niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Tomasz Rakowski, były dyrektor TVP Lublin dostał posadę w Ratuszu

Dodano: 29 kwietnia 2016, 14:34
Autor: drs

Tomasz Rakowski, który na początku marca został odwołany ze stanowiska dyrektora lubelskiego ośrodka Telewizji Polskiej będzie od 1 maja pracować w Urzędzie Miasta.

Objął tam stanowisko zastępcy dyrektora Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin do spraw marketingu. – Będzie odpowiedzialny m.in. za realizację polityki promocyjnej miasta, w tym realizację strategii marki „Lublin - miasto inspiracji” oraz promocję audiowizualną – informuje Beata Krzyżanowska, rzecznik prezydenta miasta.

Były dyrektor szef TVP Lublin został zatrudniony na umowę na zastępstwo za przebywającą na urlopie macierzyńskim Agnieszkę Malinowską. – Stanowisko zostało utworzone dwa lata temu – mówi Krzyżanowska. – Po tym, jak dyrektor Malinowska poszła na zwolnienie lekarskie, a później urlop macierzyński, sprawy marketingu koordynowała Agnieszka Wiechnik.

Dla Rakowskiego jest to powrót do Ratusza, gdzie stanowisko zastępcy dyrektora Kancelarii Prezydenta zajmował już w latach 2003-06 będąc jednocześnie rzecznikiem prezydenta Andrzeja Pruszkowskiego (PiS). Prosto z Ratusza trafił na fotel dyrektora TVP Lublin, na którym utrzymał się przez 10 lat, mimo przejęcia władzy w kraju przez PO.

Dopiero w marcu 2016 r. odwołał go zarząd Telewizji Polskiej powołany już za rządów PiS, który powierzył kierowanie lubelskim ośrodkiem Ryszardowi Montusiewiczowi. Rakowski nie dostał propozycji pozostania w TVP na innym stanowisku.

Czytaj więcej o: Lublin TVP Lublin Tomasz Rakowski
Gość
Gość
Gość
(19) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 11:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wszyscy znają problem - ten problem: Dlaczego ekonomiści z UMCS, kumple Kazimierza Goebla ukradli mój wniosek twórczy? Ja pierwszy na świecie zastąpiłem jedna funkcją dowolną liczbę progów podatkowych. Dlaczego agenci służb antypolskich z Fizyka w Szkole wykradli moje odkrycie? 12 stycznia 1997 roku odkryłem, że częstość obiegów jest ilorazem drogi liczbowej n i czasu trwania ruchu t=nT, czyli częstotliwość v=n/t=1/T. n mówi nam jaką częścią bazy jest badana (rozpatrywana) wielkość rzeczywista. Plagiat moich pięknych wniosków twórczych jest zbrodnią na narodowości polskiej!!!! Zbrodnie na narodowości polskiej nie mogą być przedawnione. Mam wskazać winnych. Kogo? Życia mi nie wystarczy na finał. Sprawa jest prosta. Ja jestem autorem tego odkrycia i koniec. Ale kto ten fakt potwierdzi, skoro fizycy, to zdrajcy narodowości polskiej ? Google: lwgula
Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 10:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a oko cadyka patrzy na fotelach komunikacji
Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 07:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czemu przez pośredniak nie szukał tylko kolesie mu załatwili?
Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 07:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Dobre sobie,

Te wytyczne, to jak rozumiem od wspomnianego wcześniej "aparatu"? - bo naprawdę w kontekście jego działalności trudno inaczej odebrać twoje słowa.

Jeśli spojrzymy na to szerzej, to zajęcie o którym piszesz, jego "przyjaciele" i "priorytety" to nawet nie jest dno - to min. 3 metry mułu, a może głębiej.

Nawiasem mówiąc gratuluję lub współczuję - przez te lata pracy w TVP Lublin na codzień stosując wszelkiego rodzaju metody manipulacji opinią widza - twoja wypowiedź brzmi, jakbyś naprawdę wierzył w to co piszesz.

Kiedy czytam twoje wynurzenia, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że do mułu bliżej jest tobie, nieznany mi adwersarzu. Ileż w tobie pogardy wobec innych i pychy, która pozwala ci miotać bezkarnie obelgi i wyzwiska. Jesteś bardzo biednym i chyba mocno zakompleksionym człowiekiem. Żal mi ciebie. Jako widz TVP Lublin nie czułem się manipulowany za rządów p. Rakowskiego, choć nie zawsze odpowiadała mi treść i poziom (merytoryczny  i artystyczny) prezentowanych audycji. Ja naprawdę wierzę w to, co piszę. Nie wiem jak ty, ale ja wierzę.

Rozwiń
Gość
Gość (30 kwietnia 2016 o 07:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To na zastępców biura dyrektora już konkursy nie obowiązują. Jakie korzyści z tej promocji maja obywatele miasta? Żadne. Te etaty to rzeczywiście "dojna krowa"jak ktoś to dostrzegł i słusznie nam powiedział. Nawiązują zagraniczne stosunki partnersko-turystyczne i hulają za nasze pieniądze po świecie. Ten etat zastępcy to danina za iz w tv regionalnej był służalczy dla PO-PSL które niestety wygrało wybory samorządowe i rządzi.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (19)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!