Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

25 września 2013 r.
19:45
Edytuj ten wpis

Targi Sakralne będą w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 9 A A
Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło 1,5 tys. osób (Wojciech niespiałowski)
Ubiegłoroczną edycję targów odwiedziło 1,5 tys. osób (Wojciech niespiałowski)

Ok. 60 firm zaprezentuje się w przyszłym tygodniu podczas Targów Sakralnych w Lublinie. Wśród nich będą m.in. biura turystyczno-pielgrzymkowe i zakłady brązownicze. Tegoroczną nowością będą prezentacje i warsztaty dla księży i katechetów. Jedno ze szkoleń będzie dotyczyć agresji w szkole.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Jest duże zainteresowanie tym tematem. Na to szkolenie zarejestrowało się już ok. 50 katechetów – mówi Aleksandra Mazur z Targów Lublin w Parku Ludowym (ul. Dworcowa 11).

Targi Lubsacro rozpoczną się 1 października. Przez trzy dni będzie można zapoznać się też m.in. z ofertą wyposażenia kościołów (nagłośnienia czy oświetlenia). Zaprezentują się pracownie rzeźby, zakłady stolarskie i wydawnictwa. Będą również stoiska z szatami liturgicznymi i strojami komunijnymi.

Organizatorzy przygotowali też spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w obiektach sakralnych. Wezmą w nim udział przedstawiciele policji, straży pożarnej i konserwatora zabytków.

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rezerwacji. Formularz jest dostępny na stronie internetowej Targów Lublin.

– W ubiegłym roku mieliśmy ok. 1,5 tysiąca zwiedzających – podaje Mazur. – Głównie byli to księża, przedstawiciele rad parafialnych i organiści.

Targi rozpoczną się o godz. 9. 1 i 2 października potrwają do 17, zaś 3 października – do godz. 15.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
(dr)WALE(nie) SAKRALNE / 27 września 2013 o 12:40

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.2:

 

17) „GAZETA POMORSKA” z dn. 8.VII.2013 r. w artyKULe "Skok na kasę o. Tadeusza Rydzyka" pokazuje, że ludzie są mądrzejsi od Pana Boga.

Dziwne, że RY(d)ZYKOWNY Ojciec nie korzysta ze ŚW.(irniętego) BANKU WIELKOPOSTNEGO!

Podobny numerek Ojciec TADEUSZ wyciął z FINANSOWANIEM ŚW.(ieckiej) DRUŻYNY SPORTOWEJ, a ksieŻULE dysponują własnymi drużynami sportowymi!

 

18) "gs24.pl" z dn.20.IX.2013r. w artyKULe "Pijany ksiądz za kółkiem miał 2 promile. Nie wie, jak to się stało [wideo]". K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od roku 1980-tego, w szczególności zaś od 1994 w internecie oPiSuje funkcjonowanieWATYKAŃSKIEJ SEKTY (z)BAWICIELI kierowanej przez DO(w)N Papieża! To Święte wydarzenie należy uznać jako CUD za Wstawiennictwem JP 2 i pieronkiem ogłosić Go ŚW.(irniętym)! Wraz z upływem czasu i odkładanym terminem Kanonizacji Wojtyły może zabraknąć CUD(ak)ÓW, bo wszystkie wydarzenia staną się POWSZECHNE - niczym Kościół! (Już teraz brakuje tam NORMALNYCH, a ZESPÓŁ (z)BAWIENIA ALKOHOLOWEGO to ŚW.(irniety) STANDARD). W trosce o (z)BAWIENIE LUDU BOŻEGO Axcelencje wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE, a

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od lat informuje, że na rynku spożywczym z powodzeniem funkcjonują BEZALKOHOLOWE TRUNKI. Na ten temat w Niebie panuje Święty Spokój. Na trzeźwo trudno pojąć TAJEMNICE WIA(g)RY, a Ojcu ŚW.(irniętemu) z ksieŻULAMI idzie jak z Płatka!

 

19) "GAZETA POMORSKA" z dn. 20.IX.2013 r. w artyKULe "Ksiądz Paweł K. podejrzany o pedofilię. Były gimnazjalista z Bydgoszczy: - Był dla mnie wzorem..." oPiS-uje DROGE (z)BAWIENIA obiecywaną przez OJCA ŚW.(irniętego) z całą Ekipą.

 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia "Władcy Dusz" - to już nawet WŁADCY D"u"P!


 

Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym Główne Prawdy Wia(g)ry spektaKULarne proPOZYCJE:1) proPOZYCJA I KOMUNII ŚW.(irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie... i wygląda ONA TAK: http://www.youtube.com/watch?v=N75ZuH9yfOA

2) proPOZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym, że materiał starszy.

3) proPOZYCJA NAU(cz)KI PRZEDŚLUBNEJ... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....

4) Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się proPOZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO...,

a o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć!, a tu jeszcze księŻULEK po KULędzie...!

Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.(irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY – dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY! Po takich SAKRAMENTACH dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.(irniętej) lub Sakramentu Bierzmowania, a księŻULKOWI na pamiątkę Alimenty z finałem w Sądzie...

księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ryzawsze może wezwaćskięŻULKA z Najnowszym Sakramentem! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? (z)BAWIENIE może też przynieść najnowsza proPOZYCJA - (św.)WD - 40 + ze ŚWIETYCH OLEJÓW!

Ostatnio (ok. 20.IX.2013 r.) Papcio Franciszek (z)BAWICIEL w Boski sposób (w)MAWIA, że KONFESJONAŁ TO NIE TORTURY - o czym donoszą media! I rzeczywiście - KONFESJONAŁ to KABARET:

 

1) kabaret LIMO spowiedź

http://www.youtube.com/watch?v=Qzl05ad5aBM

 

2) Zenon Laskowik spowiedź

http://www.youtube.com/watch?v=iD2iuwFXhq8

 

Jeśli klipy się nie otworzą w GOOGLE należy wpisać:

kabaret limo spowiedź;

zenon laskowik spowiedź.

 

I tu potwierdza się teza stawiana od X - czasu przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC - z elastycznymi aktorami PRZEGRYWA nawet sam SZEF VATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ wyskakując z "REFORMĄ KOŚCIOŁA" - polskie KABARETY zrobiły ją WCZEŚNIEJ niż FRANCISZEK (z)BAWICIEL z EFEKTEM Franciszka (z)BAWICIELA w Boski sposób pokazując jak WYGLĄDA (z)BAWIENIE!

 

20) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Wałęsa o Radiu Maryja: to sekta, z którą nie chcę mieć do czynienia" oPiSuje historycznego Prezydenta WAŁĘSĘ tracącego SILNĄ WIA(g)RĘ, którą AMINENCJE (w)MAWIAJĄ od DZIECKA! Tego widoku i poglądu nie odpuści Mu OJCIEC Wysokiego RY(d)ZYKA TADEUSZ pokazując Historycznemu Prezydentowi JAKIEGO MARYJA Ma Ryja!

 

21) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 22.IX.2013 r. w artyKULe "Nie zabijaj! Kampania społeczna gminy Wyszków" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego. Szkoda, że ulotek nie rozdawali księŻULE w Kościołach! Pamiętne "stuknięcie" w latarnię przez Aminencję B-pa Piotrka JARECKIEGO w Warszawie jadącego po FLASZCE (z)BAWIENIA, a po nim cała CZARNA MASA księŻULI - ALKOHOLIKÓW zabijających ludzi! { "SUPEREXPRESS" z dn. 3.VIII.2013 r. zamieścił artykuł "Ksiądz zabił ministrantów i chce być wolny" pokazuje, że wystarczy być ksieŻULEM, aby wszystko było wolno! księŻULO nie myśli o WINIE ino chodzi Mu po ŚW.(irniętej) Głowie: "WINIA, WINA, WINA dajcie..." - najnowsza wersja POKUTY zamiast "moja WINA, moja WINA, moja... WINA".}...

Gmina powinna Poświecić Czas na własną edukację, bo AMINENCJE w 2006 r. w Cudowny sposób wynalazły SLANG MODLITEWNY, a w nim przestaje istnieć DEKALOG, bo kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: NIE PIER...L.(„Nie mów fałszywego świadectwa”; „Nie pożądaj żony...”; „Nie cudzołóż”).

Uzbrojona Gmina w SILNĄ WIA(g)RĘ NIE WIERZY..., że pier...

Najlepiej jakby Urzędnicy Gminni po Godzinkach złożyli wizytę w Parafiach - niczym księŻULEK po KULędzie - i zamiast ŚW.(irniętego) Obrazka zostawili księŻULKOM Gminne ULOTKI "NIE ZABIJAJ". Warto to poświęcić ... gminnej uwadze!

 

22) "GAZETA POMORSKA" z dn. 23.IX.2013 r. w artyKULe "Czy woda święcona jest czyta? Sanepid: - Nie prowadzimy kontroli" w spektaKULarny sposób pokazuje psychoPATyczną DROGĘ (z)BAWIENIA:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od momentu obowiązywania NORM UNIJNYCH zwrócił uwagę na KOŚCIÓŁ BOŻY nie spełniający WYMOGÓW UNIJNYCH - brak higieny WSZĘDZIE pokazuje ino DROGĘ (z)BAWIENIA.

Od dawna też Związek proponował WODĘ ŚWIĘCONĄ w SPRAYU!, AUTOMATY DO serwowania CIAŁA PAŃSKIEGO, TOY-TOY'e w KOŚCIOŁACH - mogą pełnić kilka ról: to, do czego są Powołane i w chwilach wolnych KONFESJONAŁY! Jak rozpoznać czy to TOY - TOY, czy KONFESJONAŁ? - Po klapie: jak klapa zamknięta TO Konfesjonał, a jak otwarta - to, niestety TOY - TOY! Prawdziwy problem (z)BAWIENIA będzie wtedy jak ktoś będzie miał szczęście zastając w środku księŻULA siedzącego na Otwartej Klapie! Wtedy chyba ino KLAPA ze SPOWIEDZI!

Problem ŚW.(ieconej) WODY to ino ułamek pseudoHIGIENY (z)BAWIENIA - brak bieżącej wody w Kościołach, skandaliczna produkcja (WYPIEK) CIAŁA PAŃSKIEGO i powiązanych z nim OPŁATKÓW!ksieŻULE nie słyszały, aby ktoś zachorował od serwowanego (z)BAWIENIA - a NIECH WSKAŻĄ CHOĆ JEDNEGO ZDROWEGO! - Same DO(w)NY!

W spektaKULarnie psychoPATycznych atach ECCLESIOFOBII, TEOFILII z Objawami OBJAWIENIA

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od lat postawił tezę: CO MUSZĄ DODAWAĆ DO CIAŁA PAŃSKIEGO, że ludziom tak ODBIJA? Gdyby tak - oprócz SANEPID-u - inni skontrolowali TEORIE KOŚCIELNE to należy ZAMKNĄĆ "BIBLIĘ" jako KSIEGĘ (z)BAWIENIA, bo to "BUBLIA" serwująca BUBLE, a takich CUDÓW uczą AXCELENCJE nawet przedszKULaków!

Brnąc dalej przez wszystkie TAJEMNICE WIA(g)RY ŚW.(irniętej) widać jak KOŚCIÓŁ się DOPALA na DRODZE (z)BAWIENIA...

Skoro zamknięto sklepy z DOPALACZAMI, to można Poświecić czas i zamknąć KOŚCIOŁY!

 

23) "gk24" z dn.24.IX.2013 w artyKULe "Sąd w Koszalinie: Ofiara księdza pedofila kontra kuria". K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od roku 1980-tego, w szczególności zaś od 1994 w internecie oPiSuje funkcjonowanie WATYKAŃSKIEJ SEKTY (z)BAWICIELI kierowanej przez DO(w)N Papieża! Jak zapowiedziały w mediach AXCELENCJE z WATYKAŃSKIEJ FIRMY (z)BAWIENIA Made in Poland WSZYSTKIE NAJŚWIĘTSZE OFIARY Pedofilskioe ZOSTANĄ ODPRAWIONE z Kwitkiem! Ciekawe co zrobią Sędziowie z Adwokatami ze strachu, że nie będą mogli się (z)BAWIĆ? - Oczywiście ODPRAWIĄ NAJŚWIĘTRZE OFIARY Pedofilskie z Kwitkiem jak Pan Bóg Przykazał, a właściwe księŻULO w Sakramencie Pokuty. INO tyle obiecują Axcelencje - (z)BAWIENIE Na Wieki Wieków!

Aby Kościół głosił skutecznie GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY ŚW.(irniętej) czcząc Najświętszą Panienkę (z Dzieckiem) przez Cały PAŹDZIERNIK Różaniec powinien być ODPRAWIANY przy DROGACH! Oo lat poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na ksieŻULKACH kończąc wszystkie Panienki z dzieckiem określame są jako "Q"! Po co więc ukrywać - niczym Jezusa w Eucharystii - Najświętsze Poglądy? Wyprowadzić Je na drogi i w konkurencji "Q" stojącym przy drogach pokazać JAK WYGLĄDA PRAWDZIWA DROGA (z)BAWIENIA! Przed Najświętszą "Q" należy chodzić na KULanach powtarzając do OBŁĘDU: "ZDROWAŚ MARYJO..."!, a pozostałe zaś "Q" opluć "NA WIEKI WIEKÓW"! zamykając Im Ich Dzieciom BRAMY (z)BAWIENIA!

 

24) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 24.IX.2013 r. w artyKULe: ""Kościół jest do bani". Czy przewrotne hasło przyciągnie wiernych? (wideo)" oPiSuje UZALEŻNIENIE od SILNEJ WIA(g)RY i jednej ino książki - KSIĘGI (z)BAWIENIA "BUBLII". Za czasów PRL-u krążył o Rządzie R.P. taki oto kawał: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY SZMINKĄ, A RZĄDEM? - SZMINKA JEST DO UST..."! Z tego rechotały nawet Axcelencje. księŻULE i Siostrzyczki. Pozostałością po PZPR-ze jest aktualnie CZARNY BETON, bo wszystko z PRL-u dało się rozpier... oprócz KOŚCIOŁA stanowiącego obecnie Zgrany i ŚW.(irnięty) ZRSPÓŁ DO(w)N księŻULI. Idealnie więc pasuje kawał o PZPR-ze transponowany do NAUCZYCIELSKIEJ TOLI KOSCIOŁA: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY KOŚCIOŁEM, A POMADKĄ? - POMADKA JEST DO UST, A KOŚCIÓŁ DO D"u"PY"! Określenie przez Ojczulka, że DO BANI woła o Pomstę do Nieba! Aminencje, ksieŻULE i Zakonnice czerwone z wściekłości kląć będą jak szewce: "Kurrr...ia Jego Mać"!

 

25) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 24.IX.2013 r. w artyKULe: "Pijany ksiądz spowodował karambol i... uciekł! [ZDJĘCIA]" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem (niczym Słowo Boże) (z)BAWICIELE ŚWIATA. Jaką moc posiada SŁOWO BOŻE oparte na KRWI PAŃSKIEJ pokazuje prasa. Obecnie oPiSała to, co Związek serwował od dawna - księŻULA UPOJONEGO Krwią Pańską! Tak Mu bez przerwy (w)MAWIALI, że UWIERZYŁ , iż WINO Go (z)BAWI. Zapomniał ino chyba zmówić Modlitwy: "BOŻE PROWADŹ", bo jechać nie mogę! I tu potwierdza się CUDOWNA działalność Jezusa - (z)BAWICIELA: Nie mógł zamienić PIJANYCH na TRZEŹWYCH i GŁUPICH na MĄDRYCH" - czyż to NIE CUDOWNE?

 

26) "SUPEREXPRESS" z dn. 25.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Tu ksiądz sprowadzał sobie chłopców z Dominikany" oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" (z)BAWICIELA - e-ROTOMANA!

Jak Jego poprzednik BENEK XVI opowiadał AMINENCJOM kawał o WALENIU (wystarczy wpisać w GOOGLE: papież benedykt XVI opowiada dowcip), tak obecny serwuje wszystkim kompletne (z)BAWIENIE. Wypada piernokiem zaprosić Go do Polski i puścić ŚW.(irnięty) HYMN jak księŻULO Pedo:

http://www.youtube.com/watch?v=bXXaJNm9_6g

Jeśli klip się nie otworzy należy wpisać w GOOGLE: kora zabawa w chowanego

Axcelencje obiecywali, że wszystkich (z)BAWIĄ - i ... i (z)BAWIĄ NA WIEKI WIEKÓW!, a ludziom wolno ino odpowiedzieć "AMEN" - tak Im (w)MÓWILI..., że ludziska uwierzyli..., a potem niech spier...nicza do Vaticano, najlepiej w Pielgrzymce, bo za darmo!

 

27) "SUPEREXPRESS" z dn. 26.IX.2013 r. w dwóch artykułach: 1) "Jak rozpoznać pedofila w kościele – mówi jezuita ojciec Adam Żak" oraz 2) "Ksiądz kazał zakładać damskie majtki, a potem gwałcił"oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" (z)BAWICIELA - e-ROTOMANA!Już kilka lat wcześniej polskie AMINENCJE zapowiedziały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ i każdy PedoksięŻULO sam musi WYNAGRODZIĆ PEDO(z)BAWIENIE! Polskie AMINENCJE z EPILEPTOSKOPATU już kilka lat wcześniej (np.: "SE" z 16.III.2012 r.) w mediach Wygłosiły HOMILIĘ, że wszystkie NAJŚWIĘTSZE OFIARY Pedofilskie ZOSTANA ODPRAWIONE - z Kwitkiem.

25.IX.2013 r. również w mediach AXCELENCJE gardłowały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ. Trudno tu zaliczyć ArcyAMINENCJE w POCZET NORMALNYCH, bo każdy PEDOksięŻULO był w KOŚCIELE jako WYŚWIECONY CZŁONEK, a za winy musi opuścić B(L)OGA i sam zapier...niczać nad krzywdą KÓRESTWA BOŻEGO! Dziwne, że wszelkie DOCHODY MATERIALNE są dla KOŚCIOŁA, a nie dla księŻULA! Jednym słowem: ONI SĄ ŚW.(irnieci) NA DRODZE (z)BAWIENIA! ŚW.(irnięte) Objawy Starczych Umysłów pozwalają Im ino na śpiewanie Psalmu z "BUBLII" rodem: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...", a nie zabierania głosu w sprawach narodowych! Aby Axcelencje z księŻULAMI coś wymyśliły, to muszą myśleć po dwóch, bo jeden półgłówek + jeden półgłówek = dwa połGŁÓWKI!

Jak rozpoznać pedoksieŻULA? - przecież nawet sam Ojczulek Jezuita Adam ŻAK ODPRAWIA NAJŚWIETRZĄ OFIARĘ Pedofilską zwaną MSZĄ DLA DZIECI (drąc ŚW.(irniętą) Gębę w PedoPieśni: "KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ PO ŚWIECIE, BRAŁEŚ DZIATECZKI W OBJĘCIA SWE..."); KULejne objawy to: NAUKA RELIGII W SZKOŁACH, przedszKULach; księŻULE KAPELANI, SPOWIEDNICY, reKULekcjoniści... Jednym słowem są WYŚWIĘCENI i chodzą w SUTANNACH lub "CYWILU".... Z tego wynika dla RODZICÓW ino BOSKA NAU(cz)KA: JAK NIE CHCESZ ŻEBY księŻULO ZERŻNĄŁ CI DZIECKO, to NIE PUSZCZAJ GO DO KOŚCIOŁA..., a jak odważysz się wpaść na MSZĘ PEDOFILSKĄ, to księŻULO WPIER...li CIĘ Z KOŚCIOŁA!, a Ty ino z Wielkim Nabożeństwem odpowiesz: "AMEN", bo tyle Ci wolno na DRODZE (z)BAWIENIA!

 

28) "NEWSWEEK" z dn. 25.IX.2013 r w artyKULe: w artyKULe "Prymas Polski o skandalu pedofilskim: w Kościele nie ma odpowiedzialności zbiorowej" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła. Wygląda Ona Bosko - Wszyscy ŚW.(irnieci) czyli MIĘDZY KLOWNEM, A DOWNEM! AMINENCJE z całą resztą zaś tworzą zgrany Alkoholowy ZESPÓŁ (z)BAWIENIA.

Już kilka lat wcześniej polskie AMINENCJE zapowiedziały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ i każdy PedoksięŻULO sam musi WYNAGRODZIĆ PEDO(z)BAWIENIE! Polskie AMINENCJE z EPILEPTOSKOPATU już kilka lat wcześniej (np.: "SE" z 16.III.2012 r.) w mediach Wygłosiły HOMILIĘ, że wszystkie NAJŚWIĘTSZE OFIARY Pedofilskie ZOSTANA ODPRAWIONE - z Kwitkiem.

25.IX.2013 r. również w mediach AXCELENCJE gardłowały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ. Trudno tu zaliczyć ArcyAMINENCJE w POCZET NORMALNYCH, bo każdy PEDOksięŻULO był w KOŚCIELE jako WYŚWIECONY CZŁONEK, a za winy musi opuścić B(L)OGA i sam zapier...niczać nad krzywdą KÓRESTWA BOŻEGO! Dziwne, że wszelkie DOCHODY MATERIALNE są dla KOŚCIOŁA, a nie dla księŻULA! Jednym słowem: ONI SĄ ŚW.(irnieci) NA DRODZE (z)BAWIENIA! ŚW.(irnięte) Objawy Starczych Umysłów pozwalają Im ino na śpiewanie Psalmu z "BUBLII" rodem: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...", a nie zabierania głosu w sprawach narodowych! Aby Axcelencje z księŻULAMI coś wymyśliły, to muszą myśleć po dwóch, bo jeden półgłówek + jeden półgłówek = dwa połGŁÓWKI!

To przecież obecny Prymas Polski A-bp. Stanisław KOWALCZYK w czasach PRL-u ze śmiechem na ustach opowiadał kawał: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY SZMINKĄ, A RZĄDEM? - SZMINKA JEST DO UST..." (i tu zwykle Axcelencje z księŻULAMI nie kończyły - może ze strachu, może z KULtury? -! Z tego rechotały nawet Aminencje. księŻULE i Siostrzyczki. Pozostałością po PZPR-ze jest aktualnie CZARNY BETON, bo wszystko z PRL-u dało się rozpier... oprócz KOŚCIOŁA stanowiącego obecnie Zgrany i ŚW.(irnięty) ZRSPÓŁ DO(w)NA księŻULI. Idealnie więc pasuje kawał o PZPR-ze transponowany do NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOSCIOŁA: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY KOŚCIOŁEM, A POMADKĄ? - POMADKA JEST DO UST, A KOŚCIÓŁ DO D"u"PY"! - tu Związek dokończył i nycz mu się nie stało! Poprzednik obecnego Prymasa - GLEMP - nieźle chciał WWSZYSTKICH (z)BAWIĆ, ale obecny też pokazuje JAK MOŻNA SIĘ (z)BAWIĆ! W Nauczycielskiej Roli Kościoła trudno się połapać, czy to DOWNY, czy to KLOWNY!, a może ino hybryda DOWNA z KLOWNEM!

W GOOGLE wystarczy wpisać hasło: ksiądz molestuje dzieci, a FILMY otwierają się niczym KSIĘGA (z)BAWIENIA "BUBLIA".

 

Więcej kabaretowej DROGI (z)BAWIENIA po wpisaniu w GOOGLE:

Yertwww%4#_Tr34g

 

Więcej na:

http://www.se.pl/ksiadz,1806/


 

spektaKULarnym Gwoździem do Trumny był EXPERYMENT NAUKOWY w czasie LUBELSKIEGO FESTIWALU NAUKI, o którym informowała również wielka reklama na KUL-u:

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC wraz z innymi ludźmi przytaszczył WODĘ w BUTELKACH, a by ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI spektakularnie psychoPATycznego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO zamieniły ją NA WINO!

Hab.(itowi) CUDOWALI, CUDOWALI i... i Nycz nie wyCUDowali!

Jeden nawet chciał złożenia Tradycyjnej Ofiary zapominając, że SAM JEST OFIARĄ!

W tem ŚW.(iętem) MIEJSCU Związek zachęca pozostałych, aby zapier...niczali z flaszkami wody do spektaKULarnie Hab.(itowych) - NIE SE POCUDUJĄ..., a przed ogłoszeniem JP 2 ŚW.(irniętym) prezencik jak w mordę szczelił!

Taki CUD mogą nawet ATEIŚCI, czyli NORMALNI, umieścić na planowanych BILBOARDACH...

w KULejce stoją: PIJANI z PSYCHICZNYMI...

 

Przed ogłoszeniem JP 2 ŚW.(irniętym) prezencik jak w mordę szczelił!

 

Jednym Słowem: ŚMIECH, TO ZDROWIE na DRODZE (z)BAWIENIA!

 

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW (intelektualnych) czyli UZALEŻNIONYCH.

 

ArcyLubelski ma spektaKULarnie psychoPATyczny problem - NIE WIE kto namalował ostatnią KULację wiszącą w Kuroewnych Włościach! K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC podrzuca - dla zabicia NUDY - ŚW.(irnięty) pomysł: MOŻE KTOŚ z Universytetu Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII dysponującym faKULtetem AUTYSTYCZNYM! Siłą rozpędu Autysci pełniący swe powołanie do Sztuki Sakralnej mogą tez pier...dyknać malunek nowego Image Ducha ŚW.(irniętego) pod Postacią KULoPATwy pokazującej jak AXCELENCJE z księŻULAMI wyprowadziły LUD BOŻY w pole! Z powodzonkiem nowy stwór schizofrenicznej i Apokaliptycznej wyobraźni może latać nad planatcją kąKUL-ii czyli BUBLIJNEGO chwastu KAKOL podlewanego Wodą Święconą i hodowanego na KUL-u!

 

Namalowany pomysł rozejdzie się Pieronkiem i trzeba będzie wprowadzić ograniczenia finansowe w postaci bonów o nazwie ZABO - ino za ZABO - BONY będzie można nabywać Sztukę Sakralną!

 

Wniebowzięte ksieŻULE - wzorem byłego ArcyLubelskiego Życińskiego - obwieszą faKULtety Autystyczne Uniwersytetu Pod Wezwaniem Maryi Skłodowskiej - Kurii ŚW.(ięconymi) Dyplomami, pod którymi ustawią Klęczniki Do Adoracji.

 

W KULuarach Autystycznych i w pozostałych faKULtetach może też wisieć KRZYŻ z budzikiem - od tego pomysłu obowiązują PRAWA AUTORSKIE!

 

Nie jest to ino jedyna rzecz, której NIE WIE ArcyBudzik! Od ponad 2000 lat nikt ze ŚW.(irniętych), w tym i ArcyBudzik, nie wie KTO BYŁ OJCEM JEZUSA, a o to głowa Go nie boli - jak Mu (w)MÓWILI - tak AMINENCJA (z)WMAWIA INNYM, że MAŃKA JEST ŚW.(irnięta), choc "ŚWIETĄ" nie była i DAŁA NIE WIADOMO KOMU!

 

Za parę dni będzie aktywowany nawet RÓŻANIEC z Budzikiem, a nawet sam Budzik takie jak Mańka określał na "Q"! I pomyslec ino, że od OJCA ŚW.(irniętego) poczynając KLEPIĄ bezmyślnie do znudzenia: "ZDROWAS MARYJO...": Różaniec więc powinien być ODPRAWIANY PRZY DROGACH - na stojąco! Można se ino kląć po Katolicku: "KURIA JEGO MAĆ"!

 

Jak będzie wyglądała OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA? Nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i maja ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI. W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:

 

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ;
2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu;

3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego...

z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: niebo nie!
2) Piekło – Piekarnia Kościelna;
3) Czyściec – Pralnia Kościelna.


I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej PieśniMATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:jeden Inbecyl,dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle... i tak w nieskończoność,a na końcu nieskończoności – Św.(irnięty)...

Obracając się w Świecie KANIBALIZMU(„wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i WAMPIRYZMU(„wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego- taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”

 

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas(z)BAWIĆ.I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr...ia Jego Mać - , a K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC kroczy Drogą (z)BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z)BAWIĆ:


1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

 

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS.KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ),KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

 

W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują... i wiecznie odstawiają SZOPOKĘ NA ŻYWCA wyznaczającą Początek DROGI (z)BAWIENIA!

 

Jednym słowem – Oni majom nie po KUL-ei w głowie, a w Niebie wszystko jest O GEY!

 

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ..

 

.

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" oraz z KROPKAMI i BEZ KROPEK między literami -czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni!

 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

 

Zostańcie z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

 

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" )

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.2:

 

17) „GAZETA POMORSKA” z dn. 8.VII.2013 r. w artyKULe "Skok na kasę o. Tadeusza Rydzyka" pokazuje, że ludzie są mądrzejsi od Pana Boga.

Dziwne, że RY(d)ZYKOWNY Ojciec nie korzysta ze ŚW.(irniętego) BANKU WIELKOPO... rozwiń

Avatar
(dr)WALE(nie) SAKRALNE / 27 września 2013 o 12:39

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!


 

To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia... tematu!


 

Kościół Katolicki OGŁUPIA DZIECI już od momentu przygotowania do I KOMUNII ŚW.(irtniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to nie będzie mogło się (z)BAWIĆ!


 

Kończąc WATYKAŃSKĄ SZKOŁĘ AKTORSKĄ można ino ODSTAWIAĆ KABARET (z)BAWIENIA. SW.(irnieci) Przebierańcy przegrywają nawet z aktorami, bo umią ino JEDNOM ROLĘ od ponad 2000 lat! Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU czerpiącego ŚW.(irnięte) Natchnienie z Flaszki KRWI PAŃSKIEJ, po której można odstawiać całkiem niezłą SZOPKĘ z Ograniczoną gestyKULacją: "PAN Z WAMI", "PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW...", "W IMIĘ OJCA I SYNA...";... można też se klęknąć na prawe KUL-anko lub na dwa KULanka!


 

Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU.


 

Aktualnie sam AryLubelski ma problem: KTO NAMALOWAŁ Kuriewną Ostatnią KULację?


 

Dla zabicia nudy trzeba coś robić, ale tak Mu (w)MÓWLI przez cały czas, że prawie ŚW.(irnięty) Bidulka nie widzi psychoPATycznych problemów w "BUBLII", np.:


A może tak Axcelencja obudzi resztki intelektu (jeśli jeszcze są) i ustali KTO JEST OJCEM JEZUSA (z)BAWICIELA! Od ponad 2000 lat nikt tego nie wie, bo Mańka dała nie wiadomo komu - tego nie wiedział ŚW.(irnięty) PIETER, a po nim wszystkie PAPCIE! "OTO WIELKA TAJEMNICA WIA(g)RY"!

 

 

Gdyby jeszcze, nie daj BORze, Aminencja chciał wiedzieć KTO WYMYŚLIŁ Krzyż z budzikiem, to oczywiście K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC! w razie uruchomienia Świętej Produkcji OBOWIĄZUJĄ PRAWA AUTORSKIE!

 


 Nauczycielska Rola Kościoła polega na (w)MÓWIENIU, a od Ojca ŚW.(irniętego) poczynając przez wszystkie księŻULE i Zakonnice - ONI WSZYSTKO ino (w)MAWIAJĄ!

Utrudzeni Globetrotterzy i Protestujący zapier...niczający DROGĄ (z)BAWIENIA wytyczoną przez Axcelencje, ksieŻULI i ZAKONNICE mogą w ramach relaksu podziwiać inne WYCZYNY AMINENCJI, ksieŻULI i ZAKONNIC mających SILNĄ WIA(g)RĘ, że wszystkich (z)BAWIĄ - w sezonie Pielgrzymkowym można idąc DROGĄ (z)BAWIENIA oglądać na Komóreczkach, Tablecikach niczym Modlitewnikach, a po pełnym relaksie UCAŁOWAĆ niczym Księgę (z)BAWIENIA "BUBLIĘ" -obraz Kórestwa Bożego jak w Mordę szczelił:


 

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com
41. http://www.uhsextube...n/?4x159x173957
42. http://www.89.vc/cat...n/?4x79x1910826
43. http://www.shempegs.com/category/Nun/
44. http://porntuberocke...m/category/Nun/
45. http://porntubeholdi...ges/4x42x273908
46.http://www.e-cba.org/nun.shtml
47. http://www.gammaporn.../1/?4x20x273253
48. http://www.videosexa...index.php?q=nun
49. http://www.videosexa...index.php?q=nun
50. http://dadsflix.com/f/nun/?tc=1
51. http://arionmovies.com/f/nun/
52. http://www.allofadul...niches/nun.html
53. http://www.linkshit....niches/nun.html
54. http://imgsrc.ru/beetea/32398722.html

Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO(z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!

 

Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!

Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!


 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia "Władcy Dusz" - to już nawet WŁADCY D"u"P!


 

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM!


 

Wzorując się na polskim wieszczu Janie KOCHANOWSKIM i jego "ODPRAWIE POSŁÓW GRECKICH" Axcelencje wpadły na pomysł ODPRAWIANIA POSŁÓW do SEJM(inari)U(m).

Obiecując każdemu INO (z)BAWIENIE bawią wszystkich na okrągło ODPRAWIAJĄC WSZYSTKO, co się da - niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE z Kwitkiem... Taki to już EFEKT FRANCISZKA (z)BAWICIELA!


 

Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK.


 

AMINENCJE z księŻULAMI ODPRAWIĄ wszystkich pieronkiem -każdemu KRZYŻYK na drogę, a Majówek i BOŻEGO CIAŁA to już nie będzie komu ODPRAWIAĆ! Będzie to Najnowsza Koncelebra Celników z Duchownymi...


 

Tylko we wrześniu multimedialna prasa doniosła:

(wcześniej też były niezłe CUDA(ki):


 

1) "gazeta wyborcza" z dn. 4.IX.2013 r. w artyKULe "Papież Franciszek odwołał polskiego biskupa. "Podejrzenia o pedofilię". Chodzi tu o NUNCJUSZA APOSTOLSKIEGO w Dominikanie Arcybiskupa Józefa WESOŁOWSKIEGO, który głosił Prawdy WIA(g)RY ŚW.(irniętej) zpedofilską pieśnią Liturgiczną :"KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ PO ŚWIECIE". Wzorem polskich Axcelencji organizował też Najświętsze Ofiary Pedofilskie, Katechezy, Spowiedź, I Komunię i obowiązkowe reKULekcje ino dla Dzieci, na które Rodzicom WSTĘP WZBRONIONY, a jak ktoś przyjdzie, to MissJonasz Wrzaskiem z Ambony lub od Ołtarza Go wypier...niczy! W "BUBLII" zaś STOI jak byk: "PRZYJACIELU, PO COŚ PRZYSZEDŁ"? Widać z tego, że obecny Ojciec ŚW.(irnięty) FRANCISZEK (z)BAWICIEL to WŁADCA D"u"P! - na D"u"PIE robi Boski Interes!

2) "SUPEREXPRESS" z dn. 5.VIII.2013 r. zamieścił artykuł "Polski biskup podejrzany o pedofilię został odwołany!" kontynuuje temat "gazety wyborczej" pokazując, że nie tylko SILNA WIA(g)RA PROWADZI DO (z)BAWIENIA, ale D"u"PA TEŻ! Takie to już ŚW.(irnięte) ZBOCZKI... Jedenwzięty ze SLAMSÓW wpypier...niczył Drugiego ze SLAMSÓW pokazując jak wygląda ŚW.(irnięta) Walka między Slums Manami! DO(w)N Francesco (z)BAWICIEL w Boski sposób postara się, aby wszystkie Najświętsze OfiaryPedofilskie zostały Odprawione z Kwitkiem!

Watykan od X-czasu chlubi się e-papieżami, a obecny FRANCESCO (z)BAWICIEL to e-ROTOMAN!

3) "NEWSWEEK" z dn. 27.VIII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Sondaż: Polski Kościół ma za duży wpływ na politykę" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła. Wygląda Ona Bosko - Wszyscy ŚW.(irnieci) czyli MIĘDZY KLOWNEM, A DOWNEM! AMINENCJE z całą resztą zaś tworzą zgrany Alkoholowy ZESPÓŁ DOWNA. Sondaże pokazują jak ludzie mają DOŚĆ (z)BAWIENIA przez Spółkę (z)BAWICIELI z Ograniczoną Odpowiedzialnością Intelektualnączyli WATYKAŃSKĄ Szkołę Aktorską szKULącą ino do jednej roli oraz ograniczonej gestyKULacji: "Pan z wami"; Przez Wszystkie wieki wieków..." "W Imię Ojca i Syna..." - i to wszystko na KULanach czyli amen!

4) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 4.IX.2013 r. w artyKULe "Czarnia kadzidlańska. Wulgaryzmy na kościele" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego najprędzej wypier...niczonego z Kościoła. Związek od lat pokazujejakimi WULGARYZMAMI operują AXCELENCJE z księŻULAMI i co wyczyniają Zakonnice! Żaden AXCELENCJA i księŻU:LO nie zapier...nicza MODŁÓW z pamięci ino czyta - gdyby tak przypier... z pamięci Mszę ŚW.(irniętą), to Kościół byłby pusty! leciałaby qrwa za qrwą i qtas za qutasem...! I w tym przypadku nikomu NYCZ SIĘ NIE STAŁO ino CZARNEMU BETONOWI odbiła szajba!

5) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.IX.2013 r. w artyKULe 1): "KUL w finansowych tarapatach. Zamyka kierunki, zwalnia pracowników" oPiSujeprognozy (z)BAWIENIA w mało optymistyczny sposób, po przeczytaniu których nawet Ojciec ŚW.(irnięty) z AMINENCJAMI może westchnąć: "KUL-wa, pada"...

spektaKULarnie katolcki poziom POŻAL SIĘ BOŻE powinny odzwierciedlać KUL-awe tytuły naukowe:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające PoziomPożal Się Boże...

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INOBŁYSZCZY GŁUPOA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 7.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Polski arcybiskup płacił 7 zł za seks z chłopcami?" oPiSuje Qrewskie "BÓG ZAPŁAĆ", bo tak płacił Axcelencja Abp. Józef WESOŁOWSKI. Sam Watykan od X-czasu szczyci się e-Papieżami - obecny zaś FRANCESCO (z)BAWICIEL to oczywiście e - ROTOMAN!, a poprzednikom też nycz nie brakowało! Ciekawe, że DO(w)FRANCO (z)BAWICIEL gania ŚW.(irnięte) Qrestwo, a BIBLIJNA MAŃKA wcale lepsza nie była - do tej pory NIE WIADOMO kto JEST Ojcem Jezusa - tego nie wie nawet obecny FRANCO (z)BAWICIEL!

7)"gk24" z dn.7.IX.2013 w artyKULe "40 dzieci odebrano sekcie w Niemczech [wideo]".

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W"i ASC od roku 1980-tego, w szczególności zaś od 1994 w internecie oPiSuje funkcjonowanieWATYKAŃSKIEJ SEKTY (z)BAWICIELI kierowanej przez DO(w)N Papieża! To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy tylko od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawiania tematu. KOŚCIÓŁ KATOLICKI spełnia wszelkie warunki SEKTY: Ogłupia już od DZIECKA przygotowując do I KOMUNII ŚW.(irniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to się nie będzie mogło (z)BAWIĆ! Takie tortury intelektualne serwuje SZEF SEKTYDO(w)N OJCIEC ŚW. (irnięty) używający PSEUDONIMU - obecny toFANCESCO (z)BAWICIEL, a o Polaku to żal nawet mówić!

8) "SUPEREXPRESS" z dn. 9.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Ksiądz Krzysztof G. z Pabianic: Za 50 zł nie ochrzczę waszego dziecka!" oPiSuje Działalność Gospodarczą Kościoła. Nycz za "Bóg Zapłać" nie ma, a np. stare żarówki ciągną prąd jak cho"le"ra". Żaden ksieŻULO nie wpadł na pomysł wymiany na LED-y, poza tym mogą wykorzystać ŚW.(irnięte) Wynalazki w stylu ŚWIATŁOSCI WIEKUISTEJ, ŚWIATŁA DUCHA ŚW.(irniętego)... te jak zabłysną to będzie "WIDNO JAK U MURZYNA W D"u"PIE"! Porównując zachowanie księŻULA z PEDO sprawą NUNCJUSZA APOSTOLSKIEGO Józka WESOŁOWSKIEGO, którego również oPiSał "SE":("SUPEREXPRESS" z dn. 7.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Polski arcybiskup płacił 7 zł za seks z chłopcami?") pokazuje prawdziwą (z)CENĘ (z)BAWIENIA- Qrewskie "BÓG ZAPŁAĆ", bo tak płacił Axcelencja Abp. Józef WESOŁOWSKI. Sam Watykan od X-czasu szczyci się e-Papieżami - obecny zaś FRANCESCO (z)BAWICIEL to przecież e- ROTOMAN!

9) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 9.IX.2013 r. w artyKULe: "Drogowskazy do kościoła? Tylko jakie - zakazy czy nakazy?" oPiSuje UZALEŻNIENIE od SILNEJ WIA(g)RY jednego z bezRADNYCH Lublina! Wszysykie UZALEŻNIENE ĆPUNY podlegają leczeniu, a więc ZWOLNIENIU Z OBOWIĄZKU PRACY! Aby zaspokoić głódź SILNEJ WIA(g)RY WMAWIANEJ przy Każdej okazji K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASCproponuje ustawić DROGOWSKAZY (z)BAWIENIA: KRZYŻ Z BUDZIKIEM(digital). Obecny ArcuAminencja lubelski to Stanisław BUDZIK, który pokazuje jak można wszystkich (z)BAWIĆ! (zbieżność symboli zamierzona). Jak ustalił Związek chodzi o bezRADNEGO Piotra Krzysztofa KUTEGO! K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC podrzuca Mu najnowszy pomysł (z)BAWIENIA: wzorem ścieżek rowerowych ŚCIEŻKI DO KOŚCIOŁA! Chyba tego nie pokryje UE ino ŚW.(irnięta) Firma Budowlana "Kuria Jego Mać"! Jak pokazuje historia wyborcza obecnie niezrzeszony bezRADNYKuty jest byłym PiS-owcem, a pomysłem (z)BAWIENIA poPiSał się niczym Brat JAROSŁAW, że jest PiS-dnięty! Na każdej ścieżce powinien staćKRZYŻ Z BUDZIKIEM informujący dzie można się (z)BAWIĆ...

10) "ECHO DNIA" z dn. 11.IX2013 r. w artyKULe: "Renata Janik oficjalnie nowym posłem. W Sejmie towarzyszyli jej mąż, córka i… zaprzyjaźnieni księża"

oPiSuje DEPARTAMENT (z)BAWIENIA i SEJM(inarium) na WIEJSKIEJ okupowane przez księŻULI przy każdej okazji. Dewotka Renata Janik będzie chyba uczona SILNEJ WIA(g)RY czyniącej CUDA(ków) w drodze do NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, w której wszyscy będą chodzić na KUL-anach lub o KUL-ach! Historia (z)BAWIENIA pokazuje, że 29.I.2007 r. poważnie złamał rękę Brat Jarosław zapier...niczajac na Gorzkie Żale! Lecąc w dół nie zdążył nawet krzyknąć „BORze Ratuj”!!! Była to Niebieska Nagroda za uchwalenie 20 mln. Na Świątynie Bożej Opaczności. Nawet sam ówczesny Prymas Polski Ks. Kardynał Józef Glemp nycz Mu nie powiedział, żenajpierw należy wpłacić, a ewentualnie później uchwalić!... Bez Miłosierdzia więc Boskiego przejechali się po Bracie Jarosławie..., a Brat Jarosław ... , aBrat Jarosław dalej chce wszystkich (z)BAWIĆ pokazując jak bardzo jest UZALEŻNIONY od ŚW.(irniętej) WIA(g)RY!, a LUD BOŻY Uzbrojony w SILNĄ WIA(g)RĘ skanduje: "JAROSŁAW - POLSKĘ (z)BAW"!

Zadaniem księŻULI KAPELANÓW było i jest ROZŁOŻENIE WSZYSTKIEGO OD ŚRODKA i przejecie WŁADZY. Czego wiec nauczą POSŁANKĘ RENATKĘ zaprzyjaźnione ksieŻULKI? chyba ino tylko najnowszej Modlitwy: "BORze PROWADŹ"; "BORze POMÓŻ"..., a lecąc do roboty z językiem na brodzie będzie Anielskim głosem wszystkich pozdrawiać: "SZCZĘŚĆBORze"!

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 11.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Mąż się zabił bo ksiądz go molestował" oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" e-ROTOMANA! Dzięki BOGU ludzie TARGAJĄ SIĘ NA ZYCIE niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE! Omawiany przypadek odnosi się do MĘŻĄ PEDAŁOWANEGO przez księŻULA (z)BAWICIELA!

12) "SUPEREXPRESS" z dn. 13.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Żona ofiary do księdza: Zobacz co zrobiłeś!" ukauje SILNĄ WIA(g)RĘ męża, który popełnił samobójstwo. Z Bożą Pomocą był Pedałowany przez księŻULA śpiewającego Hymn Dziękczynny: "Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE..." - taki to już EFEK FRANCISZKA (z)BAWICIELA z Watykańskiego Państwa (z)BAWIENIA!

13) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 17.IX.2013 r. w artyłach: 1):"Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kitty" oraz 2): "Ks. Sławomir Kostrzewa: Wiele bajek, książek, filmów i zabawek szkodzi dzieciom [PREZENTACJA]" pokazuje skutki Nauczycielskiej Roli Kościoła - tak wszystkich AXCELENCJE uczyły, że SAME ZGŁUPIAŁY. Na trwającym w Lublinie (od 15.IX.2013 r.) FESTIWALU NAUKI swoje 3 - grosze wtrącił KUL wieszając reklamę tego ŚWIĘTEGO Wydarzenia. spektaKULarnym Gwoździem do Trumny był EXPERYMENT NAUKOWY: do spektaKULarnie psychoPATycznych Hab.(itowych) Związek zaniósł kupioną w sklepie 5-litrową FLASZKĘ WODY z propozycją ZAMIANY jej na WINO! CZARNY BETON CUDOWAŁ, cudował i... i nycz! Jeden nawet chciał żeby złożyć OFIARĘ zapominając, ze sam JEST OFIARĄ!

w KULejce stoją PIER...nięci i PIJANI, a NIECH SE CUDUJĄ, wierząc, że ino SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA!

Poczynając od samego OJCA ŚW.(irniętego), którego EFEKT FRANCISZKA przynosi OWOCE SILNEJ WIA(g)RY pokazujące e-Papieża czyli e-ROTOMANA!

Ograniczając wszystko CZARNY BETON zapomina w BOSKIEJ NIEPAMIĘCI, że nycz innego nie ma do zaoferowania. Jako Specjaliści od jednej ino książki "BUBLII" i jednego ZNAKU (z)BAWIENIA wciskają KIT(t)Y o WSZECHOCY B.(L).O.G.A.! Skończyły się czasy, w której ksieŻULE błyszczały inteligencją - teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle INTELIGENCJI.

Axcelencje dadzą wszystkim ino Znak (z)BAWIENIA - Krzyż z "BUBLIĄ" i zapanuje Święty Spokój!

14) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 16.IX.2013 r. w artyKULe "Lubiel: Uszkodzili pomnik papieża" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego najprędzej wypier...niczonego z Kościoła. Związek od lat pokazuje jakimi WULGARYZMAMI operują AXCELENCJE z księŻULAMI i co wyczyniająZakonnice! Ukryte (niczym JEZUS w EUCHARYSTII) reKULekcje NARODOWE przynoszą OWOCE (z)BAWIENIA jako prezent nadchodzącej KANONIZACJI OJCA ŚW.(irniętego) JP 2. Im bardziej CZARNY BETON ludziom chce dopier...lić - tym ludzie dopier...niczają Im na całego i jak zwykle NIKOMU NYCZ SIĘ NIE STAŁO ino AMINENCJOM odbiła SZAJBA! POLKSA to CUDOWNY KRAJ - same CUDA(ki) z Efektem FRANCISZKA (z)BAWICIELA! 2010 r. w "DZIENNIKU WSCHODNIM" jakiś wKULwiony AXCELENCJA zamieścił pod adresem Związku taki wPiS: „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” . - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24). AMINENCJA trochę poczekał i stał się CUD: LEB MU UPIER...!

15) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 17.IX.2013 r. w artyKULe: "Hello Kitty wróci do szkoły. Dyrektorka wycofała zakaz" pokazuje skutki Nauczycielskiej Roli Kościoła - tak wszystkich AXCELENCJE uczyły, że same ZGŁUPIAŁY! Wycofanie się dyrektorki - (z)BAWICIELKI pokazuje, że w DEMOKRACJI przegrywa nawet (z)BAWICIEL ŚWIATA, a prorocze słowa Prymasa 1000-Lecia Ks. Kard. Józefa GLEMPA wypowiedziane w latach 1980-tych (lata SOLIDARNOŚCI): "W SPORZE LUDU Z WŁADZĄ PRAWDA ZAWSZE LEŻY PO STRONIE LUDZI" wyglądają jak Głupota Kościoła pokazując ino prawdziwą Twarz księŻULI, AMINENCJI i ZAKONNIC: Ani to DOWN, ani to KLOWN! Jednym słowem (z)BAWICIELE ŚWIATA pokazujące jak "HELLO KITTY" wykończyła SAKRAMENTALNE KIT(t)Y!

16) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 18.IX.2013 r. w artyKULe: ""Musimy przecież z czegoś żyć!". Polscy księża o apelu Franciszka" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem (niczym Słowo Boże) (z)BAWICIELE ŚWIATA. Obecny Vive Bóg idealnie pasuje do całej paPIESKIEJ Galerii (dostępnej w necie): pier...nięty PIUS XI wynalazca DOGMATÓW, (...) Ojciec ŚW.(irnięty) JP 2, Szkop - (z)BAWICIEL i ... EFEKT FRANCISZKA - (z)BAWICIELA! Wcześniej podobne Wizje Schizofreniczne miał ŚW.(irnięty) JAN Apostoł spisując je w KSIĘDZE (z)BAWIENIA jako APOKALIPSA!

Aby podreperować spektaKULarną Dziurę Budżetową materiałochłonne HABITY czas najwyższy zastąpić najnowszymi Trendami przyodziewku(z)BAWIENIA w stylu STRING:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:

1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie, Pielgrzymki...) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zakrystie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Jest to prawdziwy CUD (z)BAWIENIA, bo można POŚWIĘCIĆ... jedną szpulkę dla wszystkich CUD(ak)ÓW...

Poza tym wszelkie ubytki na Świętych Kontach Bankowych powinien uzupełnić BANK WIELKOPOSTNY udzielając Kredytu z rachunku RO - RATNIEGO i płatnego w RO - RATACH!

Do kompletu AXCELENCJE z Siostrzyczkami powinny sprzedawać wódkę o nazwie ROZ. Praktyka pokazała, że ten ŚW.(irnięty) wyrób "KREW PAŃSKA STRONG" cieszy się wielkim powodzeniem, a krzątające się za ladą Siostrzyczki nie nadążają z obsługą podchmielonych gości - JEDEN Z NICH PCHA SIĘ BEZ KOLEJKI i głosem wskazującym na spożycie pyta głośno: PROSIEM SIOSTRY, CZI JEST ROZWÓDKA?, a biegająca Siostra woła na całe gardło: SIOSTRO MARIO -KTOŚ DO SIOSTRY!

Po takiej ROZ Wódce można ino ostawiać SZOPKĘ!

Jak pokazuje Historia Kościoła, to słynny KAPELAN SOLIDARNOŚCI ksieŻULO Prałat JANKOWSKI z Gdańska na ALKOHOLU robił BOSKI INTERES!

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie... rozwiń

Avatar
życzliwy / 27 września 2013 o 12:13

Chłopaki będzie wszystko o czym tylko pomyślicie więc wystarczy  pofatygować się z zasobnym portfelem.Darmochy nie ma!!!

Avatar
structions / 27 września 2013 o 10:03

Już nie będą musieli robić zakupów lalek -chlopców w sexshopach te nabędą na targach.Klimat chłodniejszy jak na Dominikanie ale chuć rozgrzewa i pan Kowalczyk prezes na Polskę powinien zrobić zakupy hurtowe dla swych urzędników.Zawsze to taniej.

Avatar
Marek / 27 września 2013 o 09:58

A będzie gej-parada?

Avatar
antek_ministrant / 27 września 2013 o 08:44

A będzie bielizna dla ministrantów?

Avatar
Dominik / 27 września 2013 o 01:36

A męskie hostessy z Dominikany??? :)))

Avatar
LEXUS / 27 września 2013 o 00:19

Czy Lexusy będą ?

Avatar
ŚMIETANA / 27 września 2013 o 00:17

Czy śmietana też będzie ?

Avatar
(dr)WALE(nie) SAKRALNE / 27 września 2013 o 12:40

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.2:

 

17) „GAZETA POMORSKA” z dn. 8.VII.2013 r. w artyKULe "Skok na kasę o. Tadeusza Rydzyka" pokazuje, że ludzie są mądrzejsi od Pana Boga.

Dziwne, że RY(d)ZYKOWNY Ojciec nie korzysta ze ŚW.(irniętego) BANKU WIELKOPOSTNEGO!

Podobny numerek Ojciec TADEUSZ wyciął z FINANSOWANIEM ŚW.(ieckiej) DRUŻYNY SPORTOWEJ, a ksieŻULE dysponują własnymi drużynami sportowymi!

 

18) "gs24.pl" z dn.20.IX.2013r. w artyKULe "Pijany ksiądz za kółkiem miał 2 promile. Nie wie, jak to się stało [wideo]". K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od roku 1980-tego, w szczególności zaś od 1994 w internecie oPiSuje funkcjonowanieWATYKAŃSKIEJ SEKTY (z)BAWICIELI kierowanej przez DO(w)N Papieża! To Święte wydarzenie należy uznać jako CUD za Wstawiennictwem JP 2 i pieronkiem ogłosić Go ŚW.(irniętym)! Wraz z upływem czasu i odkładanym terminem Kanonizacji Wojtyły może zabraknąć CUD(ak)ÓW, bo wszystkie wydarzenia staną się POWSZECHNE - niczym Kościół! (Już teraz brakuje tam NORMALNYCH, a ZESPÓŁ (z)BAWIENIA ALKOHOLOWEGO to ŚW.(irniety) STANDARD). W trosce o (z)BAWIENIE LUDU BOŻEGO Axcelencje wymyśliły BEZGLUTENOWE CIAŁO PAŃSKIE, a

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od lat informuje, że na rynku spożywczym z powodzeniem funkcjonują BEZALKOHOLOWE TRUNKI. Na ten temat w Niebie panuje Święty Spokój. Na trzeźwo trudno pojąć TAJEMNICE WIA(g)RY, a Ojcu ŚW.(irniętemu) z ksieŻULAMI idzie jak z Płatka!

 

19) "GAZETA POMORSKA" z dn. 20.IX.2013 r. w artyKULe "Ksiądz Paweł K. podejrzany o pedofilię. Były gimnazjalista z Bydgoszczy: - Był dla mnie wzorem..." oPiS-uje DROGE (z)BAWIENIA obiecywaną przez OJCA ŚW.(irniętego) z całą Ekipą.

 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia "Władcy Dusz" - to już nawet WŁADCY D"u"P!


 

Kościół powinien rozszerzyć swoje możliwości puszczania... fantazji i ugruntować niczym Główne Prawdy Wia(g)ry spektaKULarne proPOZYCJE:1) proPOZYCJA I KOMUNII ŚW.(irniętej) – zaczyna się w Konfesjonale, a kończy u ksieŻULKA w mieszkaniu, w samochodzie lub w lesie... i wygląda ONA TAK: http://www.youtube.com/watch?v=N75ZuH9yfOA

2) proPOZYCJA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA – podobna do I KOMUNII ŚW.(irniętej) z tym, że materiał starszy.

3) proPOZYCJA NAU(cz)KI PRZEDŚLUBNEJ... ta z KULei zaczyna się już w Kancelarii Parafialnej, a może i w Zakrystii i KULejno przez Konfesjonał, aż do....

4) Axcelencje z Aminencjami powinny zająć się proPOZYCJĄ CHRZTU ŚWIĘTEGO...,

a o OSTATNIM NAMASZCZENIU i SKARAMENCIE CHORYCH to strach nawet myśleć!, a tu jeszcze księŻULEK po KULędzie...!

Nie raz rodzice przekonali się jak wygląda np. PRZYGOTOWANIE DO I KMUNII ŚW.(irniętej) i próby SAKRAMENTU POKUTY. Nie monitorowany księŻULEK umawia się z dzieckiem w ramach POKUTY – dla księŻULKA to nagroda, a dla dziecka POKUTA ZA GRZECHY! Po takich SAKRAMENTACH dziecku często zostaje nawet PAMIĄTKA I KOMUNII ŚW.(irniętej) lub Sakramentu Bierzmowania, a księŻULKOWI na pamiątkę Alimenty z finałem w Sądzie...

księŻULKI z Axcelencjami mogą w tym świetle wykorzystać bardziej Święte Oleje wprowadzając Sakrament Lubrykacji... Jak komuś ciężko będzie szło przyswajanie ŚW.(irniętych) Prawd Wia(g)ryzawsze może wezwaćskięŻULKA z Najnowszym Sakramentem! Problem ino w tym jak się do tego przygotować? (z)BAWIENIE może też przynieść najnowsza proPOZYCJA - (św.)WD - 40 + ze ŚWIETYCH OLEJÓW!

Ostatnio (ok. 20.IX.2013 r.) Papcio Franciszek (z)BAWICIEL w Boski sposób (w)MAWIA, że KONFESJONAŁ TO NIE TORTURY - o czym donoszą media! I rzeczywiście - KONFESJONAŁ to KABARET:

 

1) kabaret LIMO spowiedź

http://www.youtube.com/watch?v=Qzl05ad5aBM

 

2) Zenon Laskowik spowiedź

http://www.youtube.com/watch?v=iD2iuwFXhq8

 

Jeśli klipy się nie otworzą w GOOGLE należy wpisać:

kabaret limo spowiedź;

zenon laskowik spowiedź.

 

I tu potwierdza się teza stawiana od X - czasu przez K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC - z elastycznymi aktorami PRZEGRYWA nawet sam SZEF VATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ wyskakując z "REFORMĄ KOŚCIOŁA" - polskie KABARETY zrobiły ją WCZEŚNIEJ niż FRANCISZEK (z)BAWICIEL z EFEKTEM Franciszka (z)BAWICIELA w Boski sposób pokazując jak WYGLĄDA (z)BAWIENIE!

 

20) "SUPEREXPRESS" z dn. 21.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Wałęsa o Radiu Maryja: to sekta, z którą nie chcę mieć do czynienia" oPiSuje historycznego Prezydenta WAŁĘSĘ tracącego SILNĄ WIA(g)RĘ, którą AMINENCJE (w)MAWIAJĄ od DZIECKA! Tego widoku i poglądu nie odpuści Mu OJCIEC Wysokiego RY(d)ZYKA TADEUSZ pokazując Historycznemu Prezydentowi JAKIEGO MARYJA Ma Ryja!

 

21) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 22.IX.2013 r. w artyKULe "Nie zabijaj! Kampania społeczna gminy Wyszków" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego. Szkoda, że ulotek nie rozdawali księŻULE w Kościołach! Pamiętne "stuknięcie" w latarnię przez Aminencję B-pa Piotrka JARECKIEGO w Warszawie jadącego po FLASZCE (z)BAWIENIA, a po nim cała CZARNA MASA księŻULI - ALKOHOLIKÓW zabijających ludzi! { "SUPEREXPRESS" z dn. 3.VIII.2013 r. zamieścił artykuł "Ksiądz zabił ministrantów i chce być wolny" pokazuje, że wystarczy być ksieŻULEM, aby wszystko było wolno! księŻULO nie myśli o WINIE ino chodzi Mu po ŚW.(irniętej) Głowie: "WINIA, WINA, WINA dajcie..." - najnowsza wersja POKUTY zamiast "moja WINA, moja WINA, moja... WINA".}...

Gmina powinna Poświecić Czas na własną edukację, bo AMINENCJE w 2006 r. w Cudowny sposób wynalazły SLANG MODLITEWNY, a w nim przestaje istnieć DEKALOG, bo kilkoro punktów jest zbieżnych i sprowadza się do jednego określenia: NIE PIER...L.(„Nie mów fałszywego świadectwa”; „Nie pożądaj żony...”; „Nie cudzołóż”).

Uzbrojona Gmina w SILNĄ WIA(g)RĘ NIE WIERZY..., że pier...

Najlepiej jakby Urzędnicy Gminni po Godzinkach złożyli wizytę w Parafiach - niczym księŻULEK po KULędzie - i zamiast ŚW.(irniętego) Obrazka zostawili księŻULKOM Gminne ULOTKI "NIE ZABIJAJ". Warto to poświęcić ... gminnej uwadze!

 

22) "GAZETA POMORSKA" z dn. 23.IX.2013 r. w artyKULe "Czy woda święcona jest czyta? Sanepid: - Nie prowadzimy kontroli" w spektaKULarny sposób pokazuje psychoPATyczną DROGĘ (z)BAWIENIA:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od momentu obowiązywania NORM UNIJNYCH zwrócił uwagę na KOŚCIÓŁ BOŻY nie spełniający WYMOGÓW UNIJNYCH - brak higieny WSZĘDZIE pokazuje ino DROGĘ (z)BAWIENIA.

Od dawna też Związek proponował WODĘ ŚWIĘCONĄ w SPRAYU!, AUTOMATY DO serwowania CIAŁA PAŃSKIEGO, TOY-TOY'e w KOŚCIOŁACH - mogą pełnić kilka ról: to, do czego są Powołane i w chwilach wolnych KONFESJONAŁY! Jak rozpoznać czy to TOY - TOY, czy KONFESJONAŁ? - Po klapie: jak klapa zamknięta TO Konfesjonał, a jak otwarta - to, niestety TOY - TOY! Prawdziwy problem (z)BAWIENIA będzie wtedy jak ktoś będzie miał szczęście zastając w środku księŻULA siedzącego na Otwartej Klapie! Wtedy chyba ino KLAPA ze SPOWIEDZI!

Problem ŚW.(ieconej) WODY to ino ułamek pseudoHIGIENY (z)BAWIENIA - brak bieżącej wody w Kościołach, skandaliczna produkcja (WYPIEK) CIAŁA PAŃSKIEGO i powiązanych z nim OPŁATKÓW!ksieŻULE nie słyszały, aby ktoś zachorował od serwowanego (z)BAWIENIA - a NIECH WSKAŻĄ CHOĆ JEDNEGO ZDROWEGO! - Same DO(w)NY!

W spektaKULarnie psychoPATycznych atach ECCLESIOFOBII, TEOFILII z Objawami OBJAWIENIA

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od lat postawił tezę: CO MUSZĄ DODAWAĆ DO CIAŁA PAŃSKIEGO, że ludziom tak ODBIJA? Gdyby tak - oprócz SANEPID-u - inni skontrolowali TEORIE KOŚCIELNE to należy ZAMKNĄĆ "BIBLIĘ" jako KSIEGĘ (z)BAWIENIA, bo to "BUBLIA" serwująca BUBLE, a takich CUDÓW uczą AXCELENCJE nawet przedszKULaków!

Brnąc dalej przez wszystkie TAJEMNICE WIA(g)RY ŚW.(irniętej) widać jak KOŚCIÓŁ się DOPALA na DRODZE (z)BAWIENIA...

Skoro zamknięto sklepy z DOPALACZAMI, to można Poświecić czas i zamknąć KOŚCIOŁY!

 

23) "gk24" z dn.24.IX.2013 w artyKULe "Sąd w Koszalinie: Ofiara księdza pedofila kontra kuria". K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC od roku 1980-tego, w szczególności zaś od 1994 w internecie oPiSuje funkcjonowanie WATYKAŃSKIEJ SEKTY (z)BAWICIELI kierowanej przez DO(w)N Papieża! Jak zapowiedziały w mediach AXCELENCJE z WATYKAŃSKIEJ FIRMY (z)BAWIENIA Made in Poland WSZYSTKIE NAJŚWIĘTSZE OFIARY Pedofilskioe ZOSTANĄ ODPRAWIONE z Kwitkiem! Ciekawe co zrobią Sędziowie z Adwokatami ze strachu, że nie będą mogli się (z)BAWIĆ? - Oczywiście ODPRAWIĄ NAJŚWIĘTRZE OFIARY Pedofilskie z Kwitkiem jak Pan Bóg Przykazał, a właściwe księŻULO w Sakramencie Pokuty. INO tyle obiecują Axcelencje - (z)BAWIENIE Na Wieki Wieków!

Aby Kościół głosił skutecznie GŁÓWNE PRAWDY WIA(g)RY ŚW.(irniętej) czcząc Najświętszą Panienkę (z Dzieckiem) przez Cały PAŹDZIERNIK Różaniec powinien być ODPRAWIANY przy DROGACH! Oo lat poczynając od OJCA ŚW.(irniętego), a na ksieŻULKACH kończąc wszystkie Panienki z dzieckiem określame są jako "Q"! Po co więc ukrywać - niczym Jezusa w Eucharystii - Najświętsze Poglądy? Wyprowadzić Je na drogi i w konkurencji "Q" stojącym przy drogach pokazać JAK WYGLĄDA PRAWDZIWA DROGA (z)BAWIENIA! Przed Najświętszą "Q" należy chodzić na KULanach powtarzając do OBŁĘDU: "ZDROWAŚ MARYJO..."!, a pozostałe zaś "Q" opluć "NA WIEKI WIEKÓW"! zamykając Im Ich Dzieciom BRAMY (z)BAWIENIA!

 

24) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 24.IX.2013 r. w artyKULe: ""Kościół jest do bani". Czy przewrotne hasło przyciągnie wiernych? (wideo)" oPiSuje UZALEŻNIENIE od SILNEJ WIA(g)RY i jednej ino książki - KSIĘGI (z)BAWIENIA "BUBLII". Za czasów PRL-u krążył o Rządzie R.P. taki oto kawał: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY SZMINKĄ, A RZĄDEM? - SZMINKA JEST DO UST..."! Z tego rechotały nawet Axcelencje. księŻULE i Siostrzyczki. Pozostałością po PZPR-ze jest aktualnie CZARNY BETON, bo wszystko z PRL-u dało się rozpier... oprócz KOŚCIOŁA stanowiącego obecnie Zgrany i ŚW.(irnięty) ZRSPÓŁ DO(w)N księŻULI. Idealnie więc pasuje kawał o PZPR-ze transponowany do NAUCZYCIELSKIEJ TOLI KOSCIOŁA: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY KOŚCIOŁEM, A POMADKĄ? - POMADKA JEST DO UST, A KOŚCIÓŁ DO D"u"PY"! Określenie przez Ojczulka, że DO BANI woła o Pomstę do Nieba! Aminencje, ksieŻULE i Zakonnice czerwone z wściekłości kląć będą jak szewce: "Kurrr...ia Jego Mać"!

 

25) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 24.IX.2013 r. w artyKULe: "Pijany ksiądz spowodował karambol i... uciekł! [ZDJĘCIA]" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem (niczym Słowo Boże) (z)BAWICIELE ŚWIATA. Jaką moc posiada SŁOWO BOŻE oparte na KRWI PAŃSKIEJ pokazuje prasa. Obecnie oPiSała to, co Związek serwował od dawna - księŻULA UPOJONEGO Krwią Pańską! Tak Mu bez przerwy (w)MAWIALI, że UWIERZYŁ , iż WINO Go (z)BAWI. Zapomniał ino chyba zmówić Modlitwy: "BOŻE PROWADŹ", bo jechać nie mogę! I tu potwierdza się CUDOWNA działalność Jezusa - (z)BAWICIELA: Nie mógł zamienić PIJANYCH na TRZEŹWYCH i GŁUPICH na MĄDRYCH" - czyż to NIE CUDOWNE?

 

26) "SUPEREXPRESS" z dn. 25.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Tu ksiądz sprowadzał sobie chłopców z Dominikany" oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" (z)BAWICIELA - e-ROTOMANA!

Jak Jego poprzednik BENEK XVI opowiadał AMINENCJOM kawał o WALENIU (wystarczy wpisać w GOOGLE: papież benedykt XVI opowiada dowcip), tak obecny serwuje wszystkim kompletne (z)BAWIENIE. Wypada piernokiem zaprosić Go do Polski i puścić ŚW.(irnięty) HYMN jak księŻULO Pedo:

http://www.youtube.com/watch?v=bXXaJNm9_6g

Jeśli klip się nie otworzy należy wpisać w GOOGLE: kora zabawa w chowanego

Axcelencje obiecywali, że wszystkich (z)BAWIĄ - i ... i (z)BAWIĄ NA WIEKI WIEKÓW!, a ludziom wolno ino odpowiedzieć "AMEN" - tak Im (w)MÓWILI..., że ludziska uwierzyli..., a potem niech spier...nicza do Vaticano, najlepiej w Pielgrzymce, bo za darmo!

 

27) "SUPEREXPRESS" z dn. 26.IX.2013 r. w dwóch artykułach: 1) "Jak rozpoznać pedofila w kościele – mówi jezuita ojciec Adam Żak" oraz 2) "Ksiądz kazał zakładać damskie majtki, a potem gwałcił"oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" (z)BAWICIELA - e-ROTOMANA!Już kilka lat wcześniej polskie AMINENCJE zapowiedziały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ i każdy PedoksięŻULO sam musi WYNAGRODZIĆ PEDO(z)BAWIENIE! Polskie AMINENCJE z EPILEPTOSKOPATU już kilka lat wcześniej (np.: "SE" z 16.III.2012 r.) w mediach Wygłosiły HOMILIĘ, że wszystkie NAJŚWIĘTSZE OFIARY Pedofilskie ZOSTANA ODPRAWIONE - z Kwitkiem.

25.IX.2013 r. również w mediach AXCELENCJE gardłowały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ. Trudno tu zaliczyć ArcyAMINENCJE w POCZET NORMALNYCH, bo każdy PEDOksięŻULO był w KOŚCIELE jako WYŚWIECONY CZŁONEK, a za winy musi opuścić B(L)OGA i sam zapier...niczać nad krzywdą KÓRESTWA BOŻEGO! Dziwne, że wszelkie DOCHODY MATERIALNE są dla KOŚCIOŁA, a nie dla księŻULA! Jednym słowem: ONI SĄ ŚW.(irnieci) NA DRODZE (z)BAWIENIA! ŚW.(irnięte) Objawy Starczych Umysłów pozwalają Im ino na śpiewanie Psalmu z "BUBLII" rodem: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...", a nie zabierania głosu w sprawach narodowych! Aby Axcelencje z księŻULAMI coś wymyśliły, to muszą myśleć po dwóch, bo jeden półgłówek + jeden półgłówek = dwa połGŁÓWKI!

Jak rozpoznać pedoksieŻULA? - przecież nawet sam Ojczulek Jezuita Adam ŻAK ODPRAWIA NAJŚWIETRZĄ OFIARĘ Pedofilską zwaną MSZĄ DLA DZIECI (drąc ŚW.(irniętą) Gębę w PedoPieśni: "KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ PO ŚWIECIE, BRAŁEŚ DZIATECZKI W OBJĘCIA SWE..."); KULejne objawy to: NAUKA RELIGII W SZKOŁACH, przedszKULach; księŻULE KAPELANI, SPOWIEDNICY, reKULekcjoniści... Jednym słowem są WYŚWIĘCENI i chodzą w SUTANNACH lub "CYWILU".... Z tego wynika dla RODZICÓW ino BOSKA NAU(cz)KA: JAK NIE CHCESZ ŻEBY księŻULO ZERŻNĄŁ CI DZIECKO, to NIE PUSZCZAJ GO DO KOŚCIOŁA..., a jak odważysz się wpaść na MSZĘ PEDOFILSKĄ, to księŻULO WPIER...li CIĘ Z KOŚCIOŁA!, a Ty ino z Wielkim Nabożeństwem odpowiesz: "AMEN", bo tyle Ci wolno na DRODZE (z)BAWIENIA!

 

28) "NEWSWEEK" z dn. 25.IX.2013 r w artyKULe: w artyKULe "Prymas Polski o skandalu pedofilskim: w Kościele nie ma odpowiedzialności zbiorowej" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła. Wygląda Ona Bosko - Wszyscy ŚW.(irnieci) czyli MIĘDZY KLOWNEM, A DOWNEM! AMINENCJE z całą resztą zaś tworzą zgrany Alkoholowy ZESPÓŁ (z)BAWIENIA.

Już kilka lat wcześniej polskie AMINENCJE zapowiedziały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ i każdy PedoksięŻULO sam musi WYNAGRODZIĆ PEDO(z)BAWIENIE! Polskie AMINENCJE z EPILEPTOSKOPATU już kilka lat wcześniej (np.: "SE" z 16.III.2012 r.) w mediach Wygłosiły HOMILIĘ, że wszystkie NAJŚWIĘTSZE OFIARY Pedofilskie ZOSTANA ODPRAWIONE - z Kwitkiem.

25.IX.2013 r. również w mediach AXCELENCJE gardłowały w Słowie Bożym mającym MOC (z)BAWIENIA, że w KOŚCIELE nie ma ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ. Trudno tu zaliczyć ArcyAMINENCJE w POCZET NORMALNYCH, bo każdy PEDOksięŻULO był w KOŚCIELE jako WYŚWIECONY CZŁONEK, a za winy musi opuścić B(L)OGA i sam zapier...niczać nad krzywdą KÓRESTWA BOŻEGO! Dziwne, że wszelkie DOCHODY MATERIALNE są dla KOŚCIOŁA, a nie dla księŻULA! Jednym słowem: ONI SĄ ŚW.(irnieci) NA DRODZE (z)BAWIENIA! ŚW.(irnięte) Objawy Starczych Umysłów pozwalają Im ino na śpiewanie Psalmu z "BUBLII" rodem: "CHWALCIE O DZIADKI NAJWYŻSZEGO PANA...", a nie zabierania głosu w sprawach narodowych! Aby Axcelencje z księŻULAMI coś wymyśliły, to muszą myśleć po dwóch, bo jeden półgłówek + jeden półgłówek = dwa połGŁÓWKI!

To przecież obecny Prymas Polski A-bp. Stanisław KOWALCZYK w czasach PRL-u ze śmiechem na ustach opowiadał kawał: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY SZMINKĄ, A RZĄDEM? - SZMINKA JEST DO UST..." (i tu zwykle Axcelencje z księŻULAMI nie kończyły - może ze strachu, może z KULtury? -! Z tego rechotały nawet Aminencje. księŻULE i Siostrzyczki. Pozostałością po PZPR-ze jest aktualnie CZARNY BETON, bo wszystko z PRL-u dało się rozpier... oprócz KOŚCIOŁA stanowiącego obecnie Zgrany i ŚW.(irnięty) ZRSPÓŁ DO(w)NA księŻULI. Idealnie więc pasuje kawał o PZPR-ze transponowany do NAUCZYCIELSKIEJ ROLI KOSCIOŁA: "JAKA JEST RÓZNICA MIĘDZY KOŚCIOŁEM, A POMADKĄ? - POMADKA JEST DO UST, A KOŚCIÓŁ DO D"u"PY"! - tu Związek dokończył i nycz mu się nie stało! Poprzednik obecnego Prymasa - GLEMP - nieźle chciał WWSZYSTKICH (z)BAWIĆ, ale obecny też pokazuje JAK MOŻNA SIĘ (z)BAWIĆ! W Nauczycielskiej Roli Kościoła trudno się połapać, czy to DOWNY, czy to KLOWNY!, a może ino hybryda DOWNA z KLOWNEM!

W GOOGLE wystarczy wpisać hasło: ksiądz molestuje dzieci, a FILMY otwierają się niczym KSIĘGA (z)BAWIENIA "BUBLIA".

 

Więcej kabaretowej DROGI (z)BAWIENIA po wpisaniu w GOOGLE:

Yertwww%4#_Tr34g

 

Więcej na:

http://www.se.pl/ksiadz,1806/


 

spektaKULarnym Gwoździem do Trumny był EXPERYMENT NAUKOWY w czasie LUBELSKIEGO FESTIWALU NAUKI, o którym informowała również wielka reklama na KUL-u:

 

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC wraz z innymi ludźmi przytaszczył WODĘ w BUTELKACH, a by ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI spektakularnie psychoPATycznego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO zamieniły ją NA WINO!

Hab.(itowi) CUDOWALI, CUDOWALI i... i Nycz nie wyCUDowali!

Jeden nawet chciał złożenia Tradycyjnej Ofiary zapominając, że SAM JEST OFIARĄ!

W tem ŚW.(iętem) MIEJSCU Związek zachęca pozostałych, aby zapier...niczali z flaszkami wody do spektaKULarnie Hab.(itowych) - NIE SE POCUDUJĄ..., a przed ogłoszeniem JP 2 ŚW.(irniętym) prezencik jak w mordę szczelił!

Taki CUD mogą nawet ATEIŚCI, czyli NORMALNI, umieścić na planowanych BILBOARDACH...

w KULejce stoją: PIJANI z PSYCHICZNYMI...

 

Przed ogłoszeniem JP 2 ŚW.(irniętym) prezencik jak w mordę szczelił!

 

Jednym Słowem: ŚMIECH, TO ZDROWIE na DRODZE (z)BAWIENIA!

 

Wszystkich ksieŻULI uznać należy za DEALERÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW (intelektualnych) czyli UZALEŻNIONYCH.

 

ArcyLubelski ma spektaKULarnie psychoPATyczny problem - NIE WIE kto namalował ostatnią KULację wiszącą w Kuroewnych Włościach! K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC podrzuca - dla zabicia NUDY - ŚW.(irnięty) pomysł: MOŻE KTOŚ z Universytetu Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII dysponującym faKULtetem AUTYSTYCZNYM! Siłą rozpędu Autysci pełniący swe powołanie do Sztuki Sakralnej mogą tez pier...dyknać malunek nowego Image Ducha ŚW.(irniętego) pod Postacią KULoPATwy pokazującej jak AXCELENCJE z księŻULAMI wyprowadziły LUD BOŻY w pole! Z powodzonkiem nowy stwór schizofrenicznej i Apokaliptycznej wyobraźni może latać nad planatcją kąKUL-ii czyli BUBLIJNEGO chwastu KAKOL podlewanego Wodą Święconą i hodowanego na KUL-u!

 

Namalowany pomysł rozejdzie się Pieronkiem i trzeba będzie wprowadzić ograniczenia finansowe w postaci bonów o nazwie ZABO - ino za ZABO - BONY będzie można nabywać Sztukę Sakralną!

 

Wniebowzięte ksieŻULE - wzorem byłego ArcyLubelskiego Życińskiego - obwieszą faKULtety Autystyczne Uniwersytetu Pod Wezwaniem Maryi Skłodowskiej - Kurii ŚW.(ięconymi) Dyplomami, pod którymi ustawią Klęczniki Do Adoracji.

 

W KULuarach Autystycznych i w pozostałych faKULtetach może też wisieć KRZYŻ z budzikiem - od tego pomysłu obowiązują PRAWA AUTORSKIE!

 

Nie jest to ino jedyna rzecz, której NIE WIE ArcyBudzik! Od ponad 2000 lat nikt ze ŚW.(irniętych), w tym i ArcyBudzik, nie wie KTO BYŁ OJCEM JEZUSA, a o to głowa Go nie boli - jak Mu (w)MÓWILI - tak AMINENCJA (z)WMAWIA INNYM, że MAŃKA JEST ŚW.(irnięta), choc "ŚWIETĄ" nie była i DAŁA NIE WIADOMO KOMU!

 

Za parę dni będzie aktywowany nawet RÓŻANIEC z Budzikiem, a nawet sam Budzik takie jak Mańka określał na "Q"! I pomyslec ino, że od OJCA ŚW.(irniętego) poczynając KLEPIĄ bezmyślnie do znudzenia: "ZDROWAS MARYJO...": Różaniec więc powinien być ODPRAWIANY PRZY DROGACH - na stojąco! Można se ino kląć po Katolicku: "KURIA JEGO MAĆ"!

 

Jak będzie wyglądała OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA? Nie inaczej jak tylko tak, jak UCZYŁA INSTYNKTU cała ŚW.(irnieta) EKIPA, bo trudno mówić, że mają POWOŁANIE - może i maja ino, że do (z)BAWIENIA LUDZI. W Kuriewnym żargonie OSTATNIA DROGA (z)BAWIENIA WYGLĄDA TAK:

 

1) księŻULEK udzielający Pogrzebu to POGRZEBACZ;
2) główna aleja cmentarna ma nazwę Po Trupie Aby Do Celu;

3) Obrzędy Pogrzebowe - Zabawa W Chowanego...

z Rzeczy Ostatecznych w Slangu Liturgicznym ostateczna nomenklatura:

1) Niebo – to: niebo nie!
2) Piekło – Piekarnia Kościelna;
3) Czyściec – Pralnia Kościelna.


I tak wygląda obietnica Drogi (z)BAWIENIA, która dobiega końca... wśród Nabożnej PieśniMATKO NIEBIESKIEGO PANA ŚLICZNAŚ INO PO KOLANA...”

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć:jeden Inbecyl,dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle... i tak w nieskończoność,a na końcu nieskończoności – Św.(irnięty)...

Obracając się w Świecie KANIBALIZMU(„wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i WAMPIRYZMU(„wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego- taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat,CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”

 

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas(z)BAWIĆ.I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr...ia Jego Mać - , a K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC kroczy Drogą (z)BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z)BAWIĆ:


1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

 

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS.KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ),KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

 

W Kościele STAN WOJENNY i PRIMA APRILIS trwają wiecznie – wiecznie z kimś walczą i wszystkich oszukują... i wiecznie odstawiają SZOPOKĘ NA ŻYWCA wyznaczającą Początek DROGI (z)BAWIENIA!

 

Jednym słowem – Oni majom nie po KUL-ei w głowie, a w Niebie wszystko jest O GEY!

 

W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ..

 

.

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" oraz z KROPKAMI i BEZ KROPEK między literami -czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni!

 

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

 

Zostańcie z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

 

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" )

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.2:

 

17) „GAZETA POMORSKA” z dn. 8.VII.2013 r. w artyKULe "Skok na kasę o. Tadeusza Rydzyka" pokazuje, że ludzie są mądrzejsi od Pana Boga.

Dziwne, że RY(d)ZYKOWNY Ojciec nie korzysta ze ŚW.(irniętego) BANKU WIELKOPO... rozwiń

Avatar
(dr)WALE(nie) SAKRALNE / 27 września 2013 o 12:39

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!


 

To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia... tematu!


 

Kościół Katolicki OGŁUPIA DZIECI już od momentu przygotowania do I KOMUNII ŚW.(irtniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to nie będzie mogło się (z)BAWIĆ!


 

Kończąc WATYKAŃSKĄ SZKOŁĘ AKTORSKĄ można ino ODSTAWIAĆ KABARET (z)BAWIENIA. SW.(irnieci) Przebierańcy przegrywają nawet z aktorami, bo umią ino JEDNOM ROLĘ od ponad 2000 lat! Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU czerpiącego ŚW.(irnięte) Natchnienie z Flaszki KRWI PAŃSKIEJ, po której można odstawiać całkiem niezłą SZOPKĘ z Ograniczoną gestyKULacją: "PAN Z WAMI", "PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW...", "W IMIĘ OJCA I SYNA...";... można też se klęknąć na prawe KUL-anko lub na dwa KULanka!


 

Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU.


 

Aktualnie sam AryLubelski ma problem: KTO NAMALOWAŁ Kuriewną Ostatnią KULację?


 

Dla zabicia nudy trzeba coś robić, ale tak Mu (w)MÓWLI przez cały czas, że prawie ŚW.(irnięty) Bidulka nie widzi psychoPATycznych problemów w "BUBLII", np.:


A może tak Axcelencja obudzi resztki intelektu (jeśli jeszcze są) i ustali KTO JEST OJCEM JEZUSA (z)BAWICIELA! Od ponad 2000 lat nikt tego nie wie, bo Mańka dała nie wiadomo komu - tego nie wiedział ŚW.(irnięty) PIETER, a po nim wszystkie PAPCIE! "OTO WIELKA TAJEMNICA WIA(g)RY"!

 

 

Gdyby jeszcze, nie daj BORze, Aminencja chciał wiedzieć KTO WYMYŚLIŁ Krzyż z budzikiem, to oczywiście K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC! w razie uruchomienia Świętej Produkcji OBOWIĄZUJĄ PRAWA AUTORSKIE!

 


 Nauczycielska Rola Kościoła polega na (w)MÓWIENIU, a od Ojca ŚW.(irniętego) poczynając przez wszystkie księŻULE i Zakonnice - ONI WSZYSTKO ino (w)MAWIAJĄ!

Utrudzeni Globetrotterzy i Protestujący zapier...niczający DROGĄ (z)BAWIENIA wytyczoną przez Axcelencje, ksieŻULI i ZAKONNICE mogą w ramach relaksu podziwiać inne WYCZYNY AMINENCJI, ksieŻULI i ZAKONNIC mających SILNĄ WIA(g)RĘ, że wszystkich (z)BAWIĄ - w sezonie Pielgrzymkowym można idąc DROGĄ (z)BAWIENIA oglądać na Komóreczkach, Tablecikach niczym Modlitewnikach, a po pełnym relaksie UCAŁOWAĆ niczym Księgę (z)BAWIENIA "BUBLIĘ" -obraz Kórestwa Bożego jak w Mordę szczelił:


 

1.######/best/Nuns
( ... )
40. http://porno.sc/scj/...gebootytube.com
41. http://www.uhsextube...n/?4x159x173957
42. http://www.89.vc/cat...n/?4x79x1910826
43. http://www.shempegs.com/category/Nun/
44. http://porntuberocke...m/category/Nun/
45. http://porntubeholdi...ges/4x42x273908
46.http://www.e-cba.org/nun.shtml
47. http://www.gammaporn.../1/?4x20x273253
48. http://www.videosexa...index.php?q=nun
49. http://www.videosexa...index.php?q=nun
50. http://dadsflix.com/f/nun/?tc=1
51. http://arionmovies.com/f/nun/
52. http://www.allofadul...niches/nun.html
53. http://www.linkshit....niches/nun.html
54. http://imgsrc.ru/beetea/32398722.html

Ilu osobom ksieŻULE, AXCELENCJE i reKULekcjonisci na różne sposoby (Sakramentalnym Szeptem, Wrzaskiem z Ambony...) zakazały BOSKIEGO(z)BAWIENIA?,mszczą się nawet na ich DZIECIACH ZAMYKAJĄC IM BRAMY (z)BAWIENIA, a wszystko wskazuje na to, że NIEŹLE PIER...lą!

 

Oprócz znanych schorzeń: ECCLESIOFOBII z TEOFILIĄ przechodzą KULejny psychoPATyczny atak: OBJAWY OBJAWIENIA!

Za Pokutę w Okresie WIELKIEGO... (z)BAWIENIA można się NAWRÓCIĆ z tym, że PROSTO DO DOMU!

Porównując ŚW.(irniętą) TEORIĘ "ŻWIASTOWANIA"wg. Downa dziwić się należy, że Cały Zespół e-PiS-kopatu (Downa) jest za...!


 

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia "Władcy Dusz" - to już nawet WŁADCY D"u"P!


 

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM!


 

Wzorując się na polskim wieszczu Janie KOCHANOWSKIM i jego "ODPRAWIE POSŁÓW GRECKICH" Axcelencje wpadły na pomysł ODPRAWIANIA POSŁÓW do SEJM(inari)U(m).

Obiecując każdemu INO (z)BAWIENIE bawią wszystkich na okrągło ODPRAWIAJĄC WSZYSTKO, co się da - niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE z Kwitkiem... Taki to już EFEKT FRANCISZKA (z)BAWICIELA!


 

Polska to KATOLICKI KRAJ i ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK.


 

AMINENCJE z księŻULAMI ODPRAWIĄ wszystkich pieronkiem -każdemu KRZYŻYK na drogę, a Majówek i BOŻEGO CIAŁA to już nie będzie komu ODPRAWIAĆ! Będzie to Najnowsza Koncelebra Celników z Duchownymi...


 

Tylko we wrześniu multimedialna prasa doniosła:

(wcześniej też były niezłe CUDA(ki):


 

1) "gazeta wyborcza" z dn. 4.IX.2013 r. w artyKULe "Papież Franciszek odwołał polskiego biskupa. "Podejrzenia o pedofilię". Chodzi tu o NUNCJUSZA APOSTOLSKIEGO w Dominikanie Arcybiskupa Józefa WESOŁOWSKIEGO, który głosił Prawdy WIA(g)RY ŚW.(irniętej) zpedofilską pieśnią Liturgiczną :"KIEDYŚ O JEZU CHODZIŁ PO ŚWIECIE". Wzorem polskich Axcelencji organizował też Najświętsze Ofiary Pedofilskie, Katechezy, Spowiedź, I Komunię i obowiązkowe reKULekcje ino dla Dzieci, na które Rodzicom WSTĘP WZBRONIONY, a jak ktoś przyjdzie, to MissJonasz Wrzaskiem z Ambony lub od Ołtarza Go wypier...niczy! W "BUBLII" zaś STOI jak byk: "PRZYJACIELU, PO COŚ PRZYSZEDŁ"? Widać z tego, że obecny Ojciec ŚW.(irnięty) FRANCISZEK (z)BAWICIEL to WŁADCA D"u"P! - na D"u"PIE robi Boski Interes!

2) "SUPEREXPRESS" z dn. 5.VIII.2013 r. zamieścił artykuł "Polski biskup podejrzany o pedofilię został odwołany!" kontynuuje temat "gazety wyborczej" pokazując, że nie tylko SILNA WIA(g)RA PROWADZI DO (z)BAWIENIA, ale D"u"PA TEŻ! Takie to już ŚW.(irnięte) ZBOCZKI... Jedenwzięty ze SLAMSÓW wpypier...niczył Drugiego ze SLAMSÓW pokazując jak wygląda ŚW.(irnięta) Walka między Slums Manami! DO(w)N Francesco (z)BAWICIEL w Boski sposób postara się, aby wszystkie Najświętsze OfiaryPedofilskie zostały Odprawione z Kwitkiem!

Watykan od X-czasu chlubi się e-papieżami, a obecny FRANCESCO (z)BAWICIEL to e-ROTOMAN!

3) "NEWSWEEK" z dn. 27.VIII.2013 w artyKULe: w artyKULe "Sondaż: Polski Kościół ma za duży wpływ na politykę" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła. Wygląda Ona Bosko - Wszyscy ŚW.(irnieci) czyli MIĘDZY KLOWNEM, A DOWNEM! AMINENCJE z całą resztą zaś tworzą zgrany Alkoholowy ZESPÓŁ DOWNA. Sondaże pokazują jak ludzie mają DOŚĆ (z)BAWIENIA przez Spółkę (z)BAWICIELI z Ograniczoną Odpowiedzialnością Intelektualnączyli WATYKAŃSKĄ Szkołę Aktorską szKULącą ino do jednej roli oraz ograniczonej gestyKULacji: "Pan z wami"; Przez Wszystkie wieki wieków..." "W Imię Ojca i Syna..." - i to wszystko na KULanach czyli amen!

4) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 4.IX.2013 r. w artyKULe "Czarnia kadzidlańska. Wulgaryzmy na kościele" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego najprędzej wypier...niczonego z Kościoła. Związek od lat pokazujejakimi WULGARYZMAMI operują AXCELENCJE z księŻULAMI i co wyczyniają Zakonnice! Żaden AXCELENCJA i księŻU:LO nie zapier...nicza MODŁÓW z pamięci ino czyta - gdyby tak przypier... z pamięci Mszę ŚW.(irniętą), to Kościół byłby pusty! leciałaby qrwa za qrwą i qtas za qutasem...! I w tym przypadku nikomu NYCZ SIĘ NIE STAŁO ino CZARNEMU BETONOWI odbiła szajba!

5) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 6.IX.2013 r. w artyKULe 1): "KUL w finansowych tarapatach. Zamyka kierunki, zwalnia pracowników" oPiSujeprognozy (z)BAWIENIA w mało optymistyczny sposób, po przeczytaniu których nawet Ojciec ŚW.(irnięty) z AMINENCJAMI może westchnąć: "KUL-wa, pada"...

spektaKULarnie katolcki poziom POŻAL SIĘ BOŻE powinny odzwierciedlać KUL-awe tytuły naukowe:

1) mgr - to BARANEK - skrót BARAN.
2) dr - to BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające PoziomPożal Się Boże...

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INOBŁYSZCZY GŁUPOA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

6) "SUPEREXPRESS" z dn. 7.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Polski arcybiskup płacił 7 zł za seks z chłopcami?" oPiSuje Qrewskie "BÓG ZAPŁAĆ", bo tak płacił Axcelencja Abp. Józef WESOŁOWSKI. Sam Watykan od X-czasu szczyci się e-Papieżami - obecny zaś FRANCESCO (z)BAWICIEL to oczywiście e - ROTOMAN!, a poprzednikom też nycz nie brakowało! Ciekawe, że DO(w)FRANCO (z)BAWICIEL gania ŚW.(irnięte) Qrestwo, a BIBLIJNA MAŃKA wcale lepsza nie była - do tej pory NIE WIADOMO kto JEST Ojcem Jezusa - tego nie wie nawet obecny FRANCO (z)BAWICIEL!

7)"gk24" z dn.7.IX.2013 w artyKULe "40 dzieci odebrano sekcie w Niemczech [wideo]".

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W"i ASC od roku 1980-tego, w szczególności zaś od 1994 w internecie oPiSuje funkcjonowanieWATYKAŃSKIEJ SEKTY (z)BAWICIELI kierowanej przez DO(w)N Papieża! To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy tylko od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawiania tematu. KOŚCIÓŁ KATOLICKI spełnia wszelkie warunki SEKTY: Ogłupia już od DZIECKA przygotowując do I KOMUNII ŚW.(irniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to się nie będzie mogło (z)BAWIĆ! Takie tortury intelektualne serwuje SZEF SEKTYDO(w)N OJCIEC ŚW. (irnięty) używający PSEUDONIMU - obecny toFANCESCO (z)BAWICIEL, a o Polaku to żal nawet mówić!

8) "SUPEREXPRESS" z dn. 9.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Ksiądz Krzysztof G. z Pabianic: Za 50 zł nie ochrzczę waszego dziecka!" oPiSuje Działalność Gospodarczą Kościoła. Nycz za "Bóg Zapłać" nie ma, a np. stare żarówki ciągną prąd jak cho"le"ra". Żaden ksieŻULO nie wpadł na pomysł wymiany na LED-y, poza tym mogą wykorzystać ŚW.(irnięte) Wynalazki w stylu ŚWIATŁOSCI WIEKUISTEJ, ŚWIATŁA DUCHA ŚW.(irniętego)... te jak zabłysną to będzie "WIDNO JAK U MURZYNA W D"u"PIE"! Porównując zachowanie księŻULA z PEDO sprawą NUNCJUSZA APOSTOLSKIEGO Józka WESOŁOWSKIEGO, którego również oPiSał "SE":("SUPEREXPRESS" z dn. 7.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Polski arcybiskup płacił 7 zł za seks z chłopcami?") pokazuje prawdziwą (z)CENĘ (z)BAWIENIA- Qrewskie "BÓG ZAPŁAĆ", bo tak płacił Axcelencja Abp. Józef WESOŁOWSKI. Sam Watykan od X-czasu szczyci się e-Papieżami - obecny zaś FRANCESCO (z)BAWICIEL to przecież e- ROTOMAN!

9) "DZIENNIK WSCHODNI" z dn. 9.IX.2013 r. w artyKULe: "Drogowskazy do kościoła? Tylko jakie - zakazy czy nakazy?" oPiSuje UZALEŻNIENIE od SILNEJ WIA(g)RY jednego z bezRADNYCH Lublina! Wszysykie UZALEŻNIENE ĆPUNY podlegają leczeniu, a więc ZWOLNIENIU Z OBOWIĄZKU PRACY! Aby zaspokoić głódź SILNEJ WIA(g)RY WMAWIANEJ przy Każdej okazji K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASCproponuje ustawić DROGOWSKAZY (z)BAWIENIA: KRZYŻ Z BUDZIKIEM(digital). Obecny ArcuAminencja lubelski to Stanisław BUDZIK, który pokazuje jak można wszystkich (z)BAWIĆ! (zbieżność symboli zamierzona). Jak ustalił Związek chodzi o bezRADNEGO Piotra Krzysztofa KUTEGO! K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" i ASC podrzuca Mu najnowszy pomysł (z)BAWIENIA: wzorem ścieżek rowerowych ŚCIEŻKI DO KOŚCIOŁA! Chyba tego nie pokryje UE ino ŚW.(irnięta) Firma Budowlana "Kuria Jego Mać"! Jak pokazuje historia wyborcza obecnie niezrzeszony bezRADNYKuty jest byłym PiS-owcem, a pomysłem (z)BAWIENIA poPiSał się niczym Brat JAROSŁAW, że jest PiS-dnięty! Na każdej ścieżce powinien staćKRZYŻ Z BUDZIKIEM informujący dzie można się (z)BAWIĆ...

10) "ECHO DNIA" z dn. 11.IX2013 r. w artyKULe: "Renata Janik oficjalnie nowym posłem. W Sejmie towarzyszyli jej mąż, córka i… zaprzyjaźnieni księża"

oPiSuje DEPARTAMENT (z)BAWIENIA i SEJM(inarium) na WIEJSKIEJ okupowane przez księŻULI przy każdej okazji. Dewotka Renata Janik będzie chyba uczona SILNEJ WIA(g)RY czyniącej CUDA(ków) w drodze do NAJŚWIĘTSZEJ OJCZYZNY, w której wszyscy będą chodzić na KUL-anach lub o KUL-ach! Historia (z)BAWIENIA pokazuje, że 29.I.2007 r. poważnie złamał rękę Brat Jarosław zapier...niczajac na Gorzkie Żale! Lecąc w dół nie zdążył nawet krzyknąć „BORze Ratuj”!!! Była to Niebieska Nagroda za uchwalenie 20 mln. Na Świątynie Bożej Opaczności. Nawet sam ówczesny Prymas Polski Ks. Kardynał Józef Glemp nycz Mu nie powiedział, żenajpierw należy wpłacić, a ewentualnie później uchwalić!... Bez Miłosierdzia więc Boskiego przejechali się po Bracie Jarosławie..., a Brat Jarosław ... , aBrat Jarosław dalej chce wszystkich (z)BAWIĆ pokazując jak bardzo jest UZALEŻNIONY od ŚW.(irniętej) WIA(g)RY!, a LUD BOŻY Uzbrojony w SILNĄ WIA(g)RĘ skanduje: "JAROSŁAW - POLSKĘ (z)BAW"!

Zadaniem księŻULI KAPELANÓW było i jest ROZŁOŻENIE WSZYSTKIEGO OD ŚRODKA i przejecie WŁADZY. Czego wiec nauczą POSŁANKĘ RENATKĘ zaprzyjaźnione ksieŻULKI? chyba ino tylko najnowszej Modlitwy: "BORze PROWADŹ"; "BORze POMÓŻ"..., a lecąc do roboty z językiem na brodzie będzie Anielskim głosem wszystkich pozdrawiać: "SZCZĘŚĆBORze"!

11) "SUPEREXPRESS" z dn. 11.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Mąż się zabił bo ksiądz go molestował" oPiSuje "EFEKT FRACISZKA" e-ROTOMANA! Dzięki BOGU ludzie TARGAJĄ SIĘ NA ZYCIE niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE! Omawiany przypadek odnosi się do MĘŻĄ PEDAŁOWANEGO przez księŻULA (z)BAWICIELA!

12) "SUPEREXPRESS" z dn. 13.IX.2013 r. zamieścił artykuł "Żona ofiary do księdza: Zobacz co zrobiłeś!" ukauje SILNĄ WIA(g)RĘ męża, który popełnił samobójstwo. Z Bożą Pomocą był Pedałowany przez księŻULA śpiewającego Hymn Dziękczynny: "Z RĄK KAPŁAŃSKICH PRZYJMIJ PANIE..." - taki to już EFEK FRANCISZKA (z)BAWICIELA z Watykańskiego Państwa (z)BAWIENIA!

13) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 17.IX.2013 r. w artyłach: 1):"Szatan w katolickiej szkole? Tak, to zeszyty z Hello Kitty" oraz 2): "Ks. Sławomir Kostrzewa: Wiele bajek, książek, filmów i zabawek szkodzi dzieciom [PREZENTACJA]" pokazuje skutki Nauczycielskiej Roli Kościoła - tak wszystkich AXCELENCJE uczyły, że SAME ZGŁUPIAŁY. Na trwającym w Lublinie (od 15.IX.2013 r.) FESTIWALU NAUKI swoje 3 - grosze wtrącił KUL wieszając reklamę tego ŚWIĘTEGO Wydarzenia. spektaKULarnym Gwoździem do Trumny był EXPERYMENT NAUKOWY: do spektaKULarnie psychoPATycznych Hab.(itowych) Związek zaniósł kupioną w sklepie 5-litrową FLASZKĘ WODY z propozycją ZAMIANY jej na WINO! CZARNY BETON CUDOWAŁ, cudował i... i nycz! Jeden nawet chciał żeby złożyć OFIARĘ zapominając, ze sam JEST OFIARĄ!

w KULejce stoją PIER...nięci i PIJANI, a NIECH SE CUDUJĄ, wierząc, że ino SILNA WIA(g)RA CZYNI CUDA!

Poczynając od samego OJCA ŚW.(irniętego), którego EFEKT FRANCISZKA przynosi OWOCE SILNEJ WIA(g)RY pokazujące e-Papieża czyli e-ROTOMANA!

Ograniczając wszystko CZARNY BETON zapomina w BOSKIEJ NIEPAMIĘCI, że nycz innego nie ma do zaoferowania. Jako Specjaliści od jednej ino książki "BUBLII" i jednego ZNAKU (z)BAWIENIA wciskają KIT(t)Y o WSZECHOCY B.(L).O.G.A.! Skończyły się czasy, w której ksieŻULE błyszczały inteligencją - teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle INTELIGENCJI.

Axcelencje dadzą wszystkim ino Znak (z)BAWIENIA - Krzyż z "BUBLIĄ" i zapanuje Święty Spokój!

14) "TYGODNIK OSTROŁĘCKI" z dn. 16.IX.2013 r. w artyKULe "Lubiel: Uszkodzili pomnik papieża" oPiSuje Boskie Pomysły Ludu Bożego najprędzej wypier...niczonego z Kościoła. Związek od lat pokazuje jakimi WULGARYZMAMI operują AXCELENCJE z księŻULAMI i co wyczyniająZakonnice! Ukryte (niczym JEZUS w EUCHARYSTII) reKULekcje NARODOWE przynoszą OWOCE (z)BAWIENIA jako prezent nadchodzącej KANONIZACJI OJCA ŚW.(irniętego) JP 2. Im bardziej CZARNY BETON ludziom chce dopier...lić - tym ludzie dopier...niczają Im na całego i jak zwykle NIKOMU NYCZ SIĘ NIE STAŁO ino AMINENCJOM odbiła SZAJBA! POLKSA to CUDOWNY KRAJ - same CUDA(ki) z Efektem FRANCISZKA (z)BAWICIELA! 2010 r. w "DZIENNIKU WSCHODNIM" jakiś wKULwiony AXCELENCJA zamieścił pod adresem Związku taki wPiS: „No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne” . - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”Wpis #26;”~gość~~” 6.VII.2010; godz. 00;24). AMINENCJA trochę poczekał i stał się CUD: LEB MU UPIER...!

15) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 17.IX.2013 r. w artyKULe: "Hello Kitty wróci do szkoły. Dyrektorka wycofała zakaz" pokazuje skutki Nauczycielskiej Roli Kościoła - tak wszystkich AXCELENCJE uczyły, że same ZGŁUPIAŁY! Wycofanie się dyrektorki - (z)BAWICIELKI pokazuje, że w DEMOKRACJI przegrywa nawet (z)BAWICIEL ŚWIATA, a prorocze słowa Prymasa 1000-Lecia Ks. Kard. Józefa GLEMPA wypowiedziane w latach 1980-tych (lata SOLIDARNOŚCI): "W SPORZE LUDU Z WŁADZĄ PRAWDA ZAWSZE LEŻY PO STRONIE LUDZI" wyglądają jak Głupota Kościoła pokazując ino prawdziwą Twarz księŻULI, AMINENCJI i ZAKONNIC: Ani to DOWN, ani to KLOWN! Jednym słowem (z)BAWICIELE ŚWIATA pokazujące jak "HELLO KITTY" wykończyła SAKRAMENTALNE KIT(t)Y!

16) "GŁOS WIELKOPOLSKI" z dn. 18.IX.2013 r. w artyKULe: ""Musimy przecież z czegoś żyć!". Polscy księża o apelu Franciszka" pokazuje prawdziwą Twarz Kościoła: ani to DOWN, ani to KLOWN - jednym słowem (niczym Słowo Boże) (z)BAWICIELE ŚWIATA. Obecny Vive Bóg idealnie pasuje do całej paPIESKIEJ Galerii (dostępnej w necie): pier...nięty PIUS XI wynalazca DOGMATÓW, (...) Ojciec ŚW.(irnięty) JP 2, Szkop - (z)BAWICIEL i ... EFEKT FRANCISZKA - (z)BAWICIELA! Wcześniej podobne Wizje Schizofreniczne miał ŚW.(irnięty) JAN Apostoł spisując je w KSIĘDZE (z)BAWIENIA jako APOKALIPSA!

Aby podreperować spektaKULarną Dziurę Budżetową materiałochłonne HABITY czas najwyższy zastąpić najnowszymi Trendami przyodziewku(z)BAWIENIA w stylu STRING:

księŻULEK w stringach:
1) na szyi biała nitka;
2) od niej z przodu i z tylu zwisa do ziemi np. czarna nitka (lub innego KULoru).

Identycznie powinny wyglądać Szatki Liturgiczne...

Zakonnica w stringach:

1) na głowie biała nitka;
2) od nitki na głowie zwisa do pasa z tyłu np. niebieska nitka (lub innego KULoru);
3) na szyi biała nitka;
4) od nitki na szyi z przodu i z tyłu zwisa do ziemi np. niebieska nitka (lub innego KULoru).

W upalne dni (np. Procesja Bożego Ciała z Oktawą włącznie, Pielgrzymki...) Stroje Liturgiczne jak znalazł! Odchudzi też pękające Zakrystie, a właściwie GARDEROBY, w których krząta się GARDEROBIANY, a nie Kościelny!

Jest to prawdziwy CUD (z)BAWIENIA, bo można POŚWIĘCIĆ... jedną szpulkę dla wszystkich CUD(ak)ÓW...

Poza tym wszelkie ubytki na Świętych Kontach Bankowych powinien uzupełnić BANK WIELKOPOSTNY udzielając Kredytu z rachunku RO - RATNIEGO i płatnego w RO - RATACH!

Do kompletu AXCELENCJE z Siostrzyczkami powinny sprzedawać wódkę o nazwie ROZ. Praktyka pokazała, że ten ŚW.(irnięty) wyrób "KREW PAŃSKA STRONG" cieszy się wielkim powodzeniem, a krzątające się za ladą Siostrzyczki nie nadążają z obsługą podchmielonych gości - JEDEN Z NICH PCHA SIĘ BEZ KOLEJKI i głosem wskazującym na spożycie pyta głośno: PROSIEM SIOSTRY, CZI JEST ROZWÓDKA?, a biegająca Siostra woła na całe gardło: SIOSTRO MARIO -KTOŚ DO SIOSTRY!

Po takiej ROZ Wódce można ino ostawiać SZOPKĘ!

Jak pokazuje Historia Kościoła, to słynny KAPELAN SOLIDARNOŚCI ksieŻULO Prałat JANKOWSKI z Gdańska na ALKOHOLU robił BOSKI INTERES!

TARGI SAKRALNE czyli "MARZENIA I SNY O POTĘDZE" (z)BAWIENIA: cz.1:

K"Z" N"S"Z"Z" S"O"L"I"D"A"R"N"O"Ś"Ć" O"R"G"A"N"I"S"T"Ó"W" prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można(z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie... rozwiń

Avatar
życzliwy / 27 września 2013 o 12:13

Chłopaki będzie wszystko o czym tylko pomyślicie więc wystarczy  pofatygować się z zasobnym portfelem.Darmochy nie ma!!!

Avatar
structions / 27 września 2013 o 10:03

Już nie będą musieli robić zakupów lalek -chlopców w sexshopach te nabędą na targach.Klimat chłodniejszy jak na Dominikanie ale chuć rozgrzewa i pan Kowalczyk prezes na Polskę powinien zrobić zakupy hurtowe dla swych urzędników.Zawsze to taniej.

Avatar
Marek / 27 września 2013 o 09:58

A będzie gej-parada?

Avatar
antek_ministrant / 27 września 2013 o 08:44

A będzie bielizna dla ministrantów?

Avatar
Dominik / 27 września 2013 o 01:36

A męskie hostessy z Dominikany??? :)))

Avatar
LEXUS / 27 września 2013 o 00:19

Czy Lexusy będą ?

Avatar
ŚMIETANA / 27 września 2013 o 00:17

Czy śmietana też będzie ?

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 220 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.