Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 września 2011 r.
11:46
Edytuj ten wpis

Uprawiali marihuanę w centrum Lublina. Trzymali ją w szafie

Autor: Zdjęcie autora er
0 9 A A
Marihuana uprawiana w szafie (Policja)
Marihuana uprawiana w szafie (Policja)

Dwaj młodzi mężczyźni założyli plantację marihuany w mieszkaniu w centrum Lublina. Rośliny uprawiali w szafie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Policjanci przeszukali mieszkanie w piątek – mówi Andrzej Fijołek, z KWP w Lublinie. – Wynajmował je 22-latek z Łęcznej. W mieszkaniu był razem z 22-letnim kolegą.

W szafie rosło 20 roślin konopi indyjskich. Był tam specjalistyczny sprzęt: lampy nagrzewcze i wentylatory, które dbały, żeby rośliny rozwijały się prawidłowo.

Część roślin już się suszyła. W mieszkaniu policjanci znaleźli też kilka porcji amfetaminy. Gdy policjanci przeszukiwali mieszkanie, wszedł tam kolejny 22-latek z Łęcznej.

Policjanci sprawdzili mieszkania trzech 22-latków z Łęcznej. W jednym znaleźli 54 woreczki z marihuaną.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wkurwiony / 18 września 2011 o 10:46
Do chuja wolność to wolność! Niby jakim prawem ma ktoś mówić komuś co ma robić a czego nie robić!? ze sobą! jak ktoś ma ochotę jarać niech sobie jara! Fakt narkotyki twarde moim zdaniem trzeba ograniczyć! A do chuja alkohol jest w ch*** bardziej szkodliwy niż trawa!!! A jak ktoś był w Holandii nie tylko w Amst. tylko w mniejszych miasteczkach itp. to niech sie wypowie jak ludzie tam żyją!!! cisza spokój! nie ma mowy o agresji czy kradzieżach! Chyba, że wszczynają je naje***i Polacy!
A tak na marginesie! jazda po alk. jest zabroniona! Ludzie po alk powodują w ch*** wypadków! ludzie po nim są agresywni! nieodpowiedzialni! skłonni do wielu wykroczeń! To ku*** jego też zabronić! do chuja!
W Polsce pali w ch*** ludzi i wielu członków policji...więc mam nadzieję, że w końcu ten nasz ciemnogród coś z tym zrobi! a nie młodego łebka 18 letniego gdzie ma mieć maturę i nie koniecznie myśli jeszcze logicznie do paki wsadzać albo najebac mu w papierach bo mial przy sobie trochę trawy....Co innego Handlarze! na dużą skale ich trzeba tępić! Ale nasze władze są tak zajebiste, że potrafią złapać co najwyżej 18-sto albo 22-latków normalnych mlodych chłopaków, którzy nie jeżdżą wypasionymi furami i powiązać ich z grupami przestępczymi byłoby rzeczą śmieszną! ale w gazecie jest się czym pochwalić! dostali cynka i wpadli na trop! żal.pl!!!
Do chuja wolność to wolność! Niby jakim prawem ma ktoś mówić komuś co ma robić a czego nie robić!? ze sobą! jak ktoś ma ochotę jarać niech sobie jara! Fakt narkotyki twarde moim zdaniem trzeba ograniczyć! A do chuja alkohol jest w ch*** bardziej szkodliwy niż trawa!!! A jak ktoś był w Holandii nie tylko w Amst. tylko w mniejszych miasteczkach itp. to niech sie wypowie jak ludzie tam żyją!!! cisza spokój! nie ma mowy o agresji czy kradzieżach! Chyba, że wszczynają je naje***i Polacy! rozwiń
Avatar
abc / 6 września 2011 o 13:26
smutne
Avatar
ppp / 6 września 2011 o 08:16
śmieszny jesteś mint...
Avatar
mach / 5 września 2011 o 18:24
konkurencja nie śpi...
Avatar
Lubelak / 5 września 2011 o 15:20
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
Tylko taki patologiczny i nałogowy alkoholik spod sklepu jak ty może napisać taki komentarz.Tysiące sklepów monopolowych już na tobie zarobiło.Czas udać się pod sklep przyjąć następną porcję narkotyku w płynie.
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
Tylko taki patologiczny i nałogowy alkoholik spod sklepu jak ty może napisać taki komentarz.Tysiące sklepów monopolowych już na tobie... rozwiń
Avatar
innyrozum / 5 września 2011 o 15:04
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
"tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk." a skąd to możesz wiedzieć do czego im to?
"Tylko ćpun który to kupuje tak myśli." i skąd możesz wiedzieć co myśli Ćpun co?
"Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie" to już jest ludzka wola co chce zrobić ze swoim życiem gów*o ci do tego co robi ktoś inny, masz swoje życie to się nim zajmuj, nie chcesz palić zioła to nie pal, chcesz pal. Jesteśmy podobnież wolni. Od kiedy ludzie są tacy troskliwi o innych? To samo jest z alkoholem, jest legalny to co znaczy że wszyscy mamy chodzić naje***i? Człowiek ma swój rozum.
"i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase" - byli by zwykłymi rolnikami, tylko ten nasz chory kraj robi z nich bandytów. To zdanie raczej było pisane pod wpływem zazdrości, że on ma a ty nie.
W krajach, w których jest legalizacja wszyscy chodzą naćpani? ...
"Żal takich ludzi." - pisane przez dziecko NEO ?
"Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku." - Policja jest od tego by dbać o nasze bezpieczeństwo... a nie przyczepiać się do młodych ludzi bo mają zioło, to że wsadzą ich do więzienia lub wp*dolą zawiasy niczego nie zmieni. Aby pogarsza i tak chorą sytuację naszego kraju i obciążą budżet państwa zamiast na tym zarobić, jak to robią inne kraje.
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
"tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk." a skąd to możesz wiedzieć do czego im to?
"Tylko... rozwiń
Avatar
mint / 5 września 2011 o 14:32
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
Avatar
Innyrozum / 5 września 2011 o 12:41
... a w tym samym czasie.. podczas przeszukiwania ... zostaje pobity człowiek ... przecznice dalej ktoś dźga kogoś nożem... ... ... jestem ciekaw ile kosztowała ta akcja znalezienia tego zioła... i jestem ciekaw co państwo zyskuje z tego że pozbyli się kilku krzaczków dla własnego użytku... Jeżeli ktoś chce palić to i tak sobie zapali! Czego ten rząd jest tak nienormalny... Zamiast z tego zyskać to jeszcze powiększają sobie tą je**ba dziurę budżetową. Najprostsze wytłumaczenie: im się ku*ra nie chce...
Avatar
crx / 5 września 2011 o 12:19
Biedna ta Policja!Premier Tusk ponoć w czasach "zniewolenia" palił"trawkę".Teraz "ponoć jest wolność"i trzeba ścigać "plantatorów".......Co jest "wolnością" a co "zniewoleniem"?Co jest "mądrością",a co "zwykłym pieprze..iem"idiotyzmów?!
Avatar
wkurwiony / 18 września 2011 o 10:46
Do chuja wolność to wolność! Niby jakim prawem ma ktoś mówić komuś co ma robić a czego nie robić!? ze sobą! jak ktoś ma ochotę jarać niech sobie jara! Fakt narkotyki twarde moim zdaniem trzeba ograniczyć! A do chuja alkohol jest w ch*** bardziej szkodliwy niż trawa!!! A jak ktoś był w Holandii nie tylko w Amst. tylko w mniejszych miasteczkach itp. to niech sie wypowie jak ludzie tam żyją!!! cisza spokój! nie ma mowy o agresji czy kradzieżach! Chyba, że wszczynają je naje***i Polacy!
A tak na marginesie! jazda po alk. jest zabroniona! Ludzie po alk powodują w ch*** wypadków! ludzie po nim są agresywni! nieodpowiedzialni! skłonni do wielu wykroczeń! To ku*** jego też zabronić! do chuja!
W Polsce pali w ch*** ludzi i wielu członków policji...więc mam nadzieję, że w końcu ten nasz ciemnogród coś z tym zrobi! a nie młodego łebka 18 letniego gdzie ma mieć maturę i nie koniecznie myśli jeszcze logicznie do paki wsadzać albo najebac mu w papierach bo mial przy sobie trochę trawy....Co innego Handlarze! na dużą skale ich trzeba tępić! Ale nasze władze są tak zajebiste, że potrafią złapać co najwyżej 18-sto albo 22-latków normalnych mlodych chłopaków, którzy nie jeżdżą wypasionymi furami i powiązać ich z grupami przestępczymi byłoby rzeczą śmieszną! ale w gazecie jest się czym pochwalić! dostali cynka i wpadli na trop! żal.pl!!!
Do chuja wolność to wolność! Niby jakim prawem ma ktoś mówić komuś co ma robić a czego nie robić!? ze sobą! jak ktoś ma ochotę jarać niech sobie jara! Fakt narkotyki twarde moim zdaniem trzeba ograniczyć! A do chuja alkohol jest w ch*** bardziej szkodliwy niż trawa!!! A jak ktoś był w Holandii nie tylko w Amst. tylko w mniejszych miasteczkach itp. to niech sie wypowie jak ludzie tam żyją!!! cisza spokój! nie ma mowy o agresji czy kradzieżach! Chyba, że wszczynają je naje***i Polacy! rozwiń
Avatar
abc / 6 września 2011 o 13:26
smutne
Avatar
ppp / 6 września 2011 o 08:16
śmieszny jesteś mint...
Avatar
mach / 5 września 2011 o 18:24
konkurencja nie śpi...
Avatar
Lubelak / 5 września 2011 o 15:20
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
Tylko taki patologiczny i nałogowy alkoholik spod sklepu jak ty może napisać taki komentarz.Tysiące sklepów monopolowych już na tobie zarobiło.Czas udać się pod sklep przyjąć następną porcję narkotyku w płynie.
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
Tylko taki patologiczny i nałogowy alkoholik spod sklepu jak ty może napisać taki komentarz.Tysiące sklepów monopolowych już na tobie... rozwiń
Avatar
innyrozum / 5 września 2011 o 15:04
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
"tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk." a skąd to możesz wiedzieć do czego im to?
"Tylko ćpun który to kupuje tak myśli." i skąd możesz wiedzieć co myśli Ćpun co?
"Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie" to już jest ludzka wola co chce zrobić ze swoim życiem gów*o ci do tego co robi ktoś inny, masz swoje życie to się nim zajmuj, nie chcesz palić zioła to nie pal, chcesz pal. Jesteśmy podobnież wolni. Od kiedy ludzie są tacy troskliwi o innych? To samo jest z alkoholem, jest legalny to co znaczy że wszyscy mamy chodzić naje***i? Człowiek ma swój rozum.
"i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase" - byli by zwykłymi rolnikami, tylko ten nasz chory kraj robi z nich bandytów. To zdanie raczej było pisane pod wpływem zazdrości, że on ma a ty nie.
W krajach, w których jest legalizacja wszyscy chodzą naćpani? ...
"Żal takich ludzi." - pisane przez dziecko NEO ?
"Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku." - Policja jest od tego by dbać o nasze bezpieczeństwo... a nie przyczepiać się do młodych ludzi bo mają zioło, to że wsadzą ich do więzienia lub wp*dolą zawiasy niczego nie zmieni. Aby pogarsza i tak chorą sytuację naszego kraju i obciążą budżet państwa zamiast na tym zarobić, jak to robią inne kraje.
[quote name='mint' timestamp='1315225933' post='526726']
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
[/quote]
"tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk." a skąd to możesz wiedzieć do czego im to?
"Tylko... rozwiń
Avatar
mint / 5 września 2011 o 14:32
tak pewnie, akurat dla własnej apteczki hodowali ten narkotyk. Tylko ćpun który to kupuje tak myśli. Najlepiej niech wszyscy ćpają i kupują to badziewie, i niech dilerzy z plantatorami zarabiają brudną kase. Żal takich ludzi. Policja i służby są od tego aby tego gówna było jak najmniej na polskim rynku.
Avatar
Innyrozum / 5 września 2011 o 12:41
... a w tym samym czasie.. podczas przeszukiwania ... zostaje pobity człowiek ... przecznice dalej ktoś dźga kogoś nożem... ... ... jestem ciekaw ile kosztowała ta akcja znalezienia tego zioła... i jestem ciekaw co państwo zyskuje z tego że pozbyli się kilku krzaczków dla własnego użytku... Jeżeli ktoś chce palić to i tak sobie zapali! Czego ten rząd jest tak nienormalny... Zamiast z tego zyskać to jeszcze powiększają sobie tą je**ba dziurę budżetową. Najprostsze wytłumaczenie: im się ku*ra nie chce...
Avatar
crx / 5 września 2011 o 12:19
Biedna ta Policja!Premier Tusk ponoć w czasach "zniewolenia" palił"trawkę".Teraz "ponoć jest wolność"i trzeba ścigać "plantatorów".......Co jest "wolnością" a co "zniewoleniem"?Co jest "mądrością",a co "zwykłym pieprze..iem"idiotyzmów?!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 1

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 2

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 9

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 25

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 106 59

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 3

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina