Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2014 r.
11:00
Edytuj ten wpis

Studencka bijatyka na pl. Litewskim. Wszystko zarejestrował monitoring

Autor: Zdjęcie autora pab
217 16 A A

Bójka na pl. Litewskim w Lublinie. Policjanci zatrzymali siedmiu mężczyzn.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w czwartek po godz. 23. Grupa kilkunastu osób zaczęła się bić w okolicach placu Litewskiego.

- Mężczyźni okładali się wzajemnie pięściami i kopali. Jeden z nich upadł bezwładnie na środku jezdni. Jego towarzysze próbowali go ściągnąć z drogi - relacjonuje mł. insp. Janusz Wójtowicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Całe zajście zaobserwowali pracownicy monitoringu miejskiego, którzy powiadomili dyżurnego policji, a ten skierował na miejsce patrole.

- Do pomocy wezwana została karetka pogotowia ratunkowego, która opatrzyła jednego z uczestników. Stracił on na moment świadomość i przy pomocy znajomych został przeniesiony z jezdni na chodnik. Jak się później okazało nie odniósł poważnych obrażeń - informuje Janusz Wójtowicz.
Kiedy na miejsce przyjechała policja, uczestnicy bójki rozbiegli się. Pięć osób zatrzymano na miejscu. Kolejne dwie wytropił pracownik monitoringu miejskiego. Jak się okazało, ukryli się w pobliskim lokalu gastronomicznym.

Siedmiu zatrzymanych w wieku od 19 do 23 lat usłyszało zarzuty udziału w bójce. Pięciu zatrzymanych to studenci lubelskich uczelni, jeden bezrobotny i jeden na stałe zamieszkujący w Anglii.

- To kolejny przykład na to, że monitoring miejski sprawdza się i wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców - dodaje mł. insp. Janusz Wójtowicz.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czytelnik / 15 grudnia 2014 o 08:18

a propo tego co napisał GOŚĆ człeniu więcej to wy robicie chołoty nuiż ludzie ze wsi buraku je..... z cepami w dowodzie 

:D

Avatar
Gość / 14 grudnia 2014 o 16:59

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka w mieście, to rzeczy wychowania z domu i własnego rozumu.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

rozwiń
Avatar
sssssssssssss / 14 grudnia 2014 o 10:51

gdzie policja tych to nigdy nie ma jak trzeba. to miasto w nocy to samowola

Avatar
maciej88856 / 13 grudnia 2014 o 19:38

tu macie video z monitoringu : http://odu.pl/6035

Avatar
sd / 13 grudnia 2014 o 17:11

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

rozwiń
Avatar
lol / 13 grudnia 2014 o 16:04

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Avatar
lutek / 13 grudnia 2014 o 15:25

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz się bandytą,ale również zakłócasz spokojne życie innym.No i co dalej veto dla kamerek w samochodach-czy też logika kalego???.

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz s... rozwiń

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 14:03

Nienawiść do studentów. Tak mnie wychowali... Piszecie tyle o bandytyźmie ludzi z Lubartowskiej, Placu Zamkowego, Kunickiego, Felina, Bronowic i Tatarów. A tymczasem prawdziwi bandyci to studenci. Prześledźcie uważnie statystyki. W grupie wiekowej 19-24 na terenie Lublina  najwięcej poibić, rozbojów powodują studenci. Prawdopodobieństwo dostania w...dołu od studenta Politechniki Lubelskiej czy Uniwerku Rolniczego jest większe niż od chłopczka z Lubartowskiej, który zakończył swoją edukację na zawodówce czy gimnazjum. Nie lubię czasów minionych, ale co by nie powiedzieć to ZOMO wiedziało co robić z takimi szumowinami. Jeszcze jedno pomagać należy ale tym z trudnych domów. Czemu?? Bo mieli trudne dzieciństwo , ojciec pił, matka spała z przygodnie spotkanymi facetami. Nie mieli własnego pokoju, a z rodziców nie potrafił nikt im pomóc w lekcjach. Ci studenci mam nadzieję, że za kilka lat jak opuszczą mury więzienia skończą jako podopieczni Fundacji im. Brata Alberta. Państwo i prokurator powinni o to zadbać. To jest moja opinia i moje zdanie. Mam do niej prawo...

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

rozwiń
Avatar
nhnb / 13 grudnia 2014 o 13:53

No i po co taki (zamazany) filmik  zamieszczać ?.

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 13:48

się gówniarze tłuką, do łopaty ich to zabraknie im siły, za komuny to policja podjechała by, zrobiła porządnie pałowanie,i już następnym razem taki przygłup nie biłby innych. Nie rozumiem dlaczego ci co biją nie leją swoich rodziców, powinni im z rana wpier***ić aby cały dzień grzecznie zapier***ali zarabiając na nich, a na wieczór to samo, aby matka i ojciec spokojnie leżeli a nie myśleli o głupotach. Także jak chcecie lać, to lejcie swoich starych. I to równo, aż krew będzie sikała, kiedy was tak wychowali.

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

rozwiń
Avatar
czytelnik / 15 grudnia 2014 o 08:18

a propo tego co napisał GOŚĆ człeniu więcej to wy robicie chołoty nuiż ludzie ze wsi buraku je..... z cepami w dowodzie 

:D

Avatar
Gość / 14 grudnia 2014 o 16:59

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka w mieście, to rzeczy wychowania z domu i własnego rozumu.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

Takie samo bydło mieszka również w miastach, to kwestia wychowania z domu i własnego rozumu, a nie pochodzenia.

rozwiń
Avatar
sssssssssssss / 14 grudnia 2014 o 10:51

gdzie policja tych to nigdy nie ma jak trzeba. to miasto w nocy to samowola

Avatar
maciej88856 / 13 grudnia 2014 o 19:38

tu macie video z monitoringu : http://odu.pl/6035

Avatar
sd / 13 grudnia 2014 o 17:11

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

Stare polskie przysłowie mówi że "od wołu się kawałka mięsa wymaga", więc czego wymagać od dzisiejszych studentów - przyjechało bydło ze wsi wokół Lublina, które od pokoleń przyzwyczajone było do walki na sztachety pod okolicznymi remizami. Kiedyś studenci byli kulturalni, wychowani, teraz to bydło o postawie roszczeniowej która chyba najmocniej objawia się na przejściu Sowińskiego-Radziszewskiego... 

rozwiń
Avatar
lol / 13 grudnia 2014 o 16:04

Kiedyś studenci byli Polską inteligencją a teraz są jak menele.

Avatar
lutek / 13 grudnia 2014 o 15:25

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz się bandytą,ale również zakłócasz spokojne życie innym.No i co dalej veto dla kamerek w samochodach-czy też logika kalego???.

Pod tym artykułem powinni krytycznie odezwać się ci co są przeciwni prywatnym kamerkom w samochodach i ci co lubią "kozakować" na mieście,rozbijać przystanki,śmietniki.Przecież te kamery ograniczają ich wolność,swobodę,naruszają ich prywatność.Właśnie-a rozwalony przystanek to był wasz prywatny?.Może naruszyliście w zdecydowanej większości czyjąś prywatność.Podobnie rzecz ma się na drodze tylko w innym wymiarze.Jeśli powodujesz zagrożenie dla innych uczestników ruchu na drodze przeważnie publicznej (czyli wspólnej) -to nie tylko stajesz s... rozwiń

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 14:03

Nienawiść do studentów. Tak mnie wychowali... Piszecie tyle o bandytyźmie ludzi z Lubartowskiej, Placu Zamkowego, Kunickiego, Felina, Bronowic i Tatarów. A tymczasem prawdziwi bandyci to studenci. Prześledźcie uważnie statystyki. W grupie wiekowej 19-24 na terenie Lublina  najwięcej poibić, rozbojów powodują studenci. Prawdopodobieństwo dostania w...dołu od studenta Politechniki Lubelskiej czy Uniwerku Rolniczego jest większe niż od chłopczka z Lubartowskiej, który zakończył swoją edukację na zawodówce czy gimnazjum. Nie lubię czasów minionych, ale co by nie powiedzieć to ZOMO wiedziało co robić z takimi szumowinami. Jeszcze jedno pomagać należy ale tym z trudnych domów. Czemu?? Bo mieli trudne dzieciństwo , ojciec pił, matka spała z przygodnie spotkanymi facetami. Nie mieli własnego pokoju, a z rodziców nie potrafił nikt im pomóc w lekcjach. Ci studenci mam nadzieję, że za kilka lat jak opuszczą mury więzienia skończą jako podopieczni Fundacji im. Brata Alberta. Państwo i prokurator powinni o to zadbać. To jest moja opinia i moje zdanie. Mam do niej prawo...

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

Jak najbardziej ma Pan prawo do własnego zdania (nasze zdanie mówi przeciez coś o nas). Z kolei ja mam prawo do mojego zdania o Pana zdaniu.
Ogromne generalizowanie i bardzo wąskie patzenie na studentów i pomoc społeczną.
 

rozwiń
Avatar
nhnb / 13 grudnia 2014 o 13:53

No i po co taki (zamazany) filmik  zamieszczać ?.

Avatar
Czytelniczka / 13 grudnia 2014 o 13:48

się gówniarze tłuką, do łopaty ich to zabraknie im siły, za komuny to policja podjechała by, zrobiła porządnie pałowanie,i już następnym razem taki przygłup nie biłby innych. Nie rozumiem dlaczego ci co biją nie leją swoich rodziców, powinni im z rana wpier***ić aby cały dzień grzecznie zapier***ali zarabiając na nich, a na wieczór to samo, aby matka i ojciec spokojnie leżeli a nie myśleli o głupotach. Także jak chcecie lać, to lejcie swoich starych. I to równo, aż krew będzie sikała, kiedy was tak wychowali.

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

Jeśli Panu/Pani tęskni się za komuną to proponuję odwiedzić Rosję czy Białoruś albo bardziej hardkorowo - Koreę Północną. Tam milicja/policja "wie, co robić".
Powiem więcej, w wyżej wymienionyvh krajach stosuje się nawet pałowanie prewencyjne czyli pałowanie za nic. Podejrzewam, że za komuny w Polsce również spotykane.

Po co, żeby skrytykować zachowanie tamtych młodych ludzi przywoływać okres komuny, okres niewoli, poniżania człowieka i manipulowani ludźmi?..

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora

MUNDIAL 2018. Niemcy – Szwecja 2:1 Ucieczka spod topora 1 0

Sensacyjne prowadzenie, czerwona karka, gol w ostatnich sekundach. Tak w skrócie można podsumować mecz Niemców ze Szwecją. Obrońcy tytuły wrócili do gry pokonując Szwecję 2:1, a bohaterem meczu został Toni Kross

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian

Ruiny zamku w Krupem w coraz gorszym stanie. Runęła jedna ze ścian 0 8

Runął kawałek ściany, prowadzącej na tzw. balkon zakochanych na zamku w Krupem w gminie Krasnystaw.

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 1 3

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 38 8

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 2

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 11 32

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 31 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 2

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 3

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 1

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 73 25

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!