Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 września 2010 r.
19:17
Edytuj ten wpis

Studia last minute: Sprawdź, gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia

0 14 A A

Prawo, politologia, informatyka, ekonomia czy psychologia. Nawet na tak oblegane kierunki studiów można się jeszcze zapisać. Uczelnie z naszego regionu ciągle czekają na kandydatów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Przyszli studenci mają ostatnią szansę, żeby zdobyć indeks – podkreśla Katarzyna Mieczkowska-Czerniak, rzecznik lubelskiego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. – Warto się zainteresować, bo mamy wolne miejsca na interesujących kierunkach.

UMCS jeszcze dziś przyjmuje zgłoszenia na dzienną filologią ukraińską, rosjoznawstwo, slawistykę, filozofię, matematykę i fizykę. Można także zostać studentem jednego z kolegiów uniwersytetu i to na bardzo popularnych kierunkach – socjologii w Białej Podlaskiej, filologii polskiej, politologii i stosunkach międzynarodowych w Biłgoraju, malarstwie w Kazimierzu Dolnym czy socjologii w Radomiu.

Kandydaci na ostatnie studia dzienne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim mają czas do 30 września (wyjątkiem jest architektura krajobrazu – do 27 września).

– Jeżeli ktoś poprawiał maturę albo dopiero teraz zdecydował, że jednak chce rozpocząć studia, ma jeszcze szansę. Nawet na tydzień przed początkiem roku akademickiego może zostać studentem – mówi Beata Górka z KUL.

Na KUL do wzięcia są indeksy studiów dziennych: filologii, filozofii, kulturoznawstwa, historii i ochrony środowiska. Można też wybrać jeden z kierunków w kolegium uczelni w Stalowej Woli (edukacja techniczno-informatyczna, ekonomia, inżynieria środowiska, pedagogika, praca socjalna, prawo, socjologia) lub Tomaszowie Lubelskim (ekonomia, etnologia, prawo, stosunki międzynarodowe).

– Niedawno wróciłem z Anglii, gdzie pracowałem w wakacje i dopiero teraz szukam kierunku. Od października chciałbym gdzieś studiować – mówi Adrian Matuszek z Lublina, którego spotkaliśmy wczoraj na KUL.

Z kolei Maja z Łęcznej musiała poprawiać maturę z matematyki. – Wszystko przeciągnęło się do września i dopiero teraz mogę zapisać się na studia. Na szczęście, znalazłam wolne miejsce – mówi przyszła studentka ogrodnictwa na Uniwersytecie Przyrodniczym.

Oprócz tego kierunku UP prowadzi do niedzieli dodatkowy nabór na dzienne rolnictwo, zootechnikę i zootechnikę na specjalności: hodowla koni i jeździectwo. Do wzięcia są także indeksy rolnictwa i biologii, które uczelnia będzie prowadziła w Zamościu.

Uniwersytet Medyczny już całkiem zakończył rekrutację. A Politechnika Lubelska ma wolne miejsca tylko na płatnych studiach zaocznych (m.in. z mechaniki i budowy maszyn, transportu, informatyki i zarządzania).

Zaoczne i wieczorowe indeksy czekają także na UMCS (m.in. administracja, dziennikarstwo, historia, informatyka, politologia, prawo, socjologia, stosunki międzynarodowe) i na KUL (m.in. ekonomia, psychologia, administracja, prawo i pedagogika). Uniwersytet Przyrodniczy do poniedziałku prowadzi rekrutację na wszystkie kierunki studiów zaocznych.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
M / 3 października 2010 o 00:35
hmmm...studiuje się też dla zdobywania wiedzy i rozwijania zainteresowań... nie wszystko jest czarno-białe. Studiuję historię sztuki, na moim uniwerku kończy ją ok. 15 osób rocznie. Zobacz ilu ludzi kończy każdego roku prawo (2000? więcej?)- nie dla wszystkich będzie praca w zawodzie. A wszyscy pieją, jak to łatwo z pracą po prawie i tego typu kierunkach.
Inżynier...- jeśli jesteś dobry, to znajdziesz pracę. Jeśli słaby, to chyba niekoniecznie.
Nie wszystko jest takie oczywiste, jak niektórzy piszą.
Avatar
marek / 24 września 2010 o 20:41
[quote name='gfhgdjndgj' date='24 wrzesień 2010 - 15:57 ' timestamp='1285336647' post='352078']
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna prace natoamist Polski humnaista z dyplomem MGR nigdzie nie ejst potrzebny w sumie . Druga sprawa jestes albo bardzo młody Arku albo bardzo głupi. Albo jestes bananowcem i mamusia i tatus ci zapewni kariere
[/quote]
Moja droga - jak sie wybiera kierunki humanistyczne to takie sa tego efekty!
Dzisiaj Świat stawia na inżynierów i umysły ścisle a nie politologów, socjologów.
A po filozofii co oni chca niby robic?
Jak wybrali gówno, to w gównie siedzą !
Po drugie - Lublin nie jest miastem dla studentów! Nie wiem czemu w tym miescie jest tyle Uczelni, które nie potrafią wchłonąć wykształconej kadry. Ile % ludzi ucieka z Lublina po studiach?
Moja droga, w chwili obecnej mamy studia II stopniowe - i coraz wiecej ludzi ucieka po I stopniu z Lublina bo to miasto umiera! Tu nie ma perspektyw !
Lublin to miasto dla lekarzz, prawników, sedziów i prokuratorów. No i jeszcze pozostanie na Uczelni, ale zapiepszanie za 1000zł stypendium przez 4 lata to niech sobie taka kariere w d*** wsadza!

Uciekajcie z Lublina, to dziadowskie miasto umiera!
[quote name='gfhgdjndgj' date='24 wrzesień 2010 - 15:57 ' timestamp='1285336647' post='352078']
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna... rozwiń
Avatar
gfhgdjndgj / 24 września 2010 o 15:57
[quote name='arek' date='24 wrzesień 2010 - 14:18 ' timestamp='1285330731' post='352031']
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie.
Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature!

Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda!
Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
[/quote]
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna prace natoamist Polski humnaista z dyplomem MGR nigdzie nie ejst potrzebny w sumie . Druga sprawa jestes albo bardzo młody Arku albo bardzo głupi. Albo jestes bananowcem i mamusia i tatus ci zapewni kariere
[quote name='arek' date='24 wrzesień 2010 - 14:18 ' timestamp='1285330731' post='352031']
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pu... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 24 września 2010 o 15:21
O jej, jaki ten Wiesio śmieszny
Jak to nie prowokacja, to wiedz Wiesiu, że ja na rękę mam 2-3 razy tyle co ty i nie muszę chodzić na zakupy do Biedronki, Lidla czy innego sklepu dyskontowego, żeby do pierwszego starczyło.
Gdybym miał 2,5 na rękę, to chyba musiałbym sobie korek w zad wsadzić, bo nawet na rachunki to by mi nie wystarczyło
O jej, jaki ten Wiesio śmieszny
Jak to nie prowokacja, to wiedz Wiesiu, że ja na rękę mam 2-3 razy tyle co ty i nie muszę chodzić na zakupy do Biedronki, Lidla czy innego sklepu dyskontowego, żeby do pierwszego starczyło.
Gdybym miał 2,5 na rękę, to chyba musiałbym sobie korek w zad wsadzić, bo nawet na rachunki to by mi nie wystarczyło rozwiń
Avatar
wiesiek / 24 września 2010 o 14:59
morze mam slome w butach ale do tego i pieniondze a ty z głodu pewnie kradniesz mleko w biedronce i jesz suchy chlep ze śmienika
Avatar
a / 24 września 2010 o 14:41
[quote name='wiesiek' date='24 wrzesień 2010 - 14:39 ' timestamp='1285331945' post='352041']
ja skonczyłem zawoduwke ,i se jakoś radze w rzyciu zarabiam 2430 na renkę i nawet umiem korzystać z internetu, a wy po waszyh studjach bendziecie pracować najwyrzej w jeszburgerze ha ha ha!!
[/quote]
I jaki masz styl wypowiedzi Ty prostaku! Pewnie masz slome w butach, gówno na obuwiu i bród za paznokciami!
Avatar
wiesiek / 24 września 2010 o 14:39
ja skonczyłem zawoduwke ,i se jakoś radze w rzyciu zarabiam 2430 na renkę i nawet umiem korzystać z internetu, a wy po waszyh studjach bendziecie pracować najwyrzej w jeszburgerze ha ha ha!!
Avatar
arek / 24 września 2010 o 14:18
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie.
Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature!

Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda!
Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was n... rozwiń
Avatar
Arek / 24 września 2010 o 14:18
[quote name='KK' date='24 wrzesień 2010 - 09:31 ' timestamp='1285313477' post='351878']
PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TRWA
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie.
Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature!

Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda!
Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
[quote name='KK' date='24 wrzesień 2010 - 09:31 ' timestamp='1285313477' post='351878']
PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TRWA
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków be... rozwiń
Avatar
marta / 24 września 2010 o 14:13
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
faktycznie lepiej, i potem zapier***ać z łopatką na drodze i płakać, że klepie się biede, i że przez Tuska tak źle w Polsce.
Jak tak Ci po zawodówce dobrze to po ch..... idziesz do opieki spolecznej na sępa lubelski durniu?
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
faktycznie lepiej, i potem zapier***ać z łopatką na drodze i płakać, że klepie się biede, i że przez Tuska tak źle w Polsce.
Jak tak Ci po zawodówce dobrze to po ch..... idziesz do opieki spolec... rozwiń
Avatar
M / 3 października 2010 o 00:35
hmmm...studiuje się też dla zdobywania wiedzy i rozwijania zainteresowań... nie wszystko jest czarno-białe. Studiuję historię sztuki, na moim uniwerku kończy ją ok. 15 osób rocznie. Zobacz ilu ludzi kończy każdego roku prawo (2000? więcej?)- nie dla wszystkich będzie praca w zawodzie. A wszyscy pieją, jak to łatwo z pracą po prawie i tego typu kierunkach.
Inżynier...- jeśli jesteś dobry, to znajdziesz pracę. Jeśli słaby, to chyba niekoniecznie.
Nie wszystko jest takie oczywiste, jak niektórzy piszą.
Avatar
marek / 24 września 2010 o 20:41
[quote name='gfhgdjndgj' date='24 wrzesień 2010 - 15:57 ' timestamp='1285336647' post='352078']
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna prace natoamist Polski humnaista z dyplomem MGR nigdzie nie ejst potrzebny w sumie . Druga sprawa jestes albo bardzo młody Arku albo bardzo głupi. Albo jestes bananowcem i mamusia i tatus ci zapewni kariere
[/quote]
Moja droga - jak sie wybiera kierunki humanistyczne to takie sa tego efekty!
Dzisiaj Świat stawia na inżynierów i umysły ścisle a nie politologów, socjologów.
A po filozofii co oni chca niby robic?
Jak wybrali gówno, to w gównie siedzą !
Po drugie - Lublin nie jest miastem dla studentów! Nie wiem czemu w tym miescie jest tyle Uczelni, które nie potrafią wchłonąć wykształconej kadry. Ile % ludzi ucieka z Lublina po studiach?
Moja droga, w chwili obecnej mamy studia II stopniowe - i coraz wiecej ludzi ucieka po I stopniu z Lublina bo to miasto umiera! Tu nie ma perspektyw !
Lublin to miasto dla lekarzz, prawników, sedziów i prokuratorów. No i jeszcze pozostanie na Uczelni, ale zapiepszanie za 1000zł stypendium przez 4 lata to niech sobie taka kariere w d*** wsadza!

Uciekajcie z Lublina, to dziadowskie miasto umiera!
[quote name='gfhgdjndgj' date='24 wrzesień 2010 - 15:57 ' timestamp='1285336647' post='352078']
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna... rozwiń
Avatar
gfhgdjndgj / 24 września 2010 o 15:57
[quote name='arek' date='24 wrzesień 2010 - 14:18 ' timestamp='1285330731' post='352031']
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie.
Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature!

Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda!
Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
[/quote]
taaa tylko powiedz to abslowentom politologii, scojologii, filozofii itp. lepiej miec skonczona zawodówke i meic jakis zawód niz dyplom który nic nie daje Mam koelzanke po socjologii nie moze znelac zadenj normalnej pracy w lublinie, ja po pdoobnycm kierunku własnie sie przekfalifikowuje. Znam gosci z maturą po szkoel zawodowej/techniku którzy sa dobrym fachowcami i wszedzie w Europie znajda przywoicie płątna prace natoamist Polski humnaista z dyplomem MGR nigdzie nie ejst potrzebny w sumie . Druga sprawa jestes albo bardzo młody Arku albo bardzo głupi. Albo jestes bananowcem i mamusia i tatus ci zapewni kariere
[quote name='arek' date='24 wrzesień 2010 - 14:18 ' timestamp='1285330731' post='352031']
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pu... rozwiń
Avatar
Kierowca Bombowca / 24 września 2010 o 15:21
O jej, jaki ten Wiesio śmieszny
Jak to nie prowokacja, to wiedz Wiesiu, że ja na rękę mam 2-3 razy tyle co ty i nie muszę chodzić na zakupy do Biedronki, Lidla czy innego sklepu dyskontowego, żeby do pierwszego starczyło.
Gdybym miał 2,5 na rękę, to chyba musiałbym sobie korek w zad wsadzić, bo nawet na rachunki to by mi nie wystarczyło
O jej, jaki ten Wiesio śmieszny
Jak to nie prowokacja, to wiedz Wiesiu, że ja na rękę mam 2-3 razy tyle co ty i nie muszę chodzić na zakupy do Biedronki, Lidla czy innego sklepu dyskontowego, żeby do pierwszego starczyło.
Gdybym miał 2,5 na rękę, to chyba musiałbym sobie korek w zad wsadzić, bo nawet na rachunki to by mi nie wystarczyło rozwiń
Avatar
wiesiek / 24 września 2010 o 14:59
morze mam slome w butach ale do tego i pieniondze a ty z głodu pewnie kradniesz mleko w biedronce i jesz suchy chlep ze śmienika
Avatar
a / 24 września 2010 o 14:41
[quote name='wiesiek' date='24 wrzesień 2010 - 14:39 ' timestamp='1285331945' post='352041']
ja skonczyłem zawoduwke ,i se jakoś radze w rzyciu zarabiam 2430 na renkę i nawet umiem korzystać z internetu, a wy po waszyh studjach bendziecie pracować najwyrzej w jeszburgerze ha ha ha!!
[/quote]
I jaki masz styl wypowiedzi Ty prostaku! Pewnie masz slome w butach, gówno na obuwiu i bród za paznokciami!
Avatar
wiesiek / 24 września 2010 o 14:39
ja skonczyłem zawoduwke ,i se jakoś radze w rzyciu zarabiam 2430 na renkę i nawet umiem korzystać z internetu, a wy po waszyh studjach bendziecie pracować najwyrzej w jeszburgerze ha ha ha!!
Avatar
arek / 24 września 2010 o 14:18
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie.
Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature!

Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda!
Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was n... rozwiń
Avatar
Arek / 24 września 2010 o 14:18
[quote name='KK' date='24 wrzesień 2010 - 09:31 ' timestamp='1285313477' post='351878']
PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TRWA
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków bez ambicji.

Niestety, jak sie ma pusto we łbie i matura to marzenie ścietej głowy to sie pisze takie brednie.
Nie wiem durniu czy wiesz, ze aby is na studia trzeba miec mature!

Ale jak twoje dewiza zyciowa to pryta pod sklepem, klepanie dzieci jakims tlenionymi kurewkom z osiedla a potem ubolewanie, że w Polsce tak źle i taka bieda!
Takich jak ty powinno sie sterylizowac, zebys nie plodzil kolejnych tak mądrych jak ty
[quote name='KK' date='24 wrzesień 2010 - 09:31 ' timestamp='1285313477' post='351878']
PRODUKCJA BEZROBOTNYCH TRWA
[/quote]
ty durniu, tak mi ciebie żal . . .
najgorsze jest to ze polski ciemnogród tak wlasnie mysli! a potem zarejestruje sie taka menda społeczna w UP i woli brać zasiłek niz pracowac. Ja bym was nieroby powybijał! skonczyles zawodowke wiec siwadczy to o tym, ze jestes czlowieku ograniczony, tępy!
Zawodówka to miejsce dla nieuków, tumanów i prostaków be... rozwiń
Avatar
marta / 24 września 2010 o 14:13
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
faktycznie lepiej, i potem zapier***ać z łopatką na drodze i płakać, że klepie się biede, i że przez Tuska tak źle w Polsce.
Jak tak Ci po zawodówce dobrze to po ch..... idziesz do opieki spolecznej na sępa lubelski durniu?
[quote name='zolek' date='24 wrzesień 2010 - 11:18 ' timestamp='1285319924' post='351941']
Dokładnie tak. Ludzie idą na studia bo chcą być studentami. Moim zdaniem na studiach dziennych studiują idioci a co mówić juz o zaocznych Żenada. Lepiej skonczyc zawodowkę niż beznadziejne studia
[/quote]
faktycznie lepiej, i potem zapier***ać z łopatką na drodze i płakać, że klepie się biede, i że przez Tuska tak źle w Polsce.
Jak tak Ci po zawodówce dobrze to po ch..... idziesz do opieki spolec... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 41 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 20 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra