niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lublin

Twoje dziecko na okładce Dziennika Wschodniego. Czekamy na zgłoszenia

Dodano: 25 maja 2017, 17:32

Rozpoczynamy szóstą edycję plebiscytu "Maluch na okładkę". Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko znalazło się na okładce Magazynu Dziennika Wschodniego, wyślij zgłoszenie.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać na adres redakcji zdjęcie swojej pociechy. A jest o co walczyć!

– Mały zwycięzca znajdzie się na okładce wakacyjnego wydania Magazynu Dziennika Wschodniego. Poza tym, czeka na niego profesjonalna sesja zdjęciowa, którą wykona Jacek Skrok, fotograf, właściciel Studio Fotografii Noworodkowej Dziecięcej Rodzinnej  White Pixel. Maluch otrzyma również zestaw pamiątkowych zdjęć – wylicza Magdalena Łaszkiewicz, kierownik działu marketingu Dziennika Wschodniego.

Czekamy na zdjęcia dzieci, które nie ukończyły jeszcze 6 roku życia. W zgłoszeniu należy umieścić kolorowe zdjęcie dziecka, jego imię, nazwisko i wiek. Dołączyć trzeba także imię i nazwisko rodzica lub opiekuna, adres, numer telefonu oraz zgodę na rozpowszechnianie wizerunku dziecka przez redakcję Dziennika Wschodniego i jego wydawcę.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem promocja@dziennikwschodni.pl do 16 czerwca. Szczegóły pod nr telefonu 81 46 26 800.

Poprzednią edycję plebiscytu wygrała 4-letnia Nikola Suchodół z Lublina.

- Córka bawiła się świetnie. Bardzo lubi się przebierać i pozować, więc sesja zdjęciowa była dla niej wymarzoną rozrywką - mówi Anna Spytek, mama dziewczynki. Pani fotograf była świetnie przygotowana nie tylko pod względem technicznym, ale również pedagogicznym.

- Sztuką jest stworzyć atmosferę tak, aby mały człowiek czuł się bardzo dobrze - tłumaczy Jacek Skrok. Od charakteru i temperamentu malucha zależy, czy sesja odbędzie się w studio, czy w plenerze. Każde dziecko jest inne i każde wymaga indywidualnego podejścia.

Zarówno mama dziewczynki, jak i sam fotograf  uważają, że plebiscyt „Maluch na okładkę” to świetny pomysł na rodzinną zabawę i wspaniałą pamiątkę. To także ogromna radość dla rodziców i dziecka.

Czytaj więcej o:

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!