Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 maja 2013 r.
18:20
Edytuj ten wpis

Świerczewski krytykuje Motor i miasto. "To wypowiedź frustrata"

0 19 A A
Wielokrotny reprezentant Polski Piotr Świerczewski <br />
(z lewej) słynie <br />
z ciętego języka. Na zdjęciu
Wielokrotny reprezentant Polski Piotr Świerczewski
(z lewej) słynie
z ciętego języka. Na zdjęciu

Były reprezentant Polski o swojej pracy w Lublinie: Prezes klubu to kłamca, a w MOSiR pracują nieroby

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Takie słowa padły z ust zwolnionego niedawno z Motoru Lublin trenera w wywiadzie dla portalu piłkarskiego weszlo.com. Rozmowa ukazała się w środę. Świerczewski, niekiedy w wulgarnych słowach, opisuje swoją półroczną pracę w Lublinie. – Co z tego, że mi dają boisko, jeśli na nim leży śnieg? Udało się za 300 zł (…) załatwić odśnieżoną murawę w Łęcznej. Ale w Lublinie już nie można. Bo im się nie chce – stwierdził.

Winą obarcza MOSiR, z którego obiektów m.in. korzystał Motor. – Lublin to największe miasto wśród drugoligowców, ale to organizacyjna katastrofa.

Oberwało się też władzom klubu. – Prezes powtarza w kółko, że problemów z wypłatami nie ma żadnych, a ja przez trzy miesiące rozpoczynałem trening od pytania drużyny: wie trener, kiedy w końcu zapłacą? (…) Jeśli w takiej sytuacji prezes mówi, że wszystko jest dobrze, to dla mnie zwykły śmierdziuch. Bezczelny kłamca.

Te słowa wywołały w Lublinie burzę. – To wypowiedź frustrata – komentuje Tadeusz Kuna, prezes Motoru. – Żałuję, że zwolniłem go tak późno. W klubie są oczywiście problemy, ale robimy wszystko, żeby je pokonać. Pan Świerczewski swoją nieudolność trenerską próbuje przerzucić na zarząd.

Kuna zapowiada, że klub nie zostawi tej sprawy bez reakcji. Podobnie MOSiR. Niewykluczone, że sprawa skończy się w sądzie. – Tymi wypowiedziami pan Świerczewski wystawił sobie świadectwo – mówi Zdzisław Hołysz, prezes MOSiR "Bystrzyca”. – To jest człowiek, który obraża ludzi i nie warto się z nim zadawać.

W wywiadzie dostaje się też Maciejowi Kulce, przedsiębiorcy i szefowi regionalnego sądu koleżeńskiego lubelskiej PO. Świerczewski narzeka, że autokary, które klub użyczał od jego firmy transportowej były za małe. Sugeruje też, że klub wynajmował te pojazdy bo Kulka jest działaczem PO.

– Jestem zszokowany, tym co mówi pan Świerczewski – odpowiada Maciej Kulka. – Rozmawiałem z nim tylko raz. Przed wyjazdem na mecz do Elbląga poprosił o wymontowanie siedzeń z autokaru i wstawienie materacy. Odpowiedziałem, że nie mogę tego zrobić, bo złamałbym prawo. Motorowi pomagam, bo wychowałem się na Kresowej. To nie jest kwestia żadnego układu.

Kulka również rozważa skierowanie przeciwko Świerczewskiemu sprawy do sądu.

Miasto, które jest właścicielem MOSiR i Motoru komentuje sprawę krótko. – Prezydent (należy do PO – red.) ocenia pracę podległych spółek na podstawie rocznych raportów i żadnych niepokojących sygnałów w sprawie ich działalności nie było – mówi Beata Krzyżanowska, rzeczniczka prezydenta Lublina.

Motor wiosną gra fatalnie i broni się przed spadkiem do III ligi. Jego były trener nie odbierał od nas wczoraj telefonu.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DR / 25 maja 2013 o 11:49
Oj Kuna Kuna nie strasz Świerszcza sądem bo cos mi się wydaje że z nim nie wygrasz -ma wiedzę na temat co się w klubiku działo a działo się działo...czas na prawdę...szacunek dla ŚWIRA...
Avatar
DR / 25 maja 2013 o 11:48
Oj Kuna Kuna nie strasz Świerszcza sądem bo cos mi się wydaje że z nim nie wygrasz -ma wiedzę na temat co się w klubiku działo a działo się działo...czas na prawdę...szacunek dla ŚWIRA...
Avatar
SkinheadBlackMetal / 24 maja 2013 o 23:57
Rozwiązać PZPN, oddać stadion i sprawy piłkarskie kibicom. Bo tylko kibicom zależy na honorze tej czy innej drużyny. Zobaczycie że wszystko odżyje.
Avatar
lans poety / 24 maja 2013 o 23:26
Cały klubik się lansuje a i na żelik na włosach nie żałuje ...hahaha i nie tylko...oprócz lansiku nic nie robisz klubiku i dlatego brak awansiku...a w oczka zagląda widmo spadziku wylansowany klubiku...hahaha...
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 24 maja 2013 o 14:58
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1369341801' post='773836']
--------------------------------BRAWO PIOTR ŚWIERCZEWSKI !!!----------------------------------------Pisałem swoje komentarze aby czasami NIE ODSZEDŁ Z LUBLINA PIOTR ŚWIERCZEWSKI , bo byłaby to wielka szkoda dla piłkarstwa lubelskiego ! . Ale obecnym "władzom" Lublina z "Platformy Oszust ów" (PO) nie zależy na przyszłości Lublina i przyszłości Mieszkańców Lublina ! . To banda nieudacz ników i kombinatorów ! . "Przekręcili" czyli UKRADLI PIENIĄDZE NA OBWODNICĘ LUBLINA I NA AUTOSTRADĘ DO WARSZAWY ! . Uczynił to sam "herszt" tego ugrupowania nijaki Donald Tusk ! . Obecnie Prezydent Lublina członek " Platformy Oszustów" (PO) Krzysztof Zuk tak pokierował , że tylko w Jego rękach są DOTACJE "UE" I przydział tych DOTACJI dla swoich Spółek tzw."prezydenckich" . MOSiR "Bystrzyca" już także nie jest miejską firmą tylko... "spółką" (sic?). Ile razy władze Klubu "MOTOR" LUBLIN SA i trener tej Drużyny zwracali się do Prezydenta Lublina Krzysztofa Zuka (*PO) o zrobienie porządku nie tylko na płycie boiska ale także o względny porządek na trybunach bo przecież aż wstyd trenować w takim ŚMIETNIKU ! . Było to przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę". Prezydent w ogle nie przejmował się sytuacją na Al. Zygmuntowskich, bo wolał doglądać ... Biznesu Spółki "MOSiR" tzw. "zaszczanych basenów" na tzw. "Słonecznym Wrotkowie" ! . Oczekujemy na interwencje "CBA" gdyż poszukiwane są DOTACJE "UE" na oczyszczenie i zagospodarowanie Zalewu Zemborzyckiego oraz Dąbrowy ! . Gdzie są te DOTACJE ? . Z jakich funduszy, Prezydent Zuk buduje ... pola golfowe na terenie rekreacji Mieszkańców Lublina nad Zalewem Zemborzyckim ?.Wszystkie "pomysły" Prezydenta mają charakter li tylko biznesowy . Będą z danej inwestycji jakieś pieniądze to się interesuje a jak nie, to ... niech Lublinianie jadą na weekend nad Białe albo nad Bystrzycę a brudne bajoro w Dąbrowie niech... śmierdzi !!! . Wracając do wypowiedzi Trenera Piotra Świerczewskiego , to nie powinien krytykować Prezydenta Lublina i p.Zdzisia Hołysza ze Spółki MOSiR , że nie wypełniają obowiązków z prawa nałożonego na podpisany kontrakt względem obiektu i terenu sportowego przy Al.Zygmuntowskich tylko tym obu Panom tak po "góralsku" "bańki" spuścić ! . Trener jest zatrudniony do prowadzenia Drużyny a nie aby szukał miejsc do treningów Jego Drużyny . Takie same "bańki" powinien otrzymać i Prezes MOTOR LUBLIN SA który z obowiązującego kontraktu powinien zgodnie z umową wypłacać pensje Piłkarzom a przy komplikacjach, powinien sam osobiście przyjść na trening i Piłkarzy przeprosić podając konkretną datę wypłaty zaległej PANSJI ! . Jeżeli są komplikacje finansowe to na leży nie angażować Piłkarzy, bo "jak kumie nie mota , to się nie troćta" i MOTOR oddać Młodzieży piłkarskiej z których MOTOR będzie miał pożytek w przyszłości a " darmozjadów" działaczy wysłać w kolejkę dla BEZROBOTNYCH !!!. A sądami p.Piotra Świerczewskiego nie straszcie, bo to Wy naruszacie PRAWO I KONTRAKTY a nie pan PIOTR ŚWIERCZEWSKI !!!. Oczekujemy w Ratuszu na "NIK" i na agentów "CBA" !. Nie zapomnijcie także AKCJONARIUSZE o lotnisku w dzielnicy lubelskiej Świdnik ! . Tam oczekujemy rozliczenia-- ile pobraliście milionów z Naszych Podatków --- ile kosztowało rzeczywiście lotnisko i ILE JESZCZE POZOSTAŁO MILIONÓW ? . Miłych chwil i zapachów nad śmierdzącym zalewem, ży czą Prezydentowi i rodzinie , Lublinianie z koców łąk nad Bystrzycą . WYBORY NATYCHMIAST ! .
[/quote]
JUDE ???
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1369341801' post='773836']
--------------------------------BRAWO PIOTR ŚWIERCZEWSKI !!!----------------------------------------Pisałem swoje komentarze aby czasami NIE ODSZEDŁ Z LUBLINA PIOTR ŚWIERCZEWSKI , bo byłaby to wielka szkoda dla piłkarstwa lubelskiego ! . Ale obecnym "władzom" Lublina z "Platformy Oszust ów" (PO) nie zależy na przyszłości Lublina i przyszłości Mieszkańców Lublina ! . To banda... rozwiń
Avatar
two Helbs / 24 maja 2013 o 14:09
Padł komentarz do byłych Trenerów zapytajcie ich,tak to gorzka PRAWDA!!!!!!!.w Motorze było i jest niedobrze.!!!!.A tak naprawdę kogo to obchodzi,a propo G.....y i inych rozpieprzyli wszystko to PATOLODZY,ZOBACZCIE kogo zatrudnili to mówi wszystko.On jest obecny na ławce obok 1go Tr,jako kto pytam,kolejny lans łysej pały z kolczykiem w uchu.To chore,dość żenady.Koledzy Prezesi dzieci Motoru jaja totalne.Kto wymyśla takie bzdury,zamiast wziąć się do trenowania.Czystej wody beznadzieja.Zbierają co mogą bo nic nie mogą.Dosvidania piłeczko motorkowa.Kibice nie pozwólcie na to w was nadzieja!!!!!!!!.
Padł komentarz do byłych Trenerów zapytajcie ich,tak to gorzka PRAWDA!!!!!!!.w Motorze było i jest niedobrze.!!!!.A tak naprawdę kogo to obchodzi,a propo G.....y i inych rozpieprzyli wszystko to PATOLODZY,ZOBACZCIE kogo zatrudnili to mówi wszystko.On jest obecny na ławce obok 1go Tr,jako kto pytam,kolejny lans łysej pały z kolczykiem w uchu.To chore,dość żenady.Koledzy Prezesi dzieci Motoru jaja totalne.Kto wymyśla takie bzdury,zamiast wziąć się do trenowania.Czystej wody beznadzieja.Zbierają co mo... rozwiń
Avatar
acid spawn / 24 maja 2013 o 13:30
"Miasto ocenia pracę na podstawie rocznego raportu". Czyli taki Motor MOSIR napisze w raporcie, że z kasa jest OK. Więc miasto nie ma podstaw żeby cokolwiek im zrobic. A wyniki zespołu? A, to zupełnie inna sprawa. Tego mistao nie ocenia. Ważne, żeby się kasa zgadzala, mniej więcej. A to czy są efekty, czy ludzie są zadowleni, to już nie ważne. Nic tylko się złapać do takiej firmy i czekać do emerytury.
Avatar
sh+ / 24 maja 2013 o 11:58
niestety co do mosiru to szczera prawda...wystarczy spojrzec na zarzadzanie stokiem narciarskim w tym i poprzednich latach ...(najpóźniej otwarty , najwcześniej zamkniety, żadnych imprez....tragedia), w tym momencie pracuja tam same nieroby i dyletanci (zawsze znajda się wyjatki ale one niestety potwierdzaja tylko regułę...
Avatar
S Y L W E S T E R / 23 maja 2013 o 23:29
---------------------ALO ! KLUB KIBICA MOTORU ! NIE ŚPIJCIE !!! -------------------------------------------Wy Jesteście najbardziej wiarygodnym czynnikiem w tej sprawie . Dlaczego nabraliście wody w usta ? . Drużyna perspektywiczna która nawet mając chwilowe kłopoty finansowe, Jej Zarząd postępuje god nie dla Drużyny i dla miasta Lublina . Rozumiemy kłopoty finansowe ale godne zachowania Zarzą du nigdy Kibiców nie odstraszą od Drużyny ! . Ale obecnie... w lubelskim Motorze jeden wielki BA ŁAGAN ! . Jako KLUB KIBICA chcecie aby Lublinianie zniechęcili się do MOTORU ? . PIOTR ŚWIERCZEWSKI to wielka promocja Lublina a co Ci "deb***e" z Zarządu MOTORU wyszyko wali Wam i Mieszkańcom Lublina ? WIELKI WSTYD I HAŃBA !!!. Będziecie teraz jezdzić za MOTO REM do Zaklikowa i po boiskach na pastwiskach ! . RUSZCIE SIĘ ! . Teraz Wy "wywalcie" tego p. Kune za sabotaż w drużunie MOTOR LUBLIN SA !. CZY W MOTORZE JEST LEPSZY SZKOLE NIOWIEC OD BYŁEGO REPREZENTANTA POLSKI PIOTRA ŚWIERCZEWSKIEGO ? ...
---------------------ALO ! KLUB KIBICA MOTORU ! NIE ŚPIJCIE !!! -------------------------------------------Wy Jesteście najbardziej wiarygodnym czynnikiem w tej sprawie . Dlaczego nabraliście wody w usta ? . Drużyna perspektywiczna która nawet mając chwilowe kłopoty finansowe, Jej Zarząd postępuje god nie dla Drużyny i dla miasta Lublina . Rozumiemy kłopoty finansowe ale godne zachowania Zarzą du nigdy Kibiców nie odstraszą od Drużyny ! . Ale obecnie... w lubelskim Moto... rozwiń
Avatar
aaaaa szalenstwo / 23 maja 2013 o 23:28
Prezydent nie jest z PO!
Avatar
DR / 25 maja 2013 o 11:49
Oj Kuna Kuna nie strasz Świerszcza sądem bo cos mi się wydaje że z nim nie wygrasz -ma wiedzę na temat co się w klubiku działo a działo się działo...czas na prawdę...szacunek dla ŚWIRA...
Avatar
DR / 25 maja 2013 o 11:48
Oj Kuna Kuna nie strasz Świerszcza sądem bo cos mi się wydaje że z nim nie wygrasz -ma wiedzę na temat co się w klubiku działo a działo się działo...czas na prawdę...szacunek dla ŚWIRA...
Avatar
SkinheadBlackMetal / 24 maja 2013 o 23:57
Rozwiązać PZPN, oddać stadion i sprawy piłkarskie kibicom. Bo tylko kibicom zależy na honorze tej czy innej drużyny. Zobaczycie że wszystko odżyje.
Avatar
lans poety / 24 maja 2013 o 23:26
Cały klubik się lansuje a i na żelik na włosach nie żałuje ...hahaha i nie tylko...oprócz lansiku nic nie robisz klubiku i dlatego brak awansiku...a w oczka zagląda widmo spadziku wylansowany klubiku...hahaha...
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 24 maja 2013 o 14:58
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1369341801' post='773836']
--------------------------------BRAWO PIOTR ŚWIERCZEWSKI !!!----------------------------------------Pisałem swoje komentarze aby czasami NIE ODSZEDŁ Z LUBLINA PIOTR ŚWIERCZEWSKI , bo byłaby to wielka szkoda dla piłkarstwa lubelskiego ! . Ale obecnym "władzom" Lublina z "Platformy Oszust ów" (PO) nie zależy na przyszłości Lublina i przyszłości Mieszkańców Lublina ! . To banda nieudacz ników i kombinatorów ! . "Przekręcili" czyli UKRADLI PIENIĄDZE NA OBWODNICĘ LUBLINA I NA AUTOSTRADĘ DO WARSZAWY ! . Uczynił to sam "herszt" tego ugrupowania nijaki Donald Tusk ! . Obecnie Prezydent Lublina członek " Platformy Oszustów" (PO) Krzysztof Zuk tak pokierował , że tylko w Jego rękach są DOTACJE "UE" I przydział tych DOTACJI dla swoich Spółek tzw."prezydenckich" . MOSiR "Bystrzyca" już także nie jest miejską firmą tylko... "spółką" (sic?). Ile razy władze Klubu "MOTOR" LUBLIN SA i trener tej Drużyny zwracali się do Prezydenta Lublina Krzysztofa Zuka (*PO) o zrobienie porządku nie tylko na płycie boiska ale także o względny porządek na trybunach bo przecież aż wstyd trenować w takim ŚMIETNIKU ! . Było to przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę". Prezydent w ogle nie przejmował się sytuacją na Al. Zygmuntowskich, bo wolał doglądać ... Biznesu Spółki "MOSiR" tzw. "zaszczanych basenów" na tzw. "Słonecznym Wrotkowie" ! . Oczekujemy na interwencje "CBA" gdyż poszukiwane są DOTACJE "UE" na oczyszczenie i zagospodarowanie Zalewu Zemborzyckiego oraz Dąbrowy ! . Gdzie są te DOTACJE ? . Z jakich funduszy, Prezydent Zuk buduje ... pola golfowe na terenie rekreacji Mieszkańców Lublina nad Zalewem Zemborzyckim ?.Wszystkie "pomysły" Prezydenta mają charakter li tylko biznesowy . Będą z danej inwestycji jakieś pieniądze to się interesuje a jak nie, to ... niech Lublinianie jadą na weekend nad Białe albo nad Bystrzycę a brudne bajoro w Dąbrowie niech... śmierdzi !!! . Wracając do wypowiedzi Trenera Piotra Świerczewskiego , to nie powinien krytykować Prezydenta Lublina i p.Zdzisia Hołysza ze Spółki MOSiR , że nie wypełniają obowiązków z prawa nałożonego na podpisany kontrakt względem obiektu i terenu sportowego przy Al.Zygmuntowskich tylko tym obu Panom tak po "góralsku" "bańki" spuścić ! . Trener jest zatrudniony do prowadzenia Drużyny a nie aby szukał miejsc do treningów Jego Drużyny . Takie same "bańki" powinien otrzymać i Prezes MOTOR LUBLIN SA który z obowiązującego kontraktu powinien zgodnie z umową wypłacać pensje Piłkarzom a przy komplikacjach, powinien sam osobiście przyjść na trening i Piłkarzy przeprosić podając konkretną datę wypłaty zaległej PANSJI ! . Jeżeli są komplikacje finansowe to na leży nie angażować Piłkarzy, bo "jak kumie nie mota , to się nie troćta" i MOTOR oddać Młodzieży piłkarskiej z których MOTOR będzie miał pożytek w przyszłości a " darmozjadów" działaczy wysłać w kolejkę dla BEZROBOTNYCH !!!. A sądami p.Piotra Świerczewskiego nie straszcie, bo to Wy naruszacie PRAWO I KONTRAKTY a nie pan PIOTR ŚWIERCZEWSKI !!!. Oczekujemy w Ratuszu na "NIK" i na agentów "CBA" !. Nie zapomnijcie także AKCJONARIUSZE o lotnisku w dzielnicy lubelskiej Świdnik ! . Tam oczekujemy rozliczenia-- ile pobraliście milionów z Naszych Podatków --- ile kosztowało rzeczywiście lotnisko i ILE JESZCZE POZOSTAŁO MILIONÓW ? . Miłych chwil i zapachów nad śmierdzącym zalewem, ży czą Prezydentowi i rodzinie , Lublinianie z koców łąk nad Bystrzycą . WYBORY NATYCHMIAST ! .
[/quote]
JUDE ???
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1369341801' post='773836']
--------------------------------BRAWO PIOTR ŚWIERCZEWSKI !!!----------------------------------------Pisałem swoje komentarze aby czasami NIE ODSZEDŁ Z LUBLINA PIOTR ŚWIERCZEWSKI , bo byłaby to wielka szkoda dla piłkarstwa lubelskiego ! . Ale obecnym "władzom" Lublina z "Platformy Oszust ów" (PO) nie zależy na przyszłości Lublina i przyszłości Mieszkańców Lublina ! . To banda... rozwiń
Avatar
two Helbs / 24 maja 2013 o 14:09
Padł komentarz do byłych Trenerów zapytajcie ich,tak to gorzka PRAWDA!!!!!!!.w Motorze było i jest niedobrze.!!!!.A tak naprawdę kogo to obchodzi,a propo G.....y i inych rozpieprzyli wszystko to PATOLODZY,ZOBACZCIE kogo zatrudnili to mówi wszystko.On jest obecny na ławce obok 1go Tr,jako kto pytam,kolejny lans łysej pały z kolczykiem w uchu.To chore,dość żenady.Koledzy Prezesi dzieci Motoru jaja totalne.Kto wymyśla takie bzdury,zamiast wziąć się do trenowania.Czystej wody beznadzieja.Zbierają co mogą bo nic nie mogą.Dosvidania piłeczko motorkowa.Kibice nie pozwólcie na to w was nadzieja!!!!!!!!.
Padł komentarz do byłych Trenerów zapytajcie ich,tak to gorzka PRAWDA!!!!!!!.w Motorze było i jest niedobrze.!!!!.A tak naprawdę kogo to obchodzi,a propo G.....y i inych rozpieprzyli wszystko to PATOLODZY,ZOBACZCIE kogo zatrudnili to mówi wszystko.On jest obecny na ławce obok 1go Tr,jako kto pytam,kolejny lans łysej pały z kolczykiem w uchu.To chore,dość żenady.Koledzy Prezesi dzieci Motoru jaja totalne.Kto wymyśla takie bzdury,zamiast wziąć się do trenowania.Czystej wody beznadzieja.Zbierają co mo... rozwiń
Avatar
acid spawn / 24 maja 2013 o 13:30
"Miasto ocenia pracę na podstawie rocznego raportu". Czyli taki Motor MOSIR napisze w raporcie, że z kasa jest OK. Więc miasto nie ma podstaw żeby cokolwiek im zrobic. A wyniki zespołu? A, to zupełnie inna sprawa. Tego mistao nie ocenia. Ważne, żeby się kasa zgadzala, mniej więcej. A to czy są efekty, czy ludzie są zadowleni, to już nie ważne. Nic tylko się złapać do takiej firmy i czekać do emerytury.
Avatar
sh+ / 24 maja 2013 o 11:58
niestety co do mosiru to szczera prawda...wystarczy spojrzec na zarzadzanie stokiem narciarskim w tym i poprzednich latach ...(najpóźniej otwarty , najwcześniej zamkniety, żadnych imprez....tragedia), w tym momencie pracuja tam same nieroby i dyletanci (zawsze znajda się wyjatki ale one niestety potwierdzaja tylko regułę...
Avatar
S Y L W E S T E R / 23 maja 2013 o 23:29
---------------------ALO ! KLUB KIBICA MOTORU ! NIE ŚPIJCIE !!! -------------------------------------------Wy Jesteście najbardziej wiarygodnym czynnikiem w tej sprawie . Dlaczego nabraliście wody w usta ? . Drużyna perspektywiczna która nawet mając chwilowe kłopoty finansowe, Jej Zarząd postępuje god nie dla Drużyny i dla miasta Lublina . Rozumiemy kłopoty finansowe ale godne zachowania Zarzą du nigdy Kibiców nie odstraszą od Drużyny ! . Ale obecnie... w lubelskim Motorze jeden wielki BA ŁAGAN ! . Jako KLUB KIBICA chcecie aby Lublinianie zniechęcili się do MOTORU ? . PIOTR ŚWIERCZEWSKI to wielka promocja Lublina a co Ci "deb***e" z Zarządu MOTORU wyszyko wali Wam i Mieszkańcom Lublina ? WIELKI WSTYD I HAŃBA !!!. Będziecie teraz jezdzić za MOTO REM do Zaklikowa i po boiskach na pastwiskach ! . RUSZCIE SIĘ ! . Teraz Wy "wywalcie" tego p. Kune za sabotaż w drużunie MOTOR LUBLIN SA !. CZY W MOTORZE JEST LEPSZY SZKOLE NIOWIEC OD BYŁEGO REPREZENTANTA POLSKI PIOTRA ŚWIERCZEWSKIEGO ? ...
---------------------ALO ! KLUB KIBICA MOTORU ! NIE ŚPIJCIE !!! -------------------------------------------Wy Jesteście najbardziej wiarygodnym czynnikiem w tej sprawie . Dlaczego nabraliście wody w usta ? . Drużyna perspektywiczna która nawet mając chwilowe kłopoty finansowe, Jej Zarząd postępuje god nie dla Drużyny i dla miasta Lublina . Rozumiemy kłopoty finansowe ale godne zachowania Zarzą du nigdy Kibiców nie odstraszą od Drużyny ! . Ale obecnie... w lubelskim Moto... rozwiń
Avatar
aaaaa szalenstwo / 23 maja 2013 o 23:28
Prezydent nie jest z PO!