Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 sierpnia 2010 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Szkoły nauki jazdy w Lublinie: Sprawdź, gdzie wyszkolisz się w jeździe

Autor: Zdjęcie autora (dudi)
0 28 A A

W Lublinie jest kilkaset szkół jazdy. W naszym raporcie prezentujemy ofertę wielu z nich. Sprawdź, gdzie możesz nauczyć się jeździć.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Dla wielu szkół, miejsce zajmowane w rankingach jest najlepszą reklamą. – Mamy bardzo wysoką zdawalność, drugie miejsce w województwie – zachwala swoją szkołę Dariusz Grabek, właściciel OSK Ewan. – Od dwóch lat mamy najlepszą zdawalność w województwie – zapewnia z kolei Tomasz Szewczyk z OSK MistrzKierownicy.

Za dobre wyniki trzeba płacić. Takie szkoły jazdy wyceniają swoje usługi nawet o kilkaset złotych drożej niż robią to mniej znane ośrodki szkolenia.

Cały raport razem z cenami i ofertą przeczytasz na MM Lublin: Szkoły nauki jazdy w Lublinie: Zobacz, gdzie można zrobić kurs prawa jazdy w Lublinie

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mam prawko / 13 maja 2012 o 19:43
Polecam.I w pełni się zgadzam z luizą i zbyszkiem. .Dwie jazdy doszkalające z Panem Instruktorem dały mi więcej jak cały kurs w znanej lubelskiej szkole,gdzie spędzałem połowę jazdy na placu i na obsłudze.a w trakcie jazdy przerwy na faję.....super kulturalny i super profesjonalny klient(INSTRUKTOR).nie traćcie czasu i kasy na niezdane egzaminy.Dopiero z nim nauczyłem sie koperty i dowiedziałem wielu rzeczy przydatnych kiedy będziemy mieli już prawko.bo egzamin to nie wszystko ,dopiero potem zaczynają się schody.:)
Pozdrawiam Pana R.
Polecam.I w pełni się zgadzam z luizą i zbyszkiem. .Dwie jazdy doszkalające z Panem Instruktorem dały mi więcej jak cały kurs w znanej lubelskiej szkole,gdzie spędzałem połowę jazdy na placu i na obsłudze.a w trakcie jazdy przerwy na faję.....super kulturalny i super profesjonalny klient(INSTRUKTOR).nie traćcie czasu i kasy na niezdane egzaminy.Dopiero z nim nauczyłem sie koperty i dowiedziałem wielu rzeczy przydatnych kiedy będziemy mieli już prawko.bo egzamin to nie wszystko ,dopiero potem zaczynają się schody.:)
Pozdrawiam Pana R. rozwiń
Avatar
luiza / 13 maja 2012 o 08:23
Z całą przyjemnością kopiuję :
Naprawdę warto .[list]
[*]Goście
[/list]
Napisano wczoraj, 13:23
A ja - świeżo "upieczony" kierowca kategorii B - oraz w trakcie robienia uprawnień na motocykl - polecam :

INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu
/Skoda Fabia/
tel. 505 816 478
Avatar
zbyszek / 12 maja 2012 o 14:23
A ja - świeżo "upieczony" kierowca kategorii B - oraz w trakcie robienia uprawnień na motocykl - polecam :

INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu
/Skoda Fabia/
tel. 505 816 478

Doświadczyłem . Profesjonalizm. Wysoka wiedza i kultura . Zdecydowanie polecam.
Avatar
ane / 28 kwietnia 2012 o 12:03
Polecam szkołę LUZ
Wysoka zdawalność, indywidualne podejśćie do kursantów.
Instruktorzy mili, cierpiliwi, widać że zależy mi abyśmy zdali
Avatar
Paulina / 28 kwietnia 2012 o 10:30
Polecam OSK WIKTOR w Łęcznej zdałam za pierwszym razem . Pan Wiktor rewelaczjnie uczy
Avatar
kursant/ka / 21 grudnia 2010 o 21:14
Polecam szkołę OSK WRC

Miła, sympatyczna, cierpliwa i dobrze nauczająca kadra instruktorska

A zresztą co ja będę pisać, spróbuj sam nie czekaj.

www.szkolawrc.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE!
Avatar
Ewelina 19 / 28 września 2010 o 20:36
Witam, do wyboru szkoły zabierałam się bardzo ostrożnie zbierając informacje na temat polecanych ośrodków. Co osoba to opinia-wiadomo, jednak chodząc po różnych szkołach, najlepsze wrażenie wywarła na mnie szkoła [size="4"]BOLID[/size] no i tam sie zapisałam. Musze szczerze przyznac ze gdyby raz się instruktor nie spóźnił 5 minut to wszystko było by REWELACJA!ale przecież każdemu sie może zdarzyc;)Wykłady prowadzone bardzo rzetelnie, instruktorzy w samochodzie skupieni na tlumaczeniu i nauce, zadnych doplat , pomoce i badania były w cenie.Także mi podobało się bardzo i najważniejsze ze zdałam, za drugim to za drugim ( stresik na łuku:))ale do przodu.
Witam, do wyboru szkoły zabierałam się bardzo ostrożnie zbierając informacje na temat polecanych ośrodków. Co osoba to opinia-wiadomo, jednak chodząc po różnych szkołach, najlepsze wrażenie wywarła na mnie szkoła [size="4"]BOLID[/size] no i tam sie zapisałam. Musze szczerze przyznac ze gdyby raz się instruktor nie spóźnił 5 minut to wszystko było by REWELACJA!ale przecież każdemu sie może zdarzyc;)Wykłady prowadzone bardzo rzetelnie, instruktorzy w samochodzie skupieni na tlumaczeniu i nauce, zadnych doplat , p... rozwiń
Avatar
OSK FIFI Zaprasza / 26 sierpnia 2010 o 15:35
Zaprsamy wszystkich pryszlych kierowcow do zrobienia kursu w nazym osrodku na ulicy grazyny obok zusu . Ce na za kategorie B w konczacej sie letniej promocji wynosi 19 zl w cenie tej wliczony jest ginekolog.
Avatar
Była kursantka / 26 sierpnia 2010 o 14:23
A ja polecam OSK WIKTOR w Łęcznej.Wiele się nauczyłam od świetnego instruktora którym jest Pan Wiktor i dzięki Niemu zdałam za pierwszym razem.
Avatar
panna / 26 sierpnia 2010 o 13:12
A ja polecam OSK Amigo na Krakowskim Przedmieściu. Badania i materiały gratis, fajnie prowadzona teoria przez samego właściciela Amigo. Jazdy dopasowane do kursantów, brak jakichkolwiek problemów z ewentualnym przełożeniem ich. Z instruktorów polecam Roberta Cz.
Avatar
mam prawko / 13 maja 2012 o 19:43
Polecam.I w pełni się zgadzam z luizą i zbyszkiem. .Dwie jazdy doszkalające z Panem Instruktorem dały mi więcej jak cały kurs w znanej lubelskiej szkole,gdzie spędzałem połowę jazdy na placu i na obsłudze.a w trakcie jazdy przerwy na faję.....super kulturalny i super profesjonalny klient(INSTRUKTOR).nie traćcie czasu i kasy na niezdane egzaminy.Dopiero z nim nauczyłem sie koperty i dowiedziałem wielu rzeczy przydatnych kiedy będziemy mieli już prawko.bo egzamin to nie wszystko ,dopiero potem zaczynają się schody.:)
Pozdrawiam Pana R.
Polecam.I w pełni się zgadzam z luizą i zbyszkiem. .Dwie jazdy doszkalające z Panem Instruktorem dały mi więcej jak cały kurs w znanej lubelskiej szkole,gdzie spędzałem połowę jazdy na placu i na obsłudze.a w trakcie jazdy przerwy na faję.....super kulturalny i super profesjonalny klient(INSTRUKTOR).nie traćcie czasu i kasy na niezdane egzaminy.Dopiero z nim nauczyłem sie koperty i dowiedziałem wielu rzeczy przydatnych kiedy będziemy mieli już prawko.bo egzamin to nie wszystko ,dopiero potem zaczynają się schody.:)
Pozdrawiam Pana R. rozwiń
Avatar
luiza / 13 maja 2012 o 08:23
Z całą przyjemnością kopiuję :
Naprawdę warto .[list]
[*]Goście
[/list]
Napisano wczoraj, 13:23
A ja - świeżo "upieczony" kierowca kategorii B - oraz w trakcie robienia uprawnień na motocykl - polecam :

INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu
/Skoda Fabia/
tel. 505 816 478
Avatar
zbyszek / 12 maja 2012 o 14:23
A ja - świeżo "upieczony" kierowca kategorii B - oraz w trakcie robienia uprawnień na motocykl - polecam :

INSTRUKTOR nauki jazdy z doświadczeniem - kat. A B - zaprasza na jazdy doszkalające , przygotowanie do egzaminu
/Skoda Fabia/
tel. 505 816 478

Doświadczyłem . Profesjonalizm. Wysoka wiedza i kultura . Zdecydowanie polecam.
Avatar
ane / 28 kwietnia 2012 o 12:03
Polecam szkołę LUZ
Wysoka zdawalność, indywidualne podejśćie do kursantów.
Instruktorzy mili, cierpiliwi, widać że zależy mi abyśmy zdali
Avatar
Paulina / 28 kwietnia 2012 o 10:30
Polecam OSK WIKTOR w Łęcznej zdałam za pierwszym razem . Pan Wiktor rewelaczjnie uczy
Avatar
kursant/ka / 21 grudnia 2010 o 21:14
Polecam szkołę OSK WRC

Miła, sympatyczna, cierpliwa i dobrze nauczająca kadra instruktorska

A zresztą co ja będę pisać, spróbuj sam nie czekaj.

www.szkolawrc.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE!
Avatar
Ewelina 19 / 28 września 2010 o 20:36
Witam, do wyboru szkoły zabierałam się bardzo ostrożnie zbierając informacje na temat polecanych ośrodków. Co osoba to opinia-wiadomo, jednak chodząc po różnych szkołach, najlepsze wrażenie wywarła na mnie szkoła [size="4"]BOLID[/size] no i tam sie zapisałam. Musze szczerze przyznac ze gdyby raz się instruktor nie spóźnił 5 minut to wszystko było by REWELACJA!ale przecież każdemu sie może zdarzyc;)Wykłady prowadzone bardzo rzetelnie, instruktorzy w samochodzie skupieni na tlumaczeniu i nauce, zadnych doplat , pomoce i badania były w cenie.Także mi podobało się bardzo i najważniejsze ze zdałam, za drugim to za drugim ( stresik na łuku:))ale do przodu.
Witam, do wyboru szkoły zabierałam się bardzo ostrożnie zbierając informacje na temat polecanych ośrodków. Co osoba to opinia-wiadomo, jednak chodząc po różnych szkołach, najlepsze wrażenie wywarła na mnie szkoła [size="4"]BOLID[/size] no i tam sie zapisałam. Musze szczerze przyznac ze gdyby raz się instruktor nie spóźnił 5 minut to wszystko było by REWELACJA!ale przecież każdemu sie może zdarzyc;)Wykłady prowadzone bardzo rzetelnie, instruktorzy w samochodzie skupieni na tlumaczeniu i nauce, zadnych doplat , p... rozwiń
Avatar
OSK FIFI Zaprasza / 26 sierpnia 2010 o 15:35
Zaprsamy wszystkich pryszlych kierowcow do zrobienia kursu w nazym osrodku na ulicy grazyny obok zusu . Ce na za kategorie B w konczacej sie letniej promocji wynosi 19 zl w cenie tej wliczony jest ginekolog.
Avatar
Była kursantka / 26 sierpnia 2010 o 14:23
A ja polecam OSK WIKTOR w Łęcznej.Wiele się nauczyłam od świetnego instruktora którym jest Pan Wiktor i dzięki Niemu zdałam za pierwszym razem.
Avatar
panna / 26 sierpnia 2010 o 13:12
A ja polecam OSK Amigo na Krakowskim Przedmieściu. Badania i materiały gratis, fajnie prowadzona teoria przez samego właściciela Amigo. Jazdy dopasowane do kursantów, brak jakichkolwiek problemów z ewentualnym przełożeniem ich. Z instruktorów polecam Roberta Cz.