czwartek, 22 marca 2018 r.

Lublin

Uniwersytet Przyrodniczy rozpoczyna nowy rok akademicki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 29 września 2010, 19:51
Autor: (mb)

Lubelski Uniwersytet Przyrodniczy jako pierwszy rozpoczyna w Lublinie nowy rok akademicki. Oficjalna inauguracja odbędzie się na uczelni już dziś – w przeddzień 1 października.

O godz. 8.30 zostanie w kościele akademickim KUL odprawiona msza św. Na godz. 10.15 zaplanowano specjalny koncert Marka Torzewskiego. A oficjalna inauguracja rozpocznie się o godz. 11 w Centrum Kongresowym UP przy ul. Akademickiej 15.

W planach m.in. inauguracyjne przemówienie rektora, immatrykulacja studentów i doktorantów, Gaude Mater Polonia, wykład inauguracyjny dr. hab. Marka Babicza pt. "Oddziaływanie czynników epigenetycznych na modyfikacje genomu”, wręczenie odznaczeń i nagród oraz, jak zawsze, Gaudeamus Igitur.

Jutro nowy rok akademicki zaczną studenci pozostałych lubelskich uczelni. Ci spoza Lublina już od kilku dni mogą się kwaterować w akademikach swoich uczelni. Jutro pora wybrać się na uczelnie.
Studenci KUL rozpoczną naukę… mszą św. w kościele akademickim – o godz. 9. Odprawi ją ks.
dr hab. Sławomir Nowosad, prorektor uczelni. Uroczystą inaugurację zaplanowano
na 17 października.

Studentów pierwszych roczników UMCS jutro czeka immatrykulacja na poszczególnych wydziałach. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej uczelni. Uroczysta inauguracja – w drugiej połowie października.

Politechnika Lubelska planuje ją na 6 października, a Uniwersytet Medyczny – na 1 października (o godz. 10.30 w Collegium Maius przy ul. Jaczewskiego 4/6).

Zajęcia dla studentów dziennych w większości uczelni zaczną się w poniedziałek.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
MEFISTO
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

MEFISTO
MEFISTO (3 października 2010 o 16:06) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[color="#000080"]BEZ KUL-awych ANI RUSZ!


KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Nie od dziś panuje szum w mediach (oprócz Rydzykownych), ponawia go nawet Janusz Palikot, [color="#FF0000"]że panuje tam przesyt Czarnych ? szczególnie Tych w czerwonych i buraczkowych berecikach ? wybierając zaś KULor pośredni wyjdzie akurat barwa Komandosów, a Czarni uskuteczniać będą desant! - bo skakać to Oni potrafią![/color]Nawet rok akademicki nie może obejść się bez wspomnienia KUL-awych teorii, nawet Marsz Wolnych Konopii szumnie defiladuje przed KUL-awymi.
Biorąc pod uwagę zaufanie Boskiej Mądrości oraz [color="#FF0000"]?Mądrości Krzyża?[/color], na która powoływał się w mediach państwowych warszawski Arcybiskup Kazik Nycz trudno doszukać się w tym wszystkim samej mądrości, bo:
[color="#FF0000"]1) Mańka (g)ruchała z Gołębiem Zbawiając Świat, jak z tego Związku powstał Bękart Jezus, jakich cudów dokonał w późniejszym czasie (choć CUDA istnieją ino w teorii niczym PERPETUUM MOBILE, bo CUD to coś z niczego, a od samego początku zamieniają JEDNO NA DRUGIE twierdząc, że to CUDA...).

2) Wymyślili też Ciało Pańskie dla Diabetyków, aby ja najwięcej ludzi uprawiało Kanibalizm (?Bierzcie i jedzcie... to jest Ciało Moje...?) sami uprawiając Wampiryzm (?Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...?) - KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina, że na rynku spirytualiów od X-czasu istnieją trunki bezalkoholowe w związku z czym Związek i ASC wprowadza do Niebieskiego Obrotu Bezalkoholową Krew Pańską!

3) Sama Ostania KULacja opiewa w Kanibalizm (?Bierzcie i jedzcie... to jest ciało Moje...?) oraz Wampiryzm (?Bierzcie i pijcie... to jest Krew Moja...?)

4) Obecny Zastępca Boga z symbolem Benek XVI w Polsce chce przeforsować uprawianie czynnego Kanibalizmu nawet przez przedszKULaków serwując im I Komunię Świętą...[/color]

Mając na uwadze poziom Intelektualny KUL-awych Potęg Naukowych i wszystkich KATolickich zauważyć należy ? co czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC brak postępu w tym względzie, bo:

[color="#FF0000"]1)W latach SOLIDARNOSĆI (1980-te) KUL-awy Ksiądz mgr-ant uczył z błędami ? błędów tych nie widziały nawet KUL-awe i PAT-ologiczne Umysły Naukowe, a na takich błędach zdobywano też KAT-olickie dyplomy ?wyższych uczelni?!

2) Obecny Emeryt Prymas Polski Józef Glemp przy okazji sporu o Jedwabne (czasy prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego) walnął w TVP oświecony Boską Mądrością, że ?ZA MORDY PRZEPRASZAŁ NIE BĘDĘ? - odszedł na emeryture i za Swoją nie przeprosił...

3) Leciały lata... i lecą bez zmiany KAT-olickiego i KUL-awego, a zatrazem PAT-ologigcznego poziomu POŻAL SIĘ BOŻE owocującego tym, że od kilku lat lubelscy Pallotyni (Lublin, Al. Warszawska) wykorzystując zdobycze techniki cyfrowej serwują każdej niedzieli o 12.00 ?AVE MARIA F. SCHUBERTA! Nie byłoby nycz w tym dziwnego gdyby slyszalny utwór był rzeczywiście tym, co napisał Franciszek Schubert, a tu leci pierwsza połowa zwrotki, po niej następuje jakiś zlepek dźwieków i ponownie pojawia się ta sama pierwsza połowa zwrotki ? nikt tego nie widzi i nie słyszy, a słuchać można przy wykorzystaniu telefonii cyfrowej i internetu w dowolnym miejscu KULi Ziemskiej!

4) Kończąc Vatykańską Szkołę Aktorską zwaną Seminarium Duchowne (Wyższe) przygotowani są wszyscy do odgrywania ino jednej roli sprzed ponad 2000 lat! Axcelencja abp ŻYCIŃSKI JÓZEF sięgając zaś do współczesnego języka RŻNĄŁ GŁUPA NA CAŁEGO i dziwne, że dziennikarze to puścili w TVN(19.VIII.2010 "Fakty po Faktach")! W Słowie Bożym kierowanym do Ludu z ust Axcelencji leciał ?HEPNING? i ?...MAN...? (strongman; superman...)- pisownia fonetyczna, czyli tak jak Axcelencja pedoł! W Krzyżowym Ogniu Pytań GŁOS BOŻY DOSTAWAŁ DELIRKI...

5) Z KULei w Częstochowie grzmiał abp. Leszek Sławoj Głódź aby PRZEPROSIĆ PREZYDENTA! - zapomniał bidulka sprecyzować którego! Sam abp Głódź nie zauważył nawet WŁASNEJ SKLEROZY ? kto obrażał Prezydenta R.P. i Jego Małżonkę w Świętych Rydzykownych Mediach ? PRZECIEŻ SAM BOSKI NAMIESTNIK OJCIEC TADEUSZ RYDZYK głosząc Słowo Boże Parę Prezydencką określił w kwietniu 2007 r. "NIE NAZYWAJMY SZAMBA PERFUMERIĄ", samą zaś Żonę Prezydenta Kaczyńskiego ? CZAROWNICĄ!: "PANI PREZYDENTOWA Z TAKĄ EUTANAZJĄ? TY CZAROWNICO! JA CI DAM! JAK ZABIJAĆ LUDZI, TO SAMA SIĘ PODSTAW PIERWSZA".

6) Nikt tak nie daje przykładu w obrażaniu Prezydenta R.P. Jak Kościół:
poczynając od Prezydenta R.P. Aleksandra Kwaśniewskiego stwierdza, że W OBRAŻANIU GŁOWY PAŃSTWA POLSKIEGO ? PREZYDENTA ? PRYM WIEDZIE KOŚCIÓŁ! To w roku 1995 Prymas Polski KS. KARDYNAŁ JÓZEF GLEMP ustami jakiegoś pionka w sutannie gardłował, że ?PREZYDENT KOMUNISTA NAM NIEPOTRZEBNY?! Po czym spier...niczył głosować do Polonii Amerykańskiej ? tak na wszelki wypadek.
OBECNEGO ZAŚ PREZYDENTA R.P. BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO KLER W SŁOWIE BOŻYM ŁAJAŁ RÓWNIE I IDENTYCZNIE JAK POPRZEDNIKÓW KSIĄDZ Z KRAŚNIKA!: ( Dziennik Wschodni, art. Z dn. 6.VII.2010 r.: ?KRAŚNIK: KSIĄDZ PORÓWNAŁ KOMOROWSKIEGO DO SZATANA?. [/color]

W świetle takiej STOLICY MĄDROŚCI KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje we wszystkich KAT-olickich szkółkach wprowadzić KAT-olickie stopnie naukowe:

a) mgr - to [color="#FF0000"]BARANEK - skrót BARAN.[/color]
dr - to [color="#FF0000"]BARANEK BOŻY - skrót BARAN. B.[/color]
c) hab. - to [color="#FF0000"]HABITOWY - skrót HABIT.[/color]
d) prof. - to [color="#FF0000"]OSIOŁEK - skrót OSIOŁ.[/color]
Oceny z faKULtetów powinny być wpisywane piórami KUL-kowymi i wyrażane w KUL-ach...

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC przypomina też o Prawdach w.g. ks.Józefa Tischnera:

1)"TYS PROWDA;
2) TYLKO PROWDA;
4) ŚWINTO PROWDA?

KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK
CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY
biorąc święty przykład z boskiej mądrości dodał jeszcze jedną (też znaną) prawdę:

4) [color="#FF0000"]GÓ---W---NO PROWDA cyli DOGMAT![/color]
Czyż to nie cudowne?

W 2006 r. Kler wprowadził nawet [color="#FF0000"]SLANG MODLITEWNY, w którym PRZESTAJE ISTNIEĆ NAWET DEKLAOG, BO KILKORO PUNKTÓW JEST ZBIEŻNYCH I SPROWADZA SIĘ DO JEDNEGO OKREŚLENIA: ?NIE PIER...OL?(?Nie cudzołóż?; ?Nie mów fałszywego świadectwa...?; ?Nie pożądaj żony Bliźniego...?)[/color]

I pomyśleć, że Polska to KATolicki kraj, w którym mnie niż 50% to wierzący.

Na koniec Niebieskich PO-PiSów wypada też przyznawać [color="#FF0000"]KAT-olickiego H.C., [/color]co w tłumaczeniu
KAT-olockim oznacza [color="#FF0000"]HUMORIS CAUSA[/color]! , bo należy mieć wysokie poczucie humoru, aby serwować taki poziom, a na trzeźwo tego się nie wymyśli.

Nawiązując zaś przymusową Boską Współpracę KUL-awej Uczelni z państwowymi osiągnie się szczyt możliwości produkcyjnych:

[color="#FF0000"]Współpracujac KUL-wi z Politechnikami mogą z powodzeniem produkować Sprzęt KULo- odporny;
- Z Uniwersytetami Medycznymi ? oKULary na wydziłach oKUListyki. Nie wolno też zapomnieć o kierunku gineKULogii Kościelnej, gdzie od ponad 2000 lat uczy się jak Mańka (g)ruchała z Gołębiem i Zbawiła Świat!
- Z Uniwersytetami Przyrodniczymi można z powodzeniem hodować kąKUL ? najnowsza odmiana KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą ? skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW zapewnia, że kaKUL też wyjdzie!
Z powodzeniem KUL-awi i PAT-ologiczni KAT-olicy mogą uruchomić Kombajn do podlewania kąKUL-u: Procesyjny Orszak Duchowieństwa (z Naukowcami włącznie) machający kropidlem nad plantacją kaKUL-u -i pomyślec, że Poseł R.P. Janusz Palikot chce skończyć ze Święceniem Wszystkiego!, a Dzieciom wystarczy dać tylko inne zabaweczki ? co niniejszym czyni KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC ? jest to prawdziwy CUD zamiany Święcenia Wszystkiego na Podlewanie kąKULi![/color]

Aby Święte Jadaczki nie ustały w drodze KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC
całemu Departamentowi Księży Kapelanów i Kur...iewnej Braci w Kąciku KUL-inaria serwuje:

[color="#FF0000"]1) Ciało Pańskie z Grilla;
2) Krew Pańską z Gwinta;
3) Skrzydełka Anielskie z Grilla;
4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej;
5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana
Germany 1939;
6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto
do Nieba...[/color]

DZIECIOM ZAŚ:

[color="#FF0000"]1) czeKULadowe Krzyże;
2)czeKULadowego Zbawiciela;
2)czeKULadową Panienkę;
3)i...
...
... i Wszystkich Świętych czeKULadowych...[/color]
Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u [color="#FF0000"]z nadzieniem Róży Duchownej![/color]

jako, że [color="#FF0000"]?NIE SAMYM CHLEBEM ŻYJE CZŁOWIEK...?[/color]

Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: [color="#FF0000"]KZ NSZZ
SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW [/color](koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe
wpisy pod artykułami.

Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? [color="#FF0000"]Oni są Śmieszni!

Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r.

Zostańcie z B(L)OGIEM[/color]

Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** ***
*** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.***

(PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) [/color]
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!