czwartek, 30 marca 2017 r.

Lublin

Szkoła bez przemocy wychodzi na ulice

Dodano: 29 grudnia 2006, 19:24

Już niedługo w Lublinie zawisną bilbordy informujące o naszej akcji "Szkoła bez przemocy”.

Mają zwrócić uwagę rodziców i zainteresować ich problemami swoich dzieci, tak by sprawdzili, co w kwestii profilaktyki przemocy robi szkoła ich dzieci.
Z pomocą przyjdą specjaliści naszej akcji, którzy na stronie www.szkolabezprzemocy.pl udzielą porad. Każdy dorosły będzie mógł przeczytać poradnik, przygotowane przez specjalistów (pedagogów, psychologów, socjologów) o tym, jakie zachowania dziecka powinny wzbudzić zaniepokojenie rodziców oraz jak mają się wówczas zachowywać. Dodatkowo na tej samej stronie (w części poświęconej rodzicom) znajdzie się "20 pytań, które warto zadać szkole Twojego dziecka”, aby sprawdzić jak szkoła reaguje w sytuacjach kryzysowych.

Równocześnie na stronie www.szkolabezprzemocy.pl każdy rodzic sprawdzi też, czy szkoła jego dziecka znalazła się wśród trzech tysięcy szkół, które przystąpiły do kampanii "Szkoła bez przemocy”.
5 stycznia o godz. 12 psycholog Ewa Czemierowska, członek Rady Programowej Kampanii, weźmie udział w czacie na witrynie Wirtualnej Polski www.wp.pl poświęconym problemom związanym z przemocą w szkole.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24