Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 sierpnia 2009 r.
15:52
Edytuj ten wpis

Targ przy ul. Ruskiej: Zasłabł po tym, jak strażnicy przyłapali go z kontrabandą

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 8 A A

Mieszkaniec gminy Jabłonna wyciągał właśnie z komórki przy targu przy ul. Ruskiej karton papierosów. Mężczyznę z kontrabandą przyłapali Strażnicy Miejscy. Wtedy 60-latek zemdlał.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w środowe przedpołudnie. Mężczyzna wychodził właśnie z komórki, chowając papierosy pod kurtką. Na widok strażników szybko zamknął pomieszczenie, a klucz oddał stojącej koło niego kobiecie. Okazało się, że 60-letni Wiesław M. ma pod ubraniem 10 paczek papierosów bez akcyzy. Chwilę później strażnicy wezwali policjantów.

60-latek tłumaczył się, że wynajmuje pomieszczenie od osoby, której nie zna. Nie powiedział też powiedzieć, kim była kobieta, której przekazał klucz. Okazało się, że była to jego konkubina, ale - jak twierdził - nie znał jej nazwiska.

- Kiedy policjanci powiedzieli 60-latkowi, że muszą sprawdzić co znajduje się w komórce, mężczyzna zasłabł – mówi Arkadiusz Arciszewski, z lubelskiej policji. - Karetka pogotowia zabrała go do szpitala.

W komórce było 1200 paczek papierosów oraz 29 butelek alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Kontrabanda była warta prawie 10 tys. złotych


Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ewa / 23 września 2009 o 15:49
[size="4"][color="#FF0000"]Nie "zabrać prace setkom ludzi" tylko ukarać oszustów i paserów. Ten z lewym towarem to kto: jaśnie wielmożny Pan Kupiec może? Cwaniak i oszust, i tyle. Powinni mu przywalić trzykrotność wartości towaru jako karę, to by się nauczył na przyszłość.
Avatar
rydzyk / 20 sierpnia 2009 o 22:14
Gość napisał:
Przypadkowo udało się kogoś złapać... a jaki to problem? Za każdym razem, kiedy tamtędy przechodzę słyszę słowa "spirytus, papierosy, spirytus...". Powinno się to rozgonić, jak cały ten targ na Ruskiej. Przejść nie można.

mój boże... rozgonić cały targ i zabrać prace setkom ludzi tylko po to aby jakaś panienka przejść mogła... dobre ))

mój boże... rozgonić cały targ i zabrać prace setkom ludzi tylko po to aby jakaś panienka przejść mogła... dobre )) rozwiń
Avatar
klaps / 7 sierpnia 2009 o 07:37
To samo jest na Ponikwodzie rozwrzeszczani, hałaśliwi i baaardzo uciążliwi, śmiecą i od rana oraz po przyjeździe z targów kłócący się o wszystko . Tony śmieci na ulicy Koryznowej. Rudnickiej. Kiedy to się zmieni ????????
Avatar
klaps / 7 sierpnia 2009 o 07:32
cdn napisał:
Mniejsza o handel na Ruskiej. Po pierwsze W obrębie dzielnicy Dziesiąta prawie na każdej ulicy można spotkać hordy rozwrzeszczanych cyganów -prawdopodobnie z Bułgarii. Okoliczni mieszkańcy z wiejskim rodowodem wynajmują im komórki, piwnice , strychy itp....Ci "handlowcy" zapewne maja tony towaru za który nie płacą nawet grosza podatku...Zapewne sporo jest tzw. podróbek. Policja o tym nie wie??? Wątpię. A ci chciwi wynajmujący nie płacą podatku od wynajmowanych pomieszczeń...Poo drugie - cyganie z Bułgarii jeżdżą zdezelowanymi samochodami na lubelskich numerach. Zapewne są to samochody bez OC oraz ważnych badań technicznych. Policja o tym nie wie????? ZresztĄ konia z rzędem temu kto widział policjanta pieszo patrolującego ulice i interesującego się mieszkańcami...Łatwo narzekać na brak benzyny ..???
rozwiń
Avatar
cdn / 6 sierpnia 2009 o 20:46
Mniejsza o handel na Ruskiej. Po pierwsze W obrębie dzielnicy Dziesiąta prawie na każdej ulicy można spotkać hordy rozwrzeszczanych cyganów -prawdopodobnie z Bułgarii. Okoliczni mieszkańcy z wiejskim rodowodem wynajmują im komórki, piwnice , strychy itp....Ci "handlowcy" zapewne maja tony towaru za który nie płacą nawet grosza podatku...Zapewne sporo jest tzw. podróbek. Policja o tym nie wie??? Wątpię. A ci chciwi wynajmujący nie płacą podatku od wynajmowanych pomieszczeń...Poo drugie - cyganie z Bułgarii jeżdżą zdezelowanymi samochodami na lubelskich numerach. Zapewne są to samochody bez OC oraz ważnych badań technicznych. Policja o tym nie wie????? ZresztĄ konia z rzędem temu kto widział policjanta pieszo patrolującego ulice i interesującego się mieszkańcami...Łatwo narzekać na brak benzyny ..???
Mniejsza o handel na Ruskiej. Po pierwsze W obrębie dzielnicy Dziesiąta prawie na każdej ulicy można spotkać hordy rozwrzeszczanych cyganów -prawdopodobnie z Bułgarii. Okoliczni mieszkańcy z wiejskim rodowodem wynajmują im komórki, piwnice , strychy itp....Ci "handlowcy" zapewne maja tony towaru za który nie płacą nawet grosza podatku...Zapewne sporo jest tzw. podróbek. Policja o tym nie wie??? Wątpię. A ci chciwi wynajmujący nie płacą podatku od wynajmowanych pomieszczeń...Poo drugie - cyganie z Bułgarii jeżdżą zdezelowanym... rozwiń
Avatar
Annonim / 6 sierpnia 2009 o 19:09
Tam jest chyba kilkanaście takich komórek na piętrze i pewnie w co drugiej znajduje się podobny magazynek, ale cicho sza! nikt o tym nie wie
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2009 o 18:19
Przypadkowo udało się kogoś złapać... a jaki to problem? Za każdym razem, kiedy tamtędy przechodzę słyszę słowa "spirytus, papierosy, spirytus...". Powinno się to rozgonić, jak cały ten targ na Ruskiej. Przejść nie można.
Avatar
mosquito / 6 sierpnia 2009 o 18:02
Mniejsza o temat ale kto to pisał ?! Co za składnia ?
Avatar
ewa / 23 września 2009 o 15:49
[size="4"][color="#FF0000"]Nie "zabrać prace setkom ludzi" tylko ukarać oszustów i paserów. Ten z lewym towarem to kto: jaśnie wielmożny Pan Kupiec może? Cwaniak i oszust, i tyle. Powinni mu przywalić trzykrotność wartości towaru jako karę, to by się nauczył na przyszłość.
Avatar
rydzyk / 20 sierpnia 2009 o 22:14
Gość napisał:
Przypadkowo udało się kogoś złapać... a jaki to problem? Za każdym razem, kiedy tamtędy przechodzę słyszę słowa "spirytus, papierosy, spirytus...". Powinno się to rozgonić, jak cały ten targ na Ruskiej. Przejść nie można.

mój boże... rozgonić cały targ i zabrać prace setkom ludzi tylko po to aby jakaś panienka przejść mogła... dobre ))

mój boże... rozgonić cały targ i zabrać prace setkom ludzi tylko po to aby jakaś panienka przejść mogła... dobre )) rozwiń
Avatar
klaps / 7 sierpnia 2009 o 07:37
To samo jest na Ponikwodzie rozwrzeszczani, hałaśliwi i baaardzo uciążliwi, śmiecą i od rana oraz po przyjeździe z targów kłócący się o wszystko . Tony śmieci na ulicy Koryznowej. Rudnickiej. Kiedy to się zmieni ????????
Avatar
klaps / 7 sierpnia 2009 o 07:32
cdn napisał:
Mniejsza o handel na Ruskiej. Po pierwsze W obrębie dzielnicy Dziesiąta prawie na każdej ulicy można spotkać hordy rozwrzeszczanych cyganów -prawdopodobnie z Bułgarii. Okoliczni mieszkańcy z wiejskim rodowodem wynajmują im komórki, piwnice , strychy itp....Ci "handlowcy" zapewne maja tony towaru za który nie płacą nawet grosza podatku...Zapewne sporo jest tzw. podróbek. Policja o tym nie wie??? Wątpię. A ci chciwi wynajmujący nie płacą podatku od wynajmowanych pomieszczeń...Poo drugie - cyganie z Bułgarii jeżdżą zdezelowanymi samochodami na lubelskich numerach. Zapewne są to samochody bez OC oraz ważnych badań technicznych. Policja o tym nie wie????? ZresztĄ konia z rzędem temu kto widział policjanta pieszo patrolującego ulice i interesującego się mieszkańcami...Łatwo narzekać na brak benzyny ..???
rozwiń
Avatar
cdn / 6 sierpnia 2009 o 20:46
Mniejsza o handel na Ruskiej. Po pierwsze W obrębie dzielnicy Dziesiąta prawie na każdej ulicy można spotkać hordy rozwrzeszczanych cyganów -prawdopodobnie z Bułgarii. Okoliczni mieszkańcy z wiejskim rodowodem wynajmują im komórki, piwnice , strychy itp....Ci "handlowcy" zapewne maja tony towaru za który nie płacą nawet grosza podatku...Zapewne sporo jest tzw. podróbek. Policja o tym nie wie??? Wątpię. A ci chciwi wynajmujący nie płacą podatku od wynajmowanych pomieszczeń...Poo drugie - cyganie z Bułgarii jeżdżą zdezelowanymi samochodami na lubelskich numerach. Zapewne są to samochody bez OC oraz ważnych badań technicznych. Policja o tym nie wie????? ZresztĄ konia z rzędem temu kto widział policjanta pieszo patrolującego ulice i interesującego się mieszkańcami...Łatwo narzekać na brak benzyny ..???
Mniejsza o handel na Ruskiej. Po pierwsze W obrębie dzielnicy Dziesiąta prawie na każdej ulicy można spotkać hordy rozwrzeszczanych cyganów -prawdopodobnie z Bułgarii. Okoliczni mieszkańcy z wiejskim rodowodem wynajmują im komórki, piwnice , strychy itp....Ci "handlowcy" zapewne maja tony towaru za który nie płacą nawet grosza podatku...Zapewne sporo jest tzw. podróbek. Policja o tym nie wie??? Wątpię. A ci chciwi wynajmujący nie płacą podatku od wynajmowanych pomieszczeń...Poo drugie - cyganie z Bułgarii jeżdżą zdezelowanym... rozwiń
Avatar
Annonim / 6 sierpnia 2009 o 19:09
Tam jest chyba kilkanaście takich komórek na piętrze i pewnie w co drugiej znajduje się podobny magazynek, ale cicho sza! nikt o tym nie wie
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2009 o 18:19
Przypadkowo udało się kogoś złapać... a jaki to problem? Za każdym razem, kiedy tamtędy przechodzę słyszę słowa "spirytus, papierosy, spirytus...". Powinno się to rozgonić, jak cały ten targ na Ruskiej. Przejść nie można.
Avatar
mosquito / 6 sierpnia 2009 o 18:02
Mniejsza o temat ale kto to pisał ?! Co za składnia ?

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 0

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 8 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 28 8

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 60 6

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 38

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 31 3

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 8 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 7

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!