sobota, 24 marca 2018 r.

Lublin

Teraz zapłacimy

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 kwietnia 2002, 22:39

Prawie 100 tysięcy mieszkańców Lubelszczyzny otrzyma wkrótce zaległe rachunki za rozmowy międzymiastowe wykonywane za pośrednictwem Niezależnego Operatora Międzystrefowego (prefiks 1044). Firma zapowiada, że średnia wysokości faktury wyniesie 40 zł.

Porozumienie pomiędzy TP SA a Niezależnym Operatorem Międzystrefowym przewiduje, że abonenci korzystający do tej pory z prefiksu 1044 otrzymają do końca maja rachunki za te rozmowy. Ci, którzy chcieliby wcześniej znać wysokość rachunku, mogą listownie lub za pośrednictwem faksu zasięgnąć informacji u wystawcy. Marcin Gruszka, rzecznik prasowy NOM, zapowiada, że telefonicznie takie informacje nie będą udzielane.
- Skierowane do nas w tej sprawie pismo powinno zawierać imię i nazwisko osoby, na którą zarejestrowany jest telefon, adres zainstalowania telefonu, numer ewidencyjny widniejący na fakturze TP SA, numer telefonu wraz z numerem kierunkowym oraz podpis lub pieczęć - wyjaśnia M. Gruszka.
Pismo należy wysłać pod adres: Dział Obsługi Klienta NOM, ul. Jutrzenki 183, 02-231 Warszawa lub na numer faksu (0-22) 571-65-70. Zainteresowani otrzymają w odpowiedzi liczbę impulsów, które po pomnożeniu przez 0,35 gr (cena za 1 impuls) dadzą sumę, jaką trzeba będzie zapłacić.
- W przypadku, gdy rachunek będzie wyższy niż 300 zł, istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty - dodaje rzecznik. - Jednak nie będzie to regułą. Dlatego przy rozpatrywaniu podań każdą sprawę potraktujemy indywidualnie.
Otrzymane rachunki będzie można uregulować nie tylko za pośrednictwem poczty czy banku, ale również w punktach obsługi TP SA. W tych ostatnich nie będą pobierane prowizje z tego tytułu. Na dotychczasowych zasadach z prefiksu 1044 korzystać będzie można jedynie do końca lipca. Po tym okresie trzeba będzie podpisać z NOM umowę. (sad)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!