Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 sierpnia 2016 r.
12:36

Ukradł głośnik w sklepie. Złodzieja szuka policja

Autor: Zdjęcie autora aa KWP Lublin
0 18 A A
(fot. Policja)
(fot. Policja)

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży w markecie przy ul. Zana w Lublinie. Mężczyzna, którego zdjęcia publikuje policja, usunął zabezpieczenia i ukradł głośnik o wartości 700 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do kradzieży doszło 10 sierpnia bieżącego roku w markecie przy. ul. Zana w Lublinie. Mężczyzna po usunięciu zabezpieczeń ukradł głośnik o wartości 700 zł. Towar był częścią ekspozycji sprzętu RTV.

– Ochrona sklepu nie zauważyła kradzieży i sprawca spokojne przeszedł przez linię kas – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie.

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Lublinie zabezpieczyli nagranie z monitoringu. Policja prosi o kontakt osoby, które na publikowanych zdjęciach rozpoznają mężczyznę.

– Publikowane nagrania cieszą się dużym zainteresowaniem i społecznym odzewem – dodaje podkom. Fijołek. – Dzięki Państwa pomocy policjanci zatrzymali wielu takich złodziei. Często też sprawcy sami przychodzą do komisariatu prosząc o jak najszybsze usunięcie ich wizerunku, ponieważ jest im wstyd lub boją się społecznego napiętnowania.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę policjanci proszą o kontakt. Można dzwonić pod nr tel. 81 535-48-00. Informację można przekazać anonimowo.

(fot. Policja)
(fot. Policja)

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
PolicjoTropGroźneSieci / 25 sierpnia 2016 o 02:59
Co do użytkownika negatywnie nastawionego do Ukraińców. Wiedz, że każdy człowiek jest inny, i nie powinniśmy uogólniać. O ile uczciwi Ukraińcy mnie nie martwią. To już bardzo boję się, że zaczęli przenosić swoje struktury mafijne czy podsieci paserów na teren RP. Wiecie, takie tajne sieci skupiające złodziei i paserów razem. --- Ogólnie ja nazywam to "Paser Net" i powinno to być zagrożone na więcej jak 10 lat. Czy liczba 1.5 Mln gości stanowi o możliwości istnienia "Ukraina Paser Association"? To kiedyś mi powie w Panoramie olśniewająca jak zwykle Pani Renata Laszczka-Rusek.
Co do użytkownika negatywnie nastawionego do Ukraińców. Wiedz, że każdy człowiek jest inny, i nie powinniśmy uogólniać. O ile uczciwi Ukraińcy mnie nie martwią. To już bardzo boję się, że zaczęli przenosić swoje struktury mafijne czy podsieci paserów na teren RP. Wiecie, takie tajne sieci skupiające złodziei i paserów razem. --- Ogólnie ja nazywam to "Paser Net" i powinno to być zagrożone na więcej jak 10 lat. Czy liczba 1.5 Mln gości stanowi o możliwości istnienia "Ukraina Paser Association"? To kiedyś mi pow... rozwiń
Avatar
KradnęDlaSławy / 25 sierpnia 2016 o 02:48
Ostatnia plaga kradzieży jest koicydencją przynajmniej trzech składników: A) Zwiększony ruch turystyczno-tranzytowy przez Region B) Bardzo wysokie (jak na Polskę) nasycenie CCTV w Lublinie i Lubelskiem C) Młodzi ludzie już wiedzą, że to jedna z metod zdobycia "Sławy" Jesteśmy takim polskim Texasem, musimy być ciągle przygotowani. Ewentualnie lubimy czytać te "złodziejskie followupy". To co przechodzi w Gdańsku czy Warszawie niezauważone, u nas od razu trafia do naszych mediów.
Avatar
Realista / 23 sierpnia 2016 o 19:29
Posluchaj, Antropologu... To juz kiedys było - ocenianie człowieka wedlug budowy czaszki - i źle mi się kojarzy... Co sugerujesz? Że Ukraińcy to podludzie? A może przemawiają przez Ciebie nasze polskie kompleksy: Skoro Niemcy uważają się za kogoś lepszego od Polaków, Ty chcesz się wywyższyc kosztem Ukraińców? Zmiana cech antropologicznych nie bierze sie znikąd, lecz w wielkim stopniu jest wynikiem ciągłych inwazji, najazdów takich jak np. mongoło-tatarski. Nie zaprzeczysz chyba, że każdy najeźdźca "zostawiał" na podbitym terenie swoje nasienie, bo dokonywał gwałtów na miejscowych kobietach. A teraz pomyśl, ile "kodów genetycznych" zostawili najeźdźcy na terenie Polski, skoro przeżyła trzy rozbiory? Nie lepszy los spotkał także Ukrainę (jej wschodnią część, ówczesną Ruś Kijowską), która przyjęla na klatę całą tataro-mongolską nawałnicę i dzieki temu te hordy nie podbiły Europy, bo były już poważnie osłabione. To dzięki tym dzielnym wschodnim Słowianom, potomków których teraz rozliczasz z antropologii, Europa dalej mogła rozwijac się i kwitnąć, a Ruś Kijowska w swoim rozwoju zostala  cofnięta o stulecia. Dlatego, proszę, nie podważaj ukraińskiej słowiańskości, bo Polska, tak samo jak Ukraina, miała na głowie najeźdźców tatarskich, tureckich, germańskich, szwedzkich i innych. A więc nie antropologia jest wyznacznikiem słowiańskosci, lecz słowiańska mentalność, tozsamość, która bierze się nie z kształtu czaszki, lecz z kultury, religii, zwyczajów, obrządków etc. A mentalność i tozsamość Polaków i Ukraińców jest praktycznie identyczna, taka sama. Liczę, że przeczytasz ze zrozumieniem; bez fobii, uprzedzeń i kompleksów. Pozdrawiam.
Posluchaj, Antropologu... To juz kiedys było - ocenianie człowieka wedlug budowy czaszki - i źle mi się kojarzy... Co sugerujesz? Że Ukraińcy to podludzie? A może przemawiają przez Ciebie nasze polskie kompleksy: Skoro Niemcy uważają się za kogoś lepszego od Polaków, Ty chcesz się wywyższyc kosztem Ukraińców? Zmiana cech antropologicznych nie bierze sie znikąd, lecz w wielkim stopniu jest wynikiem ciągłych inwazji, najazdów takich jak np. mongoło-tatarski. Nie zaprzeczysz chyba, że każdy najeźdźca "zostawiał" na podbitym terenie sw... rozwiń
Avatar
? / 22 sierpnia 2016 o 13:04
Realistka napisał:
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiele fantastycznych osób mieszkających na Ukrainie i muszę ich bronić. Zareagowałam, bo ludzie produkują niekiedy opinie bardzo krzywdzące. Wracając do gwałtu na tzw. Moście Kultury: czy to oby nie byli Rumuni? Pośpieszne wskazania na Ukraińców - czyż nie zostały zdementowane?
Liczba popełnianych przestępstw w stosunku do liczby Polaków zamieszkujących w RP )37 mlm) kontra liczba przestępstw popełnianych przez Ukraińców przebywających w Polsce (1 -1,5mln) - po przeliczeniu okaże się, że to żaden żart. Ukraińców znam aż zbyt dobrze żeby mieć jakieś złudzenia co do nich, a naiwność wykazywana w stosunku do nich mnie śmieszy. Mam z tymi ludźmi do czynienia każdego dnia. Potężny przemyt i jawne okradanie polskiego skarbu państwa to chleb codzienny naprawdę dużej Ukraińców. Co do pracy ich w RP to z tym jest różnie. Bardzo często pracują na czarno. To dzięki nim m.inn nie rosną płace. Co do samej ich mentalności można by książkę napisać - zamiast tego przytoczę to co mówili polscy staruszkowie, którzy żyli przez wiele wiele lat po sąsiedzku z tymi ludźmi, a często łączyły ich nawet więzy rodzinne otóż mówili oni to: "pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wierz Ukraińcowi". Jesteś naiwna lub zbyt słabo ich znasz żeby sugerwoać iż to ludzie tacy sami jak my. Co do ich "słowiańskości" to też bym był nieco ostrożniejszy - za dużo tam typów antropologicznych wykazujących mniej czy więcej cech mongoloidalnych czyli azjatyckich. Nie jest trudno odróżnić Ukraińca od Polaka po fizys. Co do kierowania się rozsądkiem to po Ukraińcach też zbyt wiele bym się nie spodziewał. Otóż sami mówili iż ci z nich mieszkający w obwodach lwowskim i wołyńskim podczas "rewolucji" na majdanie jeździli tam "stać na majdanie" - jako ci pragnący demokracji. Jak sami wspominają dostawali za to 200 hrywien. Taki to był "demokratyczny" i społeczny przewrót. Oczywiście w naszych mediach o tym nikt nie wspominał bo to burzyłoby bajkowy obraz. Ironia tej sytuacji polega na tym iż za Janukowicza hrywna była warta ok 60 groszy teraz ok 16. Za Janukowicza łatwo było na Ukrainie choćby o pracę dorywczą - teraz jak jest ? ...wiadomo. Stąd tłumy walące do Polski żeby hroszej zarabiać u znienawidzonych Lachów (niedomiennie zwanych kolonizatorami i okupantami). Ceny na Ukrainie po tym przewrocie to kwestia podwyżek czasem kilkusetprocentowych. Zachciało się motłochowi reowlucji za te 200 hrywien i sobie zrobił dobrze. Takie są smutne fakty. Niestety ale masz blade pojęcie o Ukrainie i Ukraińcach.
Liczba popełnianych przestępstw w stosunku do liczby Polaków zamieszkujących w RP )37 mlm) kontra liczba przestępstw popełnianych przez Ukraińców przebywających w Polsce (1 -1,5mln) - po przeliczeniu okaże się, że to żaden żart. Ukraińców znam aż zbyt dobrze żeby mieć jakieś złudzenia co do nich, a naiwność wykazywana w stosunku do nich mnie śmieszy. Mam z tymi ludźmi do czynienia każdego dnia. Potężny przemyt i jawne okradanie polskiego skarbu państwa to chleb codzienny naprawdę dużej Ukraińców. Co do pracy ich w RP to z tym ... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 08:09
To nie Zandberg?
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 07:25
Jak można być takim debilem i nie zdawać sobie sprawy z istnienia monitoringu?
Avatar
Realistka / 21 sierpnia 2016 o 21:48
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiele fantastycznych osób mieszkających na Ukrainie i muszę ich bronić. Zareagowałam, bo ludzie produkują niekiedy opinie bardzo krzywdzące. Wracając do gwałtu na tzw. Moście Kultury: czy to oby nie byli Rumuni? Pośpieszne wskazania na Ukraińców - czyż nie zostały zdementowane?
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiel... rozwiń
Avatar
hmm / 21 sierpnia 2016 o 21:22
realistka napisał:
Mamy wystarczająco dużo naszych rodzimych specjalistów w tej dziedzinie, by typować obcych.
Niby racja ale ci obcy ....czyli Ukraińcy też pracują na swoją opinię ...a to podrzynanie gardła, a to totalne łamanie przepisów ruchu drogowego, w tym jazda po napruciu się alkoholem, a to gwałt, a to rabunek, a to atak ukraińskiego nożownika w Oławie. Gdyby tak policzyć to statystycznie przestępczość ukraińska w Polsce przebija polską, biorąc pod uwagę liczebność populacji tubylczej i przybyszów.
Niby racja ale ci obcy ....czyli Ukraińcy też pracują na swoją opinię ...a to podrzynanie gardła, a to totalne łamanie przepisów ruchu drogowego, w tym jazda po napruciu się alkoholem, a to gwałt, a to rabunek, a to atak ukraińskiego nożownika w Oławie. Gdyby tak policzyć to statystycznie przestępczość ukraińska w Polsce przebija polską, biorąc pod uwagę liczebność populacji tubylczej i przybyszów. rozwiń
Avatar
realistka / 21 sierpnia 2016 o 21:00
Mamy wystarczająco dużo naszych rodzimych specjalistów w tej dziedzinie, by typować obcych.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 19:31
hahahahaha ochrona jak z koziej d...y trąba, stoją bodygardy napięci przy wejściu jakby mieli sie za chwile zesrać a nie potrafią zatrzymać kolesia który w biały dzien wynosi głośniki, Cała ochrona do wywalenia na zbity pysk amatorka i nieroby
Avatar
PolicjoTropGroźneSieci / 25 sierpnia 2016 o 02:59
Co do użytkownika negatywnie nastawionego do Ukraińców. Wiedz, że każdy człowiek jest inny, i nie powinniśmy uogólniać. O ile uczciwi Ukraińcy mnie nie martwią. To już bardzo boję się, że zaczęli przenosić swoje struktury mafijne czy podsieci paserów na teren RP. Wiecie, takie tajne sieci skupiające złodziei i paserów razem. --- Ogólnie ja nazywam to "Paser Net" i powinno to być zagrożone na więcej jak 10 lat. Czy liczba 1.5 Mln gości stanowi o możliwości istnienia "Ukraina Paser Association"? To kiedyś mi powie w Panoramie olśniewająca jak zwykle Pani Renata Laszczka-Rusek.
Co do użytkownika negatywnie nastawionego do Ukraińców. Wiedz, że każdy człowiek jest inny, i nie powinniśmy uogólniać. O ile uczciwi Ukraińcy mnie nie martwią. To już bardzo boję się, że zaczęli przenosić swoje struktury mafijne czy podsieci paserów na teren RP. Wiecie, takie tajne sieci skupiające złodziei i paserów razem. --- Ogólnie ja nazywam to "Paser Net" i powinno to być zagrożone na więcej jak 10 lat. Czy liczba 1.5 Mln gości stanowi o możliwości istnienia "Ukraina Paser Association"? To kiedyś mi pow... rozwiń
Avatar
KradnęDlaSławy / 25 sierpnia 2016 o 02:48
Ostatnia plaga kradzieży jest koicydencją przynajmniej trzech składników: A) Zwiększony ruch turystyczno-tranzytowy przez Region B) Bardzo wysokie (jak na Polskę) nasycenie CCTV w Lublinie i Lubelskiem C) Młodzi ludzie już wiedzą, że to jedna z metod zdobycia "Sławy" Jesteśmy takim polskim Texasem, musimy być ciągle przygotowani. Ewentualnie lubimy czytać te "złodziejskie followupy". To co przechodzi w Gdańsku czy Warszawie niezauważone, u nas od razu trafia do naszych mediów.
Avatar
Realista / 23 sierpnia 2016 o 19:29
Posluchaj, Antropologu... To juz kiedys było - ocenianie człowieka wedlug budowy czaszki - i źle mi się kojarzy... Co sugerujesz? Że Ukraińcy to podludzie? A może przemawiają przez Ciebie nasze polskie kompleksy: Skoro Niemcy uważają się za kogoś lepszego od Polaków, Ty chcesz się wywyższyc kosztem Ukraińców? Zmiana cech antropologicznych nie bierze sie znikąd, lecz w wielkim stopniu jest wynikiem ciągłych inwazji, najazdów takich jak np. mongoło-tatarski. Nie zaprzeczysz chyba, że każdy najeźdźca "zostawiał" na podbitym terenie swoje nasienie, bo dokonywał gwałtów na miejscowych kobietach. A teraz pomyśl, ile "kodów genetycznych" zostawili najeźdźcy na terenie Polski, skoro przeżyła trzy rozbiory? Nie lepszy los spotkał także Ukrainę (jej wschodnią część, ówczesną Ruś Kijowską), która przyjęla na klatę całą tataro-mongolską nawałnicę i dzieki temu te hordy nie podbiły Europy, bo były już poważnie osłabione. To dzięki tym dzielnym wschodnim Słowianom, potomków których teraz rozliczasz z antropologii, Europa dalej mogła rozwijac się i kwitnąć, a Ruś Kijowska w swoim rozwoju zostala  cofnięta o stulecia. Dlatego, proszę, nie podważaj ukraińskiej słowiańskości, bo Polska, tak samo jak Ukraina, miała na głowie najeźdźców tatarskich, tureckich, germańskich, szwedzkich i innych. A więc nie antropologia jest wyznacznikiem słowiańskosci, lecz słowiańska mentalność, tozsamość, która bierze się nie z kształtu czaszki, lecz z kultury, religii, zwyczajów, obrządków etc. A mentalność i tozsamość Polaków i Ukraińców jest praktycznie identyczna, taka sama. Liczę, że przeczytasz ze zrozumieniem; bez fobii, uprzedzeń i kompleksów. Pozdrawiam.
Posluchaj, Antropologu... To juz kiedys było - ocenianie człowieka wedlug budowy czaszki - i źle mi się kojarzy... Co sugerujesz? Że Ukraińcy to podludzie? A może przemawiają przez Ciebie nasze polskie kompleksy: Skoro Niemcy uważają się za kogoś lepszego od Polaków, Ty chcesz się wywyższyc kosztem Ukraińców? Zmiana cech antropologicznych nie bierze sie znikąd, lecz w wielkim stopniu jest wynikiem ciągłych inwazji, najazdów takich jak np. mongoło-tatarski. Nie zaprzeczysz chyba, że każdy najeźdźca "zostawiał" na podbitym terenie sw... rozwiń
Avatar
? / 22 sierpnia 2016 o 13:04
Realistka napisał:
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiele fantastycznych osób mieszkających na Ukrainie i muszę ich bronić. Zareagowałam, bo ludzie produkują niekiedy opinie bardzo krzywdzące. Wracając do gwałtu na tzw. Moście Kultury: czy to oby nie byli Rumuni? Pośpieszne wskazania na Ukraińców - czyż nie zostały zdementowane?
Liczba popełnianych przestępstw w stosunku do liczby Polaków zamieszkujących w RP )37 mlm) kontra liczba przestępstw popełnianych przez Ukraińców przebywających w Polsce (1 -1,5mln) - po przeliczeniu okaże się, że to żaden żart. Ukraińców znam aż zbyt dobrze żeby mieć jakieś złudzenia co do nich, a naiwność wykazywana w stosunku do nich mnie śmieszy. Mam z tymi ludźmi do czynienia każdego dnia. Potężny przemyt i jawne okradanie polskiego skarbu państwa to chleb codzienny naprawdę dużej Ukraińców. Co do pracy ich w RP to z tym jest różnie. Bardzo często pracują na czarno. To dzięki nim m.inn nie rosną płace. Co do samej ich mentalności można by książkę napisać - zamiast tego przytoczę to co mówili polscy staruszkowie, którzy żyli przez wiele wiele lat po sąsiedzku z tymi ludźmi, a często łączyły ich nawet więzy rodzinne otóż mówili oni to: "pamiętaj nigdy ale to nigdy nie wierz Ukraińcowi". Jesteś naiwna lub zbyt słabo ich znasz żeby sugerwoać iż to ludzie tacy sami jak my. Co do ich "słowiańskości" to też bym był nieco ostrożniejszy - za dużo tam typów antropologicznych wykazujących mniej czy więcej cech mongoloidalnych czyli azjatyckich. Nie jest trudno odróżnić Ukraińca od Polaka po fizys. Co do kierowania się rozsądkiem to po Ukraińcach też zbyt wiele bym się nie spodziewał. Otóż sami mówili iż ci z nich mieszkający w obwodach lwowskim i wołyńskim podczas "rewolucji" na majdanie jeździli tam "stać na majdanie" - jako ci pragnący demokracji. Jak sami wspominają dostawali za to 200 hrywien. Taki to był "demokratyczny" i społeczny przewrót. Oczywiście w naszych mediach o tym nikt nie wspominał bo to burzyłoby bajkowy obraz. Ironia tej sytuacji polega na tym iż za Janukowicza hrywna była warta ok 60 groszy teraz ok 16. Za Janukowicza łatwo było na Ukrainie choćby o pracę dorywczą - teraz jak jest ? ...wiadomo. Stąd tłumy walące do Polski żeby hroszej zarabiać u znienawidzonych Lachów (niedomiennie zwanych kolonizatorami i okupantami). Ceny na Ukrainie po tym przewrocie to kwestia podwyżek czasem kilkusetprocentowych. Zachciało się motłochowi reowlucji za te 200 hrywien i sobie zrobił dobrze. Takie są smutne fakty. Niestety ale masz blade pojęcie o Ukrainie i Ukraińcach.
Liczba popełnianych przestępstw w stosunku do liczby Polaków zamieszkujących w RP )37 mlm) kontra liczba przestępstw popełnianych przez Ukraińców przebywających w Polsce (1 -1,5mln) - po przeliczeniu okaże się, że to żaden żart. Ukraińców znam aż zbyt dobrze żeby mieć jakieś złudzenia co do nich, a naiwność wykazywana w stosunku do nich mnie śmieszy. Mam z tymi ludźmi do czynienia każdego dnia. Potężny przemyt i jawne okradanie polskiego skarbu państwa to chleb codzienny naprawdę dużej Ukraińców. Co do pracy ich w RP to z tym ... rozwiń
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 08:09
To nie Zandberg?
Avatar
Gość / 22 sierpnia 2016 o 07:25
Jak można być takim debilem i nie zdawać sobie sprawy z istnienia monitoringu?
Avatar
Realistka / 21 sierpnia 2016 o 21:48
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiele fantastycznych osób mieszkających na Ukrainie i muszę ich bronić. Zareagowałam, bo ludzie produkują niekiedy opinie bardzo krzywdzące. Wracając do gwałtu na tzw. Moście Kultury: czy to oby nie byli Rumuni? Pośpieszne wskazania na Ukraińców - czyż nie zostały zdementowane?
Z tym przebiciem przez Ukraińców polskiej przestępczości to oczywiście zażartowałeś, no nie?;) Swój zarzut powinieneś statystycznie uzasadnić. Wygląda na to, że łamanie przepisów jest wspólną cechą nas, Słowian, nie wydaje mi się jeednak, by Ukrainiec przyjeżdzał tu do nas specjalnie po to, by kraść. Raczej by się mu to nie opłaciło, na dodatek u siebie miałby w tym względzie większe szanse powodzenia. A jesli przyjechał do pracy, podobną kradzieżą zbyt wiele by ryzykował. A najważniejsze, że oni naprawdę są różni, podobnie jak my. Znam wiel... rozwiń
Avatar
hmm / 21 sierpnia 2016 o 21:22
realistka napisał:
Mamy wystarczająco dużo naszych rodzimych specjalistów w tej dziedzinie, by typować obcych.
Niby racja ale ci obcy ....czyli Ukraińcy też pracują na swoją opinię ...a to podrzynanie gardła, a to totalne łamanie przepisów ruchu drogowego, w tym jazda po napruciu się alkoholem, a to gwałt, a to rabunek, a to atak ukraińskiego nożownika w Oławie. Gdyby tak policzyć to statystycznie przestępczość ukraińska w Polsce przebija polską, biorąc pod uwagę liczebność populacji tubylczej i przybyszów.
Niby racja ale ci obcy ....czyli Ukraińcy też pracują na swoją opinię ...a to podrzynanie gardła, a to totalne łamanie przepisów ruchu drogowego, w tym jazda po napruciu się alkoholem, a to gwałt, a to rabunek, a to atak ukraińskiego nożownika w Oławie. Gdyby tak policzyć to statystycznie przestępczość ukraińska w Polsce przebija polską, biorąc pod uwagę liczebność populacji tubylczej i przybyszów. rozwiń
Avatar
realistka / 21 sierpnia 2016 o 21:00
Mamy wystarczająco dużo naszych rodzimych specjalistów w tej dziedzinie, by typować obcych.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2016 o 19:31
hahahahaha ochrona jak z koziej d...y trąba, stoją bodygardy napięci przy wejściu jakby mieli sie za chwile zesrać a nie potrafią zatrzymać kolesia który w biały dzien wynosi głośniki, Cała ochrona do wywalenia na zbity pysk amatorka i nieroby
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 0 1

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 1

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 6 4

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 5

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 68 19

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 6 8

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 5 27