Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 grudnia 2008 r.
17:10
Edytuj ten wpis

Studniówka z You Can Dance w III LO!

Autor: Zdjęcie autora DOMINIK SMAGA
0 5 A A

Maturzyści z III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie wygrali konkurs telewizji TVN na najlepszy film promujący tańczenie poloneza. W nagrodę stacja sfinansuje im studniówkę. Zatańczą na niej gwiazdy II edycji programu You Can Dance,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W najbliższych dniach przyjedziemy na rekonesans i porozmawiamy o tym, jak uczniowie wyobrażają sobie swoją studniówkę - zapowiada Fiedczak. A uczniowie wszystko już obmyślili.

- Zabawa będzie w konwencji oscarowej gali: czerwony dywan, statuetki dla nauczycieli zamiast kwiatów - mówi Kasia. - Na kawior raczej nam nie wystarczy - przyznaje Mateusz.

Relacja ze studniówki i z walki o wygraną ma też trafić na antenę TVN.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
guzioooooo / 1 marca 2009 o 19:52
Ale wlasnie glupota sie podoba
Avatar
bakłażanna / 9 grudnia 2008 o 22:42
Chodzę do lubelskiego LO, które może być uważane w regionie za konkurencję dla Unii, nie mam jednak zamiaru być przysłowiowym psem ogrodnika, co sobie nie weźmie i drugiemu nie da. Jeśli Unici chcą tak się bawić to czemu nie? Co jest właściwie złego w takiej akcji? 'Przyszłe elity' to ludzie kreatywni, więc - na Boga - pozwólmy im (nam!) robić coś kreatywnego. To, że TVN organizuje tę studniówkę wolę odbierać jako czyjąś frajdę niż powód do narzekania jak to nie uwstecznia się i ogłupia młodzież...

Innymi słowy: gratuluję pomysłu i wygranej, życzę niezapomnianej studniówki. (;
Chodzę do lubelskiego LO, które może być uważane w regionie za konkurencję dla Unii, nie mam jednak zamiaru być przysłowiowym psem ogrodnika, co sobie nie weźmie i drugiemu nie da. Jeśli Unici chcą tak się bawić to czemu nie? Co jest właściwie złego w takiej akcji? 'Przyszłe elity' to ludzie kreatywni, więc - na Boga - pozwólmy im (nam!) robić coś kreatywnego. To, że TVN organizuje tę studniówkę wolę odbierać jako czyjąś frajdę niż powód do narzekania jak to nie uwstecznia się i ogłupia młodzież...

Innymi sło... rozwiń
Avatar
jar / 6 grudnia 2008 o 17:13
Czy to są przyszłe elity ?????????
A może przygotowania do realizacji nowej (ogłupiającej) podstawy programowej ?
"Im głupszy naród tym lepiej".
Avatar
~xyz~ / 4 grudnia 2008 o 09:47
Czyli im głupiej tym lepiej jak to w TVN
Avatar
a / 4 grudnia 2008 o 09:10
Oddałam głos na tą szkołę, cieszę sie że wygrali i w ten sposób uczniowie promują Lublin. Brawo za pomysłowość. Życzę im bajkowej studniówki bo to przeciez ich pierwszy tak wielki bal.
Avatar
guzioooooo / 1 marca 2009 o 19:52
Ale wlasnie glupota sie podoba
Avatar
bakłażanna / 9 grudnia 2008 o 22:42
Chodzę do lubelskiego LO, które może być uważane w regionie za konkurencję dla Unii, nie mam jednak zamiaru być przysłowiowym psem ogrodnika, co sobie nie weźmie i drugiemu nie da. Jeśli Unici chcą tak się bawić to czemu nie? Co jest właściwie złego w takiej akcji? 'Przyszłe elity' to ludzie kreatywni, więc - na Boga - pozwólmy im (nam!) robić coś kreatywnego. To, że TVN organizuje tę studniówkę wolę odbierać jako czyjąś frajdę niż powód do narzekania jak to nie uwstecznia się i ogłupia młodzież...

Innymi słowy: gratuluję pomysłu i wygranej, życzę niezapomnianej studniówki. (;
Chodzę do lubelskiego LO, które może być uważane w regionie za konkurencję dla Unii, nie mam jednak zamiaru być przysłowiowym psem ogrodnika, co sobie nie weźmie i drugiemu nie da. Jeśli Unici chcą tak się bawić to czemu nie? Co jest właściwie złego w takiej akcji? 'Przyszłe elity' to ludzie kreatywni, więc - na Boga - pozwólmy im (nam!) robić coś kreatywnego. To, że TVN organizuje tę studniówkę wolę odbierać jako czyjąś frajdę niż powód do narzekania jak to nie uwstecznia się i ogłupia młodzież...

Innymi sło... rozwiń
Avatar
jar / 6 grudnia 2008 o 17:13
Czy to są przyszłe elity ?????????
A może przygotowania do realizacji nowej (ogłupiającej) podstawy programowej ?
"Im głupszy naród tym lepiej".
Avatar
~xyz~ / 4 grudnia 2008 o 09:47
Czyli im głupiej tym lepiej jak to w TVN
Avatar
a / 4 grudnia 2008 o 09:10
Oddałam głos na tą szkołę, cieszę sie że wygrali i w ten sposób uczniowie promują Lublin. Brawo za pomysłowość. Życzę im bajkowej studniówki bo to przeciez ich pierwszy tak wielki bal.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 3

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 2

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 5

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 7

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 12 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!