Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

29 grudnia 2014 r.
20:36
Edytuj ten wpis

Tomasz Grodzki został nowym szefem MOSiR

Autor: Zdjęcie autora (drs)
1 6 A A

Tomasz Grodzki, były dyrektor Perły Browarów Lubelskich będzie od 1 stycznia prezesem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Potwierdziły się nasze informacje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Fotel ten traci Zdzisław Hołysz, który będzie wiceprezesem.

Z kolei we wtorek kończy się nabór kandydatów na prezesa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej (stara nazwa: Kamienice Miasta). Ta miejska spółka 1 stycznia przejmie zarząd nad cmentarzami komunalnymi.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
SYLWESTER / 30 grudnia 2014 o 16:07

*********  JEDNO   WAZNE   PYTANIE  ...*********   Czy   Rada  Miasta  Lublina  rozliczyła  ustępują cego  Szefa  MOSiR ? .   Pytanie  dość  zasadne  gdyź  ustępujący  Szef  MOSiR  dysponował  mi lionowymi  dotacjami  z  których  powinien  się  przed  Radą  Miasta  Lublina  rozliczyć .

Avatar
Klopar / 30 grudnia 2014 o 11:55

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od sportu a tu Łysoń starą śpiewkę. Kumpel przy kumplu i za kumplem.

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od spor... rozwiń

Avatar
BudŻet / 30 grudnia 2014 o 09:13

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

rozwiń
Avatar
ula / 30 grudnia 2014 o 07:35

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

rozwiń
Avatar
ewelina / 30 grudnia 2014 o 07:32

A kedy cmentarz na lipowej i unickiej przejdzie pod zarząd Miasta ? Przecież to co wyprawia na naszych oczach człek kostrobaty na tych cmentarzach przekracza myślenie normalnego człowiek ! To typ kapo z Majdanka ! Kto na to pozwala ? dlaczego pasibrzuchy drą kasę na nas Lublinian ! A traktowani są jak bydło w oborze. Czas z tym skończyć, niech miasto ma swoje profity a nie mafia

Avatar
lubelak / 29 grudnia 2014 o 22:13

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywat... rozwiń

Avatar
SYLWESTER / 30 grudnia 2014 o 16:07

*********  JEDNO   WAZNE   PYTANIE  ...*********   Czy   Rada  Miasta  Lublina  rozliczyła  ustępują cego  Szefa  MOSiR ? .   Pytanie  dość  zasadne  gdyź  ustępujący  Szef  MOSiR  dysponował  mi lionowymi  dotacjami  z  których  powinien  się  przed  Radą  Miasta  Lublina  rozliczyć .

Avatar
Klopar / 30 grudnia 2014 o 11:55

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od sportu a tu Łysoń starą śpiewkę. Kumpel przy kumplu i za kumplem.

To w łysoniowym Lublinie taborety są tylko dla kumpli. Czy w Lublinie nie ma ludzi co mieli do czynienia ze sportem ? Facet od ankoholu jak mawiał J. Tuwim będzie zarządzał sportowymi nieruchomościami. Facet od lat nie umiał ustawić swej firmy to teraz stanie się cud. Gdzie w Lublinie można sprzedać butelki po Perle. w 2 miejscach : ul. Wrońska płacą za butelkę 0,15 PLN i ul. Turystyczna 132 bulą trochę lepiej bo 0,20 PLN/butelkę. Stał się cud pewnego razu: dziad przemówił do obrazu. Widzę na mieście tylu b. sportowców i działaczy od spor... rozwiń

Avatar
BudŻet / 30 grudnia 2014 o 09:13

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

Naukę jakiego prawa masz na myśli, czyj upadek na łeb oraz jakich płatników za fałsz i obłudę?

Przecież on podał prawdę i fakty, które próbujesz socjotechnicznie dezawuować.

Jedyne, co możesz mu zarzucić, to że wkleja niekoniecznie tematycznie - chociaż i tu można byłoby się doszukać analogii do nocnego sejmowego głosowania.

rozwiń
Avatar
ula / 30 grudnia 2014 o 07:35

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

Pasowało by nauczyć się prawa a nie  bredzić bez sensu i bez uzasadnienia ! Człowieku czyś ty na łeb upadł to totalne bzdury, kto ci płaci za fałsz i obłudę

rozwiń
Avatar
ewelina / 30 grudnia 2014 o 07:32

A kedy cmentarz na lipowej i unickiej przejdzie pod zarząd Miasta ? Przecież to co wyprawia na naszych oczach człek kostrobaty na tych cmentarzach przekracza myślenie normalnego człowiek ! To typ kapo z Majdanka ! Kto na to pozwala ? dlaczego pasibrzuchy drą kasę na nas Lublinian ! A traktowani są jak bydło w oborze. Czas z tym skończyć, niech miasto ma swoje profity a nie mafia

Avatar
lubelak / 29 grudnia 2014 o 22:13

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

UWAGA!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywat... rozwiń

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 3

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 4

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 21 17

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 5

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”