Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2009 r.
12:46
Edytuj ten wpis

Ukradł kwiaty, żeby przeprosić dziewczynę

Autor: Zdjęcie autora er
0 7 A A

20-letni mieszkaniec Lublina pokłócił się z dziewczyną. Żeby ją przeprosić włamał się do straganu z kwiatami. Ale na drodze do zgody stanęli policjanci.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Złodzieja i jego kolegę zauważyli policjanci, którzy wczoraj wieczorem patrolowali Krakowskie Przedmieście w Lublinie.

- Na widok patroli porzucili wiązanki i rzucili się do ucieczki w stronę I Armii Wojska Polskiego – mówi Renata Laszczka-Rusek, z lubelskiej policji. – Policjanci zatrzymali ich po krótkim pościgu.

18-latek i jego 20-letni kolega włamali się do 4 straganów. Kwiaty były potrzebne starszemu z nich, który wyznał, że pokłócił się ze swoją narzeczoną. Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw.

Doszli do wniosku, że powinien przeprosić dziewczynę. A że wszystkie kwiaciarnie był zamknięte, postanowili włamać się do straganów. Wyłamali drzwi do trzech straganów. Nie były w nich kwiatów. Znaleźli je dopiero w czwartym.


Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tomasho / 10 grudnia 2009 o 01:04
Pięknie napisany artykuł, oby takich więcej! Uwielbiam czytać takie ...cudaki ;]
Avatar
scrap / 10 grudnia 2009 o 01:00
pytam napisał:
'Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw' - czy dziennikarze dziennika to analfabeci ?


A kto tam w DW pracuje, gwiazdy dziennikarstwa?
Avatar
pytam / 9 grudnia 2009 o 21:21
Nawet jak mialoby byc poszedl to nie wypil kilka piw a wypic kilka piw. zal..
Avatar
pytam / 9 grudnia 2009 o 21:18
'Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw' - czy dziennikarze dziennika to analfabeci ?
Avatar
piotreklbn / 9 grudnia 2009 o 18:51
Ten tekst to chyba jakiś żart. Czy to pisał analfabeta?

"- Na widok patroli porzucili wiązanki i rzucili się do ucieczki w stronę I Armii Wojska Polskiego..." - No w końcu armia ma bronić obywatela

"Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw." - bez komentarza

"...postanowili włamać się do straganów. Wyłamali drzwi do trzech straganów. Nie były w nich kwiatów. Znaleźli je dopiero w czwartym." - z całym szacunkiem dla autora ale czy aby na pewno był on trzeźwy? Bo osobiście mam spore wątpliwości...
Ten tekst to chyba jakiś żart. Czy to pisał analfabeta?

"- Na widok patroli porzucili wiązanki i rzucili się do ucieczki w stronę I Armii Wojska Polskiego..." - No w końcu armia ma bronić obywatela

"Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw." - bez komentarza

"...postanowili włamać się do straganów. Wyłamali drzwi do trzech straganów. Nie były w nich kwiatów. Znaleźli je dopiero w czwartym." - z całym szacunkiem dla autora ale czy aby na pewno był on trzeźwy? Bo osobiście m... rozwiń
Avatar
milenka21 / 9 grudnia 2009 o 16:18
" potem z kolegą doszedł..." hahaha to kolega zastapil mu dziewczyne po klotni moze to dla niego byly te kwiaty zeby bylo bardziej romantycznie ;p
Avatar
crx / 9 grudnia 2009 o 14:33
Takie pośwwięcenie- kogo jeszcze stać dzisiaj na taki gest?
Avatar
tomasho / 10 grudnia 2009 o 01:04
Pięknie napisany artykuł, oby takich więcej! Uwielbiam czytać takie ...cudaki ;]
Avatar
scrap / 10 grudnia 2009 o 01:00
pytam napisał:
'Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw' - czy dziennikarze dziennika to analfabeci ?


A kto tam w DW pracuje, gwiazdy dziennikarstwa?
Avatar
pytam / 9 grudnia 2009 o 21:21
Nawet jak mialoby byc poszedl to nie wypil kilka piw a wypic kilka piw. zal..
Avatar
pytam / 9 grudnia 2009 o 21:18
'Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw' - czy dziennikarze dziennika to analfabeci ?
Avatar
piotreklbn / 9 grudnia 2009 o 18:51
Ten tekst to chyba jakiś żart. Czy to pisał analfabeta?

"- Na widok patroli porzucili wiązanki i rzucili się do ucieczki w stronę I Armii Wojska Polskiego..." - No w końcu armia ma bronić obywatela

"Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw." - bez komentarza

"...postanowili włamać się do straganów. Wyłamali drzwi do trzech straganów. Nie były w nich kwiatów. Znaleźli je dopiero w czwartym." - z całym szacunkiem dla autora ale czy aby na pewno był on trzeźwy? Bo osobiście mam spore wątpliwości...
Ten tekst to chyba jakiś żart. Czy to pisał analfabeta?

"- Na widok patroli porzucili wiązanki i rzucili się do ucieczki w stronę I Armii Wojska Polskiego..." - No w końcu armia ma bronić obywatela

"Potem z kolegą doszedł wypił kilka piw." - bez komentarza

"...postanowili włamać się do straganów. Wyłamali drzwi do trzech straganów. Nie były w nich kwiatów. Znaleźli je dopiero w czwartym." - z całym szacunkiem dla autora ale czy aby na pewno był on trzeźwy? Bo osobiście m... rozwiń
Avatar
milenka21 / 9 grudnia 2009 o 16:18
" potem z kolegą doszedł..." hahaha to kolega zastapil mu dziewczyne po klotni moze to dla niego byly te kwiaty zeby bylo bardziej romantycznie ;p
Avatar
crx / 9 grudnia 2009 o 14:33
Takie pośwwięcenie- kogo jeszcze stać dzisiaj na taki gest?
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 0

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 1

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 1

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 3

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 0

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

Zlot Foodtrucków w Puławach
22 czerwca 2018, 0:00

Zlot Foodtrucków w Puławach 2 2

Przez cały weekend, od piątku 22 czerwca do niedzieli, 24 czerwca przed Galerią Zieloną w Puławach (ul. Lubelska 2) odbędzie się Zlot Foodtrucków.

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 19 7

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 3 1

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 5 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 7

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 1 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 2 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!