Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 lutego 2015 r.
11:52
Edytuj ten wpis

To 29-latek z Lublina kradł rowery z klatek schodowych (wideo)

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
74 14 A A

Policjanci zatrzymali złodzieja, który kradł rowery z klatek schodowych w blokach na terenie Lublina. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O mężczyźnie pisaliśmy w środę. Nagrała go kamera, jak kradnie rower z bloku przy ul. Jana Sawy na lubelskim LSM.

29-letni mieszkaniec Lublina został zatrzymany w związku z kradzieżą sprzętu RTV z pokoju w jednym z lubelskich zajazdów. Policjanci sprawdzili lombard, gdzie mężczyzna wstawił skradziony sprzęt. Tam okazało się, że w ostatnim czasie wstawiał również inne rzeczy m.in. rowery.

- Bardzo szybko okazało się, że na swoim koncie ma również cztery kradzieże rowerów, których dopuścił się na przestrzeni ostatniego miesiąca z bloków na terenie Lublina - wyjaśnia Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy. 29-latek usłyszał pięć zarzutów kradzieży, gdzie łączna wartość strat sięga blisko 4,5 tys. złotych.
Czytaj więcej o:

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lbn / 1 marca 2015 o 18:59
O wypraszam sobie,mieszkam w lublinie od 36lat i nigdy nic mi nie ukradli,sama tez nie kradne,nie kazdy i nie wszyscy lublinianie to zlodzieje.... ciekawe ile swidnik ma zlodzieji,ktorzy i tak przyjada ukrasc do lublina...!!!
Avatar
.... .. / 1 marca 2015 o 11:41

Jeśli "dodawanie linków zablokowane", to proszę dopisać: hatetepe dwukropek dwa ukośniki :)

Avatar
.... .. / 1 marca 2015 o 11:38

Zachęcam do odwiedzenia strony (przed "swidnik" proszę dopisać: "dodawanie linków zablokowane"):

swidnik.naszemiasto.pl/artykul/kradziez-w-swidniku-16-latek-ukradl-z-garazu-wsk-e-bo,2269148,art,t,id,tm.html

  :) a raczej :(

Avatar
ze świdnika / 27 lutego 2015 o 19:12

W tym lublinie to wszyscy kradną, strach rower postawić i na chwile do sklepu pójść bo zaraz go nie będzie. Ot mi miasto, co z tego ze duże ale kot w nim mieszka? Rowery żeby krasć, co to za czasy, ja się ciesze że mieszkam w miejszym mieście, przynajmniej ludzie wychowani lepiej są i przez to mam bezpieczeństwo.

Avatar
kaplica / 27 lutego 2015 o 13:11
Nie wiesz jaksię tam dostał, ty skąd z marsa mówisz poczta ulotki lub nawet nic czasami nie mówisz odrazu ktoś otwiera
Avatar
żwirek / 26 lutego 2015 o 21:48

I kij mu w ryj, kazać mu jechać nad zalew bez siodełka.

Avatar
ayo / 26 lutego 2015 o 21:41

dlaczego zakrywacie jego mordę?? niedawno go pokazywaliście...

Avatar
zuzia / 26 lutego 2015 o 20:32

Złodzieja się nie upilnuje jest zbyt przebiegły ,za to policja w tym wypadku spełniła swoje zadanie

Avatar
ewa / 26 lutego 2015 o 20:27

Rowery  wprowadzają  i  wyprowadzają ludzie  się zmieniają  a  złodziej  czyha 

Avatar
noe / 26 lutego 2015 o 20:04

Ważne  jak  złodziej  wszedł  na  budynek ,  a  biorąc  pod  uwagę jego wcześniejsze  poczynania było  to  kwestią przypadku .

Avatar
lbn / 1 marca 2015 o 18:59
O wypraszam sobie,mieszkam w lublinie od 36lat i nigdy nic mi nie ukradli,sama tez nie kradne,nie kazdy i nie wszyscy lublinianie to zlodzieje.... ciekawe ile swidnik ma zlodzieji,ktorzy i tak przyjada ukrasc do lublina...!!!
Avatar
.... .. / 1 marca 2015 o 11:41

Jeśli "dodawanie linków zablokowane", to proszę dopisać: hatetepe dwukropek dwa ukośniki :)

Avatar
.... .. / 1 marca 2015 o 11:38

Zachęcam do odwiedzenia strony (przed "swidnik" proszę dopisać: "dodawanie linków zablokowane"):

swidnik.naszemiasto.pl/artykul/kradziez-w-swidniku-16-latek-ukradl-z-garazu-wsk-e-bo,2269148,art,t,id,tm.html

  :) a raczej :(

Avatar
ze świdnika / 27 lutego 2015 o 19:12

W tym lublinie to wszyscy kradną, strach rower postawić i na chwile do sklepu pójść bo zaraz go nie będzie. Ot mi miasto, co z tego ze duże ale kot w nim mieszka? Rowery żeby krasć, co to za czasy, ja się ciesze że mieszkam w miejszym mieście, przynajmniej ludzie wychowani lepiej są i przez to mam bezpieczeństwo.

Avatar
kaplica / 27 lutego 2015 o 13:11
Nie wiesz jaksię tam dostał, ty skąd z marsa mówisz poczta ulotki lub nawet nic czasami nie mówisz odrazu ktoś otwiera
Avatar
żwirek / 26 lutego 2015 o 21:48

I kij mu w ryj, kazać mu jechać nad zalew bez siodełka.

Avatar
ayo / 26 lutego 2015 o 21:41

dlaczego zakrywacie jego mordę?? niedawno go pokazywaliście...

Avatar
zuzia / 26 lutego 2015 o 20:32

Złodzieja się nie upilnuje jest zbyt przebiegły ,za to policja w tym wypadku spełniła swoje zadanie

Avatar
ewa / 26 lutego 2015 o 20:27

Rowery  wprowadzają  i  wyprowadzają ludzie  się zmieniają  a  złodziej  czyha 

Avatar
noe / 26 lutego 2015 o 20:04

Ważne  jak  złodziej  wszedł  na  budynek ,  a  biorąc  pod  uwagę jego wcześniejsze  poczynania było  to  kwestią przypadku .

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 19

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra