Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 marca 2012 r.
17:57
Edytuj ten wpis

Tłumy zwiedzających na targach Zoopark w Lublinie (zdjęcia, wideo)

0 10 A A
Targi Zoopark w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)
Targi Zoopark w Lublinie (Wojciech Nieśpiałowski)

W trakcie pierwszego dnia targów Zoopark w Lublinie wystawy odwiedziło kilka tysięcy osób. Na zwiedzających czekały rybki, świnki morskie, koty, psy i egzotyczne zwierzęta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
folkatka / 19 marca 2012 o 09:44
Ago
ja mysle, że zainstalowaie jakiejś dobrej blokady powinno pomóc. Mi np. nic sie nie wyświetla. Poszukaj na stronach typu dobreprogramy.pl
Avatar
jan / 19 marca 2012 o 06:26
Tak jak cały Lublin -dziadostwo ,nie warto ,wiocha że aż szkoda słow!
Avatar
Aga / 17 marca 2012 o 23:09
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza.
Pozdrawiam
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widz... rozwiń
Avatar
renata / 17 marca 2012 o 21:32
[quote name='paka' timestamp='1332014955' post='611158']
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
[/quote]

Takie imprezy odbywają się pod stałym nadzorem odpowiednich instytucji, w tym PIW-u. Inaczej się nie da, więc bez obaw.

W tym przypadku mozna by się jedynie przyczepic do hałasu i zgiełku, ale aby to ograniczyć, to organizatorzy musieliby wpuszczać ludzi znacznie wolniej by ograniczyć tłum wewnątrz. To z kolei wywołałoby jeszcze większą burzę... Trudno tu o złoty środek.
[quote name='paka' timestamp='1332014955' post='611158']
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
[/quote]

Takie imprezy odbywają się pod stałym nadzorem odpowiednich in... rozwiń
Avatar
paka / 17 marca 2012 o 21:09
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
Avatar
Rex / 17 marca 2012 o 21:06
Jak to psów nie było? Były, i to całkiem sporo. Możliwe, że nie przez cały dzień, co w sumie wcale by mnie nie zdziwiło. Trudno bowiem byłoby im tak długo wytrzymać w dusznej hali.

Wystawa fajna. Nie tylko dzieci miały radochę. Może trochę zawalili organizatorzy w kwestii informacjo "co, gdzie i o której". Pewnie też nie spodziewali się takich tłumów - stąd długa kolejka i duchota na hali. Ogólnie jednak na plus.
Avatar
Lolo / 17 marca 2012 o 20:38
Może i tłumy. Moze to frajda dla dzieci. Ale jak dla dzieci to niech to napiszą. 12 zł to mało, ale za duzo na to co mozna było tam zobaczyć. Mierna wystawa firm! Liczyłem na ciekawe występy, na wystawców firmowych. A nie na gołębie, kaczki i 5 papug pare węży, akwaria bez komentarza. szkoda czasu i tych 12 zł x 3 osoby. Ha! w dodatku panie nie były w stanie powiedzieć mi co i jak z psami i ze szkołą dla psów, gdzie...?! o której...?! nic nei wiedziały, Poprostu dawaj 30 zl i wypad. bo nie wejdziesz 2 raz na ten sam bilet. Konie i jazda na nich, no dobra, jak w cyrku. Chaos i żenada. Byłem tam 1 i ostatni raz.
Może i tłumy. Moze to frajda dla dzieci. Ale jak dla dzieci to niech to napiszą. 12 zł to mało, ale za duzo na to co mozna było tam zobaczyć. Mierna wystawa firm! Liczyłem na ciekawe występy, na wystawców firmowych. A nie na gołębie, kaczki i 5 papug pare węży, akwaria bez komentarza. szkoda czasu i tych 12 zł x 3 osoby. Ha! w dodatku panie nie były w stanie powiedzieć mi co i jak z psami i ze szkołą dla psów, gdzie...?! o której...?! nic nei wiedziały, Poprostu dawaj 30 zl i wypad. bo nie wejdziesz 2 raz na ten sam bilet. Ko... rozwiń
Avatar
ja / 17 marca 2012 o 19:49
Fakt, panie redaktorze, na tej wystawie nie bylo psow, moze trzeba się troszkę z tematem zapoznać zanim się cos napisze...
Avatar
hm / 17 marca 2012 o 19:34
a to nie miało być w Elizówce? bo na bilbordach właśnie o Elizówce są reklamy.
Avatar
Zniesmaczony / 17 marca 2012 o 18:53
Pan redaktor chyba na innej wystawie był, bo na tej o której pisze, nie było żadnych psów
Avatar
folkatka / 19 marca 2012 o 09:44
Ago
ja mysle, że zainstalowaie jakiejś dobrej blokady powinno pomóc. Mi np. nic sie nie wyświetla. Poszukaj na stronach typu dobreprogramy.pl
Avatar
jan / 19 marca 2012 o 06:26
Tak jak cały Lublin -dziadostwo ,nie warto ,wiocha że aż szkoda słow!
Avatar
Aga / 17 marca 2012 o 23:09
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza.
Pozdrawiam
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie.
Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widz... rozwiń
Avatar
renata / 17 marca 2012 o 21:32
[quote name='paka' timestamp='1332014955' post='611158']
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
[/quote]

Takie imprezy odbywają się pod stałym nadzorem odpowiednich instytucji, w tym PIW-u. Inaczej się nie da, więc bez obaw.

W tym przypadku mozna by się jedynie przyczepic do hałasu i zgiełku, ale aby to ograniczyć, to organizatorzy musieliby wpuszczać ludzi znacznie wolniej by ograniczyć tłum wewnątrz. To z kolei wywołałoby jeszcze większą burzę... Trudno tu o złoty środek.
[quote name='paka' timestamp='1332014955' post='611158']
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
[/quote]

Takie imprezy odbywają się pod stałym nadzorem odpowiednich in... rozwiń
Avatar
paka / 17 marca 2012 o 21:09
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
Avatar
Rex / 17 marca 2012 o 21:06
Jak to psów nie było? Były, i to całkiem sporo. Możliwe, że nie przez cały dzień, co w sumie wcale by mnie nie zdziwiło. Trudno bowiem byłoby im tak długo wytrzymać w dusznej hali.

Wystawa fajna. Nie tylko dzieci miały radochę. Może trochę zawalili organizatorzy w kwestii informacjo "co, gdzie i o której". Pewnie też nie spodziewali się takich tłumów - stąd długa kolejka i duchota na hali. Ogólnie jednak na plus.
Avatar
Lolo / 17 marca 2012 o 20:38
Może i tłumy. Moze to frajda dla dzieci. Ale jak dla dzieci to niech to napiszą. 12 zł to mało, ale za duzo na to co mozna było tam zobaczyć. Mierna wystawa firm! Liczyłem na ciekawe występy, na wystawców firmowych. A nie na gołębie, kaczki i 5 papug pare węży, akwaria bez komentarza. szkoda czasu i tych 12 zł x 3 osoby. Ha! w dodatku panie nie były w stanie powiedzieć mi co i jak z psami i ze szkołą dla psów, gdzie...?! o której...?! nic nei wiedziały, Poprostu dawaj 30 zl i wypad. bo nie wejdziesz 2 raz na ten sam bilet. Konie i jazda na nich, no dobra, jak w cyrku. Chaos i żenada. Byłem tam 1 i ostatni raz.
Może i tłumy. Moze to frajda dla dzieci. Ale jak dla dzieci to niech to napiszą. 12 zł to mało, ale za duzo na to co mozna było tam zobaczyć. Mierna wystawa firm! Liczyłem na ciekawe występy, na wystawców firmowych. A nie na gołębie, kaczki i 5 papug pare węży, akwaria bez komentarza. szkoda czasu i tych 12 zł x 3 osoby. Ha! w dodatku panie nie były w stanie powiedzieć mi co i jak z psami i ze szkołą dla psów, gdzie...?! o której...?! nic nei wiedziały, Poprostu dawaj 30 zl i wypad. bo nie wejdziesz 2 raz na ten sam bilet. Ko... rozwiń
Avatar
ja / 17 marca 2012 o 19:49
Fakt, panie redaktorze, na tej wystawie nie bylo psow, moze trzeba się troszkę z tematem zapoznać zanim się cos napisze...
Avatar
hm / 17 marca 2012 o 19:34
a to nie miało być w Elizówce? bo na bilbordach właśnie o Elizówce są reklamy.
Avatar
Zniesmaczony / 17 marca 2012 o 18:53
Pan redaktor chyba na innej wystawie był, bo na tej o której pisze, nie było żadnych psów
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 1

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 10

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 3

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 30 6

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 182 39

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 2 13

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 49 54

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 3

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 17 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 18 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 42 11

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!