wtorek, 20 marca 2018 r.

Lublin

Uczestnicy sesji na KUL piszą do prokuratora generalnego

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 listopada 2014, 11:42
Autor: opr. aa

Śledztwo dotyczące zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki należy jak najszybciej zbadać. Podjęcia takich działań domagają się europoseł Mirosław Piotrowski i uczestnicy sympozjum na KUL, którego bohaterem był kapelan "Solidarności. Biorący udział w konferencji wystosowali apel do prokuratora generalnego.

21 listopada br. na KUL została zorganizowana konferencja naukowa pt. "O prawdzie w życiu publicznym - Bł. ks. Jerzy Popiełuszko w 30 rocznicę zbrodni”.

Apel wraz z podpisami 41 uczestników konferencji został wysłany do prokuratora generalnego. Sygnujący chcą aby śledztwo dotyczące kierowania wykonaniem zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki zostało niezwłocznie zbadane. Apel ma związek, jak czytamy w piśmie przesłanego mediom "z narosłymi przez lata licznymi kontrowersjami i wątpliwościami dotyczącymi rzetelności, poprawności oraz ciągłości i terminowości prowadzenia śledztwa”.

"Najwyższe zaniepokojenie budzi fakt, że pomimo upływu 30 lat od męczeńskiej śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i trwającego od 24 lat w nieodległej Polsce śledztwa, nierozstrzygniętą wciąż pozostaje kwestia odpowiedzialności karnej za udział w tym przestępstwie wszystkich uczestników zbrodni” - czytamy w apelu do prokuratora generalnego.

Sygnatariusze oburzają się też sposobem informowania opinii publicznej o tym śledztwie. Piszą, że mimo zaproszenia na konferencję w Lublinie, dyrektor Głównej Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu "oświadczył, że nikt z prokuratorów IPN nie będzie w niej uczestniczył”.

Zdaniem autorów apelu to dodatkowy przykład na to, że śledztwo jest prowadzone w "sposób nieprawidłowy”. Powołują się też na stanowisko Rady Instytutu Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która w uchwale z 2 października br "dokonała krytycznej oceny pracy prokuratorów pionu śledczego”.

Apel został przesłany także m.in. do prezydenta RP, premiera i marszałka Sejmu.
  Edytuj ten wpis
ŁOWCA SKÓR
ZESPÓŁ DOWNA
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

ŁOWCA SKÓR
ŁOWCA SKÓR (1 grudnia 2014 o 20:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

JUDE ???

Rozwiń
ZESPÓŁ DOWNA
ZESPÓŁ DOWNA (1 grudnia 2014 o 20:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli CZARNE PASOŻYTY SOLIDARNOŚCI, A =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=: cz. 7:

Od WIELKIEGO CZWARTKU 2013 r. {Dni bez NAJŚWIETSZYCH OFIAR- Pedofilskich
- też (choć nycz nie wiadomo)} AMINENCJE z księŻULAMI powinny zapier..niczać na
Przejścia Graniczne, na Lotniska i tam ODPRAWICAĆ TIR-y, podróżnych bo Celnicy
dwoją się i troją i nie nadążają z ODPRAWIANIEM!

POLSKA TO KATOLICKI KRAJ I ODPRAWIANIA CI U NAS DOSTATEK!

 

Wzorując się na polskim wieszczu Janie KOCHANOWSKIM i jego "ODPRAWIE POSŁÓW GRECKICH" Axcelencje wpadły na pomysł ODPRAWIANIA POSŁÓW do SEJM(inari)U(m).

Obiecując każdemu INO (z)BAWIENIE bawią wszystkich na okrągło ODPRAWIAJĄC WSZYSTKO, co się da - niczym NAJŚWIĘTSZE OFIARY PEDOFILSKIE z Kwitkiem... Taki to już EFEKT FRANCISZKA(z)BAWICIELA!

To czy coś jest SEKTĄ czy KOŚCIOŁEM zależy od POZYTYWNEGO lub NEGATYWNEGO przedstawienia... tematu!

Kościół Katolicki w PEDOgogicznej ROLI (dawniej NAUCZYCIELSKA ROLA) OGŁUPIA DZIECI już od momentu przygotowania do I KOMUNII ŚW.(irtniętej) - jak dziecko nie WYKUJE NA PAMIĘĆ to nie będzie mogło się (z)BAWIĆ!

Sam Naczelny używa PSEUDONIMU – spełnia więc kryteria SEKTY!

Kończąc WATYKAŃSKĄ SZKOŁĘ AKTORSKĄ można ino ODSTAWIAĆ KABARET (z)BAWIENIA. SW.(irnieci) Przebierańcy przegrywają nawet z aktorami, bo umią ino JEDNOM ROLĘ od ponad 2000 lat! Jednym słowem CAŁKIEM NIEZŁA SZOPKA! czyli KABARET (z)BAWIENIA w Boskim Wykonaniu CZARNEGO BETONU czerpiącego ŚW.(irnięte) Natchnienie z Flaszki KRWI PAŃSKIEJ, po której można odstawiać całkiem niezłą SZOPKĘ z Ograniczoną gestyKULacją: "PAN Z WAMI", "PRZEZ WSZYSTKIE WIEKI WIEKÓW...", "W IMIĘ OJCA I SYNA...";... można też se klęknąć na prawe KUL-anko lub na dwa KULanka!

PEDOgogiczna Rola Kościoła polega na (w)MÓWIENIU, a od Ojca ŚW.(irniętego) poczynając przez wszystkie księŻULE i Zakonnice - ONI WSZYSTKO ino (w)MAWIAJĄ!

Ostatnio (ok. 20.IX.2013 r.) Papcio Franciszek (z)BAWICIEL w Boski sposób (w)MAWIAŁ, że KONFESJONAŁ TO NIE TORTURY - o czym donoszą media! I rzeczywiście - KONFESJONAŁ to KABARET:

W GOOGLE należy wpisać:

kabaret limo spowiedź;

zenon laskowik spowiedź.

I tu potwierdza się teza stawiana od X - czasu przez =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W=. i ASC - z elastycznymi aktorami PRZEGRYWA nawet sam SZEF VATYKAŃSKIEJ SZKOŁY AKTORSKIEJ wyskakując z "REFORMĄ KOŚCIOŁA" - polskie KABARETY zrobiły ją WCZEŚNIEJ niż FRANCISZEK (z)BAWICIEL z EFEKTEM Franciszka (z)BAWICIELA w Boski sposób pokazując jak WYGLĄDA(z)BAWIENIE!

spektaKULarnie wyglądają psychoPATyczne Tytuły Naukowe obowiązujące na KUL-u:

1) mgr - to BAR'AN'EK - skrót BA'RAN.
2) dr - to BAR'AN'EK BOŻY - skrót BA'RAN. B.
3) hab. - to HABITOWY - skrót HABIT.
4) prof. - to OSIO'ŁE'K - skrót OSI'O'Ł.

Oceny zaś mogą być wyrażane w KUL-ach w pełni odzwierciedlające Poziom Pożal Się Boże...

TO JUŻ NIE TE CZASY gdzie księŻULE błyszczały inteligencją - teraz INOBŁYSZCZY GŁU'PO'TA Axcelencji na tle INTELIGENCJI.

STOLICA MĄDROŚCI” z poziomem Pożal się Boże wpier...niczyła się wszędzie, gdzie ino się dało i rżnie Głupa na całego.

Już w latach SOLIDARNOŚCI (lata 1980-te) spektaKULarny księŻULO mgr-ant uczył Lud Boży z BŁĘDAMI, których w (o)BŁĘDZIE Boskiej MONDROŚCI nie widziały nawet ŚW.(irnięte) półGŁÓWKI spektaKULarnie psychoPATycznego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO!
 

Pozostałe HITY (z)BAWIENIA otworząs ię niczym BRAMY (z)BAWIENIA po wpisaniu w google hasła: ksiądz zgwałciłksiądz zabił; ksiądz molestuje. Kochanka księdza, ksiądz ukradł...

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!