Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 maja 2014 r.
9:00
Edytuj ten wpis

Targi Moto Session 2014: Zimno, mokro i drogo (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
93 22 A A

Po raz kolejny Targi Lublin nie poradziły sobie z tematem, jakim jest motoryzacja. Drogie bilety wstępu odstraszyły zwiedzających.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zmotoryzowany / 16 maja 2014 o 17:53

Dużo prawdy opisuje redaktor, ale nie wszystko było zależne od organizatorów (np. pogoda).
12 zł za wejście - spoko ale nie na tak marnie zorganizowaną imprezę.. Klasyki spoko - szkoda tylko, że prawdziwych okazów było kilka.. Auta wystawowe? - no proszę Was, nie wiem czy była 1/3 z lubelskich salonów. Poza tym gdzie te premiery, które tak zachwalano?? W tej kwestii organizator nie popisał się wybitnie. Hostessy urodą nie świeciły, czyżby przypadkowa łapanka? Jeśli robi się taką imprezę to warto zatrudnić profesjonalne hostesst - to przecież wizerunek marki a nie gimnazjalistki, które nic nie robiły.

 Lubelskie targi z roku na rok są coraz mniej interesujące a współpraca ze Wschodnią.tv tylko je pogrąża. Po 30 minutach "zwiedzania" imprezy można było iść do domu, bo nic nowego się nie działo. 

Jedyne co się w miarę udało to zawody Stuntu, ale to też zasługa tylko stunterów prowadzących imprezę, którzy ogarneli temat.

Dużo prawdy opisuje redaktor, ale nie wszystko było zależne od organizatorów (np. pogoda).
12 zł za wejście - spoko ale nie na tak marnie zorganizowaną imprezę.. Klasyki spoko - szkoda tylko, że prawdziwych okazów było kilka.. Auta wystawowe? - no proszę Was, nie wiem czy była 1/3 z lubelskich salonów. Poza tym gdzie te premiery, które tak zachwalano?? W tej kwestii organizator nie popisał się wybitnie. Hostessy urodą nie świeciły, czyżby przypadkowa łapanka? Jeśli robi się taką imprezę to warto zatrudnić profesjonalne hostesst - to p... rozwiń

Avatar
Bumerang / 13 maja 2014 o 12:29

Panie Puzio, to do autora artykułu, niech Pan przeniesie się do  Wawy czy Poznania. Mierzy Pan wysoko, a nie ma pojęcia o niczym. Każdy umie krytykować. 12 zł za bilet to nawet po kosztach nie jest. Dziennik Wschodni niech dalej krytykuje swój region, a na pewno niedługo i z dziennika nic nie zostanie.

Avatar
Kacper / 13 maja 2014 o 12:09

Ja naprawdę się nie dziwie że z lubelszczyzny uciekają organizatorzy i ludzie wychodzący z jakąkolwiek inicjatywą skoro jedyne co ich spotyka to hejt i obelgi. W tym regionie nikt niczego nie potrafi docenić więc nie oczekujcie że powstaną tu kiedykolwiek jakies ambitne eventy bo to nie ma sensu...

Avatar
loraK / 13 maja 2014 o 06:47

Bo to nie ta redakcja organizowała te targi :-) Ludzie ja mimo że nie byłem, nie oczekiwałbym za 12 zł jakichś mega atrakcji, a niektóre osoby które się wypowiadały, liczyły chyba na darmowy przejazd lamborghini albo nie wiem, nowy samochód w gratisie do każdej wejściówki :-) Dobrze że takie imprezy się dzieją!!

Avatar
Mmmmm / 12 maja 2014 o 22:49

Zamiast walić bezsensowne komentarze, polecam sie dowiedzieć, jak wiele włożono w to pracy oraz wysiłku, aby wszystko wyszło tak dobrze, jak wyszło. Widzę, że redakcja również nie jest zbytnio doinformowana i ogarnieta, aby w sposob obiektywny ocenic wszystkie elementy imprezy.

Avatar
fijut / 12 maja 2014 o 08:20

fakt zdjecia kiepskie...

Avatar
pożeracze asfaltu / 12 maja 2014 o 00:07
Takie bzdury piszecie, chyba tylko po to, żeby wymusić komentarze. Targi byly OK dla zainteresowanych. Autor tekstu był pewnie slabo zainteresowany tematyką i dlatego artykuł kiepski i fotki do dupy.
Avatar
franz / 11 maja 2014 o 22:50

Ja na szczęście się nie dałem nabrać, ale znajomi byli i zgodnie stwierdzili, że to już ostatni raz. Żenada - tym słowem to określili. Ale czego się można było innego spodziewać - przecież to poziom wschodniej tv :(

Avatar
Marcin / 11 maja 2014 o 22:40

Cena jak za kebab'a, wiec nie ma co wybrzydzać. Ciekawa alternatywa na spędzenie weekendu

Avatar
moto / 11 maja 2014 o 22:07

tagi były ok a słabe to są zdjęcia co to za jakość z telefonu?

Avatar
zmotoryzowany / 16 maja 2014 o 17:53

Dużo prawdy opisuje redaktor, ale nie wszystko było zależne od organizatorów (np. pogoda).
12 zł za wejście - spoko ale nie na tak marnie zorganizowaną imprezę.. Klasyki spoko - szkoda tylko, że prawdziwych okazów było kilka.. Auta wystawowe? - no proszę Was, nie wiem czy była 1/3 z lubelskich salonów. Poza tym gdzie te premiery, które tak zachwalano?? W tej kwestii organizator nie popisał się wybitnie. Hostessy urodą nie świeciły, czyżby przypadkowa łapanka? Jeśli robi się taką imprezę to warto zatrudnić profesjonalne hostesst - to przecież wizerunek marki a nie gimnazjalistki, które nic nie robiły.

 Lubelskie targi z roku na rok są coraz mniej interesujące a współpraca ze Wschodnią.tv tylko je pogrąża. Po 30 minutach "zwiedzania" imprezy można było iść do domu, bo nic nowego się nie działo. 

Jedyne co się w miarę udało to zawody Stuntu, ale to też zasługa tylko stunterów prowadzących imprezę, którzy ogarneli temat.

Dużo prawdy opisuje redaktor, ale nie wszystko było zależne od organizatorów (np. pogoda).
12 zł za wejście - spoko ale nie na tak marnie zorganizowaną imprezę.. Klasyki spoko - szkoda tylko, że prawdziwych okazów było kilka.. Auta wystawowe? - no proszę Was, nie wiem czy była 1/3 z lubelskich salonów. Poza tym gdzie te premiery, które tak zachwalano?? W tej kwestii organizator nie popisał się wybitnie. Hostessy urodą nie świeciły, czyżby przypadkowa łapanka? Jeśli robi się taką imprezę to warto zatrudnić profesjonalne hostesst - to p... rozwiń

Avatar
Bumerang / 13 maja 2014 o 12:29

Panie Puzio, to do autora artykułu, niech Pan przeniesie się do  Wawy czy Poznania. Mierzy Pan wysoko, a nie ma pojęcia o niczym. Każdy umie krytykować. 12 zł za bilet to nawet po kosztach nie jest. Dziennik Wschodni niech dalej krytykuje swój region, a na pewno niedługo i z dziennika nic nie zostanie.

Avatar
Kacper / 13 maja 2014 o 12:09

Ja naprawdę się nie dziwie że z lubelszczyzny uciekają organizatorzy i ludzie wychodzący z jakąkolwiek inicjatywą skoro jedyne co ich spotyka to hejt i obelgi. W tym regionie nikt niczego nie potrafi docenić więc nie oczekujcie że powstaną tu kiedykolwiek jakies ambitne eventy bo to nie ma sensu...

Avatar
loraK / 13 maja 2014 o 06:47

Bo to nie ta redakcja organizowała te targi :-) Ludzie ja mimo że nie byłem, nie oczekiwałbym za 12 zł jakichś mega atrakcji, a niektóre osoby które się wypowiadały, liczyły chyba na darmowy przejazd lamborghini albo nie wiem, nowy samochód w gratisie do każdej wejściówki :-) Dobrze że takie imprezy się dzieją!!

Avatar
Mmmmm / 12 maja 2014 o 22:49

Zamiast walić bezsensowne komentarze, polecam sie dowiedzieć, jak wiele włożono w to pracy oraz wysiłku, aby wszystko wyszło tak dobrze, jak wyszło. Widzę, że redakcja również nie jest zbytnio doinformowana i ogarnieta, aby w sposob obiektywny ocenic wszystkie elementy imprezy.

Avatar
fijut / 12 maja 2014 o 08:20

fakt zdjecia kiepskie...

Avatar
pożeracze asfaltu / 12 maja 2014 o 00:07
Takie bzdury piszecie, chyba tylko po to, żeby wymusić komentarze. Targi byly OK dla zainteresowanych. Autor tekstu był pewnie slabo zainteresowany tematyką i dlatego artykuł kiepski i fotki do dupy.
Avatar
franz / 11 maja 2014 o 22:50

Ja na szczęście się nie dałem nabrać, ale znajomi byli i zgodnie stwierdzili, że to już ostatni raz. Żenada - tym słowem to określili. Ale czego się można było innego spodziewać - przecież to poziom wschodniej tv :(

Avatar
Marcin / 11 maja 2014 o 22:40

Cena jak za kebab'a, wiec nie ma co wybrzydzać. Ciekawa alternatywa na spędzenie weekendu

Avatar
moto / 11 maja 2014 o 22:07

tagi były ok a słabe to są zdjęcia co to za jakość z telefonu?

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 10 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 22 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra