Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

19 grudnia 2014 r.
10:38
Edytuj ten wpis

Ukradł laptopa z hali targowej. Właściciel oferuje nagrodę

Autor: Zdjęcie autora pab
22 11 A A

Laptop zniknął ze stoiska w hali targowej przy ul. Łęczyńskiej w Lublinie. Sylwetkę złodzieja zarejestrował sklepowy monitoring.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek 12 grudnia około godz. 13:25. Do kradzieży doszło w momencie, gdy właściciela chwilowo nie było na stoisku. W laptopie marki Asus znajdowały się programy oraz dokumenty firmowe.

Sylwetkę wychodzącego z laptopem mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z komisariatem VI Policji przy ul. Gospodarczej 2. Informacje można przekazywać również telefonicznie pod nr tel. (81) 535-46-61 lub 997.

Poszkodowany wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże ustalić sprawcę kradzieży i odzyskać skradzione mienie.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lolo / 20 grudnia 2014 o 00:17

Trzeba było zamontować kamery o wyższej rozdzielczości...

Avatar
gość / 19 grudnia 2014 o 19:56

Kamery, które rejestrują sylwetki :)

Wywaliliście pieniądze w błoto.

Kamery macie, ale do niczego nie przydatne.

Nie wymagaj zbyt dużo od kamerek kogoś, kogo nie stać na używanie linki do laptopa w miejscu publicznym. Dane w laptopie pewnie więcej warte niż ten laptop z tym "monitoringiem".

Avatar
ryś / 19 grudnia 2014 o 19:29

w nagrode komplet dywaników do ubikacji.

Avatar
Stary niedźwiedź / 19 grudnia 2014 o 14:30

Podobny do słynnego Nowaka B)

Avatar
łysy z Brazzers / 19 grudnia 2014 o 13:48

Najwyraźniej widać że to kobieta z lubartowskiej

Avatar
ayo / 19 grudnia 2014 o 13:04

Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl

ludzie nie dajcei sie oszukiwac temu pajacowi!!!! nie wchodzcie na te strone!!!!!

Avatar
alfons / 19 grudnia 2014 o 12:59

Kamery, które rejestrują sylwetki :)

Wywaliliście pieniądze w błoto.

Kamery macie, ale do niczego nie przydatne.

Avatar
fido / 19 grudnia 2014 o 11:57

Uścisk ręki prezesa i czapka śliwek węgierek.

Avatar
narew / 19 grudnia 2014 o 11:50

Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl

Avatar
Franek / 19 grudnia 2014 o 11:48

Oby znaleźli śmiecia i mu łapy obcieli.

Avatar
lolo / 20 grudnia 2014 o 00:17

Trzeba było zamontować kamery o wyższej rozdzielczości...

Avatar
gość / 19 grudnia 2014 o 19:56

Kamery, które rejestrują sylwetki :)

Wywaliliście pieniądze w błoto.

Kamery macie, ale do niczego nie przydatne.

Nie wymagaj zbyt dużo od kamerek kogoś, kogo nie stać na używanie linki do laptopa w miejscu publicznym. Dane w laptopie pewnie więcej warte niż ten laptop z tym "monitoringiem".

Avatar
ryś / 19 grudnia 2014 o 19:29

w nagrode komplet dywaników do ubikacji.

Avatar
Stary niedźwiedź / 19 grudnia 2014 o 14:30

Podobny do słynnego Nowaka B)

Avatar
łysy z Brazzers / 19 grudnia 2014 o 13:48

Najwyraźniej widać że to kobieta z lubartowskiej

Avatar
ayo / 19 grudnia 2014 o 13:04

Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl

ludzie nie dajcei sie oszukiwac temu pajacowi!!!! nie wchodzcie na te strone!!!!!

Avatar
alfons / 19 grudnia 2014 o 12:59

Kamery, które rejestrują sylwetki :)

Wywaliliście pieniądze w błoto.

Kamery macie, ale do niczego nie przydatne.

Avatar
fido / 19 grudnia 2014 o 11:57

Uścisk ręki prezesa i czapka śliwek węgierek.

Avatar
narew / 19 grudnia 2014 o 11:50

Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl

Avatar
Franek / 19 grudnia 2014 o 11:48

Oby znaleźli śmiecia i mu łapy obcieli.

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eco Bieg w Lublinie: Pobiegać ekologicznie
1 maja 2018, 9:00

Eco Bieg w Lublinie: Pobiegać ekologicznie 0 0

Dzieci mogą pobiec na dystansie 200 lub 500 metrów. Dorośli mają do wyboru 1,8 km lub 5 km. Jest też specjalny dystans dla par (lub duetów) – 1 km. We wtorek, 1 maja, Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce zaprasza na Eco Bieg

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (27-29.04)
27 kwietnia 2018, 9:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (27-29.04) 0 0

Co Gdzie Kiedy. Na tę chwilę miłośnicy filmowego uniwersum Marvela - serii filmów na podstawie popularnych komiksów bohaterskich - czekali bardzo długo. Od piątku na ekranach kin będzie można oglądać Avengers: Wojna bez granic, w którym siły połączą ulubieni superbohaterowie - Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka i inni. Wśród kinowych nowości będzie także komedia z Arnoldem Schwarzeneggerem Dorwać Gunthera. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Speed Car Motor broni pozycji lidera

Speed Car Motor broni pozycji lidera 0 0

NICE 1. LIGA ŻUŻLOWA Dzisiaj o godzinie 17:45 Speed Car Motor Lublin podejmie ROW. Liderująca w tabeli ekipa trenera Dariusza Śledzia jest wciąż niepokonana

Lubelskie: Pomysły na majówkę 2018. Ptaki, żółwie i mokradła

Lubelskie: Pomysły na majówkę 2018. Ptaki, żółwie i mokradła 0 0

Poleski Park Narodowy 1 i 2 maja przy wejściach na wszystkie ścieżki przyrodnicze oraz w Ośrodku Dydaktyczno-Muzealnym w Załuczu Starym na gości będą czekali parkowi przewodnicy

Kolejna rozprawa Krzysztofa Żuka 21 maja. Tym razem w innej sprawie

Kolejna rozprawa Krzysztofa Żuka 21 maja. Tym razem w innej sprawie 2 1

Ustalony jest termin rozprawy, na której prezydent Lublina ma się tłumaczyć z wynajęcia dla Urzędu Miasta biur w budynku mającym dopiero powstać. Sprawa ciągnie się latami, choć prezydent już raz został uniewinniony, a raz umorzono wobec niego postępowanie

26-latek wbił matce nóż w serce. Kobieta zeznała, że zranił ją przypadkowo

26-latek wbił matce nóż w serce. Kobieta zeznała, że zranił ją przypadkowo 7 1

26-latek z okolic Puław chciał zabić własną matkę – ustalili śledczy. Wbił jej w serce kuchenny nóż. Pomimo tego, w późniejszym śledztwie kobieta próbowała chronić syna

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć

Planujesz kredyt gotówkowy? Sprawdź co musisz wiedzieć 0 0

Przedstawiamy 5 kluczowych wskazówek związanych z kredytami gotówkowymi. Przydadzą się, jeżeli planujesz pozyskanie pieniędzy właśnie w ten sposób. Zachęcamy do świadomego i odpowiedzialnego podejmowania decyzji o podpisaniu umowy kredytowej – nawet na niewielką kwotę.

Zestaw do zadań specjalnych

Zestaw do zadań specjalnych 0 1

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą i być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje? Masz w domu piankę na oparzenia, zestaw plastrów na odciski, przenośną łyżkę do obuwia i chusteczki wybielające do prania albo inne przydatne przedmioty? Dbasz o pełne wyposażenie kuchni w postaci zestawu akcesoriów, garnuszków, miseczek i kubeczków? Starasz się zadbać o najmniejsze detale i cenisz sobie praktyczne rozwiązania ułatwiające życie codzienne? Lubisz znać się na wielu rzeczach i nade wszystko cenisz sobie życiowe rozgarnięcie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, z pewnością starasz się również zadbać o wyposażenie swojego domowego warsztatu.