Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 września 2011 r.
14:02
Edytuj ten wpis

Szlaban dla studentów, mniej parkingów koło uczelni

0 12 A A
Sytuacja z parkingami najbardziej pogorszyła się w okolicach politechniki. Wszystko przez <br />
rozpoczęt
Sytuacja z parkingami najbardziej pogorszyła się w okolicach politechniki. Wszystko przez
rozpoczęt

W tym roku szanse na zaparkowanie samochodu w pobliżu uczelni będą jeszcze mniejsze. Część uczelnianych parkingów zamieniła się w plac budowy, inne zostaną zagrodzone szlabanami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na razie jeszcze da się zaparkować. Ale w przyszłym tygodniu będzie dramat – mówi Bartosz Śliwiński, pochodzący spod Zamościa student Politechniki Lubelskiej. Za tydzień, podobnie jak 90 tys. innych lubelskich studentów, zacznie nowy rok akademicki. – Trzeba będzie jeździć na uczelnię autobusem.

Sytuacja z parkingami w okolicach politechniki pogorszyła się najbardziej. Uczelnia rozpoczęła dwie wielkie inwestycje – Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii i Wschodnie Innowacyjne Centrum Architektury. Efekt? Parking za Wydziałem Mechanicznym został zlikwidowany, a spora część miejsc w okolicy stołówki została zajęta dla potrzeb budowy.

– Rzeczywiście sytuacja z parkingami nie jest najlepsza – nie kryje Iwona Czajkowska-Deneka, rzecznik PL. – Utrudnienia są spowodowane dwiema inwestycjami, które budujemy z myślą o naszych studentach. W obu, jak będą gotowe (w 2013 r. – red.), powstaną podziemne parkingi. A na razie prosimy studentów o wyrozumiałość i zostawianie samochodów tam, gdzie to możliwe i zgodne z przepisami.

O przymykaniu oczu na źle zaparkowane auta nie ma jednak mowy. – Uczulamy studentów, że samochody nie mogą tarasować dróg wjazdowych na obie budowy – podkreśla Czajkowska-Deneka. – W tej kwestii będziemy rygorystyczni.

Również Straż Miejska zapowiada mandaty dla nieprawidłowo parkujących studentów, choć zmasowanych kontroli nie szykuje. – Apelujemy do studentów, żeby stosowali się do obowiązujących zasad: nie parkowali na skrzyżowaniach, trawnikach czy miejscach oznaczonych zakazem – mówi Robert Gogola z lubelskiej SM.

Najwięcej takich przypadków jest w okolicach miasteczka akademickiego, gdzie zaparkowanie zgodnie z przepisami graniczy z cudem. Uniwersytet Przyrodniczy zagrodził szlabanami wjazdy od ul. Akademickiej. Na teren uczelni mogą teraz wjechać tylko uprawnione osoby. Podobnie jest z placem Marii Curie-Słodowskiej, gdzie szlabany postawił UMCS.

Teraz uniwersytet będzie montował kolejne. Właśnie ogłosił przetarg na dostawę szlabanów w okolicach akademików: Babilonu, Feminy, Grzesia, Heliosa i Ikara.

– Zostaną postawione właśnie po to, żeby nasi studenci i pracownicy mieli dostęp do parkingów – zastrzega Anna Guzowska, rzecznik UMCS. – Do tej pory miejsca w bezpośrednim sąsiedztwie akademików często były zajmowane przez okolicznych mieszkańców.

Policja największego najazdu zmotoryzowanych studentów spodziewa się za kilka dni. – 1 października wypada w sobotę, zajęcia rozpoczną się w poniedziałek, więc większość studentów przyjedzie do Lublina zapewne pod koniec tego tygodnia mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji. – Być może dzięki temu utrudnienia dla mieszkańców będą nieco mniejsze.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
madzia / 27 września 2011 o 16:22
tylko kurfa zakaz na wapiennej czy jak jej tam jest bzdurny, bez przypału można byłoby tam parkować
mieli też zrobić miejsca parkingowe koło akademików po prawej
i co?

i jajco!

zabierają kolejną przestrzeń parkingową, a w zamian nic!
a mają co dać !!!!!!!

aż mnie nosi na tych głąbów za biurkami
sami sobie ogrodzą i innych mają gdzieś

to dzięki studentom mają pracę
a student dzięki nim NIEEEE
Avatar
dyslektyk_eklektyk / 27 września 2011 o 10:04
Nie bedzie wzomorzonych kontroli? Tylko 3 razy dzieniie do tej pory straz miejska byla pod politechnika wiec czesciej fakt nie ma potrzeby. Samochod nie moze stac jednym kolem na trawniku na terenie politechniki bo niszczy zielen, ale uczelnia zasypujac 30 metrow kwadratowych trawnika ziemia nie niszczy zieleni:| i dlaczego straz miejska tak radosnie nie interweniuje w niedziel na ulicy balylianowka gdzie pod kosciolem na zakazie postoju i zatrzymywania sie stoji conajmniej 30 samochodow co tydzien., blokujac przejazd i skrzyzowanie, a kosciul zamiast zrobic parking zasial trawe i ma wdupie
Avatar
BartekS / 27 września 2011 o 08:59
Znaczy się może jaśnie państwo studenci w końcu się przesiądą w autobusy i od 1 października nie będzie nam grozić standardowy paraliż komunikacyjny w centrum miasta
Avatar
kozak / 27 września 2011 o 00:28
je*ana politechnika! tyle mają terenów wolnych, że mogliby całą armię studenckich samochodów pomieścić!
wystarczy żeby rozbudowali parking za zarządzaniem, albo koło hali sportowej
to są niskie koszta ! ! !
kostka między którą rośnie trawa to grosze
albo żeby chociaż udostępnili teren ! ! !
Avatar
Lolo / 26 września 2011 o 23:53
[quote name='KArr' timestamp='1317071601' post='540702']
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
[/quote]

Wypraszam sobie takie odzywki, fieju. Gdybyś chodził do szkoły, wiedziałbyś, że Warszawa to POLSKIE miasto i leży dosyć blisko naszego.
Tak więc, "frajerze", ludzie Ci sami
[quote name='KArr' timestamp='1317071601' post='540702']
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
[/quote]

Wypraszam sobie takie odzywki, fieju. Gdybyś chodził do szkoły, wiedziałbyś, że Warszawa to POLSKIE miasto i leży dosyć blisko naszego.
Tak więc, "fraje... rozwiń
Avatar
KArr / 26 września 2011 o 23:13
[quote name='Lolo' timestamp='1317065395' post='540664']
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
[/quote]
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
[quote name='Lolo' timestamp='1317065395' post='540664']
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
[/quote]
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty po... rozwiń
Avatar
Polska B / 26 września 2011 o 22:47
[quote name='PERŁA' timestamp='1317064549' post='540659']
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bezpiecznie wrócić po samochód, który będzie miał wszystkie szyby całe.Więc zrozumcie że do lublina i po Lublinie nie tylko sami zmotoryzowani mieszkańcy jeżdża i parkują, ale też przyjezdni, gdzie nie ma dobrego połączenia PKS'em i jesteśmy skazani na samochód, dojeżdżając do pracy czy na uczelnię, ale najlepiej z góry już krakać że biedni-bogaci studenci, czy inni bogacze jak jeżdżą to niech płacą jak chcą wygody, a nie jedna osoba jest w takim samym w trudnym położeniu jak ja czy w/w AGA dojeżdżając do LUblina samochodem nie mając innej perspektywy.Zrozumcie że samochód to nie luksus, gdy do pracy masz 40 km do Lublina przez wichury i kończysz pracę po 23.I co mam zrobić?
[/quote]

Ja też pod tym się podpisuję. Dobra, mogę zostawić samochód gdzieś przy wjeździe do Lublina i przesiąść się w mpk, np. na Czechowie-tylko pytanie gdzie, jak osiedlowe parkingi zastawione samochodami a na zasranych trawnikach nie można bo StrażMiejska zaraz 100 mandat wlepi. Nawet pod hipermarketami ciasno.
[quote name='PERŁA' timestamp='1317064549' post='540659']
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w ... rozwiń
Avatar
Lolo / 26 września 2011 o 21:29
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
Avatar
PERŁA / 26 września 2011 o 21:15
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bezpiecznie wrócić po samochód, który będzie miał wszystkie szyby całe.Więc zrozumcie że do lublina i po Lublinie nie tylko sami zmotoryzowani mieszkańcy jeżdża i parkują, ale też przyjezdni, gdzie nie ma dobrego połączenia PKS'em i jesteśmy skazani na samochód, dojeżdżając do pracy czy na uczelnię, ale najlepiej z góry już krakać że biedni-bogaci studenci, czy inni bogacze jak jeżdżą to niech płacą jak chcą wygody, a nie jedna osoba jest w takim samym w trudnym położeniu jak ja czy w/w AGA dojeżdżając do LUblina samochodem nie mając innej perspektywy.Zrozumcie że samochód to nie luksus, gdy do pracy masz 40 km do Lublina przez wichury i kończysz pracę po 23.I co mam zrobić?
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bez... rozwiń
Avatar
aga / 26 września 2011 o 20:46
Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Avatar
madzia / 27 września 2011 o 16:22
tylko kurfa zakaz na wapiennej czy jak jej tam jest bzdurny, bez przypału można byłoby tam parkować
mieli też zrobić miejsca parkingowe koło akademików po prawej
i co?

i jajco!

zabierają kolejną przestrzeń parkingową, a w zamian nic!
a mają co dać !!!!!!!

aż mnie nosi na tych głąbów za biurkami
sami sobie ogrodzą i innych mają gdzieś

to dzięki studentom mają pracę
a student dzięki nim NIEEEE
Avatar
dyslektyk_eklektyk / 27 września 2011 o 10:04
Nie bedzie wzomorzonych kontroli? Tylko 3 razy dzieniie do tej pory straz miejska byla pod politechnika wiec czesciej fakt nie ma potrzeby. Samochod nie moze stac jednym kolem na trawniku na terenie politechniki bo niszczy zielen, ale uczelnia zasypujac 30 metrow kwadratowych trawnika ziemia nie niszczy zieleni:| i dlaczego straz miejska tak radosnie nie interweniuje w niedziel na ulicy balylianowka gdzie pod kosciolem na zakazie postoju i zatrzymywania sie stoji conajmniej 30 samochodow co tydzien., blokujac przejazd i skrzyzowanie, a kosciul zamiast zrobic parking zasial trawe i ma wdupie
Avatar
BartekS / 27 września 2011 o 08:59
Znaczy się może jaśnie państwo studenci w końcu się przesiądą w autobusy i od 1 października nie będzie nam grozić standardowy paraliż komunikacyjny w centrum miasta
Avatar
kozak / 27 września 2011 o 00:28
je*ana politechnika! tyle mają terenów wolnych, że mogliby całą armię studenckich samochodów pomieścić!
wystarczy żeby rozbudowali parking za zarządzaniem, albo koło hali sportowej
to są niskie koszta ! ! !
kostka między którą rośnie trawa to grosze
albo żeby chociaż udostępnili teren ! ! !
Avatar
Lolo / 26 września 2011 o 23:53
[quote name='KArr' timestamp='1317071601' post='540702']
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
[/quote]

Wypraszam sobie takie odzywki, fieju. Gdybyś chodził do szkoły, wiedziałbyś, że Warszawa to POLSKIE miasto i leży dosyć blisko naszego.
Tak więc, "frajerze", ludzie Ci sami
[quote name='KArr' timestamp='1317071601' post='540702']
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
[/quote]

Wypraszam sobie takie odzywki, fieju. Gdybyś chodził do szkoły, wiedziałbyś, że Warszawa to POLSKIE miasto i leży dosyć blisko naszego.
Tak więc, "fraje... rozwiń
Avatar
KArr / 26 września 2011 o 23:13
[quote name='Lolo' timestamp='1317065395' post='540664']
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
[/quote]
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty porównujesz Wawe do jakiegokolwiek z resztą miasta !!! Przez telefon cię robili ??? lol ,ciekawe w ile ,,minutek ,,dojeżdżasz na tą uczelnię w wawce ? bo korki ,nerwy i mandaty to masz wszędzie !!! ...
[quote name='Lolo' timestamp='1317065395' post='540664']
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
[/quote]
Oj dobra już nie cwaniakuj frajerze ,co ty po... rozwiń
Avatar
Polska B / 26 września 2011 o 22:47
[quote name='PERŁA' timestamp='1317064549' post='540659']
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bezpiecznie wrócić po samochód, który będzie miał wszystkie szyby całe.Więc zrozumcie że do lublina i po Lublinie nie tylko sami zmotoryzowani mieszkańcy jeżdża i parkują, ale też przyjezdni, gdzie nie ma dobrego połączenia PKS'em i jesteśmy skazani na samochód, dojeżdżając do pracy czy na uczelnię, ale najlepiej z góry już krakać że biedni-bogaci studenci, czy inni bogacze jak jeżdżą to niech płacą jak chcą wygody, a nie jedna osoba jest w takim samym w trudnym położeniu jak ja czy w/w AGA dojeżdżając do LUblina samochodem nie mając innej perspektywy.Zrozumcie że samochód to nie luksus, gdy do pracy masz 40 km do Lublina przez wichury i kończysz pracę po 23.I co mam zrobić?
[/quote]

Ja też pod tym się podpisuję. Dobra, mogę zostawić samochód gdzieś przy wjeździe do Lublina i przesiąść się w mpk, np. na Czechowie-tylko pytanie gdzie, jak osiedlowe parkingi zastawione samochodami a na zasranych trawnikach nie można bo StrażMiejska zaraz 100 mandat wlepi. Nawet pod hipermarketami ciasno.
[quote name='PERŁA' timestamp='1317064549' post='540659']
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w ... rozwiń
Avatar
Lolo / 26 września 2011 o 21:29
Ahahahahah hahahaha!!!!! Będą wielkie korki. Nerwy. Mandaty. Wylanie asfatu to nie filozofia.Ani żaden wielki czyn dla ludności ze strony miasta. Szlaban, to wszystko co miasto i uczelnie moga zrobic dla ludzi:) W Warszawce, to jest życie. A tak, bo tam jest to z głowa rozwiązywane. W dodatku mają na to kase. Ale i w Lublinie jest na to kasa. Tylko wiecie...nie dla Was:)
Avatar
PERŁA / 26 września 2011 o 21:15
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bezpiecznie wrócić po samochód, który będzie miał wszystkie szyby całe.Więc zrozumcie że do lublina i po Lublinie nie tylko sami zmotoryzowani mieszkańcy jeżdża i parkują, ale też przyjezdni, gdzie nie ma dobrego połączenia PKS'em i jesteśmy skazani na samochód, dojeżdżając do pracy czy na uczelnię, ale najlepiej z góry już krakać że biedni-bogaci studenci, czy inni bogacze jak jeżdżą to niech płacą jak chcą wygody, a nie jedna osoba jest w takim samym w trudnym położeniu jak ja czy w/w AGA dojeżdżając do LUblina samochodem nie mając innej perspektywy.Zrozumcie że samochód to nie luksus, gdy do pracy masz 40 km do Lublina przez wichury i kończysz pracę po 23.I co mam zrobić?
aga | dodano: dzisiaj, 20:46 Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Ja mam tak codziennie do pracy i nie mam gdzie samochodu zaparkować i szczerze mówiąc już mnie wkurza władza miasta, bo wszędzie płatne parkingi 3zł/h, i nie ma abonamentu dla tych co pracują w centrum miasta, brak dużego bezpiecznego parkingu na obrzeżach, aby po godz.23 można bez... rozwiń
Avatar
aga / 26 września 2011 o 20:46
Gdybyś miał Człowieku 2 km do najbliższego przystanku, potem miał byś tłuc się rozklekotanym busem około 50 km, żeby na końcu pół godziny jechać autobusem miejskim to też by dla Ciebie to było przerażające!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark"

Nietypowy prezent dla Żuka na 61. urodziny. "Kółka będą, gdy będzie skatepark" 0 0

Deskorolkę bez kółek przynieśli prezydentowi na jego 61. urodziny młodzi ludzie upominający się o budowę skateparku na terenach zielonych przy Rusałce.

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe
22 czerwca 2018, 20:00

Koncert Piotra Selima w Whisky Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 20 w Whisky Cafe (ul. Rybna 4/2) wystąpi kompozytor i wokalista Piotr Selim.

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener

Górnik Łęczna ruszył z treningami, jest nowy trener 0 0

Piłkarze Górnika Łęczna w czwartek wrócili do treningów. Zajęcia poprowadził Rafał Wójcik, który ma być nowym trenerem zespołu. Znamy też terminarz sezonu 2018/2019. Zielono-czarni już za miesiąc rozpoczną rozgrywki od wyjazdowego spotkania z Gryfem Wejherowo (21 lipca)

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie

"Chemia z Niemiec" produkowana w Polsce. 21 osób odpowie w tej sprawie 0 1

„Markowa chemia z Niemiec” była produkowana w Polsce i sprzedawana pod szyldem znanych z reklam produktów – uznała prokuratura. W sprawie dotyczącej sprzedawania podróbek niczego nieświadomym klientom odpowiada 21 osób.

Wybory samorządowe w Chełmie. Kandydat PiS obiecuje, pozostali milczą

Wybory samorządowe w Chełmie. Kandydat PiS obiecuje, pozostali milczą 0 5

Jakuba Banaszka, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Chełma, promowali już wicemarszałek Beata Mazurek, senator Józef Zając jako szef lokalnych struktur Porozumienia oraz Jarosław Gowin. Sam kandydat coraz zwołuje konferencje prasowe. Jego rywale na razie milczą.

Plenerowe rozpoczęcie wakacji nad Zalewem Zemborzyckim
22 czerwca 2018, 18:00

Plenerowe rozpoczęcie wakacji nad Zalewem Zemborzyckim 0 0

Co Gdzie Kiedy. 22 czerwca o godz. 18 nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Wielkie Plenerowe Rozpoczęcie Wakacji. Na uczestników imprezy czeka moc atrakcji.

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego. Tym razem dotyczy rzek

Kolejne ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego. Tym razem dotyczy rzek 3 3

Tak jak już pisaliśmy, po południu, wieczorem i w nocy z czwartku na piątek można się spodziewać burz z ulewnym deszczem i gradem w woj. lubelskim.

Zjechał z drogi i wjechał busem w dom. Nie potrafił tego wyjaśnić [zdjęcia]
galeria

Zjechał z drogi i wjechał busem w dom. Nie potrafił tego wyjaśnić [zdjęcia] 4 3

Kierowca zjechał z drogi, wjechał w płot, drzewo, a potem zatrzymał się na domu. W środku aż wywróciła się szafa.

Zmarł ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski z parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie

Zmarł ks. Krzysztof Piotr Kwiatkowski z parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie 8 4

W środę w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej zmarł ks. mgr Krzysztof Piotr Kwiatkowski, wikariusz parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie - informuje Archidiecezja Lubelska.

Finansowa kroplówka dla Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Finansowa kroplówka dla Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego 5 3

Puławski Park Naukowo-Technologiczny ciągle znajduje się w finansowych tarapatach. Spółka, bez kroplówki z budżetu miasta, nie miałaby środków na działalność bieżącą.

Byli najlepsi w konkursach artystycznych. Odebrali nagrody [zdjęcia]
galeria

Byli najlepsi w konkursach artystycznych. Odebrali nagrody [zdjęcia] 0 0

Prawie 180 uczniów odebrało wczoraj nagrody za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych. To 97 uczniów z podstawówek, 48 gimnazjalistów oraz 32 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych.

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania?
Tylko u nas

Lubelskie: Niesamowita historia ukrytego archiwum AK. Dlaczego nie ruszyły poszukiwania? 9 2

Od czterech lat lubelski oddział Instytutu Pamięci Narodowej wie o ukrytym w Bełżycach archiwum Armii Krajowej i antykomunistycznej organizacji „Wolność i Niezawisłość”. Tak twierdzi Grzegorz Cel, syn Janiny Cel ps. „Niusia”, archiwistki „Rysia” . IPN żadnych poszukiwań nie rozpoczął do dziś, więc syn „Niusi” historię archiwum opowiedział nam.

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę
UTRUDNIENIA NA DK12

Przejechał na czerwonym świetle. Potrącił kobietę 5 3

Groźny wypadek na przejściu dla pieszych na ulicy Lubelskiej w Końskowoli (pow. puławski). Samochód potrącił tam kobietę.