czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Podgniła, zlewaczała, impotentna, zgejowana i obła. Tak widzi Unię Europejską Wojciech Wierzejski, wiceprezes LPR. - Unia to nie osoba, żeby się zaraz miała obrażać. Słowa mocne, ale na tym polega publicystyka - wyjaśnia gładko Wierzejski.

W swoim blogu (rodzaj pamiętnika publikowanego w Internecie - red.) z 11 września poseł Wierzejski wezwał Polaków do twardej, a nawet bezwzględnej walki z islamem. Blog umieszczony jest na oficjalnej stronie Ligi Polskich Rodzin. Można w nim między innymi przeczytać, że "Cywilizacja Białego Człowieka musi walczyć. Nie takimi metodami, jak PODGNIŁA, ZLEWACZAŁA, IMPOTENTNA, ZGEJOWANA i OBŁA Unia Europejska. Ale jak Ameryka.”
- Zatkało mnie. Kto mógł coś takiego wygłosić? Tylko Wierzejski jest zdolny do takiej eskalacji nienawiści i agresji - mówi dr Jacek Sobczak, lubelski prawnik i polityk PO.
Wierzejskiego starają się usprawiedliwić partyjni koledzy: Żeby blog był czytany, to nie może w nim być głodnych kawałków - tłumaczy poseł Andrzej Mańka z Lublina. - Stąd pewnie takie ostre słowa, jak "zlewaczała”, czy "impotentna”. A w Europie rzeczywiście naczelną siłą polityczną jest lewica.
Wierzejski widzi to jednak inaczej. - Europa to taki mężczyzna bez woli, wyrazu, zdolności decyzyjnych. Obły, jak meduza, czy inny jamochłon. Gej i polityczny impotent. W przeciwieństwie do Ameryki, która potrafi walczyć.

- Pan Wierzejski obraził nie tylko polską rację stanu, ale całą Europę. To bezprecedensowa sprawa, ale w jego wykonaniu nic mnie już nie dziwi - komentuje Piotr Zawrotniak, przewodniczący Rady Miejskiej SLD w Lublinie.
Zawrotniak sam padł ofiarą niewybrednego języka Wierzejskiego. Poseł LPR nazwał go niedawno "stalinowskim zwyrodnialcem”. Ten oddał sprawę do sądu. - Spotkamy się w sądzie 2 października. Domagam się od posła Wierzejskiego 50 tys. zł nawiązki i przeprosin na łamach Dziennika Wschodniego.
Ale Wierzejski nie boi się sądu. - W każdym miesiącu mam po kilka procesów. I wszystkie wygrywam. Z tym lubelskim lewakiem też wygram - zapowiada z wyraźną przyjemnością.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!