niedziela, 18 marca 2018 r.

Lublin

Tragiczna noc na lubelskich drogach. Wypadki w Zakalinkach i Szczekarkowie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 sierpnia 2009, 07:11

Trzy osoby zginęły w dwóch wypadkach, do których doszło w nocy i nad ranem w Kolonii Zakalinkach-Kolonia w powiecie bialskim i w Szczekarkowie (pow. lubartowski).

Około godziny 5.15 w miejscowości Zakalinki-Kolonia kierowca seata toledo stracił panowanie nad autem na prostym i uderzył w drzewo. Zginęli dwaj mężczyźni w wieku 24 lat.

Do tragicznego wypadku doszło też w nocy w Szczekarkowie, w powiecie lubartowskim. Przed godz. 1 kierowca hondy accord śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
KIERWOCA11
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

KIERWOCA11
KIERWOCA11 (24 sierpnia 2009 o 09:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
NIESTETY POTWIERDZA SIę FAKT,żE 95 % PRZYCZYN WYPADKóW TO:GłUPOTA,BRAWURA,WóDA, OLEWANIE PRZPEPISóW,NIELICZENIE SIę Z INNYMI UUżYTKOWNIKAMI DROGI(ZARóWNO KIEROWCóW JAK I PIESZYCH!!)!!POSTAWIENIE PUSZKI Z FOTORADAREM CO 100 M CZY 10TYS. ,100 TYS. POLICYJNYCH AUT Z VIDEOREJESTRATOREM NIC NIE ZMIENI...TYLKO SUROWE I TO NAKłADANE BEZ DYSKUSJI KARY,EGZEKWOWALNE I ICH DOTKILOWOść(BEZ CZEGOS TAKIEGO,ZE JESTEM RADNYM CZY POSłEM I MACHAM LEGITYMACJą WIEC UNIKAM KARY,NIE!!!CZAS Z TYM SKOńCZYUć,RóWNYMI I RóWNIEJSZYMI!!) MOZE CZEGOś NAUCZY TO TYCH WSZYSTKICH PSEUDOKIEROWCóW, ZABóJCóW NA NASZYCH KIEPSKICH DROGACH!!!A TAK CO ROKU BęDZIEMY SłUCHAć ZATRWAżAJąCE STATYSYKI O 5000 CZY 6000 ZABITYCH!!!PANOWIE POLICJANCI NAKłADAJCIE KARY NA WSZYSTKICH BEZ WYJąTKU(I WIęCEJ OPERACJI NAWET 80% PRZYPADKóW ODEBRANIA PRAWA JAZDY!!) I NIE BóJCIE SIę ODPOWIEDZIALNOśCI!!
POZDRAWIAM ZAś TYCH UżYTKOWNIKóW DRóG KTóRZY WIEDZą CO TO WARTOść żYCIA I ZDROWIA INNYCH!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!