Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

22 grudnia 2010 r.
13:41
Edytuj ten wpis

Towarzystwo Jana Karskiego solidarne z Tomaszem Pietrasiewiczem

0 20 A A

Wyrażamy oczekiwanie, że sprawcy aktu, który jest hańbą dla Lublina i przynosi miastu wstyd w całym świecie zostaną ujęci i osądzeni – oświadczyło Towarzystwo Jana Karskiego po ataku na dom szefa Ośrodka Brama Grodzka–Teatr NN.



AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W ubiegły piątek wieczorem dokonano ataku na mieszkanie Tomasza Pietrasiewicza. Wrzucono do środka cegły z wymalowanymi swastykami i petardę. Pietrasiewicz kieruje Ośrodkiem Brama Grodzka–Teatr NN. To znana na całym świecie instytucja zajmująca się m.in. upamiętnianiem historii żydowskich mieszkańców Lublina i budowaniem relacji polsko-żydowskich.

Sprawę bada prokuratura. Prowadzi śledztwo w kierunku zniszczenia mienia oraz narażenia osób, które były w mieszkaniu, na bezpośredni uszczerbek na zdrowiu. Bierze też pod uwagę to, że na cegłach były namalowane swastyki, co przemawia za przestępstwem motywowanym nienawiścią.

W związku z atakiem na mieszkanie Tomasza Pietrasiewicza oświadczenie wydało związane z Lublinem i Kazimierzem Dolnym Towarzystwo Jana Karskiego.

Jak powiedział nam sekretarz Towarzystwa Jacek Woźniak, oświadczenie jest gestem zwyczajnej przyzwoitości w obliczu szowinistycznego zdziczenia oraz reakcją na brak zdecydowanej akcji potępiającej akt terrorystyczny ze strony oficjalnych czynników.

W oświadczeniu czytamy:

"Towarzystwo Jana Karskiego z głębokim oburzeniem przyjęło wiadomość o terrorystycznym ataku na dom i rodzinę Tomasza Pietrasiewicza, dyrektora lubelskiego Teatru NN, instytucji wnoszącej wiele dobrego w upamiętnianie historii żydowskich obywateli miasta Lublina oraz podejmującej próby budowania relacji polsko-żydowskich w oparciu o światowe i europejskie standardy cywilizacyjne i kulturowe.

Zamach piątkowy jest oczywistym zamachem na te właśnie wartości. Pokazuje ponadto, że antysemityzm i nienawiść motywowana odmiennością ludzką są wciąż bolesną, polską rzeczywistością.

Ze zdumieniem przyjmujemy fakt, iż w Lublinie, który aspiruje do rangi stolicy europejskiej kultury w 2016 roku, nikt z władz miejskich nie potępił publicznie zamachu. Nie uczyniły tego także władze wojewódzkie. Nie zareagowały partie polityczne. Nie dosłyszany pozostaje głos Kościoła.

Miarę patologii dopełniają głosy radości i poparcia dla terrorystycznego aktu nienawiści publikowane jako głosy czytelników na forach lubelskiej prasy (…).

Tomaszowi Pietrasiewiczowi wyrażamy solidarność w tym, co stało się udziałem Jego i Jego Rodziny. Wyrażamy oczekiwanie, że sprawcy aktu, który jest hańbą dla Lublina i przynosi już miastu wstyd w całym świecie zostaną ujęci i osądzeni.”

Oświadczenie podpisał Jacek Wozniak, sekretarz Towarzystwa.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 24 grudnia 2010 o 21:28
DZICZ ATAKUJE.
Avatar
Ola / 24 grudnia 2010 o 21:24
Dlaczego nikt nie moderuje tego forum i nie usuwa wiadomości o obraźliwej treści?!
Avatar
1 / 23 grudnia 2010 o 17:36
[quote name='ZED' timestamp='1293092177' post='410237']
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wrzucanie do wora wszystkich związanych z Motorem Lublin jest krzywdzące(P.S. duża wina gazet, i taka sama wszelkiej maści patologi podpinającej się pod klub).3 sprawa kiedy GW i ich poplecznicy plus sługusy napiszą coś prawdy o gestapo żydowskim,komunistach. Jak pisać to całą prawdę a nie tylko to co wygodne.4 sprawa w Polsce większość narodu jest wyznania Katolickiego, są mniejszości o które aż tyle hałasu nie robią co jedna "pokrzywdzona", więc może trochę skruchy. Wesołych Świąt
[/quote]

Niech sie znajda ci, którzy poczuli sie zagrożeni. Nie ma pokrzywdzonego, nie ma przestępstwa.
[quote name='ZED' timestamp='1293092177' post='410237']
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech si... rozwiń
Avatar
ZED / 23 grudnia 2010 o 09:16
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wrzucanie do wora wszystkich związanych z Motorem Lublin jest krzywdzące(P.S. duża wina gazet, i taka sama wszelkiej maści patologi podpinającej się pod klub).3 sprawa kiedy GW i ich poplecznicy plus sługusy napiszą coś prawdy o gestapo żydowskim,komunistach. Jak pisać to całą prawdę a nie tylko to co wygodne.4 sprawa w Polsce większość narodu jest wyznania Katolickiego, są mniejszości o które aż tyle hałasu nie robią co jedna "pokrzywdzona", więc może trochę skruchy. Wesołych Świąt
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wr... rozwiń
Avatar
1 / 22 grudnia 2010 o 21:37
Jeżeli Pan Pietrasiewicz nadal mieszka w tym samym miejscu, w którym mieszkał był jakieś 15 lat temu (byłem jego sąsiadem), to na sprawców typuję okolicznych gangsterów-zasiłkowców przesiadujących wieczorami na skwerku. Łyse toto, nachlane i krzyczy, jak bardzo nienawidzi Żydów (i jak mocno kocha Motor Lublin), choć nigdy Żyda nie widziało, bo w Polsce takowych niewielu, a na wyjazdy zagraniczne odłożyć z drobnych kradzieży i rozbojów się nie da. Chłopcy, nie zapomniałem o tym, że pewna starsza Pani padła ofiarą rozboju dokonanego przez was. Nie zapomniałem, że najpierw przychodziliście przepraszać, a potem śmialiście się w twarz, gdy "cudem" udało się wam uniknąc kary. Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę.
Jeżeli Pan Pietrasiewicz nadal mieszka w tym samym miejscu, w którym mieszkał był jakieś 15 lat temu (byłem jego sąsiadem), to na sprawców typuję okolicznych gangsterów-zasiłkowców przesiadujących wieczorami na skwerku. Łyse toto, nachlane i krzyczy, jak bardzo nienawidzi Żydów (i jak mocno kocha Motor Lublin), choć nigdy Żyda nie widziało, bo w Polsce takowych niewielu, a na wyjazdy zagraniczne odłożyć z drobnych kradzieży i rozbojów się nie da. Chłopcy, nie zapomniałem o tym, że pewna starsza Pani padła ofiarą rozboju dokonanego przez was.... rozwiń
Avatar
bilgoraj / 22 grudnia 2010 o 20:49
Patologia huliganstwo bieda glupota tam tworzy sie patologia najnizsze zarobki sflustrowanie miasta niszczenie mlodych utalentowanych ludzi brak perspektyw segregacja regionow to tu lezy przyczyna w 75 -90 procent problemu ale WADZY to Odpowiada -zastanowcie sie dlaczego 4 x bogatsza wawa tych problemow nie ma
Avatar
wielkopolanin / 22 grudnia 2010 o 20:42
Smieszny tytul porazajacy -huliganski wybryk lub prowokacja aby zniszczyc to miasto .Pytam towarzystwo dlaczego nie ma Hanby dla Rzadow przez 20 lat DYSKRYMINOWANYCH Lublin iregion tego panowie nie pisza 0 zero inwestycji niszczenie mlodych ludzi wyjazd ucieczka przed bieda napiszcie do PO -PSL
Avatar
re / 22 grudnia 2010 o 20:20
[quote name='albercik' timestamp='1293028869' post='409863']
Atakiem terrorystycznym to jest umieszczenie takich pierd... w prasie. Ile można wałkować ten temat. Kim takim szczególnym jest ten pan, któremu tak ohydnie patrzy z oczu, że DW się o niego troszczy. Czym jest ten śmieszny twór Teatr NN, który tworzy pseudo-historię Lublina. U mnie na balkonie zesrał się kot sąsiada, był to atak z życiem broni chemicznej - napiszcie o tym.
[/quote]

Oj Albercik: jak to przeczytałem,to mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem. Pozdro..
Avatar
siomik / 22 grudnia 2010 o 20:00
JUDE RAUSSSSSSSSSSSSSS..
Avatar
Zagloba / 22 grudnia 2010 o 17:06
Lublin to Dzikie Pola.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2010 o 21:28
DZICZ ATAKUJE.
Avatar
Ola / 24 grudnia 2010 o 21:24
Dlaczego nikt nie moderuje tego forum i nie usuwa wiadomości o obraźliwej treści?!
Avatar
1 / 23 grudnia 2010 o 17:36
[quote name='ZED' timestamp='1293092177' post='410237']
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wrzucanie do wora wszystkich związanych z Motorem Lublin jest krzywdzące(P.S. duża wina gazet, i taka sama wszelkiej maści patologi podpinającej się pod klub).3 sprawa kiedy GW i ich poplecznicy plus sługusy napiszą coś prawdy o gestapo żydowskim,komunistach. Jak pisać to całą prawdę a nie tylko to co wygodne.4 sprawa w Polsce większość narodu jest wyznania Katolickiego, są mniejszości o które aż tyle hałasu nie robią co jedna "pokrzywdzona", więc może trochę skruchy. Wesołych Świąt
[/quote]

Niech sie znajda ci, którzy poczuli sie zagrożeni. Nie ma pokrzywdzonego, nie ma przestępstwa.
[quote name='ZED' timestamp='1293092177' post='410237']
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech si... rozwiń
Avatar
ZED / 23 grudnia 2010 o 09:16
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wrzucanie do wora wszystkich związanych z Motorem Lublin jest krzywdzące(P.S. duża wina gazet, i taka sama wszelkiej maści patologi podpinającej się pod klub).3 sprawa kiedy GW i ich poplecznicy plus sługusy napiszą coś prawdy o gestapo żydowskim,komunistach. Jak pisać to całą prawdę a nie tylko to co wygodne.4 sprawa w Polsce większość narodu jest wyznania Katolickiego, są mniejszości o które aż tyle hałasu nie robią co jedna "pokrzywdzona", więc może trochę skruchy. Wesołych Świąt
1-wsza sprawa gdzie jest prokurator osoba o nicku "1" wyraźnie grozi"...Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę...". Dla tej osoby sprawa z urzędu, niech się wykaże prokuratura. 2 sprawa wielu jest tępaków którzy mają siano zamiast mózgu a wr... rozwiń
Avatar
1 / 22 grudnia 2010 o 21:37
Jeżeli Pan Pietrasiewicz nadal mieszka w tym samym miejscu, w którym mieszkał był jakieś 15 lat temu (byłem jego sąsiadem), to na sprawców typuję okolicznych gangsterów-zasiłkowców przesiadujących wieczorami na skwerku. Łyse toto, nachlane i krzyczy, jak bardzo nienawidzi Żydów (i jak mocno kocha Motor Lublin), choć nigdy Żyda nie widziało, bo w Polsce takowych niewielu, a na wyjazdy zagraniczne odłożyć z drobnych kradzieży i rozbojów się nie da. Chłopcy, nie zapomniałem o tym, że pewna starsza Pani padła ofiarą rozboju dokonanego przez was. Nie zapomniałem, że najpierw przychodziliście przepraszać, a potem śmialiście się w twarz, gdy "cudem" udało się wam uniknąc kary. Mijamy sie często na ulicach. Wy mnie nie rozpoznajecie. Ja rozpoznaję was. Wesołych Świąt. Nacieszcie się piciem wódki z waszymi patologicznymi rodzinami, bo to moga być wasze ostatnie Święta. Chodniki śliskie i można sobie głowy porozbijać. Acha, przestańcie nosić noże. Nosze spluwę, więc jak któryś wyjmie nóż, zastrzelę.
Jeżeli Pan Pietrasiewicz nadal mieszka w tym samym miejscu, w którym mieszkał był jakieś 15 lat temu (byłem jego sąsiadem), to na sprawców typuję okolicznych gangsterów-zasiłkowców przesiadujących wieczorami na skwerku. Łyse toto, nachlane i krzyczy, jak bardzo nienawidzi Żydów (i jak mocno kocha Motor Lublin), choć nigdy Żyda nie widziało, bo w Polsce takowych niewielu, a na wyjazdy zagraniczne odłożyć z drobnych kradzieży i rozbojów się nie da. Chłopcy, nie zapomniałem o tym, że pewna starsza Pani padła ofiarą rozboju dokonanego przez was.... rozwiń
Avatar
bilgoraj / 22 grudnia 2010 o 20:49
Patologia huliganstwo bieda glupota tam tworzy sie patologia najnizsze zarobki sflustrowanie miasta niszczenie mlodych utalentowanych ludzi brak perspektyw segregacja regionow to tu lezy przyczyna w 75 -90 procent problemu ale WADZY to Odpowiada -zastanowcie sie dlaczego 4 x bogatsza wawa tych problemow nie ma
Avatar
wielkopolanin / 22 grudnia 2010 o 20:42
Smieszny tytul porazajacy -huliganski wybryk lub prowokacja aby zniszczyc to miasto .Pytam towarzystwo dlaczego nie ma Hanby dla Rzadow przez 20 lat DYSKRYMINOWANYCH Lublin iregion tego panowie nie pisza 0 zero inwestycji niszczenie mlodych ludzi wyjazd ucieczka przed bieda napiszcie do PO -PSL
Avatar
re / 22 grudnia 2010 o 20:20
[quote name='albercik' timestamp='1293028869' post='409863']
Atakiem terrorystycznym to jest umieszczenie takich pierd... w prasie. Ile można wałkować ten temat. Kim takim szczególnym jest ten pan, któremu tak ohydnie patrzy z oczu, że DW się o niego troszczy. Czym jest ten śmieszny twór Teatr NN, który tworzy pseudo-historię Lublina. U mnie na balkonie zesrał się kot sąsiada, był to atak z życiem broni chemicznej - napiszcie o tym.
[/quote]

Oj Albercik: jak to przeczytałem,to mało z krzesła ze śmiechu nie spadłem. Pozdro..
Avatar
siomik / 22 grudnia 2010 o 20:00
JUDE RAUSSSSSSSSSSSSSS..
Avatar
Zagloba / 22 grudnia 2010 o 17:06
Lublin to Dzikie Pola.
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 1 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 30 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 42 35

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 28 11

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 5 2

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!