Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 grudnia 2009 r.
13:34
Edytuj ten wpis

Tajny proces nożownika z Chodla

Autor: Zdjęcie autora er
0 13 A A

Marka W. bardzo rozbawiło to, że policjant przez pomyłkę skręcił z nim w niewłaściwą część sądowego korytarza. Po chwili funkcjonariusze wprowadzili go do właściwej sali. Proces mężczyzny, oskarżonego o poderżnięcie żonie gardła już bez przeszkód rozpoczął się w Sądzie Okręgowym w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Co działo się w piątek na sądowej sali, nie wiadomo. Sąd niespodziewanie zdecydował, że proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami. – Ze względu na ważny interes prywatny i dobro dzieci – powiedział sędzia Piotr Łaguna.

To było po myśli Marka W., a o utajnienie procesu wnosił jego obrońca. – Ze względu na informacje zawarte w aktach sprawy – argumentował adwokat.

Decyzja sądu była dziwna, bo jawnego procesu domagała się rodzina zamordowanej kobiety.
Marek W. zabił żonę dwa dni po wyjściu z aresztu, w którym siedział za jej maltretowanie. W styczniu prokuratura wystąpiła o jego aresztowanie, bo uznała że Marek W. zagraża kobiecie. Ale mężczyzna odwołał się i Sąd Okręgowy w Lublinie wypuścił go na wolność.

Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie, a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy.

20 lutego wrócił do domu. Następnego dnia, w sobotnie popołudnie, odesłał dzieci do teściów. Potem jak twierdzi prokuratura – poderżnął kobiecie gardło. Zwłoki Doroty W. znalazła jej matka.

– Jakbyśmy wiedzieli, że go wypuścili, to może do tego wszystkiego by doszło – mówił członek rodziny zamordowanej kobiety.

Kolejna rozprawa po Nowym Roku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zły / 12 grudnia 2009 o 19:34
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!

O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
az więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !. rozwiń
Avatar
dlaczego / 12 grudnia 2009 o 11:38
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Avatar
zbulwersowana / 11 grudnia 2009 o 23:10
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej .... rozwiń
Avatar
mysza / 11 grudnia 2009 o 20:46
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Avatar
Lublin ESK 2016 / 11 grudnia 2009 o 19:52
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Avatar
stary / 11 grudnia 2009 o 19:03
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.

to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Avatar
mosquito / 11 grudnia 2009 o 18:43
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 16:19
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Avatar
zibi / 11 grudnia 2009 o 16:05
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie.
Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 15:44
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
Avatar
Zły / 12 grudnia 2009 o 19:34
mysza napisał:
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!

O tak tych granatów trzeba by więcej dużo więcej bo takich kretyńskich sędziowskich decyzji jest coraz więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !.
az więcej czy nie widać po gębie że to zwyrodnialec który wcześniej znęcał się nad rodziną SĘDZIOWIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ wystarczy tylko odrobinę pomyśleć i się nie błaźnić ! .Tylko czy tego nie widzą wykładowcy prawa czy Ci którzy występują o nominację na sędziego czy może trzeba brać prawo w swoje ręce skoro sędziowie są beztroscy i popełniają takie błędy ! Jakby nie patrzeć ja jako rodzic bym mu nie odpuścił !. rozwiń
Avatar
dlaczego / 12 grudnia 2009 o 11:38
skoro sama rodzina zmarłej chciała aby proces był jawny...o to wnosiła adwokatka ich , to dlaczego sad im nie pomogł?
Avatar
zbulwersowana / 11 grudnia 2009 o 23:10
MC napisał:
granat swoją drogą, ja wziąłbym jeszcze drugi i wsadził w dupę temu esbeckiemu sędziemu co go wypuścił na wolność

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej ....

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Większość sędziów swoimi decyzjami krzywdzi ofiary, a trzyma stronę sprawców. Wina nie leży po stronie PRAWA , ale SĘDZIÓW, którzy wydają DURNE wyroki. Najlepszy przykład w w/w artykule. Dopóki będą sędziowie tacy pobłażliwi dla sprawców, nikt z nas nie może się czuć bezpiecznie. Wyroki , jakie się serwuje, to śmiech na sali.... Myślę ,że czas wziąć się za niektórych sędziów, bo inaczej będzie coraz gorzej .... rozwiń
Avatar
mysza / 11 grudnia 2009 o 20:46
tych granatów trzeba dużo, bo takich sędziów jest niezliczona ilość. za byle gówno ludzie są karani,a bandyci chodzą bezkarni. to się nazywa nieomylność i niezawisłość!!!!
Avatar
Lublin ESK 2016 / 11 grudnia 2009 o 19:52
Lubelskie sądy... nie mam więcej pytań każdy wie o co chodzi opieszałość ,przewlekłość postępowań,łagodne wyroki dla morderców i bandytów.
Avatar
stary / 11 grudnia 2009 o 19:03
~gość~ napisał:
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.

to jest tak kiedy zygota jest ważniejsza od żyjącego młodego człowieka i otakich trzeba myśleć i jak im pomóc
Avatar
mosquito / 11 grudnia 2009 o 18:43
Sąd ukrywa błędy sądu i tylko stąd proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 16:19
"Sędziowie doszli do wniosku, że nie znęcał się nad żoną drastycznie a kobieta broniąc się oddawała mu ciosy". Ja doszedłem do wniosku,że sędziowie powinni rowy kopać a nie ferować wyroki. Chory kraj, chore sądownictwo......a już najlepszy był rzecznik Sądu Okręgowego w TV powiedział,że "sąd postąpił zgodnie z prawem".To są jaja ...................
Avatar
zibi / 11 grudnia 2009 o 16:05
dać mi to ścierwo a osądzę go w ciągu kilku minut, ku pożytkowi wszystkich - by takie gó... nie wydzielało już smrodu wokół siebie.
Zpuszkują go na wiele lat i myślę że chłopaki odstawią mu taki szlif że nie ustoi na nogach.
Avatar
~gość~ / 11 grudnia 2009 o 15:44
Zapuszkować dziada na dożywocie.Żal tylko tych dzieci.Takie typy nie powinny zakładać rodziny tylko chlać do upadłego.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 0 0

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 1

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 6 3

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 5

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 40 16

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 6 7

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 5 26