Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 listopada 2012 r.
16:46
Edytuj ten wpis

Trwa budowa nowych galerii w Lublinie (zdjęcia)

0 13 A A

Galeria Olimp, Tarasy Zamkowe. W Lublinie trwają roboty przy budowie nowych galerii. Zobaczcie zdjęcia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Janusz Oszeszek / 28 listopada 2012 o 19:27
[quote name='realista' timestamp='1354114315' post='701547']
Galeriami ludzi nakarmią.Byle łach to kosztuje bajońskie sumy.Takie sklepy do dla bogatych a nie dla plebsu z 1200 zł pensji.
[/quote]

Nawet gdyby to stwierdzenie było prawdziwe to czy to powód aby takich obiektów nie stawiać? Można budować tylko instytucje, które są "na kieszeń" każdego?
Avatar
realista / 28 listopada 2012 o 15:51
Galeriami ludzi nakarmią.Byle łach to kosztuje bajońskie sumy.Takie sklepy do dla bogatych a nie dla plebsu z 1200 zł pensji.
Avatar
peter68 / 28 listopada 2012 o 11:06
Tyle galerii powstaje w Lublinie, chyba nie wiesz co mówisz. W mniejszych miastach od Lublina, np. w Kielcach, Radomiu jest ich więcej niż u nas. Tylko 1 multikino w mieście takim jak Lublin to wstyd. Porównaj sobie to co jest w Lublinie, z tym co jest w innych nawet mniejszych od Lublina miastach w Polsce, to zmienisz zdanie...A co do fabryk. Czasy rewolucji przemysłowej już w Europie skończyły się, niestety..
Avatar
gg / 28 listopada 2012 o 08:51
Sami weźcie się do roboty a nie wiecznie stękać przy klawiaturze.Widzę w galeriach tłumy ludzi kupujących za grube pieniądze.Wszyscy wokół mnie gadają jak biegają po sklepach.Są biedni ale i bardzo bogaci.Widać zaliczacie się do pierwszej grupy
Avatar
lubelak / 28 listopada 2012 o 01:02
Dębiec ochujał z tą budową Galerii Olimp zabił całkowicie ruch gastronomiczny, lokale ledwie ciągną a będzie jeszce gorzej bo jak wybuduje Multikino to dojdą nowe restauracje i bary itp. Może by tak czynsz obniżył, ale biada i Dębcowi i jego synalkowi bo jak się otworzy Mulikino i nowe restauracje, otworzy IKEA swoje wrota, Galeria Zamek to zaczną wszyscy padać i co wtedy? Już teraz mc donalds wykancza wszystkich a co będzie dalej ?
Avatar
Kolo / 27 listopada 2012 o 23:02
Autor nie zadał sobie trudu i sfotografował dwie budowy w 14 ujęciach.A faktycznie powstaje dużo więcej, ale po co jeździć.Niech klikają.
Avatar
Alkin / 27 listopada 2012 o 21:01
W końcu zaczną plajtować te galerie, wystarczy zobaczyć co sie dzieje w tej przy Carrefourze - w ciągu roku prawie 1/4 lokali się zwolniła i stoją puste, nie ma nowych najemców.
Avatar
kris / 27 listopada 2012 o 19:44
A co powstaje na Lipowej - róg Sądowej, dawny parking??????????
Avatar
Antypasożyt / 27 listopada 2012 o 18:45
Budujcie galerie budujcie i nikogo się nie bójcie, wszak urzędnik musi ładnie się prezentować!
mamy wzrost zatrudnienia w urzędach to i galerii musi przybyć- no czego się czepiacie!??
A i młodzi ludzie kilka razy w roku przyjeżdżają z zagranicy do Polski odwiedzić rodziców to i czasem coś kupią w nowych galeriach, a i pracownicy galerii od czasu do czasu wezmą kredyt by sobie coś kupić u swoich pracodawców- no ja tu widzę same pozytywy!
TYLKO ZADBAJCIE BY TOWAR BYŁ Z CHIN!!!
Avatar
no coment / 27 listopada 2012 o 18:13
Budujmy fabryki, BUDUJMY !!! jest takim samym hasłem jak Widzę złote góry, widzę złote góry. Najlepiej nic nie robić, nie budować, czekać na "fabryki", samo się zrobi. Przez takie wypowiedzi zaczynam wątpić w inteligencję narodu.
Avatar
Janusz Oszeszek / 28 listopada 2012 o 19:27
[quote name='realista' timestamp='1354114315' post='701547']
Galeriami ludzi nakarmią.Byle łach to kosztuje bajońskie sumy.Takie sklepy do dla bogatych a nie dla plebsu z 1200 zł pensji.
[/quote]

Nawet gdyby to stwierdzenie było prawdziwe to czy to powód aby takich obiektów nie stawiać? Można budować tylko instytucje, które są "na kieszeń" każdego?
Avatar
realista / 28 listopada 2012 o 15:51
Galeriami ludzi nakarmią.Byle łach to kosztuje bajońskie sumy.Takie sklepy do dla bogatych a nie dla plebsu z 1200 zł pensji.
Avatar
peter68 / 28 listopada 2012 o 11:06
Tyle galerii powstaje w Lublinie, chyba nie wiesz co mówisz. W mniejszych miastach od Lublina, np. w Kielcach, Radomiu jest ich więcej niż u nas. Tylko 1 multikino w mieście takim jak Lublin to wstyd. Porównaj sobie to co jest w Lublinie, z tym co jest w innych nawet mniejszych od Lublina miastach w Polsce, to zmienisz zdanie...A co do fabryk. Czasy rewolucji przemysłowej już w Europie skończyły się, niestety..
Avatar
gg / 28 listopada 2012 o 08:51
Sami weźcie się do roboty a nie wiecznie stękać przy klawiaturze.Widzę w galeriach tłumy ludzi kupujących za grube pieniądze.Wszyscy wokół mnie gadają jak biegają po sklepach.Są biedni ale i bardzo bogaci.Widać zaliczacie się do pierwszej grupy
Avatar
lubelak / 28 listopada 2012 o 01:02
Dębiec ochujał z tą budową Galerii Olimp zabił całkowicie ruch gastronomiczny, lokale ledwie ciągną a będzie jeszce gorzej bo jak wybuduje Multikino to dojdą nowe restauracje i bary itp. Może by tak czynsz obniżył, ale biada i Dębcowi i jego synalkowi bo jak się otworzy Mulikino i nowe restauracje, otworzy IKEA swoje wrota, Galeria Zamek to zaczną wszyscy padać i co wtedy? Już teraz mc donalds wykancza wszystkich a co będzie dalej ?
Avatar
Kolo / 27 listopada 2012 o 23:02
Autor nie zadał sobie trudu i sfotografował dwie budowy w 14 ujęciach.A faktycznie powstaje dużo więcej, ale po co jeździć.Niech klikają.
Avatar
Alkin / 27 listopada 2012 o 21:01
W końcu zaczną plajtować te galerie, wystarczy zobaczyć co sie dzieje w tej przy Carrefourze - w ciągu roku prawie 1/4 lokali się zwolniła i stoją puste, nie ma nowych najemców.
Avatar
kris / 27 listopada 2012 o 19:44
A co powstaje na Lipowej - róg Sądowej, dawny parking??????????
Avatar
Antypasożyt / 27 listopada 2012 o 18:45
Budujcie galerie budujcie i nikogo się nie bójcie, wszak urzędnik musi ładnie się prezentować!
mamy wzrost zatrudnienia w urzędach to i galerii musi przybyć- no czego się czepiacie!??
A i młodzi ludzie kilka razy w roku przyjeżdżają z zagranicy do Polski odwiedzić rodziców to i czasem coś kupią w nowych galeriach, a i pracownicy galerii od czasu do czasu wezmą kredyt by sobie coś kupić u swoich pracodawców- no ja tu widzę same pozytywy!
TYLKO ZADBAJCIE BY TOWAR BYŁ Z CHIN!!!
Avatar
no coment / 27 listopada 2012 o 18:13
Budujmy fabryki, BUDUJMY !!! jest takim samym hasłem jak Widzę złote góry, widzę złote góry. Najlepiej nic nie robić, nie budować, czekać na "fabryki", samo się zrobi. Przez takie wypowiedzi zaczynam wątpić w inteligencję narodu.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 3

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 2

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 7

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 8

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 12 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!