Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 września 2012 r.
18:10
Edytuj ten wpis

To już końcówka budowy lotniska Lublin (zdjęcia)

0 7 A A
 (Mikołaj Majda / Lublin Airport)
(Mikołaj Majda / Lublin Airport)

Prace na lotnisku weszły w fazę końcową - czytamy na stronie lotniska. Kładzione są ostatnie, ścieralne warstwy asfaltu na drogach wewnętrznych. Programowane i uruchamiane są poszczególne systemy terminala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gosia / 3 października 2012 o 10:33
a gdzie tu widac koncowke budowy w\w lotniska?
to jeszcze wszystko w proszku jak widac na zalaczonych obrazkach.
Avatar
grazzzyna / 25 września 2012 o 20:36
[quote name='Stefan Telefan' timestamp='1348515244' post='677445']
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas szynobusik rewelka,chociaż Lublinowi do Warszaki trochę brakuje. Pozdro i więcej optymizmu!
[/quote]
Mogło być o wiele piękniejsze - projekt konkursowy w kształcie przed zmianami i przewidywane w projekcie materiały. Ta realizacja dała by nam najpiękniejszy terminal w europie. PSL ciągle robi, co może, żeby utrącić wszystko, co nie idzie w parze z interesem "rodzinnym" czyt.: przekształcenia nieuzbrojonych, odległych nieużytków w Niedźwiadzie na tereny inwestycyjne bez względu na koszty. Rozpętana przez PSL niedorzeczna kampania ekologów doprowadziła do kuriozalnych decyzji - ustanowienia obszaru Natura 2000 dla gatunku inwazyjnego (szkodliwego i niepożądanego) i co za tym poszło - wycięcia ponad 100 ha zdrowego lasu!!! Dlaczego do tej pory nikt nie został za to pociągnięty do odpowiedzialności?!
Starownik znów u władzy!
[quote name='Stefan Telefan' timestamp='1348515244' post='677445']
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na... rozwiń
Avatar
Josef / 25 września 2012 o 08:35
Może i koniec budowy,ale nie koniec kłopotów,bo to lotnisko dalej będzie na garnuszku podatników,którym to będzie się obciążenia podnosić,a panowie na lotnisku wysokie gaże pobierać.Obecnie lotnisko bez cargo ,jest na straty!Spełnione zostało tylko widzimisię lubelskich przekrętów z PO i PSL.
Avatar
tym / 24 września 2012 o 21:55
Drogi REDAKTORZE

Nie pisz proszę o "Końcu Budowy Lotniska" - tylko o :" Końcu Budowy Terminala - Budynku"

Nie należy mylić POJĘĆ : LOTNISKO ~` BUDYNEK=TERMINAL > TO NIE TO SAMO
Avatar
Stefan Telefan / 24 września 2012 o 21:34
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas szynobusik rewelka,chociaż Lublinowi do Warszaki trochę brakuje. Pozdro i więcej optymizmu!
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas ... rozwiń
Avatar
FanPage Lublin Airport / 24 września 2012 o 20:28
[url="https://www.facebook.com/LublinAirport"]https://www.facebook.com/LublinAirport[/url]
Avatar
a / 24 września 2012 o 20:22
ten terminal jest ladniejszy z zewnatrz niz wewnatrz. wyglada jak supermarket.
Avatar
gosia / 3 października 2012 o 10:33
a gdzie tu widac koncowke budowy w\w lotniska?
to jeszcze wszystko w proszku jak widac na zalaczonych obrazkach.
Avatar
grazzzyna / 25 września 2012 o 20:36
[quote name='Stefan Telefan' timestamp='1348515244' post='677445']
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas szynobusik rewelka,chociaż Lublinowi do Warszaki trochę brakuje. Pozdro i więcej optymizmu!
[/quote]
Mogło być o wiele piękniejsze - projekt konkursowy w kształcie przed zmianami i przewidywane w projekcie materiały. Ta realizacja dała by nam najpiękniejszy terminal w europie. PSL ciągle robi, co może, żeby utrącić wszystko, co nie idzie w parze z interesem "rodzinnym" czyt.: przekształcenia nieuzbrojonych, odległych nieużytków w Niedźwiadzie na tereny inwestycyjne bez względu na koszty. Rozpętana przez PSL niedorzeczna kampania ekologów doprowadziła do kuriozalnych decyzji - ustanowienia obszaru Natura 2000 dla gatunku inwazyjnego (szkodliwego i niepożądanego) i co za tym poszło - wycięcia ponad 100 ha zdrowego lasu!!! Dlaczego do tej pory nikt nie został za to pociągnięty do odpowiedzialności?!
Starownik znów u władzy!
[quote name='Stefan Telefan' timestamp='1348515244' post='677445']
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na... rozwiń
Avatar
Josef / 25 września 2012 o 08:35
Może i koniec budowy,ale nie koniec kłopotów,bo to lotnisko dalej będzie na garnuszku podatników,którym to będzie się obciążenia podnosić,a panowie na lotnisku wysokie gaże pobierać.Obecnie lotnisko bez cargo ,jest na straty!Spełnione zostało tylko widzimisię lubelskich przekrętów z PO i PSL.
Avatar
tym / 24 września 2012 o 21:55
Drogi REDAKTORZE

Nie pisz proszę o "Końcu Budowy Lotniska" - tylko o :" Końcu Budowy Terminala - Budynku"

Nie należy mylić POJĘĆ : LOTNISKO ~` BUDYNEK=TERMINAL > TO NIE TO SAMO
Avatar
Stefan Telefan / 24 września 2012 o 21:34
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas szynobusik rewelka,chociaż Lublinowi do Warszaki trochę brakuje. Pozdro i więcej optymizmu!
Byłem na lotnisku Modlin. Lubelski terminal przy nim to architektoniczne cacko. Tamten to zwykły hangar/barak. W naszym nie byłem w srodku, ale zewnętrznie jest nie porównywalne. Terminal w Modlinie pomylić można z jakąś firmą, tudzież halą magazynową. I dodatkowo jest w szczerym polu. Nikt nie ma podobnych odczuć? Szczerze to poczułem się dumnie, że nasze lubelskie tak się pozytywnie wyróżnia na tle tamtego. Dodatkowo dojazd przez Wawę trasą na Gdańsk to po prostu masakra. Jeden wielki korek potworek. Dodam, że jechałem ok.15.30.A u nas ... rozwiń
Avatar
FanPage Lublin Airport / 24 września 2012 o 20:28
[url="https://www.facebook.com/LublinAirport"]https://www.facebook.com/LublinAirport[/url]
Avatar
a / 24 września 2012 o 20:22
ten terminal jest ladniejszy z zewnatrz niz wewnatrz. wyglada jak supermarket.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 4 9

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 73 21

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 2 7

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 2 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 10

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 2

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 7 2

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!