środa, 24 maja 2017 r.

Lublin

SuperBeata pokonała koleżanki

Dodano: 31 maja 2002, 21:20

Już w niedzielę Beata z Bajmem wystąpią na żywo w Lublinie
Już w niedzielę Beata z Bajmem wystąpią na żywo w Lublinie

Nie tylko Budka Suflera i synowie Krzysztofa Cugowskiego wyjechali z nagrodami z zakończonego w czwartek 39. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2002. lublinianka Beata Kozidrak z Bajmu zdobyła tytuł Wokalistki Roku w plebiscycie SuperJedynki.

W konkursie tym - zorganizowanym przez portal Interia.pl, radio RMF FM, dziennik Super Express i telewizyjną Jedynkę - zagłosowało ponad 150 tysięcy osób.
Beata Kozidrak zdobyła główne trofeum, wygrywając ze swoimi utytułowanymi koleżankami ze sceny: Ewą Bem, Agnieszką Chylińską, Magdą Femme, Anną Marią Jopek, Halinką Mlynkovą, Kasią Nosowską, Anią Wyszkoni i Edytą Górniak. Porywającym występem wraz z zespołem Bajm podczas czwartkowej gali Beata potwierdziła, że tytuł jej się należał. Publiczność zgromadzona w opolskim amfiteatrze zgotowała wokalistce owację na stojąco. Jako jedni z nielicznych Bajm bisował.
A już w tę niedzielę będzie można posłuchać Beaty i Bajmu na żywo w Lublinie. O godzinie 20 wystąpią w bezpłatnym koncercie na placu Zamkowym, który będzie podsumowaniem akcji "Dzieciom - pomocna dłoń”.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24