Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 grudnia 2009 r.
12:49
Edytuj ten wpis

Sylwester w kinie w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora mok
0 1 A A

Dla tych, którzy chcą przywitać nowy rok delektując się obrazem na kinowym maratonie, ściskając w dłoni kubek z popcornem. Także dla tych, którzy nie lubią tańczyć, a nie chcą przespać chwili, kiedy zjawi się nowy rok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dwa lubelskie kina proponują maratony sylwestrowe.

"Bajka" przygotowała dwa seansy. Na dużym ekranie wyświetli “Parnassus”, nieco psychodeliczną bajkę dla dużych dzieci. Tytułowy Dr Parnassus zamierza bowiem oszukać diabła. Co ciekawe, w tej drugiej roli wystąpi muzyk Tom Waits.

Nie samym filmem żyje człowiek, dlatego kino obiecuje szwedzki stół i konkursy z nagrodami. O północy wystrzeli w górę korek od szampana.

Na deser, już w 2010 roku seans rosyjskiego musicalu "Tlen" Ivana Vyrypayeva. Obraz jest konstrukcją dziesięciu wideoklipów. Poetyckie, a nawet jak twierdzą niektórzy magiczne studium miłości. W roli głównej nasza rodzima Gruszka. Karolina Gruszka.

Kino "Apollo" proponuje więcej filmowego szaleństwa, w tym jedną prapremierę.

"Kac Vegas" spodoba się wielbicielom niezobowiązującego amerykańskiego kina, które próbuje rozśmieszać. Zwariowana historia wieczoru kawalerskiego, który kończy się wielką katastrofą.

Jako drugie filmowe danie - przedpremierowy pokaz polskiego filmu "Wszystko co kocham". Jak sama nazwa wskazuje, film jest o miłości, w tym wypadku wrażliwego nastolatka do uroczej rówieśnicy o wdzięcznym imieniu Basia. W tle seks, muzyka, historia, szary PRL i (niczym w greckim dramacie) trudności, przeszkody, bariery.

Emocje wywołują głód, na szczęście organizatorzy to przewidzieli i obiecują, że nakarmią kinomanów słodyczami i upiją (ups, przepraszam) poczęstują szampanem.

Komentarze 1

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Stella / 2 stycznia 2010 o 11:57
Witajcie w ten Nowy 2010rok,życząc wszystkiego naj...naj.Sylwestra spędziłam po raz pierwszy w kinie Bajka i musze przyznać że rozczarowałam się ,a to za sprawą prowadzących.Pewnie starali się ale wyszło fatalnie tak jak by w ogóle nie byli przygotowani do tego /film trzeba było przerywać 3 min. przed dwunastą/ jacyś tacy "analfabeci"Po drugie to dobór filmów, co do pierwszego "Paarnassus" to nie mam pretensji za to drugi to dno ,a chodzi o film "TLEN".No cóż wyszłam w połowie tego i odnoszę wrażenie że specjalnie puszczono go aby większość postąpiła tak samo jak ja.Jedynie co było fajne to jedzonko no ale........mnie nie o to chodziło.
Witajcie w ten Nowy 2010rok,życząc wszystkiego naj...naj.Sylwestra spędziłam po raz pierwszy w kinie Bajka i musze przyznać że rozczarowałam się ,a to za sprawą prowadzących.Pewnie starali się ale wyszło fatalnie tak jak by w ogóle nie byli przygotowani do tego /film trzeba było przerywać 3 min. przed dwunastą/ jacyś tacy "analfabeci"Po drugie to dobór filmów, co do pierwszego "Paarnassus" to nie mam pretensji za to drugi to dno ,a chodzi o film "TLEN".No cóż wyszłam w połowie tego i odnoszę wrażenie że specjal... rozwiń
Avatar
Stella / 2 stycznia 2010 o 11:57
Witajcie w ten Nowy 2010rok,życząc wszystkiego naj...naj.Sylwestra spędziłam po raz pierwszy w kinie Bajka i musze przyznać że rozczarowałam się ,a to za sprawą prowadzących.Pewnie starali się ale wyszło fatalnie tak jak by w ogóle nie byli przygotowani do tego /film trzeba było przerywać 3 min. przed dwunastą/ jacyś tacy "analfabeci"Po drugie to dobór filmów, co do pierwszego "Paarnassus" to nie mam pretensji za to drugi to dno ,a chodzi o film "TLEN".No cóż wyszłam w połowie tego i odnoszę wrażenie że specjalnie puszczono go aby większość postąpiła tak samo jak ja.Jedynie co było fajne to jedzonko no ale........mnie nie o to chodziło.
Witajcie w ten Nowy 2010rok,życząc wszystkiego naj...naj.Sylwestra spędziłam po raz pierwszy w kinie Bajka i musze przyznać że rozczarowałam się ,a to za sprawą prowadzących.Pewnie starali się ale wyszło fatalnie tak jak by w ogóle nie byli przygotowani do tego /film trzeba było przerywać 3 min. przed dwunastą/ jacyś tacy "analfabeci"Po drugie to dobór filmów, co do pierwszego "Paarnassus" to nie mam pretensji za to drugi to dno ,a chodzi o film "TLEN".No cóż wyszłam w połowie tego i odnoszę wrażenie że specjal... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 1

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników
24 czerwca 2018, 9:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Spodziewają się 15 tys. uczestników 0 0

Nawet 15 tysięcy uczestników spodziewają się organizatorzy jubileuszowego, 25. Święta Roweru w Lubartowie. Wśród uczestników zostanie rozlosowanych 25 rowerów.

24 godziny z mangą i anime
26 maja 2018, 11:00

24 godziny z mangą i anime 0 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki Cytadela Syriusza (ul. Lwowska 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu 24h z... W sobotę, 26 maja o godz. 11 rozpocznie się wydarzenie 24 godziny z mangą i anime.

Ruski balet ponownie w Lublinie
30 maja 2018, 21:00

Ruski balet ponownie w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Graffiti (al. Piłsudskiego 13) zaprasza na drugą odsłonę imprezy Ruski balet. Wydarzenie odbędzie się 30 maja o godz. 21.

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia
Magazyn
galeria

Szkoła przerabia dawny magazyn. Baza dla nowego kierunku kształcenia 0 0

W szkole rolniczej w Korolówce (pow. włodawski) gospodarskim sposobem dawny magazyn, a jeszcze wcześniej obora adaptowana jest na stajnię. Już niedługo będą tam cztery hucuły. W ten sposób powstaje baza dla nowego kierunku kształcenia, jakim jest hodowla koni.

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne?
26 maja 2018, 20:00

Żurawie 2018: Kto dostanie Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne? 0 0

Poznaliśmy nazwiska 12 osób nominowanych do tegorocznych Żurawi – Lubelskich Wyróżnień Kulturalnych. Wśród nich są m.in. Aleksandra Cieślik – dziennikarka Radia Centrum, Jan Wąsak z tria „Pasażer”, z którym zdobył m.in. nagrodę publiczności na Open Stage oraz Jakub Bodys – fotograf kultury, portrecista.

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR
25 maja 2018, 20:00

Ewa Farna przeciw uzależnieniom - koncert w hali MOSiR 0 1

Co Gdzie Kiedy. Już 25 maja o godz. 20 w Hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli (al. Zygmuntowskie 4) wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej - Ewa Farna! Artystka wystąpi w ramach akcji profilaktycznej przeciw uzależnieniom.

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo]
film

Zderzenie toyoty z rowerzystą. Czy kierowca w ogóle w miał szansę wyhamować? [wideo] 6 4

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 18:30 na ulicy Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS

Grzegorz Schetyna poprowadzi wykład na UMCS 0 6

Grzegorz Schetyna - przewodniczący Platformy Obywatelskiej, wicepremier w rządzie Donalda Tuska odwiedzi Wydział Politologii UMCS. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja.

Co wpływa na wysokość OC?

Co wpływa na wysokość OC? 0 0

Zbliża się termin wykupienia OC na kolejny rok? Sprawdź, co wpływa na wysokość składki. Jakie czynniki brane są pod uwagę. Czy znasz je wszystkie?

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć

Odór był wyjątkowo uciążliwy. Ale wkrótce przestanie brzydko pachnieć 0 1

Oczyszczalnia ścieków w Lubartowie w ostatnim czasie jest wyjątkowo uciążliwa dla mieszkańców. Ale już za kilka dni odpoczną: zaczyna się rozruch nowej, wyremontowanej części.

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec

Opole Lubelskie: Wyścig po 16 solarów i jeden piec 0 1

23 maja w Opolu Lubelskim szykuje się niezwykły wyścig. Tego dnia w urzędzie będzie można składać papiery na 17 wakatów w projekcie „Ekologiczny dom w Gminie Opole Lubelskie – etap I”. Chodzi o montaż solarów i jednego pieca na biomasę. Podania będą przyjmowane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy.

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane?

Dwie szóstki w LOTTO Plus. Gdzie padły wygrane? 0 1

LOTTO - wyniki losowania z 19 maja 2018 r. Padły dwie szóstki w LOTTO Plus.

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi

Górnik Łęczna – Czarni Sosnowiec 0:2. Finał dopiero przed nimi 1 0

Ekstraliga piłkarek nożnych Porażki Górnika Łęczna i AZS PSW Biała Podlaska, Te rezultaty niczego jednak nie zmieniają – Górnik jest mistrzem Polski, a bialczanki utrzymały się w rozgrywkach

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim

Śmiertelnie niebezpieczna bakteria atakuje coraz częściej. 31 przypadków w woj. lubelskim 14 3

Aż sześciokrotnie wzrosła w ubiegłym roku liczba zakażeń śmiertelnie niebezpieczną bakterią New Delhi. Coraz częściej dochodzi też do zakażeń bakterią wywołującą zapalenie jelita grubego i sepsy. Tymczasem lekarzy specjalistów brak.

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK
25 maja 2018, 20:00

Koncert zespołu Syny w Klubie Muzycznym w CSK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert duetu Syny, promujący ich drugą płytę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!