środa, 24 stycznia 2018 r.

Lublin

Targi sakralne LUBSACRO w Lublinie rozpoczęte (zdjęcia, wideo)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 listopada 2011, 16:16

65 wystawców prezentuje swoje wyroby na targach sakralnych LUBSACRO, które potrwają do czwartku. Poza sutannami, czy winem mszalnym można zobaczyć kościelne info-maty, czy podgrzewane ławki i konfesjonały.

– Przyjechałem z Kolna w diecezji Łomżyńskiej. Kościół, w którym pracuję ma 7 lat, na pewno przyda się w nim szopka, bo część wyposażenia spłonęła w pożarze – mówi ksiądz Wojciech Stefaniak.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
MATKA (z)BAWICIELA
kanonizowany
(9) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (23 września 2015 o 12:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
w tym roku patronem targów sakralnych Lubsacro będzie m.in. portal katolicki www.twojaparafia.pl
Rozwiń
MATKA (z)BAWICIELA
MATKA (z)BAWICIELA (22 stycznia 2012 o 19:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]KULtowe i PATologiczne TARGI (z)BAWIENIA:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY czyli jak można (z)BAWIĆ ŚWIAT oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

KZ NSZZ SOLIDARNOĆ ORGANISTÓW i ASC nie raz wspominał o poziomie intelektualnym opartym o KULtową KSIĘGĘ (Z)BAWIENIA - jest to PAT-ologiczny KAT-olicki poziom POŻAL SIĘ BOŻE!

„Superexpress” z dn. 17.XI.2011 r. w artyKULe „Ojciec Pio BYŁ OSZUSTEM?” potwierdza to, co od X lat pokazywał KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. OTO TREŚĆ ARTYKUŁU (z pominięciem fotki Pio):

„Prawdziwa burza wybuchła we Włoszech po publikacji najnowszej książki prof. Sergio Luzzatto (48 l.) z uniwersytetu w Genui. Historyk dowodzi w niej, że święty Ojciec Pio (81 l.) był oszustem - jego stygmaty nie były oznaką naznaczenia przez Boga, ale efektem działania kwasu karbolowego.
Według naukowca, krwawiące przez 50 lat rany na ciele Ojca Pio to bardzo udana mistyfikacja.
Historyk dotarł do dokumentów z watykańskich archiwów. Jeden z nich dotyczy zeznań aptekarki Marii De Vito z San Giovanni Rotondo, od której Ojciec Pio kupował kwas karbolowy. Według aptekarki duchowny wyjaśniał, że środek ten potrzebny mu jest do odkażania igieł i prosił ją, by zachowała to w tajemnicy.
Kwas karbolowy, czyli fenol, w dużym stężeniu jest toksyczny w kontakcie z ludzkim ciałem, powoduje martwicę przenikającą do głębszych warstw skóry.
Według autora książki to właśnie działanie tego kwasu powodowało, że rany Ojca Pio były ciągle świeże i jątrzące się. Luzzatto sugeruje też, że Watykan tak naprawdę nigdy nie chciał ogłosić Pio świętym, ale hierarchowie kościelni zrobili to pod presją wiernych bezgranicznie wierzących w stygmaty i moc uzdrawiania zakonnika, nawet po jego śmierci w 1968 roku.
Sergio Luzzatto znany jest we Włoszech ze swojego sceptycyzmu co do świętości Ojca Pio i już wcześniej przekonywał, że kapucyn nie powinien być kanonizowany.”

Nie jest to jedyne odkrycie – w KULejnym PATologicznym artyKULe „Żegnaj Watykanie!” - opublikowany przez „NEWSWEEK” z dn. 20.XI.2011. Artykuł jest znacznie dłuższy i KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC odsyła zainteresowanych do wyszukiwarki „Newsweeka”. Chodzi w tym artyKULe o to, że Irlandia podziękowała Panu Bogu i zamknęła ambasadę w Vaticano!

Każdego roku Aminencje z Axcekencjami organizują se TARGI SAKRALNE - ostatni w listopadzie 2011 były w Lublinie i:

Skoro Axcelencje zaprezentowały „rozebrane zakonnice” prezentujące organy... to mogą jeszcze wprowadzić światowe trendy Mody Sakralnej – string:

księŻULE w stringach:

na szyi biała nitka, do której przywiązana jest czarna (lub innego KULoru) zwisajaca do ziemi.

Zakonnice w stringach:

na głowie biała nitka, do której przywiązana jest wlaściwego KULoru inna nitka (np. niebieska) zwisająca do pasa; na szyi biała nitka, doktórejprzywiązana jest zwisająca do ziemi nitka np. niebieska ( lub inne go KULoru).


W podobny sposób wyglądają najnowsze Szaty Liturgiczne!

Skoro już trącono prezentację organów sakralnych nie bez kozery będzie poradnik pozycji z nimi związanymi jako, że księŻULE z Axcelencjami też w tej Św.(irnietej) Materii nie Grzeszą, a media (prasa i TVP) rozgadały się na tematy 6-ualne niczym księŻULEK na Naukach Przedślubnych. Trudno prowadzić badania w imieniu Polaków pomijając księŻULKOW i Zakonnice - przecież to też Polacy, a do "Wielkich Tajemnic Wia(g)ry" należą ukryte pozycje niczym Jezus w eucharystii:

1) Pozycja I Komunii Świętej zaczynająca się w Konfesjonale (pogrzewanym dla księŻULKÓW), a kończąca się w mieszkaniu księŻULKA, w samochodzie lub w lesie...

2) Pozycja Sakramentu Bierzmowania – podobna do I Komunii Św.(irniętej) z tym, że Interesanci starsi wiekeim..., a Pamiątki też zostają...

3) Axcelencje z księŻULKAMI obradują aktualnie nad proPOZYCJĄ Chrztu Świętego i Ostatniego Namaszczenia...

Aby Lud Boży wpojone miał KUL-towe Prawdy Wia(g)ry ŚW.(irniętej) powinien pieronkiem odwiedzić strony www:
1) http://www.hugesextube.com/best/Nuns
2) http://www.tubesamples.com/best/Nuns
3) http://www.likexxxtube.com/best/Nuns
4) http://www.goldpornt...ages/nun1.shtml
5) http://www.tubepleas...&s=0&p=1&g=1045
6) http://www.freetubec...humb_id=3178886
7) http://www.yourpornb.../1/?4x62x863230
8) http://www.yourdarkd...yourpornbus.com
i można podziwiać jak funkcjonuje Kórestwo Boże! W oparciu o Główne Prawdy Wia(g)ry Św.(irniętej) bazujące na KSIĘDZE (z)BAWIENIA pod KULtowym i PATologicznym hasłem: „CO WOLNO SIOSTZYCZCE, AXCELENCJI I księŻULKOWI – TEGO NIE WOLNO LUDOWI”!

Dla Leniwych: Leniwi mogą sobie kliknąć w stronki zamieszczone w obecnym tekście, a zanim doczytają do końca wszystkie się otworzą – niczym (z)BAWENNE NIEBIOSA!

Taki Poradnik (w stylu Abpa DŁUGOSZA) może okazać się KUL-ejnym Hitem, a komu będzie ciężko szło zawsze może wezwać księŻULKA z Sakramentem Lubrykacji i Św. Olejami...... tylko problem jak przygotować się do takiej wizyty - czy nakryć ino stół białym obrusem?

Jak zwykle Axcelencje z Aminencjami nie nadążają za rozwojem sytuacji prezentując stare modele konfesjonałów mimo, że podgrzewane, aby Axcelencjom d... nie zmarzły. Współczesny Konfesjonał powinien być szczelnie zamknięty, pozbawiony kratek - jednym słowem KULoodporny, wyposażony w kamerki i mikrofon dla Ludu Bożego i monitorek z głośniczkiem lub słuchawkami dla księŻULKA!

Oprócz Targów Sakralnych Axcelencje powinny organizować wybory Miss - Tyficatora!

Jak właściwie wygląda wyznawanie wia(g)ry przez księŻULKÓW głoszących Dzieje (z)BAWIENIA:

Same księŻULKI zapier...niczają do miasta w cywilu, bo „Kto mnie wyzna przed ludźmi...” (Mt. 10; 32)bo wstydzą się Boskiej Nau(cz)ki.
KULejna PATologia to żegnanie się koło kościoła – kto widział przechodzącego księŻULKA obok Kościoła i robiącego znak Krzyża? - nikt, a pier...niczą z ambon i konfesjonałów, że „KTO MNIE WYZNA PRZED LUDŹMI...” i tak wygląda teoria zawarta w KSIĘDZE (z)BAWIENIA obrócona w czyn..., a wszystko to z ambon leci z właściwą sobie artyKULacją i gestyKULacją!

Wszystkim Św.(irniętym) Poczynaniom niech przyświeca Światło Ducha Św.(irniętego) pod postacią KULoPATwy pokazującej jak księŻULKI z Axcelencjami wędrują w Pole..., a tam KULeine PATologiczne możliwości KATolickie: można se hodować kąKULe! (kąKUL to Biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą).

I tu Powstaje KULejny PATologiczny problem jak silna konKULencja dla IQ – poziom inteligencji mierzony w INBECYLACH. Skala pomiaru obejmuje zakres od minus nieskończoności do zera – nie przewiduje wartości dodatnich, pomiaru może dokonać każdy: Na widok KULawych i PATologicznych może liczyć: jeden Inbecyl, dwa Inbecyle, trzy, czery Inbecyle... i tak w nieskończoność, a na końcu nieskończoności – Św.(irnięty)...

Propozycja emerytur księŻULKOWATYCH jest całkiem słuszna! Powinny być w wysokości BYŁYCH ESBEKÓW co równoznaczne jest z kwotami serwowanymi przez Fundusz dla osób niepełnosprawnych! I tak kończy się Św.(irnięta) Walka o Fundusz Kościelny...

Skoro Axcelencje z Aminencjami i księŻULKAMI wpier...niczyły się wszędzie to powinny też liczyć się z demokracją, wolnością słowa i innymi faktami, a nie pier...niczyć ino o Słowie Bożym!
Sam Aminencja Dziwsz zapomniał, żemoże dkonać CUDU - poświęcić świecką muzykę! Przecież w tak CUDOWNY SPOSÓB zamieniają świeckie jaja na PiS-anki! choć sama teoria CUDU mówi, że TO COŚ Z NICZEGO, a nie ZAMIANĄ JEDNEGO NA DRUGIE. Takimi też CUDA(ka)MI dysponuje KSIĘGA (z)BAWIENIA opisując CUDA JEZUSA! Przecież zamieniał JEDNO NA DRUGIE (np. wodę na wino) nie mógł ino zamienić GLUPICH NA MĄDRYCH, a tan CUD(ak) obowiązuje w kościele bez wyjątków...

Oceniając Krzyżowe Apele bezRadnych to: jak można sobie wyobrazić Szkopów bez Krzyża? Przecież poczynając od zamierzchłych czasów przez Krzyżaków, II Wojnę Światową i XXI wiek Szkopy zawsze walczyły z Krzyżem!, a obecny Szkop XVI na początku swej paPIESKIEJ Drogi rzekł ludziom: "DAJĘ WAM KRZYŻ DO WALKI"! Umiłowany zaś Poprzednik Umiłowanego Następcy mawiał: "WALCZYĆ O KOŚCIÓŁ AŻ DO PRZELANIA KRWI BO TYLKO KREW NAWRACA"! Jednym słowem - Krzyż to nowy artyKUL do walki...

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI, zapewniający, że chcą nas (z)BAWIĆ. I tu się nie pomylili, bo księŻULE z Axcelencjami na wieść o Związku klną na czym świat stoi – Kurrrr...ia Jego Mać - , a KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kroczy Drogą(z)BAWIENIA pokazując nawet Ludowi Bożemu jak łatwo można się (z)BAWIĆ:

1) OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP. BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS. EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA!

2) OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS. MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄ RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA...

Obracając się w Świecie KANIBALIZMU („wziął chleb... i rzekł <<Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje>>”) i WAMPIRYZMU („wziął kielich.. i rzekł <<Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka Ostatnia KUL-acja - bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”

KUL-ejny głośny występ trwa od 24.XII.2011 r. – Axcelencje pier...niczą jak Mańka (g)ruchała z gołębiem i (z)BAWIŁA ŚWIAT! czyli Św.(irnięty) 6.
Aby Niebieskie Wieści nie spadły jak GROM Z JASNEGO NIEBA na ludzi wszystkie te teorie poprzedzone są odpowiednim przygotowaniem w Okresie Adwentu, a do wierzących zaliczają się nawet lekarze (Oni chyba kończyli faKULtety gineKULogii Kościelnej)! - reKULekcje zdają egzamin bo jak do tej pory nikomu z ludzi szajba nie odbiła (z wyjątkiem Aminencji, Axcelencji,księŻULKÓW i Zakonnic) - jednym słowem odstawiają niezłą Szopkę...

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

spam

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)[/color]
Rozwiń
kanonizowany
kanonizowany (23 listopada 2011 o 12:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a jak to jest z zakonnicami? dają księżom?
mam ochotę na dziewicę i nie wiem czy w zakonie coś znajdę
Rozwiń
fsdbsdsbd
fsdbsdsbd (23 listopada 2011 o 11:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
wytrawne dzieciom nie smakuje
Rozwiń
patyk
patyk (23 listopada 2011 o 11:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
POWINNI PIĆ CZERWONE,MSZALNE.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (9)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!