Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 grudnia 2013 r.
11:35
Edytuj ten wpis

Tytoniowa kontrabanda przy ul. Lubartowskiej

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 8 A A
 (KWP Lublin)
(KWP Lublin)

Ponad 2,5 tysiąca paczek papierosów z przemytu znaleźli policjanci z Lublina. Kontrabanda była ukryta w mieszkaniu przy ul. Lubartowskiej. Właścicielka lokalu wpadła, kiedy wychodziła by sprzedać nielegalny towar.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
35-latkę zatrzymano w poniedziałek. Kryminalni podejrzewali, że może ona przechowywać papierosy z przemytu. Obserwowali jej mieszkanie przy ul. Lubartowskiej.

– W pewnym momencie kobieta wyszła z mieszkania. Jak się okazało, wynosiła z lokalu trzy kartony nielegalnych papierosów – mówi Kamil Gołębiowski, z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji. – Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze odnaleźli i zabezpieczyli łącznie 2523 paczek papierosów różnych marek, bez polskich znaków akcyzy.

W mieszkaniu był także rower, który jak się później okazało został skradziony w Puławach.

35-latka z Lublina została przewieziona do komisariatu. Tam policjanci przedstawili jej zarzuty. Ze wstępnych wyliczeń wynika, że uszczuplenie podatku akcyzowego, na rzecz Skarbu Państwa wynosi ponad 36 000 złotych.

O dalszym losie kobiety zdecyduje sąd. Zatrzymanej grozi wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
optymista / 1 stycznia 2014 o 14:35

To niesamowite, walczyny o załatanie dziury budzetowej a kontrabanda ma się najlepiej.

Nie można przejść spokojnie po podzamczu by nie być nachalnie zaczepiany przez handlarzy nielegalnymi papierosami. Jak nieudolny jest nasz resort Policji (o Strazy Miejskiej nie wspomnę bo to banda nieudaczników). Potrafią nękać w miarę uczciwych obytaweli za złe parkowanie, nieco wiekszą prędkość itd. A ci co uszuplają nasz budzet w największym stopniu są bezkarni. Wystarczy zamienić operacyjnych w cywilu cyklicznie z innymi miastami w kraju by nie byli rozpoznawalni.

Najlepiej  bez informowania miejscowych policmajstrów, bo dobrze opłacane krety zaraz zawiadomią kontrabandę. Kiedy nasz kraj nie będzie okradany przez przekupnych na każdym stopniu administracji dalej choregu kraju.

To niesamowite, walczyny o załatanie dziury budzetowej a kontrabanda ma się najlepiej.

Nie można przejść spokojnie po podzamczu by nie być nachalnie zaczepiany przez handlarzy nielegalnymi papierosami. Jak nieudolny jest nasz resort Policji (o Strazy Miejskiej nie wspomnę bo to banda nieudaczników). Potrafią nękać w miarę uczciwych obytaweli za złe parkowanie, nieco wiekszą prędkość itd. A ci co uszuplają nasz budzet w największym stopniu są bezkarni. Wystarczy zamienić operacyjnych w cywilu cyklicznie z innymi miastami w kraj... rozwiń

Avatar
smayll / 1 stycznia 2014 o 10:18

http://forum.dziennikwschodni.pl/smayll-m8014/

Avatar
jajcasz / 1 stycznia 2014 o 09:32

niemożliwe, że na Lubartowskiej handlowali fajkami... po prostu nie możliwe i nie piszcie bzdur, że pod Novą też handlują!!! przeciez codziennie tam jest policja... oni po prostu mają "na własny użytek" jak się stoi cały dzień na bazarku to i L&M-a sie zajarać chce....

Avatar
GRUBY / 31 grudnia 2013 o 19:52

W PODWÓRKU LUBARTOWSKIEJ 24, NIELEGALNY LOKATOR  CYPIS, KTÓRY BEZPRAWNIE SIĘ TAM WPROWADZIŁ HANDLUJE FAJKAMI NA CAŁEGO. WSZYSCY O TYM WIEDZĄ TYLKO NIE NASZA WSPANIAŁA POLICJA. ADMINISTRACJA NIE MOŻE GO WYWALIĆ BO NA PAPIERZE JEST BEZ DOCHODU I NA BRUK MENELA NIE MOŻNA WYRZUCIĆ. RAZEM ZA SWOJĄ BABĄ HANDLUJĄ FAKAMI NA POTĘGĘ I HLAJĄ. WSZYSCY MIESZKAŃCY MUSZĄ TOLEROWAĆ ICH I SZEMRANE TOWARZYSTWO PRZYCHODZACE PO FAJKI.

 A  DZIECI SIĘ TEMU PRZYGLĄDAJĄ.

PO CO PRACOWAĆ, LEPIEJ BYĆ NA SOCJALU, MIESZKANIE ZA DARMO, FAJKAMI HANDLOWAĆ I BALOWAĆ CAŁE ŻYCIE.

W PODWÓRKU LUBARTOWSKIEJ 24, NIELEGALNY LOKATOR  CYPIS, KTÓRY BEZPRAWNIE SIĘ TAM WPROWADZIŁ HANDLUJE FAJKAMI NA CAŁEGO. WSZYSCY O TYM WIEDZĄ TYLKO NIE NASZA WSPANIAŁA POLICJA. ADMINISTRACJA NIE MOŻE GO WYWALIĆ BO NA PAPIERZE JEST BEZ DOCHODU I NA BRUK MENELA NIE MOŻNA WYRZUCIĆ. RAZEM ZA SWOJĄ BABĄ HANDLUJĄ FAKAMI NA POTĘGĘ I HLAJĄ. WSZYSCY MIESZKAŃCY MUSZĄ TOLEROWAĆ ICH I SZEMRANE TOWARZYSTWO PRZYCHODZACE PO FAJKI.

 A  DZIECI SIĘ TEMU PRZYGLĄDAJĄ.

PO CO PRACOWAĆ, LEPIEJ BYĆ NA SOCJALU, MIES... rozwiń

Avatar
jorg / 31 grudnia 2013 o 17:06
Na targu przy Krańcowej handlują fajkami i wcale się z tym nie kryją. Ciekawe jak długo będzie się to tolerować? Czy odpowiedzialni za to długo będą udawać że o tym nie wiedzą?
Avatar
cybuch / 31 grudnia 2013 o 14:56

To taki skromny prezent od mundurowych na nowy rok..., ciekawe kiedy Służby zajmą się handlującymi fajkami przy NOWEJ i na Ruskiej!!!!!! czy nastąpi to w 2014-tym????????? bo darmozjady ze S..ży M-ej idąc, udają że nic nie widzą, śmiesznie to wygląda.A tak nawiasem to Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

Avatar
we / 31 grudnia 2013 o 14:55

przy wejściu do bramy?

Avatar
uk / 31 grudnia 2013 o 13:24

a nr kamienicy to gdzie?

Avatar
optymista / 1 stycznia 2014 o 14:35

To niesamowite, walczyny o załatanie dziury budzetowej a kontrabanda ma się najlepiej.

Nie można przejść spokojnie po podzamczu by nie być nachalnie zaczepiany przez handlarzy nielegalnymi papierosami. Jak nieudolny jest nasz resort Policji (o Strazy Miejskiej nie wspomnę bo to banda nieudaczników). Potrafią nękać w miarę uczciwych obytaweli za złe parkowanie, nieco wiekszą prędkość itd. A ci co uszuplają nasz budzet w największym stopniu są bezkarni. Wystarczy zamienić operacyjnych w cywilu cyklicznie z innymi miastami w kraju by nie byli rozpoznawalni.

Najlepiej  bez informowania miejscowych policmajstrów, bo dobrze opłacane krety zaraz zawiadomią kontrabandę. Kiedy nasz kraj nie będzie okradany przez przekupnych na każdym stopniu administracji dalej choregu kraju.

To niesamowite, walczyny o załatanie dziury budzetowej a kontrabanda ma się najlepiej.

Nie można przejść spokojnie po podzamczu by nie być nachalnie zaczepiany przez handlarzy nielegalnymi papierosami. Jak nieudolny jest nasz resort Policji (o Strazy Miejskiej nie wspomnę bo to banda nieudaczników). Potrafią nękać w miarę uczciwych obytaweli za złe parkowanie, nieco wiekszą prędkość itd. A ci co uszuplają nasz budzet w największym stopniu są bezkarni. Wystarczy zamienić operacyjnych w cywilu cyklicznie z innymi miastami w kraj... rozwiń

Avatar
smayll / 1 stycznia 2014 o 10:18

http://forum.dziennikwschodni.pl/smayll-m8014/

Avatar
jajcasz / 1 stycznia 2014 o 09:32

niemożliwe, że na Lubartowskiej handlowali fajkami... po prostu nie możliwe i nie piszcie bzdur, że pod Novą też handlują!!! przeciez codziennie tam jest policja... oni po prostu mają "na własny użytek" jak się stoi cały dzień na bazarku to i L&M-a sie zajarać chce....

Avatar
GRUBY / 31 grudnia 2013 o 19:52

W PODWÓRKU LUBARTOWSKIEJ 24, NIELEGALNY LOKATOR  CYPIS, KTÓRY BEZPRAWNIE SIĘ TAM WPROWADZIŁ HANDLUJE FAJKAMI NA CAŁEGO. WSZYSCY O TYM WIEDZĄ TYLKO NIE NASZA WSPANIAŁA POLICJA. ADMINISTRACJA NIE MOŻE GO WYWALIĆ BO NA PAPIERZE JEST BEZ DOCHODU I NA BRUK MENELA NIE MOŻNA WYRZUCIĆ. RAZEM ZA SWOJĄ BABĄ HANDLUJĄ FAKAMI NA POTĘGĘ I HLAJĄ. WSZYSCY MIESZKAŃCY MUSZĄ TOLEROWAĆ ICH I SZEMRANE TOWARZYSTWO PRZYCHODZACE PO FAJKI.

 A  DZIECI SIĘ TEMU PRZYGLĄDAJĄ.

PO CO PRACOWAĆ, LEPIEJ BYĆ NA SOCJALU, MIESZKANIE ZA DARMO, FAJKAMI HANDLOWAĆ I BALOWAĆ CAŁE ŻYCIE.

W PODWÓRKU LUBARTOWSKIEJ 24, NIELEGALNY LOKATOR  CYPIS, KTÓRY BEZPRAWNIE SIĘ TAM WPROWADZIŁ HANDLUJE FAJKAMI NA CAŁEGO. WSZYSCY O TYM WIEDZĄ TYLKO NIE NASZA WSPANIAŁA POLICJA. ADMINISTRACJA NIE MOŻE GO WYWALIĆ BO NA PAPIERZE JEST BEZ DOCHODU I NA BRUK MENELA NIE MOŻNA WYRZUCIĆ. RAZEM ZA SWOJĄ BABĄ HANDLUJĄ FAKAMI NA POTĘGĘ I HLAJĄ. WSZYSCY MIESZKAŃCY MUSZĄ TOLEROWAĆ ICH I SZEMRANE TOWARZYSTWO PRZYCHODZACE PO FAJKI.

 A  DZIECI SIĘ TEMU PRZYGLĄDAJĄ.

PO CO PRACOWAĆ, LEPIEJ BYĆ NA SOCJALU, MIES... rozwiń

Avatar
jorg / 31 grudnia 2013 o 17:06
Na targu przy Krańcowej handlują fajkami i wcale się z tym nie kryją. Ciekawe jak długo będzie się to tolerować? Czy odpowiedzialni za to długo będą udawać że o tym nie wiedzą?
Avatar
cybuch / 31 grudnia 2013 o 14:56

To taki skromny prezent od mundurowych na nowy rok..., ciekawe kiedy Służby zajmą się handlującymi fajkami przy NOWEJ i na Ruskiej!!!!!! czy nastąpi to w 2014-tym????????? bo darmozjady ze S..ży M-ej idąc, udają że nic nie widzą, śmiesznie to wygląda.A tak nawiasem to Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

Avatar
we / 31 grudnia 2013 o 14:55

przy wejściu do bramy?

Avatar
uk / 31 grudnia 2013 o 13:24

a nr kamienicy to gdzie?

Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program]
24 maja 2018, 18:00
galeria

KULturalia 2018 w Lublinie. Koncerty, sztukmistrze i fireshow [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek rozpoczynają się KULturalia, czyli Dni Kultury Studenckiej w Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zaplanowano dwa dni koncertów na pl. Teatralnym przed Centrum Spotkania Kultur.

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami

Nikt nie chce postawić słupków w centrum Lublina. Problemy także z innymi inwestycjami 1 3

Pod znakiem zapytania stanął montaż słupków uniemożliwiających nielegalne parkowanie na śródmiejskich chodnikach. Nikt nie chce wziąć tego zlecenia. Drogowcy mają też spory problem z remontami osiedlowych uliczek, m.in. na Czubach i Czechowie

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania

Pracował przy remoncie stadionu. Spadł z rusztowania 0 0

56-letni mężczyzna spadł z rusztowania w trakcie prac przy remoncie stadionu w Janowie Lubelskim.

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę
ZDJĘCIA
galeria

Skręcał w boczną drogę. Potrącił nastoletnią rowerzystkę 1 4

17-letnia rowerzystka trafiła do szpitala, po tym jak na lokalnej drodze potrącił ją samochód.

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku

Dzisiaj finał Srebrnego Kasku 1 1

Dzisiaj o godzinie 19 w Lublinie odbędzie się finał Srebrnego Kasku. Czterech najlepszych zawodników oraz jeden wybrany przez Główną Komisję Sportu Żużlowego wezmą udział w eliminacjach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem

Lubelskie Kruki rządzą nad Bałtykiem 25 1

Baseball Ravens Lublin zaliczyli fantastyczny początek sezonu w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Popularne Kruki po trzech weekendach przewodzą całej stawce

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi
wiersze między newsami

O wiśniowym sadzie. Zamiast porannej jogi 0 1

Na początek dnia, trzy linijki orientu. XVII wiecznemu japońskiemu poecie zen Matsuo Basho tyle wystarczy by opowiedzieć całą historię

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy?

Firmy w Lubelskiem cierpią na brak pracowników. W jakich branżach szukać pracy? 47 17

Liczba wolnych miejsc pracy w przedsiębiorstwa z województwa lubelskiego tylko w ciągu ostatniego roku zwiększyła się o niemal 70 procent. Najtrudniej o fachowca jest w branży budowlanej i przemyśle. Potrzebni są także kierowcy i magazynierzy

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej?

PO wystawi kobietę na prezydenta Białej Podlaskiej? 2 10

Platforma nie ujawnia żadnych nazwisk, ale poseł Stanisław Żmijan przyznaje, że najchętniej w wyborach na prezydenta Białej Podlaskiej poparłby kobietę