Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 czerwca 2013 r.
11:22
Edytuj ten wpis

Trzy kilogramy marihuany w busie jadącym do Lublina z Holandii

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
0 15 A A
Ponad 3 kilogramy marihuany było w busie z Holandii do Lublina (NOSG)
Ponad 3 kilogramy marihuany było w busie z Holandii do Lublina (NOSG)

Pogranicznicy mieli nosa. W piątek przechwycili ponad 3 kilogramy marihuany w busie jadącym do Lublina z Holandii.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trzech mieszkańców Lublina wracało do domu z Holandii. – Podczas kontroli już w Lublinie nasi funkcjonariusze znaleźli 3320,17 g suszu roślinnego. Po zbadaniu okazało się, że jest to marihuana. Narkotyki były ukryte w foliowych workach – mówi Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Szacunkowa wartość przemytu, to ponad 130 tys. zł. Pakunki z narkotykami były ukryte w bagażu mieszkańców Lublina. Przemytnikom grozi, co najmniej trzy lata więzienia.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
git / 31 sierpnia 2013 o 13:43

nie piszcie błazny na ludzi bzdur jak macie takie pojecie co wam psy napisaly cymbaly je***e JP!!!!!!!!!!!!!!!!!! komunisci i spoleczniaki do wora z wami 

Avatar
git / 31 sierpnia 2013 o 13:41

nie piszcie błazny na ludzi bzdur jak macie takie pojecie co wam psy napisaly cymbaly je***e JP!!!!!!!!!!!!!!!!!! komunisci i spoleczniaki do wora z wami 

Avatar
Marcin / 11 czerwca 2013 o 10:56

@Lublinianin  tak tak masz racje. wstrzykuja sobie ten marihuanen w szyje pozniej atakuja niewinnych ludzi i okradaja sklepy. Pozabijac tych agresywnych narkomanow i kryminalistów!!

Musiałbyś wyciąć prawe cały obecny rząd,kto ma tyle odwagi ???

Avatar
głupota w głowie siedzi / 11 czerwca 2013 o 10:43

@Lublinianin  tak tak masz racje. wstrzykuja sobie ten marihuanen w szyje pozniej atakuja niewinnych ludzi i okradaja sklepy. Pozabijac tych agresywnych narkomanow i kryminalistów!!

Avatar
Józek / 11 czerwca 2013 o 09:09
Co za gamonie.zamiast wysiasc gdzieś wcześniej to jechali przez cała Polskę busem z Holandii, który na logikę wiadomo, że z góry jest podejrzany.brawo geniusze
Avatar
ewka23 / 10 czerwca 2013 o 23:39

Wieści z Lublina:

http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html

Avatar
chemik / 10 czerwca 2013 o 23:36

napiszcie jeszcze w miligramach. będzie lepsze wrażenie...

Avatar
Lublinianin / 10 czerwca 2013 o 18:28

Bardzo dobrze ! Niech wyłapują wszystkich to może dzięki temu będzie mniej naćpanego bydła na ulicach. Oprócz tego trzeba skrócić godziny pracy monopolowych maks do 22 i może w końcu będzie się normalnie dało chodzić po osiedlach w nocy bez obaw przed kilkunastoosobowymi grupkami debili pod wpływem używek. 

Avatar
jaja / 10 czerwca 2013 o 17:06

NO TAK WIDZE ZE Z HOLANDI DO POLANDII TRZEBA PRZEWIOZIĆ, A TO DLATEGO ZE TO ONI ZARABIAJĄ A MY JESTESMY NA 1 MIEJSCU W SPOZYCIU NARKOTYKOW W EUROPIE . DZIEKUJEMY WAM POLITYCY . FUCK OFF

Avatar
toom / 10 czerwca 2013 o 15:39

pewnie jakiś "życzliwy" kolega ich podwalił... ehhh ten kraj.

Avatar
git / 31 sierpnia 2013 o 13:43

nie piszcie błazny na ludzi bzdur jak macie takie pojecie co wam psy napisaly cymbaly je***e JP!!!!!!!!!!!!!!!!!! komunisci i spoleczniaki do wora z wami 

Avatar
git / 31 sierpnia 2013 o 13:41

nie piszcie błazny na ludzi bzdur jak macie takie pojecie co wam psy napisaly cymbaly je***e JP!!!!!!!!!!!!!!!!!! komunisci i spoleczniaki do wora z wami 

Avatar
Marcin / 11 czerwca 2013 o 10:56

@Lublinianin  tak tak masz racje. wstrzykuja sobie ten marihuanen w szyje pozniej atakuja niewinnych ludzi i okradaja sklepy. Pozabijac tych agresywnych narkomanow i kryminalistów!!

Musiałbyś wyciąć prawe cały obecny rząd,kto ma tyle odwagi ???

Avatar
głupota w głowie siedzi / 11 czerwca 2013 o 10:43

@Lublinianin  tak tak masz racje. wstrzykuja sobie ten marihuanen w szyje pozniej atakuja niewinnych ludzi i okradaja sklepy. Pozabijac tych agresywnych narkomanow i kryminalistów!!

Avatar
Józek / 11 czerwca 2013 o 09:09
Co za gamonie.zamiast wysiasc gdzieś wcześniej to jechali przez cała Polskę busem z Holandii, który na logikę wiadomo, że z góry jest podejrzany.brawo geniusze
Avatar
ewka23 / 10 czerwca 2013 o 23:39

Wieści z Lublina:

http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html

Avatar
chemik / 10 czerwca 2013 o 23:36

napiszcie jeszcze w miligramach. będzie lepsze wrażenie...

Avatar
Lublinianin / 10 czerwca 2013 o 18:28

Bardzo dobrze ! Niech wyłapują wszystkich to może dzięki temu będzie mniej naćpanego bydła na ulicach. Oprócz tego trzeba skrócić godziny pracy monopolowych maks do 22 i może w końcu będzie się normalnie dało chodzić po osiedlach w nocy bez obaw przed kilkunastoosobowymi grupkami debili pod wpływem używek. 

Avatar
jaja / 10 czerwca 2013 o 17:06

NO TAK WIDZE ZE Z HOLANDI DO POLANDII TRZEBA PRZEWIOZIĆ, A TO DLATEGO ZE TO ONI ZARABIAJĄ A MY JESTESMY NA 1 MIEJSCU W SPOZYCIU NARKOTYKOW W EUROPIE . DZIEKUJEMY WAM POLITYCY . FUCK OFF

Avatar
toom / 10 czerwca 2013 o 15:39

pewnie jakiś "życzliwy" kolega ich podwalił... ehhh ten kraj.

Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 19

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra