wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Lublin

Szef salonu tatuażu przyznał się do szerzenia nienawiści

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 marca 2010, 14:48
Autor: er

Wojciech C. przyznał się dzisiaj, że należał do grupy zajmującej się organizowaniem neonazistowskich koncertów. Wrocławska prokuratura zwolniła go do domu.

Mieszkańca Lublina zatrzymała wczoraj Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Funkcjonariusze przeszukali jego dom. Dzisiaj mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, która zajmowała się szerzeniem treści faszystowskich i nawoływania do nienawiści na tle narodowościowym. Mężczyzna organizował 4 koncerty neonazistowskie w Dzierżoniowie.

- Przyznał się do winy, złożył obszerne wyjaśnienia – mówi Małgorzata Klaus, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Po przesłuchaniu Wojciech C. został zwolniony do domu. Prokuratura nakazała mu wpłacić 40 tys. zł poręczenia majątkowego i oddała go pod dozór policji.

Śledztwo w tej sprawie wrocławscy prokuratorzy prowadzą od lata ub. roku. Poprzednio zatrzymali już 6 osób, które zajmowały się rozprowadzaniem plakatów z faszystowskimi treściami. We wtorek na ich zlecenie ABW wkroczyła do trzech domów: dwóch w województwie dolnośląskim i jednego w Lublinie.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
מוט
...
Gość
(18) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

מוט
מוט (2 kwietnia 2010 o 00:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niepoprawny Politycznie napisał:
[size=4][font="Arial Narrow"]czy ta lewacka zpedalona ABWehra to ściga tylko skarajnych prawicowców bo do rozpatrywania skarajnych lewaków to juz etatów brak?w internecie pełno jest terrorystycvznych stron róznych KPP , anarchistów. Na satronie Centrum Informacji Anarchistycznych jest pełno treści wzywajacych do stosowania przemocy a nawet likwidacji ich ideologicznych przeciwników [url="http://www.cia.bzzz.net/"]http://www.cia.bzzz.net/[/url] i takjich stron jest pełno. A czy te psy POlityczne rudego kundla Angelii Merkel zajma sie organizacją koncertów na której palii sie Biblie (Nergal fagas Dody) czy tylko intewresują ich koncerty PRAWDZIWYCH POLAKÓW, KTÓRZY KOCHAJA SWOJA OJCZYZNE W ZWIAZKU Z CZY M PRAGNA ZLIKWIDOWAC W POLSCE FAŁSZ I BRUD JAKI MAMY za sprawą rządów czerwonych bandytów usytuowanych tu na sowieckich bagnetach a przypieczętowany podczas układu eSBeckiego stołu w 1989 r. kiedy TeWulce z oficerami sB zawarli pedalski sojusz.[/font][/size]

żeby nie być gołosłownym


[url="http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0"]http://cia.bzzz.net/11_listopada_czyli_mia...lo_jak_zwykle_0[/url]

Na koniec zostało mi do omówienia to co w ruchu otacza największy nimb świętości, a co według mnie jest prawie zupełnie zbędne. Chodzi o obijanie ryjów zerom po krzakach. Ludzie, którzy się w tym lubują często za wzór stawiają sobie organizacje, które praktycznie nigdy tego nie robiły. Tam gdzie ruch antyfaszystowski był naprawdę silny i budził respekt po prostu rozbijał imprezy lokalnych zer. Nie gnębił ich w krzakach pojedynczo, lecz masowo niszczył na placach i ulicach. Jeśli za cel akcji 11 listopada przyjmiemy zbudowanie morale ruchu i zablokowanie Marszu Zer, to obicie nawet 10 czy 20 kolesi pojedynczo w haszczu nie ma tu żadnego znaczenia. Tym bardziej, że akcje te są tajne, sportowcy się nimi nie chwalą, jedynym śladem po nich są jęczenia zer na forach „mamo, mamo, wypisz mi zwolnienie.” Nawet gdyby każde jedno zero dostało w ryja przed czy po marszu, ale marsz by przeszedł bez problemu przez Warszawę, a większość ludzi z ruchu siedziałaby w kordonie to gwarantuje Wam, że za rok nas by było mniej, a ich więcej. Pewna osłona akcji jest oczywiście potrzebna. Mam wielki szacunek do ludzi, którzy trenują cały rok po to by w razie czego móc sklepać zero na solówce, mimo iż uważam, że solówek należy unikać bo niezależnie od wyniku niewiele przynoszą dobrego. Proporcje są według mnie po prostu odwrócone względem pożądanych. Autorowi tych słów jakos nie widać aby usłuzne pedalskiej i lewackiej władzy psy i suku urządzali takie pokazówki jakie stosuja wobec Świadomych Polaków.No i znowu znalazł się obrońca. Tym panom dziękujemy już.
Rozwiń
...
... (1 kwietnia 2010 o 21:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
walka z nazizmem gestapowskimi metodami...
Rozwiń
Gość
Gość (1 kwietnia 2010 o 21:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dla mnie to jest niepojęte jak można propagować nazizm wśród samych nazistów :D:D Te całe zarzuty są śmiechu warte. To ta "wolność słowa" jest w końcu czy nie, bo jak na razie to chyba tylko dla wybranych.
Rozwiń
Gość
Gość (1 kwietnia 2010 o 14:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Żołnierz__NSZ napisał:
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.Bueheheh, narodowy socjalizm i propagowanie idei nazistowskich to jest dopiero postęp, tylko w czym, w szerzeniu nienawiści do innych nacji i ludzi o innych poglądach! Wspólczuję bo pewnie idiotą jesteś od urodzenia skoro takie ideologie do ciebie trafiają.
Rozwiń
Żołnierz__NSZ
Żołnierz__NSZ (1 kwietnia 2010 o 13:32) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zacofaniem jest fakt że do narodu trafiają hasła głoszone przez lewactwo: socjalistów, narodowych-socjalistów, komunistów i feministki. To jest zacofanie i prawdziwy ciemnogród. Jak by ludzie zapomnieli o zbrodniach lewicy, a najgorsze jest to że nikt się nie zajmuje przestępcami głoszącymi idee zbrodniczych ideologi komunizmu, eurokomunizmu i socjalizmu pod wszelaką postacią.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (18)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!