czwartek, 22 lutego 2018 r.

Lublin

Ulicami Lublina przejdą Drogi Krzyżowe. Będą utrudnienia

  Edytuj ten wpis
Dodano: 22 kwietnia 2011, 12:32
Autor: (mm)

Ulicami Lublina przejdą DZIŚ Drogi Krzyżowe (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
Ulicami Lublina przejdą DZIŚ Drogi Krzyżowe (Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Dziś po południu i wieczorem kierowcy mogą natrafić na utrudnienia na niektórych ulicach Lublina. Powodem są Drogi Krzyżowe, które organizują lubelskie parafie.

Jako pierwsza, bo o godz. 16.30 rozpocznie się Droga Krzyżowa w rejonie kościoła Miłosierdzia Bożego przy ul. Nałkowskich oraz w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Fabrycznej.

O godz. 17 utrudnień można się spodziewać w okolicy parafii św. Maksymiliana Kolbe. Wierni przejdą ul. Wierzbową, Elektryczną, Krańcową i Olchową.

Drogę Krzyżową organizuje także parafia św. Krzyża. Wierni rozpoczną ją o godzinie 19. Przejdą ulicami: Pogodną, Krańcową, koło targu zawrócą i tą samą drogą przejdą do kościoła. Będą wyłączone z ruchu obie jezdnie.

Droga Krzyżowa w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (ul. Kunickiego) rozpocznie się o godzinie 19.30, a pól godziny później na ulice Starego Miasta wyjdą wierni z archikatedry lubelskiej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Św.Teofil
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Św.Teofil
Św.Teofil (22 kwietnia 2011 o 18:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#800080"]CZARNA MAGIA CZARNEJ MAGII czyli „PRZEBACZYŁ PAN ŁOTROWI”?:

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!

Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia „Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał”, albo „Głupi Jasio”...
W świetle rocznicy Tragedii Smoleńskiej brata [color="#FF0000"]Jarosława Kaczyńskiego[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI[/color] (ks. Adam Boniecki) [color="#FF0000"]wyzywają od GŁUPCÓW[/color].
Jak to wygląda w rzeczywistości:

Od X-lat księŻULKI domagały się kościołów – i[color="#FF0000"] mają je[/color].
Okazuje się, że to za mało – [color="#FF0000"]wylegli więc na ulice wystawiając Trumny, Konfesjonały, Drogi Krzyżowe[/color]...
Problem ino w tym, że ksie[color="#FF0000"]ŻULE nie cierpią żadnej konkurencji[/color], a w tym współczesnym przypadku
procesji organizowanych przez brata Jarosława Kaczyńskiego ulicami Warszawy ( wcześniej na Niebieskim Celowniku był Jurek Owsiak i dlatego na WODDSTOK wpier...niczyli się księŻULE).
Drugi problem to ten, że[color="#FF0000"] trauma brata Jarosława Kaczyńskiego i pozostałych członków Rodzin trwa od 10.IV.2010 r., a Traumatologię księŻULKI stosują od ponad 2000 lat[/color].

[color="#FF0000"]Według[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKÓW brat Jarosław to GŁUPIEC, a ONI[/color]...?


Już [color="#FF0000"]12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni[/color];
[color="#FF0000"]Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie [/color](chorych na zdrowych; wodę na wino...) [color="#FF0000"]twierdząc,że to CUDA, a cała Św.[/color](irnięta) [color="#FF0000"]reszta z Ojczulkiem Pawłem Giżyńskim uczy, że to COŚ Z NICZEGO[/color]...Nie mogą ino zamienić [color="#FF0000"]głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus[/color]!
Od początku też ([color="#FF0000"]czasy Św.[/color]{irniętego} [color="#FF0000"]Piotra[/color]) [color="#FF0000"]nikt nie wie kto był ojcem Jezusa..., a jak długo i ile osób było opier[/color]...niczane [color="#FF0000"]z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów o dzieci bez ślubu[/color] – robił to nawet Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY (!).

Podsumowując wszelkie Niebieskie działania Reklamowe wszelkich KUL-awych i PATologicznych KAT-olickich szkółek sięgające Nieba stwierdzić należy, że [color="#FF0000"]na Wydziałach TEOLOGII uprawiana jest TEOFILIA z objawami ECCKLESIOFOBII[/color], a sama [color="#FF0000"]TEOFILIA powinna być karalna jak każda inna ...filia[/color]!, a [color="#FF0000"]TEOFILIĘ[/color] księ[color="#FF0000"]ŻULKI i SIOSTRZYCZKI uprawiają nawet z dziećmi[/color], a temu Błogosławią nawet Powołani KURIAtorzy Wydziałów szKULnictwa - chyba, że wszyscy po KUL-awym i PAT-ologicznym KAT-olickim Prawie pracują zgodnie z Wolą Bożą w polskich proKURIAturach na stanowiskach proKURIAtorów!

W tym Świetle Ducha Św. nawet [color="#FF0000"]Uniwersytet MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color] wygląda dziwnie i sam [color="#FF0000"]rok 2011[/color] pod Wezwaniem [color="#FF0000"]MARYI KURII - SKŁODOWSKIEJ[/color] pretenduje do rangi [color="#FF0000"]EUROPEJSKIEJ STOLICY KUL[/color]tury 2016!

Jak widać nie tylko Jezus był kuszony przez Szatana, ale studenci też... z tym, że przez KULawego...

Na trzeźwo trudno to pojąć, a księ[color="#FF0000"]ŻULOM idzie jak z płatka[/color]...

Po przyśpieszonych wyborach Prezydenckich [color="#FF0000"]2010 nie udało się Czarnym PiS-dnąć Polski[/color], a co
będzie dalej [color="#FF0000"]w czasie Niebieskiej Kampanii Wyborczej płynącej z reKUL-ekcji, Rydzykownych
Mediów, Ołtarzy, Ambon, Konfesjonałów[/color]? Czy [color="#FF0000"]w październiku 2011 r. księŻULE PiS-dną Polskę?[/color]

Z tych też względów KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC nadaje KUL-awym,PATologicznym szkółkom KAT-olickim Międzynarodowy Znak [color="#FF0000"]STOLICY MĄDROŚCI INACZEJ[/color] „[color="#FF0000"]QL[/color]” i dedykuje znany polski slogan:”[color="#FF0000"]DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI PRZEPIS NA TEN ŚWIAT[/color]”.

I pomyśleć, że już [color="#FF0000"]12 – letni Jezus[/color] – jak czytają „Słowo Pańskie” [color="#FF0000"]nauczał Kapłanów w Świątyni[/color]! -
Problem ino w tym, że filozofia nakazuje wpadać w zachwyt na mądrością 12 latka [color="#FF0000"]przemilczając Świętą Głupotę Kapłanów[/color] – na to już nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC. Święta Przypadłość Biblia [color="#FF0000"]obowiązuje do dziś[/color]...

Wszelkie Ołtarze Pańskie, Ambony i Stadiony wraz z Halami i najnowszy Plac KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC deKUL-uje [color="#FF0000"]kąKUL-ami[/color] – jest to Biblijny chwast [color="#FF0000"]KĄKOL podlewany Wodą Święconą[/color] oraz [color="#FF0000"]Różą Duchowną.

Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska – kąKUL-e też wyjdą![/color]

Dopełniając[color="#FF0000"] Kielich Goryczy Czarnej Magii[/color] (jako ostatniego ogniwa upadającego cyrku) [color="#FF0000"]KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zmienić Image Ducha Św.[/color](irnietego) z wyświechtanego Gołębia, a raczej Gołębicy na [color="#FF0000"]KUL-o-PAT-wę[/color]! (tu problemu z rodzajem nie będzie)...

Niejeden pamięta jak TVP do znudzenia serwuje – przeważnie w porze KULacji, choć nie tylko -
obnoszonego JP 2 (niczym „Janek Wiśniewski”) z tym, że JANEK WIŚNIEWSKI to BOHATER
Stanu Wojennego, a JP 2? i[color="#FF0000"] niejeden oraz niejedna po takim Św. Widoku puścił(a) Pawia Na Cześć
JP 2[/color], czyli oddała Mu należny Hołd!

OTO OPRAWCY ZWIĄZKOWI:

1) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW., PAPIEŻ JAN PAWEŁ II; PRYMAS POLSKI KS. KARD. JÓZEF GLEMP, BP.
BOLESŁAW PYLAK I JEGO KURIEWNY KANCLERZ KS. STANISŁAW ROJEK; KS.
EDWARD PUDEŁKO, KS. MIECYZŁAW KRĄPIEC z półŚWIAT(ki)EM NAUKOWYM ORAZ
CAŁY ZASTĘPEM CZYNNEGO DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]!

2) [color="#FF0000"]OJCIEC ŚW. JAN PAWEŁ II PAPIEŻ Z CAŁĄ EKIPĄ DUCHOWNĄ: PRYMAS POLSKI KS.
KARD. JÓZEF GLEMP; BP. KAZIMIERZ RYCZAN; KS. JACEK WÓJCICKI; KS. KAZIMIERZ
DZIEŻA (ZGINĄŁ W WYPADKU SAMOCHODOWYM, KTÓRY SAM SPOWODOWAŁ), KS.
MAREK PODYMA ORAZ CAŁĄAR RESZTĄ DUCHOWIEŃSTWA PŁCI OBOJGA[/color]...

Od roku 1980 KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW określany był jako i”[color="#FF0000"]WRZÓD NA DU---PIE PAIEŻA[/color]”, w 2002 lub 03 r. w internecie jakiś watykańczyk („RUDY” lub „SK”) ułożył Modlitwę za Związek: „[color="#FF0000"]JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIE NIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC[/color]”.

KsięŻULKOM do tej pory nie przeszedł Święty Gniew na KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ
ORGANISTÓW i jadą równo – oto najnowsze:
„[color="#FF0000"]No nie !!!!!!!! Ten oszołom jeszcze żyje , a już myślałem ,że mu łeb upier***ili. Na moje oko to
Palikot ciągle wpisuje te durnoty. To do niego podobne[/color]” . - ( Dziennik Wschodni, art. Z dn.
6.VII.2010 r.: „KRAŚNIK: Ksiądz porównał Komorowskiego do Szatana”Wpis #26;”~gość~~”
6.VII.2010; godz. 00;24).
Ostatni pochodzi z 17.X. 2010 r.:[color="#FF0000"]” Pozdrowienia dla głupola podpisującego się "KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW", który napisał powyższe farmazony. Ten deb*** jest stałym i
czołowym pisarczykiem /czytaj-kretynem/ tego forum, który z lubością opluwa ludzi, czyniąc to
oczywiście z ukrycia. „[/color]

Obracając się w Świecie [color="#FF0000"]KANIBALIZMU[/color] („wziął chleb... i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i jedzcie - To Jest Ciało Moje[/color]>>”) i [color="#FF0000"]WAMPIRYZMU[/color] („wziął kielich.. i rzekł <<[color="#FF0000"]Bierzcie i pijcie - To Jest Krew Moja[/color]>>”) i to KANIBALIZMU z WAMPIRYZMEM urojonego - taka [color="#FF0000"]Ostatnia KUL-acja [/color]- bo: Ciało Pańskie nie jest ciałem - czyli Kanibalizm po wegetariańsku! -, a Krew Pańska nie jest krwią ...[color="#FF0000"]ZATRACA SIĘ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI[/color] panujące w Vatykańskiej Firmie od ponad 2000 lat, [color="#FF0000"]CO ZAWARŁ W SWOICH DZIEŁACH JP 2 „ŁĄCZĄC NIEBO Z ZIEMIĄ...”[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła:[color="#FF0000"] KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW[/color] - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM [/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
[/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!