Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2016 r.
8:21

Sylwester w Lublinie. Próby przed imprezą - zdjęcia

205 15 A A

W Lublinie trwają przygotowania do miejskiego Sylwestra. Rozstawianie sceny przed CSK rozpoczęło się w czwartek, a w piątek wieczorem rozbłysły iluminacje świetlne na pl. Teatralnym

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W tym roku impreza sylwestrowa przeniosła się z przebudowywanego pl. Litewskiego przed gmach Centrum Spotkania Kultur. Powitanie Nowego Roku połączone zostanie z inauguracją obchodów 700-lecia lokacji Lublina

Oto co się będzie działo:

Pierwsze fajerwerki będzie można oglądać około godz. 21 po koncercie Lubelskiej Federacji Bardów, to ukłon organizatorów w stronę najmłodszej publiczności. Poźniej odbędzie się szereg występów lubelskich artystów. 

Po zakończeniu sylwestrowej zabawy do domu można będzie dotrzeć nocną komunikacją miejską. Trasy przejazdów autobusów pozostają niezmienione, natomiast zwiększy się ich częstotliwość.

W godzinach 20:30-01:30 zamknięta dla ruchu będzie ul. Grottgera, mogą też wystąpić utrudnienia na skrzyżowaniu ulic Lipowej, Krakowskiego Przedmieścia i Alei Racławickich. W godz. 8-6 nieczynny będzie też Ogród Saski.

Program Sylwestra 2016/2017 w Lublinie

godz. 20.00 – 20.50: Lubelska Federacja Bardów
godz. 21.00 – 21.35: Junior Stress & Sun El Band
godz. 21.45 – 22.25: Klezmafour
godz. 22.35 – 23.10: Chonabibe
godz. 23.20 – 23.55: Back Beat
godz. 00.00 – 00.10: pokaz sztucznych ogni, życzenia noworoczne
godz. 00.15 – 01.00: Lublin Street Band

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 23:37
byłem 20 min i wniosek ? szkoda czasu na taki sylwester.Lepszy by był jakis zespół disco polo niż takie coś, szkoda słów.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 19:45
jak zwykle jakaś żenada czy w tym mieście już nigdy nie będzie porządnego gospodarza
Avatar
gość / 31 grudnia 2016 o 16:28
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proponuje barjerki i po jednej stronie PiS a po 2giej KOD i ta noc sylwestrowa byla by nie  zapomniana w Lublinie
A ja proponuję żebyś kupił sobie słownik ortograficzny.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 14:53
Proponuje barjerki i po jednej stronie PiS a po 2giej KOD i ta noc sylwestrowa byla by nie zapomniana w Lublinie
Avatar
Muchomor / 31 grudnia 2016 o 14:49
Po co to w ogóle? Lepiej nic nie robic niz takie "cos". Czy w Lublinie nigdy nie bedzie porzadnego sylwestra?  Chociaz taki zeby chciało się pójść np. koncerty jak na juwenaliach.  Lublinie obudź sie wreszcie!!
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 13:17
Jestem PISio!Anus mnie swędzi!
Avatar
lublinianin / 31 grudnia 2016 o 12:57
Ble,ble,ble...już pisuary powstawały z betów. Idźcie na Sylwestra ze swoim rezydentem Dupą i nie psujcie zabawy normalnym ludziom.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 12:05
Ciekawe ile bedzie misiewiczów, bo my z kumplem stoimy przy saskim i tłuczemy hołote z pisu. Raz sierpem raz młotem w moherowa hołote :)))))) gdzie jest krzyz????
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 11:01
Co za palant decyduje o Sylwestrze .Powinien organizować balet.Tegoroczny sylwester to znowu kicha .Znowu Lublinianie będą bawić się w domu.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:58
Moim zdaniem to wystapil by zespol KANIOROWEJ
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 23:37
byłem 20 min i wniosek ? szkoda czasu na taki sylwester.Lepszy by był jakis zespół disco polo niż takie coś, szkoda słów.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 19:45
jak zwykle jakaś żenada czy w tym mieście już nigdy nie będzie porządnego gospodarza
Avatar
gość / 31 grudnia 2016 o 16:28
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proponuje barjerki i po jednej stronie PiS a po 2giej KOD i ta noc sylwestrowa byla by nie  zapomniana w Lublinie
A ja proponuję żebyś kupił sobie słownik ortograficzny.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 14:53
Proponuje barjerki i po jednej stronie PiS a po 2giej KOD i ta noc sylwestrowa byla by nie zapomniana w Lublinie
Avatar
Muchomor / 31 grudnia 2016 o 14:49
Po co to w ogóle? Lepiej nic nie robic niz takie "cos". Czy w Lublinie nigdy nie bedzie porzadnego sylwestra?  Chociaz taki zeby chciało się pójść np. koncerty jak na juwenaliach.  Lublinie obudź sie wreszcie!!
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 13:17
Jestem PISio!Anus mnie swędzi!
Avatar
lublinianin / 31 grudnia 2016 o 12:57
Ble,ble,ble...już pisuary powstawały z betów. Idźcie na Sylwestra ze swoim rezydentem Dupą i nie psujcie zabawy normalnym ludziom.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 12:05
Ciekawe ile bedzie misiewiczów, bo my z kumplem stoimy przy saskim i tłuczemy hołote z pisu. Raz sierpem raz młotem w moherowa hołote :)))))) gdzie jest krzyz????
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 11:01
Co za palant decyduje o Sylwestrze .Powinien organizować balet.Tegoroczny sylwester to znowu kicha .Znowu Lublinianie będą bawić się w domu.
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 o 10:58
Moim zdaniem to wystapil by zespol KANIOROWEJ
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!