masowo zrobili wypad do Krakowa i innych miast.Byli ambitni.I teraz słyszę jak się urządzili a ja chodzę niewyspana do miernie płatnej roboty bo mi szyby w oknach dzwonią.I jeszcze jedno bo się tak puszycie:wolę czyste miłe miasto o mniejszej liczbie mieszkańców-lokalnych patriotów,niż pożal się Boże "metropolię"z takimi prymitywami jak wy.Przyjeżdżacie tu żeby wyrwać się z domu,balangować i deprawować to miasto,o którego prawdziwej wielowiekowej kulturze pojęcia nie macie.Codziennie na osiedlu widzę tłumy przewalające się z miasteczka akademickiego z piwskiem w garści i ryczących po nocy.Dzisiaj piątek więc pusto.Wyjechali na wiochę a i pogoda nie dopisuje.I nie rozśmieszajcie ludzi jak to utrzymujecie miasto.
Za to ja nie znam nikogo kto by przyjechał z drugiego końca Polski i skończył tu studia.Ci,którzy zaczynali studia ze mną po 1 roku masowo zrobili wypad do Krakowa i innych miast.Byli ambitni.I teraz słyszę jak się urządzili a ja chodzę niewyspana do miernie płatnej roboty bo mi szyby w oknach dzwonią.I jeszcze jedno bo się tak puszycie:wolę czyste miłe miasto o mniejszej liczbie mieszkańców-lokalnych patriotów,niż pożal się Boże "metropolię"z takimi prymitywami jak wy.Przyjeżdżacie tu żeby wyrwać się z domu,balangować i deprawować... rozwiń
Avatar
kowal895 / 14 maja 2010 o 20:16
hahaha,sypnąłeś argumentami!
Dziewczyna dobrze powiedziała,piwo dla niej!
Avatar
o_O / 14 maja 2010 o 16:21
Ula napisał:
Gdyby nie te stodoły i obory to Ty lubelski burżuju nie miałbyś co do garnka włożyć. Chciałam zaznaczyć że studenci do Lublina nie przyjeżdżają z samych wiosek, jest mnóstwo osób z innych miast (większych i bardziej rozwiniętych) którzy przyjeżdżają tu studiować z drugiego końca Polski bo naprawdę uważają że warto.
Co do studenckiego "pasożytnictwa" to absolutna nieprawda. Oczywiście, jak w każdej grupie społecznej znajdzie się gromada osób które nie robią kompletnie nic ale większość studentów oprócz tego że studiuje po dwa kierunki to jeszcze pracują. I nie po to żeby mieć za co palić marychę bo wśród studentów nie jest to aż tak popularne jak wśród np. licealistów i gimnazjalistów - tym proponowałabym się zająć.
A to że piją piwo i się bawią, kiedy mają to robić jak nie teraz? Jak będą mieli po 40 lat? Ja również nigdy nie widziałam żadnego zataczającego się studenta z butelką w ręku w publicznym miejscu. Co do imprez masowych piło się zawsze, pije się i będzie się piło. Po korowodzie faktycznie za czysto nie było ale przecież to impreza coroczna, można było to przewidzieć i zapobiec a nie winić wszystkich studentów.
Zapomniał wół jak cielęciem był.



wez dziewczynko dorosnij, pomysl i później zacznij sie udzielac na publicznym forum, bo za duzo do powiedzenia to ty nie masz



wez dziewczynko dorosnij, pomysl i później zacznij sie udzielac na publicznym forum, bo za duzo do powiedzenia to ty nie masz rozwiń
Avatar
ktoś / 14 maja 2010 o 15:56
jurek - jaki Ty jesteś tępy to normalnie ręce opadają. Nie masz co pisać pusty tępawy dzbanie, to nie pisz bo wypowiedzi takich prostaków jest tutaj znakomita większość. Więc stul pysk i weź się za to co wychodzi Ci najlepiej - onanizm.
Avatar
Ula / 14 maja 2010 o 14:17
mosquito napisał:
A ja proponuję, żeby korowód organizowali sobie w wiochach, z których przyjechali trasą od stodoły do obory.


Gdyby nie te stodoły i obory to Ty lubelski burżuju nie miałbyś co do garnka włożyć. Chciałam zaznaczyć że studenci do Lublina nie przyjeżdżają z samych wiosek, jest mnóstwo osób z innych miast (większych i bardziej rozwiniętych) którzy przyjeżdżają tu studiować z drugiego końca Polski bo naprawdę uważają że warto.
Co do studenckiego "pasożytnictwa" to absolutna nieprawda. Oczywiście, jak w każdej grupie społecznej znajdzie się gromada osób które nie robią kompletnie nic ale większość studentów oprócz tego że studiuje po dwa kierunki to jeszcze pracują. I nie po to żeby mieć za co palić marychę bo wśród studentów nie jest to aż tak popularne jak wśród np. licealistów i gimnazjalistów - tym proponowałabym się zająć.
A to że piją piwo i się bawią, kiedy mają to robić jak nie teraz? Jak będą mieli po 40 lat? Ja również nigdy nie widziałam żadnego zataczającego się studenta z butelką w ręku w publicznym miejscu. Co do imprez masowych piło się zawsze, pije się i będzie się piło. Po korowodzie faktycznie za czysto nie było ale przecież to impreza coroczna, można było to przewidzieć i zapobiec a nie winić wszystkich studentów.
Zapomniał wół jak cielęciem był.


Gdyby nie te stodoły i obory to Ty lubelski burżuju nie miałbyś co do garnka włożyć. Chciałam zaznaczyć że studenci do Lublina nie przyjeżdżają z samych wiosek, jest mnóstwo osób z innych miast (większych i bardziej rozwiniętych) którzy przyjeżdżają tu studiować z drugiego końca Polski bo naprawdę uważają że warto.
Co do studenckiego "pasożytnictwa" to absolutna nieprawda. Oczywiście, jak w każdej grupie społecznej znajdzie się gromada osób które nie robią kompletnie nic ale większość studentów opr... rozwiń
Avatar
kowal895 / 14 maja 2010 o 13:24
To nie jest nienawiść,to zazdrość.
Avatar
snickers_2005 / 14 maja 2010 o 10:56
To jest jedna wielka prowokacja. Owszem studenci piją w miejscach publicznych np. podczas korowodu czy kocertów ale nigdy nie widziałem żeby ktoś szedł z butelką w piękny słoneczny dzień w centrum lub na starym mieście i do tego się jeszcze zataczał. Nie wiem skąd bierze się nienawiść do studentów w lublinie. Bo trzeba szczerze przyznać że gdyby nie kilka większych uczelni to w lublinie nie byłoby kompletnie nic. Nie mówię że nie powinni po sobie posprzątać ale trzeba zachować umiar w krytyce.
Avatar
~studentka~ / 18 maja 2010 o 19:36
Witam,
jestem studentką i uczestniczyłam w korowodzie bez spożywania alkoholu . Bardzo jest mi przykro jak ktoś mówi, że wszyscy studenci to bydło .
Zgadzam się w 100 % że większość przesadziła i zachowała się jak hołota , ale i była część studentów która nie piła i spokojnie szła w korowodzie. Jestem ciekawa dlaczego "Nas " nikt tam nie zauważył . Jeśli Polak zamorduje kogoś to czy wszyscy Polacy są mordercami ??? Jeśli Pan B. z osiedla pije nałogowo i bije dzieciaki to czy wszyscy tacy są ?? NIE! Mamy ludzi którzy potrafią się zachować i takich którzy nie mają za grosz kultury i nie wynika to z faktu ,że ktoś przyjechał ze wsi . Ludzi których można nazwać "marginesem społeczeństwa" można spotkać w małej wsi jak i w dużym mieście Lublinie . Każdego dnia idąc do stancję widzę kilku pijanych mężczyzn otwierających kolejne wino , czy mam z tego wywnioskować że w Lublinie są sami alkoholicy? Nie , nie myślę tak bo wiem , że oprócz nich są i ludzie mili, rodzinni ,kulturalni !
Kończąc proszę o nie ocenianie całej społeczności studenckiej po "kilku" osobach .
Witam,
jestem studentką i uczestniczyłam w korowodzie bez spożywania alkoholu . Bardzo jest mi przykro jak ktoś mówi, że wszyscy studenci to bydło .
Zgadzam się w 100 % że większość przesadziła i zachowała się jak hołota , ale i była część studentów która nie piła i spokojnie szła w korowodzie. Jestem ciekawa dlaczego "Nas " nikt tam nie zauważył . Jeśli Polak zamorduje kogoś to czy wszyscy Polacy są mordercami ??? Jeśli Pan B. z osiedla pije nałogowo i bije dzieciaki to czy wszyscy tacy są ?? NIE! Mamy ludzi któ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 maja 2010 o 12:36
gdyby nie studenci, to ten syf szumnie zwany miastem wypadałoby tylko zaorać, więc ogarnijcie się miejscowe nieroby, bo dzięki studentom ta patologia jeszcze funkcjonuje.
Avatar
~mika~ / 14 maja 2010 o 21:32
No bardzo ładnie rozsławili studenci Lublin...dzisiaj w TVN 24 w programie "Prosto z Polski" pokazano nasze miasto pt"Pijany korowód studentów w Lublinie".
Dziekujemy bardzo państwu studentom..........
Avatar
wkurzona / 14 maja 2010 o 20:51
Za to ja nie znam nikogo kto by przyjechał z drugiego końca Polski i skończył tu studia.Ci,którzy zaczynali studia ze mną po 1 roku masowo zrobili wypad do Krakowa i innych miast.Byli ambitni.I teraz słyszę jak się urządzili a ja chodzę niewyspana do miernie płatnej roboty bo mi szyby w oknach dzwonią.I jeszcze jedno bo się tak puszycie:wolę czyste miłe miasto o mniejszej liczbie mieszkańców-lokalnych patriotów,niż pożal się Boże "metropolię"z takimi prymitywami jak wy.Przyjeżdżacie tu żeby wyrwać się z domu,balangować i deprawować to miasto,o którego prawdziwej wielowiekowej kulturze pojęcia nie macie.Codziennie na osiedlu widzę tłumy przewalające się z miasteczka akademickiego z piwskiem w garści i ryczących po nocy.Dzisiaj piątek więc pusto.Wyjechali na wiochę a i pogoda nie dopisuje.I nie rozśmieszajcie ludzi jak to utrzymujecie miasto.
Za to ja nie znam nikogo kto by przyjechał z drugiego końca Polski i skończył tu studia.Ci,którzy zaczynali studia ze mną po 1 roku masowo zrobili wypad do Krakowa i innych miast.Byli ambitni.I teraz słyszę jak się urządzili a ja chodzę niewyspana do miernie płatnej roboty bo mi szyby w oknach dzwonią.I jeszcze jedno bo się tak puszycie:wolę czyste miłe miasto o mniejszej liczbie mieszkańców-lokalnych patriotów,niż pożal się Boże "metropolię"z takimi prymitywami jak wy.Przyjeżdżacie tu żeby wyrwać się z domu,balangować i deprawować... rozwiń
Avatar
kowal895 / 14 maja 2010 o 20:16
hahaha,sypnąłeś argumentami!
Dziewczyna dobrze powiedziała,piwo dla niej!
Avatar
o_O / 14 maja 2010 o 16:21
Ula napisał:
Gdyby nie te stodoły i obory to Ty lubelski burżuju nie miałbyś co do garnka włożyć. Chciałam zaznaczyć że studenci do Lublina nie przyjeżdżają z samych wiosek, jest mnóstwo osób z innych miast (większych i bardziej rozwiniętych) którzy przyjeżdżają tu studiować z drugiego końca Polski bo naprawdę uważają że warto.
Co do studenckiego "pasożytnictwa" to absolutna nieprawda. Oczywiście, jak w każdej grupie społecznej znajdzie się gromada osób które nie robią kompletnie nic ale większość studentów oprócz tego że studiuje po dwa kierunki to jeszcze pracują. I nie po to żeby mieć za co palić marychę bo wśród studentów nie jest to aż tak popularne jak wśród np. licealistów i gimnazjalistów - tym proponowałabym się zająć.
A to że piją piwo i się bawią, kiedy mają to robić jak nie teraz? Jak będą mieli po 40 lat? Ja również nigdy nie widziałam żadnego zataczającego się studenta z butelką w ręku w publicznym miejscu. Co do imprez masowych piło się zawsze, pije się i będzie się piło. Po korowodzie faktycznie za czysto nie było ale przecież to impreza coroczna, można było to przewidzieć i zapobiec a nie winić wszystkich studentów.
Zapomniał wół jak cielęciem był.



wez dziewczynko dorosnij, pomysl i później zacznij sie udzielac na publicznym forum, bo za duzo do powiedzenia to ty nie masz



wez dziewczynko dorosnij, pomysl i później zacznij sie udzielac na publicznym forum, bo za duzo do powiedzenia to ty nie masz rozwiń
Avatar
ktoś / 14 maja 2010 o 15:56
jurek - jaki Ty jesteś tępy to normalnie ręce opadają. Nie masz co pisać pusty tępawy dzbanie, to nie pisz bo wypowiedzi takich prostaków jest tutaj znakomita większość. Więc stul pysk i weź się za to co wychodzi Ci najlepiej - onanizm.
Avatar
Ula / 14 maja 2010 o 14:17
mosquito napisał:
A ja proponuję, żeby korowód organizowali sobie w wiochach, z których przyjechali trasą od stodoły do obory.


Gdyby nie te stodoły i obory to Ty lubelski burżuju nie miałbyś co do garnka włożyć. Chciałam zaznaczyć że studenci do Lublina nie przyjeżdżają z samych wiosek, jest mnóstwo osób z innych miast (większych i bardziej rozwiniętych) którzy przyjeżdżają tu studiować z drugiego końca Polski bo naprawdę uważają że warto.
Co do studenckiego "pasożytnictwa" to absolutna nieprawda. Oczywiście, jak w każdej grupie społecznej znajdzie się gromada osób które nie robią kompletnie nic ale większość studentów oprócz tego że studiuje po dwa kierunki to jeszcze pracują. I nie po to żeby mieć za co palić marychę bo wśród studentów nie jest to aż tak popularne jak wśród np. licealistów i gimnazjalistów - tym proponowałabym się zająć.
A to że piją piwo i się bawią, kiedy mają to robić jak nie teraz? Jak będą mieli po 40 lat? Ja również nigdy nie widziałam żadnego zataczającego się studenta z butelką w ręku w publicznym miejscu. Co do imprez masowych piło się zawsze, pije się i będzie się piło. Po korowodzie faktycznie za czysto nie było ale przecież to impreza coroczna, można było to przewidzieć i zapobiec a nie winić wszystkich studentów.
Zapomniał wół jak cielęciem był.


Gdyby nie te stodoły i obory to Ty lubelski burżuju nie miałbyś co do garnka włożyć. Chciałam zaznaczyć że studenci do Lublina nie przyjeżdżają z samych wiosek, jest mnóstwo osób z innych miast (większych i bardziej rozwiniętych) którzy przyjeżdżają tu studiować z drugiego końca Polski bo naprawdę uważają że warto.
Co do studenckiego "pasożytnictwa" to absolutna nieprawda. Oczywiście, jak w każdej grupie społecznej znajdzie się gromada osób które nie robią kompletnie nic ale większość studentów opr... rozwiń
Avatar
kowal895 / 14 maja 2010 o 13:24
To nie jest nienawiść,to zazdrość.
Avatar
snickers_2005 / 14 maja 2010 o 10:56
To jest jedna wielka prowokacja. Owszem studenci piją w miejscach publicznych np. podczas korowodu czy kocertów ale nigdy nie widziałem żeby ktoś szedł z butelką w piękny słoneczny dzień w centrum lub na starym mieście i do tego się jeszcze zataczał. Nie wiem skąd bierze się nienawiść do studentów w lublinie. Bo trzeba szczerze przyznać że gdyby nie kilka większych uczelni to w lublinie nie byłoby kompletnie nic. Nie mówię że nie powinni po sobie posprzątać ale trzeba zachować umiar w krytyce.