sobota, 17 marca 2018 r.

Lublin

Telewizja pod lupą naukowców z KUL

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 listopada 2008, 14:27
Autor: (MB)

KUL jest pierwszą uczelnią w Polsce, na której powstało Laboratorium Psychoneurofizjologiczne ze Studiem High Definition. Dziś nowoczesna pracownia oficjalnie zainaugurowała swoją działalność.

WIDEO

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
ZOŁZA
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ZOŁZA
ZOŁZA (25 listopada 2008 o 15:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
KUL-ą w PŁOT:

Jak z tego wiadać jest to już KULejna nietrafiona decyzja KUL-awych i PAT-ologicznych "naukowców", na których temat nie raz wypowiadał sie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY.
Zamiast badać wpływ TV na szare komórki czyż nie bardziej trafione badania byłyby NAD WPŁYWEM BIBLII na te organy?
Na boskie niedorzeczności zawarte w świętych tekstach nie raz wypowiadał się KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC, a jak do tej pory uniknął inkwizycji... czemu każdy się dziwi - szczególnie Ci, którym się nie udało....
Jak obecnie wyglądają teorie biblijne (czyli w XXI wieku) w świetle najnowszych osiągnięć komunikacyjno - medialnych w odniesieniu do ostatnich wydarzeń Prezydenckich w Gruzji, gdzie ostrzelano KUL-kami Prezydenta R.P. i Gruzji?
Za to, że nycz nikomu się nie stało, znając nie ukrywanie swoich przekonań przez Prezydenta Kaczyńskiego powinien z wdzięcznością śpiewć hymn dziękczynny w obecności e-PiSkopatu[u]: "BORze coś POLSKĘ...". Obok krzyży wiszących w urzędach powinny wisieć napisy "CHROŃ MNIE BORze" lub "BORze PROWADŹ"...
Jak z tego widać punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, sam zaś wpływ biblii na szare komórki duchowieństwa ma negatywne wyniki.
Świadczy o tym stosunek kleru od roku 1980 do KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, słane groźby pd adresem Związku od roku 1980 i spełnienie ich w roku 1994 - nocne napady księży na mieszkania i rodziny Związkowców, zakaz opalania budynków zimą i wymrożone małe dzieci....
Informacji ile dusza zapragnie można czerpać z internetu po wpisaniu nazwy Żwiązku...
Kończąc KULejny wywód na tematy święte KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC w wątpliwość oddaje samą postać biblijnego Jezusa dającego apostołom do jedzenia swoje ciało i krew - przecież to KANIBALIZM, a tym walczył nawet Świat!
Zostańcie z B(L)OGIEM.

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!