Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

18 grudnia 2013 r.
11:19
Edytuj ten wpis

Szybciej z Lublina do Świdnika. Kierowcy pojadą nowym wiaduktem

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 7 A A
 (GDDKiA)
(GDDKiA)

Jak podali przed chwilą drogowcy, w środę ok. godz. 14 kierowcy pojadą nowym wiaduktem, który skróci drogę z Lublina do Świdnika i lotniska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Parę minut po 12 nastąpi kierowcy pojadą nowym wiaduktem. Drogowcy otworzą przejazd nad torami, który umożliwi szybszy i wygodniejszy dojazd do drogi wojewódzkiej 822.

Na wiadukcie będzie obowiązywać tymczasowa organizacja ruchu.

– Ruch przez wiadukt nad torami kolejowymi oraz drogą ekspresową będzie odbywał się z wykorzystaniem jednej jezdni. Przełożenie ruchu na nowy wiadukt umożliwi wykonanie docelowego włączenia do drogi wojewódzkiej 822, a także rozebranie odcinka ul. Mełgiewskiej, którą przecina budowana S17 – tłumaczy Krzysztof Nalewajko, rzecznik prasowy lubelskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Droga ekspresowa będzie biegła w wykopie, kilka metrów poniżej poziomu obecnej ulicy.

Przypomnijmy, że już od wczoraj kierowcy jadący dwupasmówką od strony Piask nie napotykają na utrudnienia w Kalinówce. Teraz odbiją w prawo i poprzez wiadukt zjadą na al. Witosa.

Jednocześnie otworzono skrętu od strony Piask w Drogę Męczenników Majdanka oraz wyjazd z niej w lewo w kierunku Lublina.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kazik / 19 grudnia 2013 o 08:21

Jakaś mapa by się przydała....

Avatar
Gość / 18 grudnia 2013 o 14:35

Ta o 12 nastapilo otwarcie ale parasola w d..ie. Sprawdzcie zanim cos napiszecie cieniasy

Avatar
jkw / 18 grudnia 2013 o 12:50

a ty z Kraśnika jesteś czy Radzynia Podlaskiego .Nie wiesz gdzie inwestycje w Lublinie są.

Facet ogarnij się po co ci mapa.Zatankuj za 10 zł i jedź sam zobacz.

PS.Z miastaście a du.......ście


a ty z Kraśnika jesteś czy Radzynia Podlaskiego .Nie wiesz gdzie inwestycje w Lublinie są.

Facet ogarnij się po co ci mapa.Zatankuj za 10 zł i jedź sam zobacz.

PS.Z miastaście a du.......ście

łooo, ałtur sie odezwoł

łooo, ałtur sie odezwoł

rozwiń
Avatar
wodzo / 18 grudnia 2013 o 12:44

proponuję artykuł na portalu konkurencji przynajmniej jest troszeczkę lepiej npisany

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/1069362,nowy-odcinek-ul-melgiewskiej-otwarty-szybciej-dojedziemy-na-lotnisko,id,t.html

Avatar
Marek / 18 grudnia 2013 o 12:33

a ty z Kraśnika jesteś czy Radzynia Podlaskiego .Nie wiesz gdzie inwestycje w Lublinie są.

Facet ogarnij się po co ci mapa.Zatankuj za 10 zł i jedź sam zobacz.

PS.Z miastaście a du.......ście

Avatar
Szymon / 18 grudnia 2013 o 12:04

A redaktorzyna to czyta to za nim da do opublikowania???
Kogo wy tam zatrudniacie? W pierwszej Linijce byk, że aż w oczy szczypie!!!

Avatar
tomik / 18 grudnia 2013 o 11:52

Mogę czytac 100 razy a i tak bez mapy nic z tego nie rozumiem, artykuł pisany bez dołączonej mapki jest nic nie warty, wiadomo tylko, że gdzieś cos otworzono i połaczono i tyle.

Avatar
Kazik / 19 grudnia 2013 o 08:21

Jakaś mapa by się przydała....

Avatar
Gość / 18 grudnia 2013 o 14:35

Ta o 12 nastapilo otwarcie ale parasola w d..ie. Sprawdzcie zanim cos napiszecie cieniasy

Avatar
jkw / 18 grudnia 2013 o 12:50

a ty z Kraśnika jesteś czy Radzynia Podlaskiego .Nie wiesz gdzie inwestycje w Lublinie są.

Facet ogarnij się po co ci mapa.Zatankuj za 10 zł i jedź sam zobacz.

PS.Z miastaście a du.......ście


a ty z Kraśnika jesteś czy Radzynia Podlaskiego .Nie wiesz gdzie inwestycje w Lublinie są.

Facet ogarnij się po co ci mapa.Zatankuj za 10 zł i jedź sam zobacz.

PS.Z miastaście a du.......ście

łooo, ałtur sie odezwoł

łooo, ałtur sie odezwoł

rozwiń
Avatar
wodzo / 18 grudnia 2013 o 12:44

proponuję artykuł na portalu konkurencji przynajmniej jest troszeczkę lepiej npisany

http://www.kurierlubelski.pl/artykul/1069362,nowy-odcinek-ul-melgiewskiej-otwarty-szybciej-dojedziemy-na-lotnisko,id,t.html

Avatar
Marek / 18 grudnia 2013 o 12:33

a ty z Kraśnika jesteś czy Radzynia Podlaskiego .Nie wiesz gdzie inwestycje w Lublinie są.

Facet ogarnij się po co ci mapa.Zatankuj za 10 zł i jedź sam zobacz.

PS.Z miastaście a du.......ście

Avatar
Szymon / 18 grudnia 2013 o 12:04

A redaktorzyna to czyta to za nim da do opublikowania???
Kogo wy tam zatrudniacie? W pierwszej Linijce byk, że aż w oczy szczypie!!!

Avatar
tomik / 18 grudnia 2013 o 11:52

Mogę czytac 100 razy a i tak bez mapy nic z tego nie rozumiem, artykuł pisany bez dołączonej mapki jest nic nie warty, wiadomo tylko, że gdzieś cos otworzono i połaczono i tyle.

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 0

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!