piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lublin

Urodziła pięcioro noworodków


Wyniki badań genetycznych przeprowadzonych w oparciu o materiał biologiczny pobrany od Jolanty K. potwierdziły, że kobieta jest matką wszystkich pięciorga noworodków, których zwłoki znaleziono w Czerniejowie.

Wczoraj kobieta została ponownie przesłuchana przez prokuratora. Dotychczas przyznawała się do zabicia trójki dzieci. Na przesłuchaniu została poinformowana o wynikach badań. O tym jak się do nich ustosunkowała prokuratura ma poinformować dzisiaj.
Wyniki badań ponownie potwierdziły również, że ojcem dzieci jest mąż kobiety Andrzej K. - Badania wykazały to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością - mówi Andrzej Lepieszko, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.
Prawdopodobieństwo, że to małżonkowie K. są rodzicami noworodków biegli z Zakładu Medycyny Sądowej AM w Lublinie określili na ponad 99,9 procent.
Na pierwszym przesłuchaniu kobieta przyznała, że mordowała dzieci. Rodziła je w wannie. Po porodzie trzymała główki dzieci pod wodą. Martwe zawijała w gazety i reklamówki. Zwłoki trzymała w domowej chłodziarce. Twierdziła, że robiła to, gdyż bała się męża, który nie akceptował kolejnych ciąż. Mężczyzna na przesłuchaniu powiedział,
że o niczym nie wiedział. Oboje są aresztowani pod zarzutem pięciokrotnego zabójstwa. (er)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24