Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 stycznia 2013 r.
14:24
Edytuj ten wpis

Studniówka II LO im. J. Zamoyskiego. Zobacz zdjęcia

0 17 A A

Studniówka uczniów II Liceum im. J. Zamoyskiego odbyła się w Hotelu Luxor przy al. Warszawskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kuba / 28 stycznia 2013 o 18:26
[quote name='ciekawa' timestamp='1358711776' post='723171']
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
[/quote]
Pomieszczenie dobudowane. Ale nie ma na co nażekać w środku temperatura pokojowa wszystko ładnie wystrojone wszczegulności podobało mi się boczne podświetlenie sali tanecznej . Jedzenie bardzo smaczne, kelnerzy bezprzerwy donosili przystaki i napoje więc nie było pusto na stołach.
[quote name='ciekawa' timestamp='1358711776' post='723171']
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
[/quote]
Pomieszczenie dobudowane. Ale nie ma na co nażekać w środku temperatura pokojowa wszystko ładnie wystrojone wszczegulności podobało mi się boczne podświetlenie sali tanecznej . Jedzenie bardzo s... rozwiń
Avatar
dzidzia / 22 stycznia 2013 o 07:04
[quote name='esteta,artsta fotorafik' timestamp='1358692065' post='723009']
Studniówka,polonez,kwiatek?.....
Studniówka -rozumię.Nauczyciele w okresie karnawału chcą się pobawić za darmo.Polonez?-tradycja,ale czy to potrzebne?No ale jakiś nauczyciel też chce zarobić na nauce tańca.No i wreszcie kwiatek dla nauczyciela....Ładne te różyczki,ale czy wytrzymają do rana?Czy zaprzyjaźniona kwiaciarnia daje gwarancję,że do rana kwiatek nie padnie?
No i wreszcie na zakończenie.Przeglądalem z ciekawosci zdjęcia tegorocznych studniówek i wiem,że nie wszystkich stać na piekny strój.Ponadto niektórzy ubierają się tak jak uważają za "szałowe".Wiadomo,studniówka,każda dzieczyna chce konkurować z koleżanką,chłopak chcwe się pochwalić najładniejszą partnerką.....Niezapomniane wrażenia do końca życia.Ale przeglądając zdjęcia to dochodzę do wniosku,że dziewczyny zrobiły z siebie takie stare lamputery.Gdzie tu młodość,gdzie dziewczęc e uśmiechy,dziewczęce figury.Wiele dziewczyn (aby nie robić przykrości) zrobiły z siebie takie stare baby.A przecież to przeważnie 18-latki.
Dziewczyny,czy wy nie macie luster albo przed wyjściem na też życiowy bal nikt was nie wyprowadził z błedu o wyglądzie?
Ja zdaję sobie sprawę z faktu,że każdy młodzian,każda młodz dziewczyna chciała by być dorosła.Ale jeśli już dojdzie w tą doros;ość-chciało by się wrócić do tej młodości.
[/quote]
Do estety: po co pisać, jak się nie ma co? twoje dywagacje są bezsensowne i infantylne
[quote name='esteta,artsta fotorafik' timestamp='1358692065' post='723009']
Studniówka,polonez,kwiatek?.....
Studniówka -rozumię.Nauczyciele w okresie karnawału chcą się pobawić za darmo.Polonez?-tradycja,ale czy to potrzebne?No ale jakiś nauczyciel też chce zarobić na nauce tańca.No i wreszcie kwiatek dla nauczyciela....Ładne te różyczki,ale czy wytrzymają do rana?Czy zaprzyjaźniona kwiaciarnia daje gwarancję,że do rana kwiatek nie padnie?
No i wreszcie na zakończenie.Przeglądalem z ciekawosci zdjęc... rozwiń
Avatar
dzidzias / 22 stycznia 2013 o 07:00
[quote name='Adam' timestamp='1358691108' post='723000']
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak rozumienia studniówki.
[/quote]


A za ewentualne zniszczenia, malowanie sal, sprzątanie będą odpowiadać rodzice? I kelnerować też będą?
[quote name='Adam' timestamp='1358691108' post='723000']
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 20 stycznia 2013 o 22:57
[quote name='anna' timestamp='1358714400' post='723196']
Nie wiedziałam,że napój podany z plastikowej butelki jest wyrazem dobrego smaku.
[/quote] Napój wystawiony w butelce plastikowej nie jest wyznacznikiem dobrego smaku. W takiej formie zawsze są podawane napoje ponieważ w innym wypadku byłyby one wygazowane.
Poza tym miejsce na stole konsumenta jest ograniczone w wyniku czego napoje w butelce zajmą mniej miejsca i są poręczniejsze. Pozdrawiam
Avatar
uczestniczka / 20 stycznia 2013 o 21:57
[quote name='ciekawa' timestamp='1358711776' post='723171']
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
[/quote]

sala jest "dobudowana". cieple posilki byly bardzo dobre. ciasta nie bardzo. odnosnie przystawek to wg mnie zbyt wyrafinowane przez co malo ich poszlo.
Avatar
uczestniczka / 20 stycznia 2013 o 21:43
[quote name='maturzysta sprzed lat' timestamp='1358712359' post='723178']
Ale dojenie rodziców na jakieś hotele,kreacje weselne i te fryzury warte funta kłaków zamiast namiastki młodości robią z was stare pudernice.
[/quote]
to jest tylko subiektywna wypowiedz, nie wiem jaki ma ona cel. mam nadzieje, ze nie jest nim ubliżanie komus chociaz na to ta wypowiedz wyglada.
Avatar
anna / 20 stycznia 2013 o 21:40
[quote name='Andrzej' timestamp='1358706300' post='723116']
Cóż za inteligentna wypowiedź! Wystarczy mieć trochę bladego pojęcia o gastronomii, żeby stwierdzić, że to bzdura.
[/quote]Nie wiedziałam,że napój podany z plastikowej butelki jest wyrazem dobrego smaku.
Avatar
maturzysta sprzed lat / 20 stycznia 2013 o 21:05
[quote name='nattttt' timestamp='1358703278' post='723090']
Ja również bawiłam się świetnie, nie uważam aby dziewczyny ubrały się niestosownie do takiej waznej uroczystości. Na bal nie przychodzi się jak dziewczynka- w sukience w kwiatuszki z rozwianymi wlosami, a w eleganckich sukienkach. jest to symbol wkraczania w dorosłość, nie w młodość...
[/quote]To,że bawiłaś się świetnie nie zmienia mojej opinii w sprawie studniówek.Studniówkowicze sprzed lat też się bawili świetnie w owych czasach.Ale dojenie rodziców na jakieś hotele,kreacje weselne i te fryzury warte funta kłaków zamiast namiastki młodości robią z was stare pudernice.
[quote name='nattttt' timestamp='1358703278' post='723090']
Ja również bawiłam się świetnie, nie uważam aby dziewczyny ubrały się niestosownie do takiej waznej uroczystości. Na bal nie przychodzi się jak dziewczynka- w sukience w kwiatuszki z rozwianymi wlosami, a w eleganckich sukienkach. jest to symbol wkraczania w dorosłość, nie w młodość...
[/quote]To,że bawiłaś się świetnie nie zmienia mojej opinii w sprawie studniówek.Studniówkowicze sprzed lat też się bawili świetnie w owych czasach.Ale dojenie rodz... rozwiń
Avatar
ciekawa / 20 stycznia 2013 o 20:56
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
Avatar
Andrzej / 20 stycznia 2013 o 19:25
[quote name='Anna' timestamp='1358691353' post='723003']
W luksusowym hotelu napoje podaje się nie w firmowych butelkach a w szklanych dzbanach
[/quote]

Cóż za inteligentna wypowiedź! Wystarczy mieć trochę bladego pojęcia o gastronomii, żeby stwierdzić, że to bzdura.
Avatar
Kuba / 28 stycznia 2013 o 18:26
[quote name='ciekawa' timestamp='1358711776' post='723171']
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
[/quote]
Pomieszczenie dobudowane. Ale nie ma na co nażekać w środku temperatura pokojowa wszystko ładnie wystrojone wszczegulności podobało mi się boczne podświetlenie sali tanecznej . Jedzenie bardzo smaczne, kelnerzy bezprzerwy donosili przystaki i napoje więc nie było pusto na stołach.
[quote name='ciekawa' timestamp='1358711776' post='723171']
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
[/quote]
Pomieszczenie dobudowane. Ale nie ma na co nażekać w środku temperatura pokojowa wszystko ładnie wystrojone wszczegulności podobało mi się boczne podświetlenie sali tanecznej . Jedzenie bardzo s... rozwiń
Avatar
dzidzia / 22 stycznia 2013 o 07:04
[quote name='esteta,artsta fotorafik' timestamp='1358692065' post='723009']
Studniówka,polonez,kwiatek?.....
Studniówka -rozumię.Nauczyciele w okresie karnawału chcą się pobawić za darmo.Polonez?-tradycja,ale czy to potrzebne?No ale jakiś nauczyciel też chce zarobić na nauce tańca.No i wreszcie kwiatek dla nauczyciela....Ładne te różyczki,ale czy wytrzymają do rana?Czy zaprzyjaźniona kwiaciarnia daje gwarancję,że do rana kwiatek nie padnie?
No i wreszcie na zakończenie.Przeglądalem z ciekawosci zdjęcia tegorocznych studniówek i wiem,że nie wszystkich stać na piekny strój.Ponadto niektórzy ubierają się tak jak uważają za "szałowe".Wiadomo,studniówka,każda dzieczyna chce konkurować z koleżanką,chłopak chcwe się pochwalić najładniejszą partnerką.....Niezapomniane wrażenia do końca życia.Ale przeglądając zdjęcia to dochodzę do wniosku,że dziewczyny zrobiły z siebie takie stare lamputery.Gdzie tu młodość,gdzie dziewczęc e uśmiechy,dziewczęce figury.Wiele dziewczyn (aby nie robić przykrości) zrobiły z siebie takie stare baby.A przecież to przeważnie 18-latki.
Dziewczyny,czy wy nie macie luster albo przed wyjściem na też życiowy bal nikt was nie wyprowadził z błedu o wyglądzie?
Ja zdaję sobie sprawę z faktu,że każdy młodzian,każda młodz dziewczyna chciała by być dorosła.Ale jeśli już dojdzie w tą doros;ość-chciało by się wrócić do tej młodości.
[/quote]
Do estety: po co pisać, jak się nie ma co? twoje dywagacje są bezsensowne i infantylne
[quote name='esteta,artsta fotorafik' timestamp='1358692065' post='723009']
Studniówka,polonez,kwiatek?.....
Studniówka -rozumię.Nauczyciele w okresie karnawału chcą się pobawić za darmo.Polonez?-tradycja,ale czy to potrzebne?No ale jakiś nauczyciel też chce zarobić na nauce tańca.No i wreszcie kwiatek dla nauczyciela....Ładne te różyczki,ale czy wytrzymają do rana?Czy zaprzyjaźniona kwiaciarnia daje gwarancję,że do rana kwiatek nie padnie?
No i wreszcie na zakończenie.Przeglądalem z ciekawosci zdjęc... rozwiń
Avatar
dzidzias / 22 stycznia 2013 o 07:00
[quote name='Adam' timestamp='1358691108' post='723000']
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak rozumienia studniówki.
[/quote]


A za ewentualne zniszczenia, malowanie sal, sprzątanie będą odpowiadać rodzice? I kelnerować też będą?
[quote name='Adam' timestamp='1358691108' post='723000']
Dzisiejsze studniówki,to przejaw bezguścia i kiczu ich uczestników.Zupełnie nie rozumiem dlaczego dziewczyny na siłę upodobniają swój wygląd do wyglądu osób dorosłych,nie rozumiem dlaczego na salach studniówkowych dominuje czerń.Poza tym studniówka powinna odbywać się na terenie szkoły,salę powinnni przygotować sami uczniowie,za jadło powinni odpowiadać rodzice.Taką studniówkę pamięta się całe życie.,Studniówki w lokalach,to nieporozumienie i zupełny brak ... rozwiń
Avatar
Andrzej / 20 stycznia 2013 o 22:57
[quote name='anna' timestamp='1358714400' post='723196']
Nie wiedziałam,że napój podany z plastikowej butelki jest wyrazem dobrego smaku.
[/quote] Napój wystawiony w butelce plastikowej nie jest wyznacznikiem dobrego smaku. W takiej formie zawsze są podawane napoje ponieważ w innym wypadku byłyby one wygazowane.
Poza tym miejsce na stole konsumenta jest ograniczone w wyniku czego napoje w butelce zajmą mniej miejsca i są poręczniejsze. Pozdrawiam
Avatar
uczestniczka / 20 stycznia 2013 o 21:57
[quote name='ciekawa' timestamp='1358711776' post='723171']
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
[/quote]

sala jest "dobudowana". cieple posilki byly bardzo dobre. ciasta nie bardzo. odnosnie przystawek to wg mnie zbyt wyrafinowane przez co malo ich poszlo.
Avatar
uczestniczka / 20 stycznia 2013 o 21:43
[quote name='maturzysta sprzed lat' timestamp='1358712359' post='723178']
Ale dojenie rodziców na jakieś hotele,kreacje weselne i te fryzury warte funta kłaków zamiast namiastki młodości robią z was stare pudernice.
[/quote]
to jest tylko subiektywna wypowiedz, nie wiem jaki ma ona cel. mam nadzieje, ze nie jest nim ubliżanie komus chociaz na to ta wypowiedz wyglada.
Avatar
anna / 20 stycznia 2013 o 21:40
[quote name='Andrzej' timestamp='1358706300' post='723116']
Cóż za inteligentna wypowiedź! Wystarczy mieć trochę bladego pojęcia o gastronomii, żeby stwierdzić, że to bzdura.
[/quote]Nie wiedziałam,że napój podany z plastikowej butelki jest wyrazem dobrego smaku.
Avatar
maturzysta sprzed lat / 20 stycznia 2013 o 21:05
[quote name='nattttt' timestamp='1358703278' post='723090']
Ja również bawiłam się świetnie, nie uważam aby dziewczyny ubrały się niestosownie do takiej waznej uroczystości. Na bal nie przychodzi się jak dziewczynka- w sukience w kwiatuszki z rozwianymi wlosami, a w eleganckich sukienkach. jest to symbol wkraczania w dorosłość, nie w młodość...
[/quote]To,że bawiłaś się świetnie nie zmienia mojej opinii w sprawie studniówek.Studniówkowicze sprzed lat też się bawili świetnie w owych czasach.Ale dojenie rodziców na jakieś hotele,kreacje weselne i te fryzury warte funta kłaków zamiast namiastki młodości robią z was stare pudernice.
[quote name='nattttt' timestamp='1358703278' post='723090']
Ja również bawiłam się świetnie, nie uważam aby dziewczyny ubrały się niestosownie do takiej waznej uroczystości. Na bal nie przychodzi się jak dziewczynka- w sukience w kwiatuszki z rozwianymi wlosami, a w eleganckich sukienkach. jest to symbol wkraczania w dorosłość, nie w młodość...
[/quote]To,że bawiłaś się świetnie nie zmienia mojej opinii w sprawie studniówek.Studniówkowicze sprzed lat też się bawili świetnie w owych czasach.Ale dojenie rodz... rozwiń
Avatar
ciekawa / 20 stycznia 2013 o 20:56
witam, chcialabym sie zapytc osob obecnych na studniowce czy to miejsce do tanczenia to byla zrobiona specjalna dobudowka do hotelu czy hotel posiada takie pomieszczenie? i jeszcze pytanie odnosnie jedzenia czy bylo ok? dziekuje za odpowiedz
Avatar
Andrzej / 20 stycznia 2013 o 19:25
[quote name='Anna' timestamp='1358691353' post='723003']
W luksusowym hotelu napoje podaje się nie w firmowych butelkach a w szklanych dzbanach
[/quote]

Cóż za inteligentna wypowiedź! Wystarczy mieć trochę bladego pojęcia o gastronomii, żeby stwierdzić, że to bzdura.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 38 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 228 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!