czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Twoje dziecko na naszej okładce. Ostatnie chwile na głosowanie

Dodano: 4 czerwca 2016, 18:40

Ruszyło głosowanie w szóstej edycji naszego plebiscytu „Maluch na okładkę”. Bierze w nim udział 55 dzieciaków z całego województwa. A jest o co walczyć! Mały zwycięzca znajdzie się na okładce lipcowego wydania Magazynu Dziennika Wschodniego.

Poprzednią edycję plebiscytu wygrał Sebastian Zmaczyński z Lublina
Poprzednią edycję plebiscytu wygrał Sebastian Zmaczyński z Lublina

– Poza tym, czeka na niego profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykona Ewelina Sołowiej, fotograf, właścicielka studio fotografii dziecięcej Eve Solo w Lublinie. Maluch otrzyma również zestaw pamiątkowych zdjęć – wylicza Agnieszka Dragan-Wójtowicz, kierownik działu marketingu Dziennika Wschodniego.

Na Wasze SMS-y czekamy do 22 czerwca do godziny 12 w południe (patrz ramka JAK GŁOSOWAĆ). Aktualny ranking, galerię wszystkich zdjęć i regulamin można znaleźć na stronie www.dziennikwschodni.pl Szczegółowe informacje o plebiscycie pod nr tel.: 81 462 68 35.

Poprzednią edycję plebiscytu wygrał Sebastian Zmaczyński z Lublina. - Sebastianowi bardzo się podobało na sesji. Widać było, ze świetnie się bawił. Pani Ewelina była świetnie przygotowana nie tylko pod względem fotograficznym, ale również pedagogicznym. Ma podejście do dzieci, doskonale wiedziała, w których momentach zrobić na przykład przerwę, żeby Sebastian mógł odpocząć - opowiada Anna Bator, mama Sebastiana. - W studiu było mnóstwo akcesoriów i strojów, dzięki czemu mogliśmy wybrać kilka aranżacji. W sesji wziął także udział nasz pies, który nie odstępuje Sebastiana na krok. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

JAK GŁOSOWAĆ

Jeśli chcesz oddać głos na wybrane dziecko, wyślij SMS-a o treści MALUCH.nr dziecka (np. MALUCH.999) pod numer 7248. Koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Z jednego numeru można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów.

REGULAMIN PLEBISCYTU

„Maluch na okładkę” - zobacz zdjęcia uczestników

Czytaj więcej o: dzieci maluch na okładkę

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!