Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 października 2009 r.
9:36
Edytuj ten wpis

Sylwester w Lublinie: Na pl. Litewskim zagra Zakopower i Kashmir

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 13 A A

Największą atrakcją plenerowej imprezy sylwestrowej na pl. Litewskim w Lublinie ma być występ zespołu Zakopower. Wcześniej wystąpi zespół Kashmir, którego wokalistką jest Katarzyna Pietras, córka Beaty Kozidrak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwszy koncert zacznie się o godz. 21.30 . Na scenę wyjdzie zespół Kashmir. Około godz. 22.40 zacznie się występ zespołu Zakopower, łączącego góralskie i rockowe brzmienia.

Po północy czekają nas covery polskiej i światowej muzyki dance i pop oraz rockowe w wykonaniu lubelskiego zespołu Czabanband.

Organizacja miejskiego sylwestra na pl. Litewskim pochłonąć ma w tym roku 250 tys. złotych. W kwocie tej mieszczą się m.in. honoraria zespołów i obsługa techniczna imprezy. Za swój występ Zakopower dostanie 61 100 zł.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Enar / 31 grudnia 2009 o 12:57
Dziękujemy panu prezydentowi miasta Lublina panu wasilewskiemu za to, że na nasz koszt, koszt podatników robi sobie kampanię wyborczą ogłaszając, że to on zaprasza na sylwestra na placu Litewskim. Oby to był otatnia pana kampania wyborca i ostatnie dni PO.
Avatar
muzykant / 9 grudnia 2009 o 14:20
Mniemam,że najwięcej zgarnie ten pijaczynka.Później,o wiele mniejszymi kwotami będzie musioała się zadowolić Pietras (córka pietrasa),wschodząc lubelska gwiazdka jednej piosenki) oraz ten drugi zespół.Resztę zgarnie obsługa techniczna (o kpgo chodzi?)
Czy zamiast płacić poślednim muzykantom i prawie nieznanym śpiewakom, nie lepiej by było część pieniędzy przeznaczyć dla biednych ( w tym dzieci,którzy nie otrzymają paczek swiątecznych) oraz zapłacić chórowi kościelnemu (np.kleryków),którzy by pos[piewali kolędy?
A może tak pośpiewją lubelscy księża,bo ciekawy jestem,czy w tej grupie zastosowano chemiczną kastrację
Mniemam,że najwięcej zgarnie ten pijaczynka.Później,o wiele mniejszymi kwotami będzie musioała się zadowolić Pietras (córka pietrasa),wschodząc lubelska gwiazdka jednej piosenki) oraz ten drugi zespół.Resztę zgarnie obsługa techniczna (o kpgo chodzi?)
Czy zamiast płacić poślednim muzykantom i prawie nieznanym śpiewakom, nie lepiej by było część pieniędzy przeznaczyć dla biednych ( w tym dzieci,którzy nie otrzymają paczek swiątecznych) oraz zapłacić chórowi kościelnemu (np.kleryków),którzy by pos[piewali kolędy?
A może tak pośpie... rozwiń
Avatar
aga / 9 grudnia 2009 o 13:24
Ech ludzie ludzie... Zakopower to świetny zespół, tyle że mało znany. Polacy wstydzą się słuchać folku i krytykują zespoły nigdy ich nie słysząc... Aranżacje Mateusza Pospieszalskiego już bronią się same, świetne solówki i improwizacje. A dodać należy jeszcze ogromną energię muzyków na scenie i towarzyszące im świetne wizualizacje. Ja tam cieszę się, że zespół zawita do Lublina.
Niestety nie wszystkich stać na to, żeby wybrać się na zamknięty bal w tym dniu, więc impreza plenerowa jest dla niektórych osób jedyną opcją uniknięcia nudy w domu i gapienia się bezsensownie w TV. A o gustach się nie dyskutuje. Jedni lubią folk w nowoczesnym wydaniu, inni Dodę... Cóż, Wasz wybór...
Ech ludzie ludzie... Zakopower to świetny zespół, tyle że mało znany. Polacy wstydzą się słuchać folku i krytykują zespoły nigdy ich nie słysząc... Aranżacje Mateusza Pospieszalskiego już bronią się same, świetne solówki i improwizacje. A dodać należy jeszcze ogromną energię muzyków na scenie i towarzyszące im świetne wizualizacje. Ja tam cieszę się, że zespół zawita do Lublina.
Niestety nie wszystkich stać na to, żeby wybrać się na zamknięty bal w tym dniu, więc impreza plenerowa jest dla niektórych osób jedyną opcją uniknięcia nudy w... rozwiń
Avatar
mihaela / 12 listopada 2009 o 12:34
NARESZCIE U NAS ZAGRA TAK WSPANIAŁY ZESPÓŁ JAK ZAKOPOWER, BRAWO DLA LUDZI KTÓRZY WYBRALI TAK DOBRY ZESPÓŁ !!!!! OBY ZAWSZE TAK BYŁO , DZIĘKUJĘ.
Avatar
myszka / 30 października 2009 o 00:27
Odkąd prezydentem jest p.Wasileski sylwester jest,ze tak powiem "do dupy" szkoda nawet wychodzić z domu goscie z roku na rok coraz gorsze a nasz "wspaniały" prezydent nawet wysłowić się nie umie jak wybije północ by złożyć życzenia mieszkańcom Lublina.
Nie ma jak kandytował wcześniejszy prezydent p.Pruszkowski piękne słowa i pięknie zorganizowana impreza i goście wspaniali miło wspominam zespół brazylijski.
Pozdrwiam gorąco.
Avatar
żenada / 29 października 2009 o 16:12
Czyli: Karp-Bułeczka będzie zawodził swoim głosem o kredycie w Millenium a kasa miejska będzie promowała córkę Kozidrakowej. Jak dobrze, że już nie mieszkam w Lublinie
Avatar
bart / 29 października 2009 o 13:05
Już redaktor poprawił błąd. "Zakopower" dostanie z miejskiej kasy 61 tys. 100 zł, więc górale zarobią na wizy pracownicze do USA, bo ostatnio Bułecka ściemniał, że ktoś czegoś nie dopatrzył i go nie wpuścili do Czikago na wizie turystycznej. Chłopaki jechały na chałturkę na góralski festiwal, a do tego są potrzebne wizy pracownicze.
Avatar
jesionka / 29 października 2009 o 12:15
to sie postarali znowu, dobrze ze zakopower taki tani - jedyne 100zł
Avatar
krzysztof z lublina / 29 października 2009 o 11:59
apeluję do władz mojego lublina - powitajmy nowy rok w sposób oryginalny a nie badziewiasty.imprezy plenerowe w sylwestra,to nabijanie kasy miernym artystom.czy u na ma być tak samo nijako jak w innych miastach.dziwię się lubelskim mediom,że tak bardzo popierają tego typu imprezy.
Avatar
Wiesniak / 29 października 2009 o 11:31
anka napisał:
W końcu coś się będzie działo w Sylwestra w Lublinie!!!!! Nasze Miasto ostatnio trochę zaniedbało się z koncertami czas to nadrobić .

Nie róbcie wsi z Lublina. Najlepsze zabawy to zamknięty bal w towarzystwie swoich i w ograniczonym kręgu. Wspólny ubaw nie daje satysfakcji wszystkim mieszkancom Lublina. Zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na biedne dzieci.
kręgu. Wspólny ubaw nie daje satysfakcji wszystkim mieszkancom Lublina. Zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na biedne dzieci. rozwiń
Avatar
Enar / 31 grudnia 2009 o 12:57
Dziękujemy panu prezydentowi miasta Lublina panu wasilewskiemu za to, że na nasz koszt, koszt podatników robi sobie kampanię wyborczą ogłaszając, że to on zaprasza na sylwestra na placu Litewskim. Oby to był otatnia pana kampania wyborca i ostatnie dni PO.
Avatar
muzykant / 9 grudnia 2009 o 14:20
Mniemam,że najwięcej zgarnie ten pijaczynka.Później,o wiele mniejszymi kwotami będzie musioała się zadowolić Pietras (córka pietrasa),wschodząc lubelska gwiazdka jednej piosenki) oraz ten drugi zespół.Resztę zgarnie obsługa techniczna (o kpgo chodzi?)
Czy zamiast płacić poślednim muzykantom i prawie nieznanym śpiewakom, nie lepiej by było część pieniędzy przeznaczyć dla biednych ( w tym dzieci,którzy nie otrzymają paczek swiątecznych) oraz zapłacić chórowi kościelnemu (np.kleryków),którzy by pos[piewali kolędy?
A może tak pośpiewją lubelscy księża,bo ciekawy jestem,czy w tej grupie zastosowano chemiczną kastrację
Mniemam,że najwięcej zgarnie ten pijaczynka.Później,o wiele mniejszymi kwotami będzie musioała się zadowolić Pietras (córka pietrasa),wschodząc lubelska gwiazdka jednej piosenki) oraz ten drugi zespół.Resztę zgarnie obsługa techniczna (o kpgo chodzi?)
Czy zamiast płacić poślednim muzykantom i prawie nieznanym śpiewakom, nie lepiej by było część pieniędzy przeznaczyć dla biednych ( w tym dzieci,którzy nie otrzymają paczek swiątecznych) oraz zapłacić chórowi kościelnemu (np.kleryków),którzy by pos[piewali kolędy?
A może tak pośpie... rozwiń
Avatar
aga / 9 grudnia 2009 o 13:24
Ech ludzie ludzie... Zakopower to świetny zespół, tyle że mało znany. Polacy wstydzą się słuchać folku i krytykują zespoły nigdy ich nie słysząc... Aranżacje Mateusza Pospieszalskiego już bronią się same, świetne solówki i improwizacje. A dodać należy jeszcze ogromną energię muzyków na scenie i towarzyszące im świetne wizualizacje. Ja tam cieszę się, że zespół zawita do Lublina.
Niestety nie wszystkich stać na to, żeby wybrać się na zamknięty bal w tym dniu, więc impreza plenerowa jest dla niektórych osób jedyną opcją uniknięcia nudy w domu i gapienia się bezsensownie w TV. A o gustach się nie dyskutuje. Jedni lubią folk w nowoczesnym wydaniu, inni Dodę... Cóż, Wasz wybór...
Ech ludzie ludzie... Zakopower to świetny zespół, tyle że mało znany. Polacy wstydzą się słuchać folku i krytykują zespoły nigdy ich nie słysząc... Aranżacje Mateusza Pospieszalskiego już bronią się same, świetne solówki i improwizacje. A dodać należy jeszcze ogromną energię muzyków na scenie i towarzyszące im świetne wizualizacje. Ja tam cieszę się, że zespół zawita do Lublina.
Niestety nie wszystkich stać na to, żeby wybrać się na zamknięty bal w tym dniu, więc impreza plenerowa jest dla niektórych osób jedyną opcją uniknięcia nudy w... rozwiń
Avatar
mihaela / 12 listopada 2009 o 12:34
NARESZCIE U NAS ZAGRA TAK WSPANIAŁY ZESPÓŁ JAK ZAKOPOWER, BRAWO DLA LUDZI KTÓRZY WYBRALI TAK DOBRY ZESPÓŁ !!!!! OBY ZAWSZE TAK BYŁO , DZIĘKUJĘ.
Avatar
myszka / 30 października 2009 o 00:27
Odkąd prezydentem jest p.Wasileski sylwester jest,ze tak powiem "do dupy" szkoda nawet wychodzić z domu goscie z roku na rok coraz gorsze a nasz "wspaniały" prezydent nawet wysłowić się nie umie jak wybije północ by złożyć życzenia mieszkańcom Lublina.
Nie ma jak kandytował wcześniejszy prezydent p.Pruszkowski piękne słowa i pięknie zorganizowana impreza i goście wspaniali miło wspominam zespół brazylijski.
Pozdrwiam gorąco.
Avatar
żenada / 29 października 2009 o 16:12
Czyli: Karp-Bułeczka będzie zawodził swoim głosem o kredycie w Millenium a kasa miejska będzie promowała córkę Kozidrakowej. Jak dobrze, że już nie mieszkam w Lublinie
Avatar
bart / 29 października 2009 o 13:05
Już redaktor poprawił błąd. "Zakopower" dostanie z miejskiej kasy 61 tys. 100 zł, więc górale zarobią na wizy pracownicze do USA, bo ostatnio Bułecka ściemniał, że ktoś czegoś nie dopatrzył i go nie wpuścili do Czikago na wizie turystycznej. Chłopaki jechały na chałturkę na góralski festiwal, a do tego są potrzebne wizy pracownicze.
Avatar
jesionka / 29 października 2009 o 12:15
to sie postarali znowu, dobrze ze zakopower taki tani - jedyne 100zł
Avatar
krzysztof z lublina / 29 października 2009 o 11:59
apeluję do władz mojego lublina - powitajmy nowy rok w sposób oryginalny a nie badziewiasty.imprezy plenerowe w sylwestra,to nabijanie kasy miernym artystom.czy u na ma być tak samo nijako jak w innych miastach.dziwię się lubelskim mediom,że tak bardzo popierają tego typu imprezy.
Avatar
Wiesniak / 29 października 2009 o 11:31
anka napisał:
W końcu coś się będzie działo w Sylwestra w Lublinie!!!!! Nasze Miasto ostatnio trochę zaniedbało się z koncertami czas to nadrobić .

Nie róbcie wsi z Lublina. Najlepsze zabawy to zamknięty bal w towarzystwie swoich i w ograniczonym kręgu. Wspólny ubaw nie daje satysfakcji wszystkim mieszkancom Lublina. Zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na biedne dzieci.
kręgu. Wspólny ubaw nie daje satysfakcji wszystkim mieszkancom Lublina. Zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na biedne dzieci. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 2

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 75 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 27

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 50 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!