Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 kwietnia 2014 r.
19:15
Edytuj ten wpis

Torem przeszkód po mundur Straży Miejskiej

Autor: Zdjęcie autora (drs)
1 11 A A

44 kandydatów na strażników miejskich zdawało w czwartek test sprawności fizycznej. - Zaprezentowali się bardzo dobrze - mówi Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. - Testu nie zaliczyły tylko trzy osoby. Jedna nie poradziła sobie z biegiem pomiędzy pachołkami, dwie pozostałe z rzutem piłką lekarską.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Test ze sprawności fizycznej to drugi etap rekrutacji w Straży Miejskiej. O osiem wolnych etatów starało się 140 osób, po weryfikacji dokumentów na placu boju pozostało 94 kandydatów. 47 osób zaproszono w czwartek na test sprawnościowy. Trzy osoby się nie stawiły. Kolejnym etapem będzie pisemny sprawdzian ze znajomości przepisów prawnych.
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Barbara Ubryk / 22 kwietnia 2014 o 11:56

No niżej to już chyba nie można było upaść.Wykonywanie tego akurat zawodu hańbi.

Avatar
9 / 21 kwietnia 2014 o 13:27

Na zdjęciu jest Jarek W??????

Avatar
london phhhhh wole żyć TU / 21 kwietnia 2014 o 12:46

i pewnie po znajomosciach nawet na szmbo poleci, kiedy my sie postawimy zeby się lepiej żyło a nie non stop pompa pompa

Avatar
LK / 21 kwietnia 2014 o 11:25

Ależ trzeba być już naprawdę w ciężkiej sytuacji życiowej żeby starać się o przyjęcie do straży miejskiej.. Zawód niestety na poziomie szambiarza, śmieciarza, itp. Wstyd było by mi się przyznać w rodzinie gdzie pracuje.. Młodzi ludzie gdzie wy macie szacunek do siebie?.

Dokładnie, prestiż zerowy, a zarobki na poziomie połowy pensji pracownika "podaj cegłę" na budowie.

Avatar
RE / 21 kwietnia 2014 o 08:57

Ależ trzeba być już naprawdę w ciężkiej sytuacji życiowej żeby starać się o przyjęcie do straży miejskiej.. Zawód niestety na poziomie szambiarza, śmieciarza, itp. Wstyd było by mi się przyznać w rodzinie gdzie pracuje.. Młodzi ludzie gdzie wy macie szacunek do siebie?.

Avatar
rodzynek / 21 kwietnia 2014 o 06:45

kit z tym naborem dostaną sie poznajomoscjach wszyscy byłem tam i zdawalem wiekszasc to 30latkowie niedożywieni z brakiem wiedzy proponuje  po skonczonym naborze aby ktos sprawdził ich zyciorys i umjetnoscij bo nawet nieznaja zadnych sztuk walk,jezyków obcych ?

Avatar
Barbara Ubryk / 20 kwietnia 2014 o 22:40

To jest chyba najgorsza fucha w mieście,coś takiego jak hycel,grabarz,komornik albo ladacznica.

Avatar
takijeden / 20 kwietnia 2014 o 22:02

a może 2 wakaty są już obsadzone przed konkursem? ;)

Znając realia to obsadzone są już wszystkie wakaty a konkurs zorganizowano bo tak trzeba. Po prostu dwa stanowiska były dla bliskich a pozostałe 8 dla znajomych...

Avatar
ja / 20 kwietnia 2014 o 21:59

a może 2 wakaty są już obsadzone przed konkursem?;)

Avatar
anonim / 20 kwietnia 2014 o 19:52

czemu piszcie o 8 etatach jeżeli na stronie straży jest informacja o 10... podajecie nie rzetelne informacje... a w ogóle w piątek tez był test sprawnościowy wiec jak już piszecie o czymś artykuł to róbcie to rzetelnie i dokładnie a nie piszecie wszystko tak chaotycznie i wychodzi jeden wielki bełkoy

Avatar
Barbara Ubryk / 22 kwietnia 2014 o 11:56

No niżej to już chyba nie można było upaść.Wykonywanie tego akurat zawodu hańbi.

Avatar
9 / 21 kwietnia 2014 o 13:27

Na zdjęciu jest Jarek W??????

Avatar
london phhhhh wole żyć TU / 21 kwietnia 2014 o 12:46

i pewnie po znajomosciach nawet na szmbo poleci, kiedy my sie postawimy zeby się lepiej żyło a nie non stop pompa pompa

Avatar
LK / 21 kwietnia 2014 o 11:25

Ależ trzeba być już naprawdę w ciężkiej sytuacji życiowej żeby starać się o przyjęcie do straży miejskiej.. Zawód niestety na poziomie szambiarza, śmieciarza, itp. Wstyd było by mi się przyznać w rodzinie gdzie pracuje.. Młodzi ludzie gdzie wy macie szacunek do siebie?.

Dokładnie, prestiż zerowy, a zarobki na poziomie połowy pensji pracownika "podaj cegłę" na budowie.

Avatar
RE / 21 kwietnia 2014 o 08:57

Ależ trzeba być już naprawdę w ciężkiej sytuacji życiowej żeby starać się o przyjęcie do straży miejskiej.. Zawód niestety na poziomie szambiarza, śmieciarza, itp. Wstyd było by mi się przyznać w rodzinie gdzie pracuje.. Młodzi ludzie gdzie wy macie szacunek do siebie?.

Avatar
rodzynek / 21 kwietnia 2014 o 06:45

kit z tym naborem dostaną sie poznajomoscjach wszyscy byłem tam i zdawalem wiekszasc to 30latkowie niedożywieni z brakiem wiedzy proponuje  po skonczonym naborze aby ktos sprawdził ich zyciorys i umjetnoscij bo nawet nieznaja zadnych sztuk walk,jezyków obcych ?

Avatar
Barbara Ubryk / 20 kwietnia 2014 o 22:40

To jest chyba najgorsza fucha w mieście,coś takiego jak hycel,grabarz,komornik albo ladacznica.

Avatar
takijeden / 20 kwietnia 2014 o 22:02

a może 2 wakaty są już obsadzone przed konkursem? ;)

Znając realia to obsadzone są już wszystkie wakaty a konkurs zorganizowano bo tak trzeba. Po prostu dwa stanowiska były dla bliskich a pozostałe 8 dla znajomych...

Avatar
ja / 20 kwietnia 2014 o 21:59

a może 2 wakaty są już obsadzone przed konkursem?;)

Avatar
anonim / 20 kwietnia 2014 o 19:52

czemu piszcie o 8 etatach jeżeli na stronie straży jest informacja o 10... podajecie nie rzetelne informacje... a w ogóle w piątek tez był test sprawnościowy wiec jak już piszecie o czymś artykuł to róbcie to rzetelnie i dokładnie a nie piszecie wszystko tak chaotycznie i wychodzi jeden wielki bełkoy

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 1 4

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 70 20

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 1 7

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 2 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 9

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 2

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 7 2

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!