Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 marca 2010 r.
14:48
Edytuj ten wpis

Szef salonu tatuażu przyznał się do szerzenia nienawiści

Autor: Zdjęcie autora er
0 18 A A

Wojciech C. przyznał się dzisiaj, że należał do grupy zajmującej się organizowaniem neonazistowskich koncertów. Wrocławska prokuratura zwolniła go do domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mieszkańca Lublina zatrzymała wczoraj Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Funkcjonariusze przeszukali jego dom. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się szerzeniem treści faszystowskich i nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym. Mężczyzna organizował 4 koncerty neonazistowskie w Dzierżoniowie.

- Przyznał się do winy, złożył obszerne wyjaśnienia – mówi Małgorzata Klaus, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Po przesłuchaniu Wojciech C. został zwolniony do domu. Prokuratura nakazała mu wpłacić 40 tys. zł poręczenia majątkowego i oddała go pod dozór policji.

Śledztwo w tej sprawie wrocławscy prokuratorzy prowadzą od lata ub. roku. Poprzednio zatrzymali już 6 osób, które zajmowały się rozprowadzaniem plakatów z faszystowskimi treściami. We wtorek na ich zlecenie ABW wkroczyła do trzech domów: dwóch w województwie dolnośląskim i jednego w Lublinie.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
מוט / 2 kwietnia 2010 o 00:28
Niepoprawny Politycznie napisał:
[size=4][font="Arial Narrow"]czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertów na której palii sie Biblie (Nergal fagas Dody) czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.[/font][/size]

żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych. Autorowi tych słów jakos nie widać aby usłuzne pedalskiej i lewackiej władzy psy i suku urządzali takie pokazówki jakie stosuja wobec Świadomych Polaków.



No i znowu znalazł się obrońca. Tym panom dziękujemy już.
ote>


No i znowu znalazł się obrońca. Tym panom dziękujemy już. rozwiń
Avatar
... / 1 kwietnia 2010 o 21:42
walka z nazizmem gestapowskimi metodami...
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 21:33
Dla mnie to jest niepojęte jak można propagować nazizm wśród samych nazistów :D:D Te całe zarzuty są śmiechu warte. To ta "wolność słowa" jest w końcu czy nie, bo jak na razie to chyba tylko dla wybranych.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 14:47
Żołnierz__NSZ napisał:
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.



Bueheheh, narodowy socjalizm i propagowanie idei nazistowskich to jest dopiero postęp, tylko w czym, w szerzeniu nienawiści do innych nacji i ludzi o innych poglądach! Wspólczuję bo pewnie idiotą jesteś od urodzenia skoro takie ideologie do ciebie trafiają.



Bueheheh, narodowy socjalizm i propagowanie idei nazistowskich to jest dopiero postęp, tylko w czym, w szerzeniu nienawiści do innych nacji i ludzi o innych poglądach! Wspólczuję bo pewnie idiotą jesteś od urodzenia skoro takie ideologie do ciebie trafiają. rozwiń
Avatar
Żołnierz__NSZ / 1 kwietnia 2010 o 13:32
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 11:20
Szerzenie nienawiści? Nie żebym popierał faszystowską ideologię, ale na te koncerty przychodzili zapewne tylko wyłącznie ludzie o takich właśnie poglądach i to dla nich były organizowane koncerty, a nie dla postronnych ludzi. Sprawa podobna do podarcia Biblii przez Nergala na koncercie.
Avatar
zawisza / 1 kwietnia 2010 o 11:05
wy juz sie wolnoscia slowa nie zaslaniajcie, bo waszym celem jest odebranie tej wolnosci slowa innym. takze wszystkiego najgorszego.

jak w ogole w kraju zniszonym druga wojna swiatowa przymyka sie oko na pscyhopatow zafascynowanych nazistowskim totalitaryzmem, haslami o wyzszosci ras???
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 10:21
Jak widać naród Polski był, jest i będzie głupi. To, ze trafiają do niego prostackie hasełka czy to organizacji nazistowskich, czy tam jak je zwał narodowych czy innych śmiesznych ugrupowań propagujących nienawiść świadczy o tym jakim ciemnym, zacofanym, niedouczonym i nietolerancyjnym narodem jesteśmy. Wstyd dla was i wstyd dla tego kraju.
Avatar
And / 31 marca 2010 o 22:06
Wojtek jesteśmy z Tobą. Nie daj się długonosym kundlom.
Avatar
Niepoprawny Politycznie / 31 marca 2010 o 21:30
Gość napisał:
PiSiory nie szczekać do budy burki!!!jak czytać nie potraficie.Nagle popieracie jakiegoś neonazistę, wasza cała klika jest jak faszyzm i komunizm w jednym!!!!wy nikogo nie tolerujecie oprócz homoseksualistów,bo dupy byście dali za powrót do władzy tyrańskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

już wole aby w Polsce rządzili organizatorzy koncerttów z Dzierżanowa niz szajka ćpunów spod Łodzi i Kaszób, obnarzajacej się sepleniącej melepty spod Biłgoraja, Rysia i Zbysia z Dolnego Śląska, uwiedzonej Beaty z Pomorza oraz Rosołka czy inni zupiny z ch** wie skąd

już wole aby w Polsce rządzili organizatorzy koncerttów z Dzierżanowa niz szajka ćpunów spod Łodzi i Kaszób, obnarzajacej się sepleniącej melepty spod Biłgoraja, Rysia i Zbysia z Dolnego Śląska, uwiedzonej Beaty z Pomorza oraz Rosołka czy inni zupiny z ch** wie skąd rozwiń
Avatar
מוט / 2 kwietnia 2010 o 00:28
Niepoprawny Politycznie napisał:
[size=4][font="Arial Narrow"]czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertów na której palii sie Biblie (Nergal fagas Dody) czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.[/font][/size]

żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych. Autorowi tych słów jakos nie widać aby usłuzne pedalskiej i lewackiej władzy psy i suku urządzali takie pokazówki jakie stosuja wobec Świadomych Polaków.



No i znowu znalazł się obrońca. Tym panom dziękujemy już.
ote>


No i znowu znalazł się obrońca. Tym panom dziękujemy już. rozwiń
Avatar
... / 1 kwietnia 2010 o 21:42
walka z nazizmem gestapowskimi metodami...
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 21:33
Dla mnie to jest niepojęte jak można propagować nazizm wśród samych nazistów :D:D Te całe zarzuty są śmiechu warte. To ta "wolność słowa" jest w końcu czy nie, bo jak na razie to chyba tylko dla wybranych.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 14:47
Żołnierz__NSZ napisał:
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.



Bueheheh, narodowy socjalizm i propagowanie idei nazistowskich to jest dopiero postęp, tylko w czym, w szerzeniu nienawiści do innych nacji i ludzi o innych poglądach! Wspólczuję bo pewnie idiotą jesteś od urodzenia skoro takie ideologie do ciebie trafiają.



Bueheheh, narodowy socjalizm i propagowanie idei nazistowskich to jest dopiero postęp, tylko w czym, w szerzeniu nienawiści do innych nacji i ludzi o innych poglądach! Wspólczuję bo pewnie idiotą jesteś od urodzenia skoro takie ideologie do ciebie trafiają. rozwiń
Avatar
Żołnierz__NSZ / 1 kwietnia 2010 o 13:32
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 11:20
Szerzenie nienawiści? Nie żebym popierał faszystowską ideologię, ale na te koncerty przychodzili zapewne tylko wyłącznie ludzie o takich właśnie poglądach i to dla nich były organizowane koncerty, a nie dla postronnych ludzi. Sprawa podobna do podarcia Biblii przez Nergala na koncercie.
Avatar
zawisza / 1 kwietnia 2010 o 11:05
wy juz sie wolnoscia slowa nie zaslaniajcie, bo waszym celem jest odebranie tej wolnosci slowa innym. takze wszystkiego najgorszego.

jak w ogole w kraju zniszonym druga wojna swiatowa przymyka sie oko na pscyhopatow zafascynowanych nazistowskim totalitaryzmem, haslami o wyzszosci ras???
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 10:21
Jak widać naród Polski był, jest i będzie głupi. To, ze trafiają do niego prostackie hasełka czy to organizacji nazistowskich, czy tam jak je zwał narodowych czy innych śmiesznych ugrupowań propagujących nienawiść świadczy o tym jakim ciemnym, zacofanym, niedouczonym i nietolerancyjnym narodem jesteśmy. Wstyd dla was i wstyd dla tego kraju.
Avatar
And / 31 marca 2010 o 22:06
Wojtek jesteśmy z Tobą. Nie daj się długonosym kundlom.
Avatar
Niepoprawny Politycznie / 31 marca 2010 o 21:30
Gość napisał:
PiSiory nie szczekać do budy burki!!!jak czytać nie potraficie.Nagle popieracie jakiegoś neonazistę, wasza cała klika jest jak faszyzm i komunizm w jednym!!!!wy nikogo nie tolerujecie oprócz homoseksualistów,bo dupy byście dali za powrót do władzy tyrańskiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!

już wole aby w Polsce rządzili organizatorzy koncerttów z Dzierżanowa niz szajka ćpunów spod Łodzi i Kaszób, obnarzajacej się sepleniącej melepty spod Biłgoraja, Rysia i Zbysia z Dolnego Śląska, uwiedzonej Beaty z Pomorza oraz Rosołka czy inni zupiny z ch** wie skąd

już wole aby w Polsce rządzili organizatorzy koncerttów z Dzierżanowa niz szajka ćpunów spod Łodzi i Kaszób, obnarzajacej się sepleniącej melepty spod Biłgoraja, Rysia i Zbysia z Dolnego Śląska, uwiedzonej Beaty z Pomorza oraz Rosołka czy inni zupiny z ch** wie skąd rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!